دسته
ببينيد و لذت ببريد!
خبرگزاري و اخبار
لينكهاي تبياني
فرهنگي مذهبي- دفاع مقدس
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 139825
تعداد نوشته ها : 101
تعداد نظرات : 58
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي

سلام

چرا بعضیا میگن انقلاب به درد نمی خوره؟ یا به عبارتی دیگر از این انقلاب و حکومتی که داره ابراز نارضایتی و گلایه می کنند؟

میگن زمان شاهنشاهی خیلی بهتر بود!

میگن آزادی بود!

یا ارزونی بود!

کسی به کسی کار نداشت!

و و و

هزار نکته دیگر که باعث بشه انقلاب اسلامی مردم ایران رو محکوم کنند و دوباره به فکر حضور حکومتی نظیر حکومت شاهی و نظامی مانند آن دوران، و وضعیت اجتماعی همانند وضعی که حکومت رضاخانی ساخته بود!

شاید دلیل اصلی این نوع تفکر و درخواست بر آمده باشد از ناآگاهی ای که مردم ما و بخصوص نسل سومی که در آن دوران حضور نداشتند و چنان وضعیتی را درک نکرده اند، به وجود آمده باشد.

در عصر حاضر که عصر رایانه، اینترنت و ارتباطات است، دشمنان این انقلاب و مرز و بوم با هر حقه و ترفندی که شده سعی برآن می کنند تا جوانان و نسل سوم و آینده سازان را از اسلام و انقلاب اسلامی دور کنند تا بتوانند به اهداف سیاسی و اقتصادی خود برسند.

تنها راه رسیدن به این اهداف چیزی نیست جز حضور حکومتی فاسد و مستبد نظیر حکومت شاهنشاهی!

در این قسمت می پردازیم به این موضوع که چه دلیلی برای برکنار شدن حکومت رضاشاهی و فدا کردن آن همه شهید برای برقرار کردن انقلاب اسلامی در ایران وجود داشت؟

 

در پستهای بعدی مطالبی که از جستجو در سایتهای مختلف با همین موضوع است را برایتان گرد آوری و دسته بندی نموده ام تا بیشتر در این مورد تفکر کنید و عزیزان و جوانانی که نظراتی نه چندان موافق انقلاب اسلامی دارند، در مورد موضع خود و نظری که در این باره دارند تجدید نظر نمایند.(امیدواریم).

 

مطالبی که در ادامه خواهند آمد بر گرفته از سایت www.fakouhi.com می باشد.

سایر منابع در صورت لزوم و در جای مورد نظر ذکر خواهند شد.


شنبه بیست و یکم 10 1387
X