دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1695
تعداد نوشته ها : 2
تعداد نظرات : 1
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

سلام

ابراهیمی سوم - سوریان سوم

آخرین اخبار از انتخابات اینترنتی برترین کشتی گیران آزاد و فرنگی کار جهان حاکی از آن است که سعید ابراهیمی با کسب 15.7 درصد آراء به جایگاه سوم برترین آزادکاران جهان صعود کرده و حمید سوریان نیز همچنان در جایگاه سوم قرار دارد.

به گزارش خبرنگارمهر، انتخابات اینترنتی برترین کشتی گیران آزاد و فرنگی کار جهان از اوایل هفته جاری در سایت فدراسیون کشتی روسیه آغاز شده تا طی آن علاقمندان به این رشته ورزشی از سراسر جهان، کشتی گیر مورد علاقه خود را از بین 10 آزاد کار و 10 فرنگی کار بعنوان برترین های این رشته ورزشی انتخاب و معرفی نمایند.

براساس این گزارش، در این انتخابات و در رشته فرنگی نام 10 فرنگی کار اعم از حمید سوریان از ایران، دیوید بدینادزه از گرجستان، فرید منصوراف از آذربایجان، یاوور یاناکیف از بلغارستان، الکسی میشین از روسیه، راماز نوزادزه ازگرجستان، میجاییل لوپز از کوبا، باریف از روسیه، چول پارک یون از کره و نیکولای گئورگوف از بلغارستان وجود دارد که تاکنون الکسی میشین از روسیه، فرید منصوراف از آذربایجان و حمید سوریان از کشورمان به ترتیب با اخذ 2997، 2978 و 1241 معادل 36 ، 8/35 و 9/14 درصد آراء در جایگاههای اول تا سوم قرار دارند.

در رشته آزاد نیزسعی ابراهیمی ازکشورمان، بسیک کودوخوف از روسیه، ماولت باتیروف روسیه، رمضان شاهین از ترکیه، ماخاچ مرتضی علی اف از روسیه، گئورگی کتایف از روسیه،گاتسالوف از روسیه، بلال ماخوف از روسیه، الکسیس رودریگرز از کوبا،ابراگیم الداتوف از اوکراین نیز 10 آزاد کاری هستند که نامزد دریافت عنوان برترین آزاد کار جهان شده اند.

تاکنون دراین نظر سنجی اینترنتی رمضا شاهین از ترکیه، بلال ماخوف از روسیه و سعید ابراهیمی از کشورمان به ترتیب با اخذ1559 ، 1410 و 1172 رای و کسب 9/20 ، 9/18 و 7/15 درصد آراء به ترتیب در جایگاه اول تا سوم جدول قرار دارند.

قراراست روز اول دسامبر و پس از اتمام مسابقات تیم‌ به تیم زسکا کاپ درمسکو از برترینهای این انتخابات اینترنتی با اهداء جوایزی ویژه تقدیر به عمل آید.

رأی بدهید

خبرگزاری مهر

دسته ها :
سه شنبه بیست و دوم 8 1386

طرز تهيه زن: براي تهيه اين عنصر كافي است مقداري اكسيد اسكناس و نيترات پژو دويست و شش را در سولفات ويلا مخلوط كرده و دو كاخ طلاي18 عيار به عنوان مهريه و كمي كلريد خواهش (همون التماس) به عنوان شيربها اضافه شود! پس از تركيب اين مواد ، گاز عشوه و سولفور ناز متصاعد مي شود و بعد از ميعان به صورت عشق ، زن در خانه رسوب مي كند! بعضي از دانشمندان و متفكران معتقدند چنانچه مقداري از عصاره ء چرب زباني به عنوان كاتاليزور استفاده شود ، نتيجه كار بهتر خواهد بود

