صفحه ها
دسته
وبــلاگهام در بلاگــفا
لیــنک ویژه دانلود موسـقی
دست نوشته های تنهایی من
لینکهای دوستان
ترفند
دلتنگی من غم تنهایی
قالب های بلاگفا
عکسها
موسقی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 237116
تعداد نوشته ها : 205
تعداد نظرات : 62
Rss
طراح قالب

سید مهدی احمدی بیان داشت: استفاده از رژیم های تغذیه ای به گونه ای که افزایش مقدار یون غذا که شامل کلسیم و منیزیم و مصرف بالای لبنیات و سبزیجات به منظور دختر شدن نخستین روش تعیین جنسیت جنین است که با سی درصد خطا همراه است.
مسئول کمیته حمایت از بیماران نابارور ایران خاطرنشان کرد: اسیدی کردن واژن دستگاه تناسلی باعث دختر شدن جنین و استفاده از بی کربنات قلیایی به فرزند پسر منجر خواهد شد.
وی اظهارداشت: درصورتی که مراقبت قبل از زمان تخمک گذاری یا در آخرین وقت تخمک گذاری انجام گیرد به گونه ای که تخمک پیر شود فرزند دختر و در صورتی که در زمان تخمک گذاری مراقبت انجام گیرد فرزند پسر خواهد شد.
احمدی اعلام کرد: در روش دوم با اندازه گیری هورمون ها و انجام سونوگرافی،  اسپرم گرفته و در محیط های اختصاصی شستشو داده می شود به گونه ای که اسپرم دختریا پسر داخل رحم تزریق شده  و پس از پرورش برای بارداری استفاده می شود که احتمال خطا دراین  مورد بیست درصد است.
وی با بیان اینکه در روش سوم با دادن دارو به بیمار تخمک ها را به صورت مصنوعی در محیط آزمایشگاهی  رشد می دهیم و بعد از عمل لقاح با اسپرم باعث تشکیل جنین می شود افزود: در این روش سلول های هشت  تا شانزده قسمتی را که روز چهارم یا پنجم آن هست را به وسیله سیستم فیش یا پلرسانس باعث باردار شدن اسپرم می شود که با دو تا سه درصد خطا همراه است.
مسئول کمیته حمایت از بیماران نابارور ایران گفت: با توجه به اینکه براساس خلقت به ازای هر یکصد و چهار پسر، یکصد دختر باید باشد بنابراین با دست کاری شدن سلول ها مطمئنا عوارضی ایجاد می شود.
وی با اعلام اینکه عمل میکرو کیشن 5 تا 6 درصد عارضه دارد گفت :  عوارض دارویی، تخمدان بزرگ، آب آوردن شکم، چند قلویی زایی، عوارض تخمک گذاری، بیهوشی و دستکاری روی جنین از بالاترین عارضه های تغییر جنسیت جنین است.
احمدی با اعلام اینکه آمار مراجعه افراد برای تعیین جنسیت جنین در اصفهان بسیار بالا است خاطرنشان کرد: درماه نزدیک به  هفتاد تا هشتاد نفر برای این عمل به مراکز مربوطه مراجعه می کنند.


دسته ها : علمی - علوم وفنون
دوشنبه سوم 1 1388
X