دسته
فیدها
آدرس جديد نويد رهايي در تبيان
لینک ها
صوت
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 319358
تعداد نوشته ها : 886
تعداد نظرات : 13
Rss
طراح قالب
GraphistThem226

عتاب الدوري:

خانم "عتاب الدوري" گفت العراقيه از حضو گروه مجاهدين در عراق حمايت نمي كند و بلكه خواهان اخراج آن از خاك عراق است.

  به گزارش شبكه خبري العالم،"حسين كاظم همهم" در گفت و گو با "نداي حقيقت" انتقال گروه تروريستي مجاهدين از اردگاه اشرف را، سيلي محمكي بر آن دسته از سياستمداران عراقي دانست كه از اين گروه تروريستي حمايت مي كردند.

 در همين حال خانم "عتاب الدوري" عضو فراكسيون فهرست العراقيه نيز گفت العراقيه از حضو گروه مجاهدين در عراق حمايت نمي كند و بلكه خواهان اخراج آن از خاك عراق است، زيرا قانون اساسي عراق اجازه ماندن اين گروه در خاك عراق را نمي دهد.

 

"سيروس مرسل پور" چند روز پيش از اعضاي اين گروه تروريستي از پادگاه اشرف فرار كرد و به نيروهاي پليس عراق پناه آورد و خود را تسليم كرده است؛ همچنين خبرهاي تاييد نشده اي نيز حاكي از آن است كه 5 نفر از اعضاي اين گروه شب جمعه از اردوگاه ليبرتي در نزديكي بغداد گريخته اند.

 جدا شدگان از اين گروه از نارضايتي شديد در بين اعضاي آن خبر مي دهند و علت آن نيز وجود اختلافات ميان مريم رجوي مسئول اين گروه با ديگر مسئولان آن گزارش شده است.

 "رياض غريب" نماينده ائتلاف دولت عراق در پارلمان نيز گفت: دادگاه عالي جنايي عراق بر محاكمه اعضاي اين گروه به علت جنايت هايي كه عليه مردم عراق مرتكب شده است، تاكيد مي كنند.

 غريب تاكيد كرد كه اسناد و مداركي وجود دارد كه حجم جنايت هاي گروه تروريستي مجاهدين را نشان مي دهد.

......................

۱۳۹۱/۱/۲۹

سه شنبه 29 1 1391 12:29
X