صفحه ها
دسته
وبلاگ من در بلاگفا
عکس من
وبلاگهاي دوستان
ورودي هاي پنجره اميد
معرفي وب سايت هاي پرطرفدار
سايتهاي دوستان
لينك هاي دسترسي سريع
مطالب من در ثبت مطالب روزانه
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 992763
تعداد نوشته ها : 1368
تعداد نظرات : 348
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي

فرهاد قائمی پس از کسب پیروزی سه بر دو تیمش برابر تیم پادیسان گنبد گفت: خیلی‌ها می گفتند که تو نباید به عنوان یک بازیکن اهل گنبد مقابل تیم پادیسان بازی کنم اما من به آنها گفتم عاشق مردم گنبد هستم و به همین خاطر با تمام قوا برای بیم بازی خواهم کرد.

بازیکن تیم والیبال جوانان ایران و تیم بیم مازندران در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: من سال گذشته روزهای سختی را در گنبد پشت سر گذاشتم. به لحاظ انجام بازی فرصت زیادی به من داده نمی شد و به جهت مالی هم در پایان فصل به زور نیمی از مبلغ قرار دادم را گرفتم بنابراین امسال تیم بیم را برای بازی انتخاب کردم. من ضمن احترام به تماشاگران و علاقمندان گنبدی هدفم را بر مبنای موفقیت تیم جدیدم گذاشتم.

وی در مورد ویژگی های دیدار تیمش در برابر تیم پادیسان تصریح کرد: ما انتظار انجام چنین بازی خوب و کم اشتباهی را از حریف نداشتم و نشانه این هم کشیده شدن بازی به گیم پنجم بود. آنها در بهترین فرصت های ممکن و با استفاده از اشتباهات ما بازی را در دو ست به سود خود خاتمه دادند اما به هر حال تیم ما در طول میدان هم خوب دفاع کرد و هم خوب سرویس زد بنابراین مستحق کسب برد بود.

قائمی درباره دیدار هفته نوزدهم تیمش در برابر داماش گیلان خاطر نشان کرد: طی این هفته و هفته آینده ما دو دیدار را برای تیم های گلستان و گیلان انجام داده و برگزار خواهیم کرد که آنها هم در نوع خود یک داربی محسوب می شوند. در مجموع ما برای قرار گرفتن در صدر جدول به کسب این بردها نیاز داریم. البته صرفا هدفمان تداوم حضور در مکان سوم جدول رده بندی نیست بلکه تلاش ما معطوف رسیدن به صدر جدول است.

وی در پایان به خبرنگار ایسنا گفت: خوشحالم از اینکه با کسب پیروزی مقابل تیم پادیسان گنبد، روند بدشانسی‌های ما مقابل تیم های پتروشیمی و گل گهر خاتمه یافت. ما دیگر جایی برای اشتباه کردن نداریم.

 


تاریخ درج خبر: 1387/11/04

X