اگر فکر می کنی می توانی در ساخت بازی کمک کنی بیا تو...

برای عضویت در سایت،ابتدا باید به فروم سایت رفته و بعد عضو شوید.سپس با هماهنگی با مدیران سایت،مراتب عضویت در تیم بازیسازی رو هم انجام بدید که مرحله ی اولش رفتن به صفحه اول سایته،بعد دانلود فرم عضویت در تیم و بعد پر کردنش و... .

مرسی از نظرت.

دسته ها :
شنبه هشتم 1 1388
همه با هم در ساخت بازی کمک کنیم.
 
اگر فکر می کنی میتونی بازی بسازی یا میتونی در ساخت بازی کمک کنی یا داستانی داری که میشه از روش بازی ساخت یا نیاز به یه پشتوانه داری و یا در ساخت بازی کمک کنی بیا به این آدرس: www.df-team.ir www.dfteam.forumotion.ir 2008-12-29 
دسته ها :
دوشنبه نهم 10 1387

دسته ها :
جمعه ششم 10 1387

اگر فکر میکنید می توانید در ساخت بازی سهیم باشید و یا داستانی دارید که از رویش می توان یک بازی ساخت به سایت زیر سر بزنید.

 

www.df-team.ir

محلّ ثبت نام در سایت:

http://dfteam.forumotion.com 

 

دسته ها :
جمعه ششم 10 1387

وبلاگ من در سایت ایران بلاگ:

shaeranehnojavan.iranblog.com 

دسته ها :
سه شنبه سوم 10 1387
gmdownload.blogfa.com
دسته ها :
دوشنبه بیستم 8 1387
اگر از جمله کسانی باشید که به بازی علاقه زیادی دارند اطمینان دارم که, بازی زیبای Worms که یکی از معروفترین و پرطرفدارترین بازی های جهان است را بازی کره اید.
بازی فوق العاده که در اوج سادگی, هیجان و اعتیاد بالایی را برخوردار است, 2 نسخه از بهترین ورژن های این بازی محبوب اکشن و فکری همراه با لینک مستقیم هم اکنون در اختیار شماست.

نسخه Worms Armageddon Pre-Installedو نسخه ی Worms World Partyدانلود | Download | نسخه ی Worms Armageddon Pre-Installed (لینک مستقیم)
دانلود | Download | نسخه ی Worms World Party (لینک مستقیم)
حجم : 130MB
پسورد فایل زیپ : www.taksoft.com

تذکر اول: به کوچک نوشته شدن تمام حروف رمز توجه کنید.
تذکر دوم: برای دریافت برنامه بر روی لینک دانلود راست کیلک کرده و گزینه Save target as را انتخاب کنید.
دسته ها :
جمعه نوزدهم 7 1387

بیش از 40 والپیپر (عکس بک گراند) زیبا با موضوع طبیعتبیش از 40 والپیپر (عکس بک گراند) زیبا با موضوع طبیعت با کیفیت فوق العاده بالا با سایز 768*1024 آماده برای دانلود.

 

 

 


دانلود | Download | بیش از 40 والپیپر زیبا با موضوع طبیعت (لینک مستقیم)
حجم : 7.00MB

پسورد فایل زیپ : www.taksoft.com

تذکر اول: به کوچک نوشته شدن تمام حروف رمز توجه کنید.
تذکر دوم: برای دریافت برنامه بر روی لینک دانلود راست کیلک کرده و گزینه Save target as را انتخاب کنید.
دسته ها :
جمعه نوزدهم 7 1387

هنگامی که تعداد آیتمهای منوی شروع زیاد شود ، ویندوز می تواند یا ستون دیگری برا یمشاهده آیتمها ایجاد کمند و یا می تواند نوار لغزنتده ای در کنار منو ایجاد نماید .این روش نحوه مشاهده مزبور را کمنترل می کند. تغییر متن دکمهStart(در تمامی ویندوز ها ) آیا مایلد تا متن دکمهStart را با کلمه دیگری جایگزین نمائید.شاید نام خود ، نام شرکت ، یا هر چیز دیگری که حداکثر 5 حرف باشد را ترجیح می دهید ؟ د راین بخش نحوه اجرای این فرایند را فرا گرفته و می توانید بطور دستی متن مورد نظر خود را تغییر دهید . برجسته کردن برنامه ها در منوی شروع ( در ویندوزXP) هنگامی که برنامه جدیدی را در ویندوز نصب می کنید ، آیکون آن در منوی شروع برجسته شده و کاربران را قادر می کند تا به سرعت آن را انتخاب کنند . این روش در واقع کنترل کننده آن است که برنامه های جدید بعد از نصب بصورت برجسته باشد یا خیر. مشاهده پوشه های بهینه شده منوی شروع ( در ویندوزXP) این تنةیمات به شما امکان می دهد تا تعیین کنید که کدام آیکون ها در منوی شروع بهینه شده ویندوزXPنشان داده شوند. حذف آیکونSet Program Access and Defaults از منوی شروع ( در ویندوزXP) از این تنظیمات برای حذف آیکونSet Program Access and Defaults منوی شروع استفاده می شود . حذف آخرین دستورات بکار رفته در کادرRun منویStart( در تمام ویندوز ها) : آیا مایلید تا تعداد آیتمهایی که در تاریخچه فرمانRunدر منوی شروع قرار دارند را حذف نمائید ؟ حذف گزینهEject از منوی شروع ( در ویندوز 2000() این حالت به شما امکان می دهد تا گزینهEject PC را از منوی شروع ویندوز2000 حذف نمائید. مشاهده گزینهLog Off در منوی Start(در ویندوز Me/2000) این تنظیمات کنترل کننده آن است که آیا گزینه Log Off در منوی شروع نشان داده شود یا خیر ؟ حذفMy Computer از منوی شروع و صفحهDesktop(در ویندوزXP /Me/2000) این ویژگی آیکونMy Computer منوی شروع و صفحهDesktop را حذف می کند . ترتیب بندی برنامه های منوی شروع و منویFavoriates بر حسب حروف الفبایی ( در تمام ویندوز ها) با استفاده از این روش می توانید آیتمهای منوی شروع و منوی Favoriates را بر حسب حروف الفبا مرتب کنید .مشاهده برنامه ها در لیست آخرین برنامه های استفاده شده ( در ویندوزXP) در این روش کاربران می توانند تعیین کنند که کدام یک از برنامه ها باید بعنوان
آخرین برنامه های استفاده شده در لیست منوی شروع ویندوز نشان داده شوند . مشاهدهFavoriates در منوی شروع ( در ویندوز2000/XP) این تنظیمات کنترل می کنند که آیا پوشهFavoraites در منوی شروع نشان داده شود یا خیر؟ حذفUsername از منوی شروع ( در ویندوز XP) با استفاده از این گزینه می توانید نام کاربری جاری را که بطور معمول در بالای نوار شروع ویندوزXPقرار دارد حذف کنید. حذف گزینهAll Programs از منوی شروع( در ویندوز XP) این وضعیت برای حذف دکمه All Programs که لیستی از برنامه های نصب شده را نمایش می دهد ، استفاده می شود .
دسته ها :
پنج شنبه یازدهم 7 1387
X