صفحه ها
دسته
وبــلاگهام در بلاگــفا
لیــنک ویژه دانلود موسـقی
دست نوشته های تنهایی من
لینکهای دوستان
ترفند
دلتنگی من غم تنهایی
قالب های بلاگفا
عکسها
موسقی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 252152
تعداد نوشته ها : 205
تعداد نظرات : 62
Rss
طراح قالب
دانلود
Sophos Antivirus نام یکی دیگر از آنتی ویروس های قدرتمند و مطرح دنیای کامپیوتر است که از طرف کمپانی معروف انگلیسی بنام، Sophos ارائه شده است، این ویروس کش از قدرت و سرعت بالا و قابل توجهی در شناسایی و حذف انواع ویروس ها برخوردار بوده و محافظ خوبی برای کامپیوتر شما بشمار میرود.
Sophos Antivirus تا به حال جوایز بسیاری از شرکت های برتر نرم افزاری دریافت نموده است، این ضد ویروس قادر است از کامپیوتر شما در مقابل انواع ویروسها، تروجان ها، جاسوس ها و کرم های مخرب، محافظت به عمل آورده و از آلوده شدن سیستم شما پیشگیری نماید. این برنامه از انعطاف پذیری بسیار خوبی جهت اسکن های کنترل شده و زمانبندی شده برخوردار بوده و حتی قادر است سیستم های یک شبکه را از طریق کامپیوتر سرور آپدیت نموده و شما را در مقابل آخرین تهدید ها بیمه کند.
از دیگر قابلیت های کلیدی این آنتی ویروس توانایی بالای آن در زمینه ی یافتن و نابودی کرمها میباشد، به عنوان مثال کرم Jeefo که با ورود به سیستم تمامی فایلهای اجرایی را به خود آلوده می سازد و سرعت سیستم را تا حد قابل توجهی پایین می آورد و فعالیت برخی فایلهای اصلی ویندوز را مختل می سازد، به سادگی توسط Sophos کشف شده و حذف میگردد. نسخه جدید این آنتی ویروس قابلیت نصب بر روی ویندوز ویستا را دارا میباشد. همچنین دیوار آتش (Firewall) مخصوص این این آنتی ویروس نیز ارائه شده است که با نصب این دو نرم افزار در کنار هم علاوه بر محافظت در مقابل ویروس ها از نفوذ هکرها به سیستم خود و فعالیت نرم افزارهای جاسوسی جلوگیری کنید.

 

حجم فایل : 33850 کیلوبایت

MCH SOfT 


دوشنبه بیست و چهارم 1 1388
X