دسته
فیدها
آدرس جديد نويد رهايي در تبيان
لینک ها
صوت
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 320344
تعداد نوشته ها : 886
تعداد نظرات : 13
Rss
طراح قالب
GraphistThem226

پس از افشاي مناسبات العراقيه و فرقه رجوي توسط هابيليان: شنبه،

 ۲۶ فروردين ۱۳۹۱ / ۲۲ جمادي‌الاول ۱۴۳۳ / ۱۴ آوريل ۲۰۱۲
 

نماينده العراقيه گفت: از دولت مي خواهم تا نسبت به پرداخت غرامت به خانواد هاي قربانياني كه از سوي مجاهدين خلق (منافقين) متحمل ضرر شده اند اقدام كند و جنايتكاران را نيز به پاي ميز محاكمه بكشاند

پس از افشاگري هاي چند روز اخير سايت هابيليان عليه اعضاي ليست العراقيه و دريافت رشوه و حقوق ماهانه توسط آنها در قبال حمايت از حضور منافقين در عراق، يكي از اعضاي اين ليست روز گذشته و در اقدامي شتاب زده حمايت اين جريان از گروهك منافقين را انكار كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني هابيليان (خانواده شهداي ترور كشور) «عتاب الدوري» نماينده مجلس عراق و عضو فهرست العراقيه در گفتگو با خبرنگار سايت اشرف نيوز گفت: ليست العراقيه از حضور سازمان مجاهدين (منافقين) در عراق حمايت نمي كند و به رغم وجود اختلافات ميان فراكسيون هاي مختلف از تصميم براي اخراج آنها حمايت مي كند.

نماينده العراقيه افزود: اين ليست از حضور سازمان مجاهدين خلق كه ضررهاي فراواني را به ملت عراق در جريان سركوب استان هاي شمالي و جنوبي وارد كردند حمايت نمي كند.

الدوري با اشاره به سخنان و مطالبي كه اخيرا پيرامون حمايت اعضاي اين ليست از منافقين براي ماندن در عراق منتشر شده گفت: اين سخنان بي اساس است و العراقيه به دنبال چنين چيزي نيست.

نمايندگان و اعضاي ليست العراقيه پيش از اين بارها حمايت خود از گروهك تروريستي منافقين را اعلام كرده بودند و منافقين نيز در رسانه هاي خود با احترام و تمجيد از اين ليست ياد كرده اند.

نماينده العراقيه همچنين با اشاره به مخالفت قانون اساسي عراق با پناه دادن به گروههاي تروريستي گفت: از دولت مي خواهم تا نسبت به پرداخت غرامت به خانواد هاي قربانياني كه از سوي مجاهدين خلق متحمل ضرر شده اند اقدام كند و جنايتكاران را نيز به پاي ميز محاكمه بكشاند.

گفتني است افشاي خبر دريافت حقوق ماهانه توسط سخنگو و برخي از اعضاي ليست العراقيه از سوي منافقين با هدف حمايت از حضور آنها در عراق در سايت هابيليان، بازتاب گسترده اي در روزهاي اخير در ميان رسانه هاي عراقي و برخي مطبوعات و شبكه هاي تلويزيوني منطقه داشته است.


شنبه 26 1 1391 7:57
X