دسته
فیدها
آدرس جديد نويد رهايي در تبيان
لینک ها
صوت
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 319403
تعداد نوشته ها : 886
تعداد نظرات : 13
Rss
طراح قالب
GraphistThem226

 يكي ديگر از عناصر فريب خورده گروهك تروريستي منافقين و از اعضاي باسابقه آن، با عبور از موانع حفاظتي اردوگاه موقت اين گروهك درنزديكي فرودگاه بغداد، خود را تسليم نيروهاي پليس عراق كرد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شبكه خبري العالم به نقل از پايگاه خبري "نداي حقيقت" در بغداد، اين عضو جدا شده از گروهك تروريستي منافقين كه بعد از ظهر چهارشنبه (6 ارديبهشت) موفق به فرار از اردوگاه اين گروهك شد، علي نجاتي نام دارد و از عناصر قديمي منافقين به شمار مي رود.
وي پس از تسليم خود به نيروهاي عراقي مستقر در محوطه بيروني اردوگاه موفقت گروهك منافقين در نزديكي فرودگاه بغداد، سران اين گروهك را جنايتكار و سارق اموال عمومي مردم عراق توصيف كرد.
اين عضو جدا شده از گروهك تروريستي منافقين اعلام كرد كه سالها براي اين فرقه به عنوان مترجم كار كرده ام و در بسياري از جلسات شخصا حضورداشتم اسرار بسياري از خيانت وجنايت اين گروهك را در سينه دارم.
وي افزود: آنها نه تنها به كشور خود خيانت كرده اند بلكه با همدستي برخي جريانات سياسي در عراق اموال عمومي مردم مظلوم عراق را چپاول كرده اند و امروز ادعا مي كنند كه اين اموال مربوط به آنهاست .
با فرار اين عضو قديمي گروهك تروريستي منافقين از اردوگاه موقت در نزديكي فرودگاه بغداد، اين دومين نفر از اعضاي اين گروهك تروريستي است كه طي چند روز گذشته خود را از اسارات اين فرقه آزاد مي كند.
در روز سي و يكم فروردين ماه سال جاري نيز احسان بيدمي با فرار از اردوگاه موقت منافقين، خود را از اسارت اين گروهك تروريستي راهانيد.
براساس گزارش هاي رسيده اوضاع در اردوگاه موقت گروهك تروريستي منافقين بحراني و تدابير حفاظتي وي‍ژه اي از سوي سركردگان اين گروهك براي جلوگيري از فرار عناصر آن بكار گرفته شده است.
گروهك تروريستي منافقين اخيرا با انتشار بيانيه اي خواستار تحويل اموال منقول و به غارت برده از مردم مظلوم عراق واقع در اردوگاه اشرف شده است.
گروهك تروريستي منافقين همچنين دارايي هاي غير منقول موجود در پايگاه تروريستي اشرف را بالغ بر ۵۰۰ ميليون دلار برآورد كرده و خواستار دريافت اين مبلغ از دولت عراق شده است.
در همين حال عدي الخدران، فرماندار شهرستان الخالص در استان ديالي روز پنجشنبه (ارديبهشت) در گفتگو با روزنامه اينترنتي "الاستقامه" گفت: قرار بود آخرين گروه از اعضاي گروهك تروريستي منافقين در روز چهاردهم ماه جاري ميلادي از اردوگاه اشرف منتقل شوند. اما برخي از رهبران سياسي عراق در بغداد كه سابقا عضو حزب منحله بعث بوده اند مخالف انتقال و فرستادن آنها به خارج از عراق هستند و اين امر باعث شده است كه روند انتقال به زمان ديگري موكول شود.

................

 

دسته ها : اخبار - فرار
جمعه 8 2 1391 22:49
X