دسته ها :
يکشنبه هشتم 5 1385

در سی دی ويندوز xp به مسير زير مراجعه ننماييد: Support ools 2- فايل deploy.cab را بر روی يكی از درايوهای هارد کپی نماييد. سپس آنرا باز کرده (از طريق برنامه zip magic يا winzip يا در خود ويندوز xp اگر بر روی فايل كليك كنيد باز ميشود ) و فايل setupmgr.exe را از درون اين فايل cab کپی کرده و درون يك درايو از هارد کپی كنيد. 3- بر روی setupmgr.exe كليك كنيد. پنجره ای باز ميشود. آنرا next كنيد. سپس گزينه زير را انتخاب کرده و next كنيد : Create a new answer file 4- مطمئن شويد که گزينه windows unattended installation علامت زده شده باشد سپس next كنيد. 5- در اين صفحه نوع ويندوز خود را انتخاب نماييد در اينجا ويندوز xp پروفيشونال را انتخاب ميكنيم. سپس next ميكنيم. 6- گزينه Fully automated را علامت بزنيد و next كنيد. 7- در اينجا صفحه Distribution Folder نمايش داده ميشود. در اين صفحه به شما اجازه داده ميشويد که تعيين نماييد که آيا ويزارد يك پوشه توزيعی را بر روی كامپيوترتان بسازد يا پوشه توزيعی را بر روی درايو شبکه ای که شامل سورس فايلهای ويندوز می باشد ايجاد نمايد. نکته ! ساخت يك پوشه توزيعی نه تنها به شما اجازه نصب ويندوز بدون استفاده از cd را ميدهد بلكه اجازه افزودن فايلهای اضافی (همانند درايورهای قطعات) برای انجام يك نصب سفارشی را ميدهد. اگر قصد انجام نصب خودکار را به دفعات زياد داريد و درايور يا پوشه مناسب را در اختيار داريد می توانيد از اين گزينه استفاده كنيد. ما در اين آموزش گزينه زير را انتخاب کرده سپس next ميكنيم : No, this answer file will be used to install from a CD 8- در اين صفحه گزينه مربوط به I Accept … را علامت زده و next ميكنيم. 9- حال شما صفحه ای را مشاهده ميكنيد که با كمی دقت متوجه ميشويد گزينه هايی درون اين صفحه وجود دارند که شما در حين نصب ويندوز با آن برخورد ميكنيد. شروع به تكميل گزينه ها به دلخواه خود كنيد. 10- بعد از اتمام کار گزينه finish را بفشاريد. در اين قسمت مسيری برای ذخيره تنظيماتی که انجام داده ايد در قالب يك فايل پرسيده ميشود. شما ميبايستی نام فايل را که به صورت UNATTEND.TXT انتخاب شده به WINNT.SIF تغيير دهيد و يك نسخه بر روی يك فلاپی ذخيره نماييد. 11- از منوی FILE گزينه EXIT را انتخاب نماييد. 12- اکنون شما فايل اصلی را ساخته ايد. فايل برای انجام عمليات نصب آماده می باشد اما ممکن است قبل از شروع عمليات مايل باشيد که نگاهی به محتويات فايل بيندازيد. (ممکن است بخواهيد پارامترهای اضافه تری را نيز به فايل بيفزاييد. در صورت امکان با بخش HELP برنامه SETUP MANAGER مشورتهای لازم را انجام دهيد.) برای اين کار فايل ساخته شده را در برنامه NOTEPAD باز نماييد. شما می توانيد خطوط ديگری را نيز برحسب نياز برای فعاليتهای ديگر مثل تعيين پارتيشن نصب ديسك سخت يا تبديل سيستم فايل به NTFS معيين نماييد. جزئيات مربوط به چگونگی انجام اين کارها را می توانيد در داخل فايلهای كمكی موجود در داخل Deploy.CAB مشاهده نماييد. اگر در داخل فايل هرگونه تغييری را اعمال کرديد ، فايل را ذخيره کرده و آنرا ببنديد 13- فايل را بر روی فلاپی ديسك کپی نمايد. سپس کامپيوتر را از طريق سی دی راه اندازی کرده و فلاپی را در داخل درايو فلاپی قرار دهيد. ويندوز به صورت خودکار تنظيمات معيين شده را مورد استفاده قرار ميدهد.

دسته ها :
دوشنبه بیست و ششم 4 1385
X