در كل اینترنت
در این سایت

لینك دوستان

مرجع خبري رئال مادريد : پس از چهار سال ، رئال مادريد با پيروزي مقابل اتلتيك ، رسما قهرماني لاليگا را به نام خود ثبت كرد . 

گلهاي هيگوائين ، رونالدو و اوزيل به معناي پيروزي بود . مورينيو نيز پس از اين درخشش ، طالب قدرت بيشتري در باشگاه است و حالا اولين مربي تاريخ مي شود كه در سه ليگ بزرگ فوتبال يعني يعني ليگ جزيره ، كالچيو و لاليگا را كسب مي كند . 
رئال مادريد بازي را فوق العاده هجومي آغاز كرد و صاحب يك پنالتي هم شد . اما رونالدو به بدترين شكل ممكن اين ضربه را به وسط دروازه زد تا شانس رسيدنش به مسي تقليل يابد . 
اما دقايقي بعد ، هيگوائين در موقعيتي پشت محوطه جريمه اتلتيك و در حالي كه توسط سه ، چهار بازيكن احاطه شده بود با دقت و ظرافت گلزني كرد تا درسي به مهاجمان ديگر بدهد كه چگونه بايد از كوچكترين موقعيت ها به گل رسيد و همچون چهار سال پيش در سن مامس ، او گل قهرماني را بزند . 
اما رونالدو زيباترين حركت شبش را دقايقي بعد انجام داد . زماني كه يك پاس استثنايي را به محوطه جريمه براي اوزيل فرستاد تا بازيكن آلماني به راحتي دروازه خالي را باز كند . 
اتلتيك تا پايان نيمه جلو كشيد و حتي به تيرك رئال هم رسيد و ايكر نيز يك سوپر واكنش داشت تا گلزني عايدشان نشود . اوزيل نيز يك تيرك تماشايي را زد تا مشخص كند كه كم كم او را بايد به عنوان نماد جديد رئال پذيرفت . 
در نيمه دوم ، رئال مادريد در همان ابتداي كار به گل رسيد . كريستيانو در يكي از بدترين شبهاي دوران فوتبالش در رئال ، باز هم موثر ظاهر شد و روي كرنر ژابي ، توپ را روانه زاويه مخالف كرد و برنده شد . 
پيش از اين صحنه ، هيگوائين با جا گذاشتن سه ، چهار بازيكن اتلتيك نزديك بود كه گلزني كند اما نتيجه چيزي به جز كرتر نبود . پس از گل سوم ، اتلتيك ديگر اميد چنداني به پيروزي نداشت و رئالي ها هم نياز نمي ديدند كه خود را خسته كنند و بدين ترتيب بود كه بازي خيلي آرام تا پايان پيش رفت و به سي و دومين جام قهرماني لاليگاي خود رسيد . 

X