دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 84568
تعداد نوشته ها : 1081
تعداد نظرات : 722
Rss
طراح قالب


کدآيکونعنوانحجمموضوعتعداد دريافتمجوزDownload
 972 
[نظرات (کد) (9)]
 Tennis Titans v1.0k  KB 11067 Game 66 Trial تجاري Tennis Titans v1.0k : دريافت برنامه

اين هم يک بازي تنيس بسيار زيبا و جالب و سرگرم کننده که باز متعلق به سايت Arcade Games مي باشد. مي توانيد بازي را با کامپيوتر انجام دهيد. مي توانيد تمريني بازي کنيد. مراحل بازي بسيار جذاب و متنوع است. يک تجربه: اگر با دوبار کليک ضربه را بزنيد قدرت ضربه دوبرابر مي شود. قيمت تقريبي بازي 20 دلار معادل 20.000 تومان مي باشد.

 971 
[نظرات (کد) (4)]
 ZZZ FLV to AVI Converter 1.1  KB 1872 Convertors 27 Trial تجاري ZZZ FLV to AVI Converter 1.1 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه کوچک ولي بسيار کاربري و کمياب مي توانيد فرمت FLV که فيلمهاي فلش هستند را به فيلم قابل پخش در ويندوز يعني AVI تبديل کنيد. مثلا فرمت فيلمهايي که در سرويس ويديوئي گوگل است FLV مي باشد و نياز به Player خاص دارد. شما در اين تبديل مي توانيد کيفيت و ابعاد فيلم خروجي را نيز تعيين کنيد. بعد از تبديل به AVI مي توانيد با تبديل کننده هاي ديگر اين فيلم را به هر فرمت ديگري تبديل کنيد. برنامه هايي براي تبديل فرمتهاي ديگر به FLV موجود هستند ولي نرم افزارهايي که برعکس اين تبديل را انجام مي دهند کم هستند. اين برنامه را اولين بار سايت تبيان در بخش دانلود خودش قرار داده است و انتظار مي رود سايتهاي ديگر از اين سايت اين برنامه کاربردي و کمياب را که نسخه کامل ان هم ارائه شده است را گرفته و در سايتشان قرار دهند. قيمت اين برنامه 25 دلار يعني حدود 25.000 تومان مي باشد.

 970 
[نظرات (کد) (7)]
 FaceGen Modeller 3.1.2  KB 20911 Graphic 56 Trial تجاري FaceGen Modeller 3.1.2 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد از يک تصوير معمولي يک تصوير سه بعدي درست کنيد. شما مي توانيد يک تصوير را از 150 طريق تغييرات دهيد. مثلا مي توانيد سن، جنس و دوران آن را تغيير دهيد. مي توانيد تصوير اماده شده را به نرم افزارهايي چون 3Ds Max و Maya بفرستيد يا آن را به صورت عکس با فرمتهاي مختلف ذخيره کنيد. قيمت تقريبي اين نرم افزار 300 دلار يعني حدود 300.000 تومان مي باشد.

 969 
[نظرات (کد) (16)]
 Stardock WindowBlinds Enhanced 5.50  KB 15477 Desktop Tools 72 Trial تجاري Stardock WindowBlinds Enhanced 5.50 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه معروف مي توانيد Theme ويندوز را به طور کلي عوض کنيد. مي توانيد ظاهر جزء به جزء ويندوز را عوض کنيد. مي توانيد شکل پنجره ها را عوض کنيد. مي توانيد نوار ابزارهاي ويندوز را عوض کنيد. مي توانيد انيميشنهاي ويندوز مانند حالت کپي کردن را عوض کنيد. مي توانيد رنگ پنجره ها را به دلخواه عوض کنيد و ...

 968 
[نظرات (کد) (13)]
 EleRam PC-Down 1.1.27  KB 227 Farsi Tools 69 Free آزاد EleRam PC-Down  1.1.27 : دريافت برنامه

شرح برنامه از زبان درخواست کننده برنامه: يک برنامه فارسي، با ضاهر ساده ولي خيلي خوب که کارش خاموش کردن کامپيوتر شماست. ولي نه يک خاموش کردن معمولي! وقتي شما با اين برنامه ساده کامپيوتر خودتان را خاموش يا ريستارت مي کنيد، متوجه اين تغيير خواهيد شد. خواهيد ديد که سرعت خاموش و روشن شدن سيستم شما چندين برابر سريعتر مي شود. اين نسخه به روز شده اين برنامه است و داراي قابليت هاي جديدي هست. از جمله افزايش سرعت ويندوز نسبت به نسخه قبل و اجراي خودکار و...

 967 
[نظرات (کد) (11)]
 Tapan 1.0.1  KB 606 Utility 44 Free آزاد Tapan 1.0.1 : دريافت برنامه

اين برنامه را يکي از کاربران سايت ساخته است. شرح برنامه از زبان سازنده: اينجانب برنامه اي نوشته ام در زمينه رياضيات !برنامه اي که من نوشته ام بسيار ساده و در عين حال بسيار قدرتمند و کارآمد است؛ چند وقتي بود که به دنبال برنامه اي مي گشتم تا قادر باشد ، دستگاه چند معادله ، چند مجهولي را براي دستگاه هاي با معادلات زياد برايم حل نمايد . عليرغم تلاش بسيار و جستجو هاي زياد نتوانستم نرم افزاري را پيدا کنم که اين کار را براي من انجام دهد. تا اينکه تصميم گرفتم خودم دست بکار شوم و نرم افزاري با نام TAPAN را براي اين منظور تهيه کردم. TAPAN لغتي ترکي به معني: يابنده ، است. اين برنامه به زبان FORTRAN ، نوشته شده است. توانايي هاي اين برنامه: - محاسبه دترمينان ماتريس- محاسبه معکوس ماتريس - محاسبه ضرب ماتريسها + حل دستگاه هاي چند معادله ، چند مجهولي .اهميت اين برنامه:- مورد استفاده براي دانش آموزان رشته هاي رياضي و فني در مقطع دبيرستان - مورد استفاده براي دانشجويان رشته هاي مختلف دانشگاهي - سادگي استفاده.

 966 
[نظرات (کد) (7)]
 RegCure 1.3.0.2  KB 1006 System Tools 42 Trial تجاري RegCure 1.3.0.2 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد 11 دسته مشکل را در رجيستري ويندوز برطرف کنيد. همچنين مي توانيد از رجيستري ويندوز نسخه پشتيبان تهيه کنيد. در ضمن قابليت مشاهده و مديريت برنامه هاي Startup سيستم نيز وجود دارد. مثلا اگر در هنگام بالا آمدن ويندوز پيغام خطايي را مشاهده مي کنيد که مثلا فلان فايل موجود نيست با نصب و اجراي اين برنامه اين مشکل برطرف مي شود. اين برنامه نسبت به برنامه هاي ديگر تميز کننده رجيستري از سرعت بيشتري برخوردار است و دقيقتر عمل مي کند. تميز شدن رجيستري موجب افزايش سرعت سيستم خواهد شد.

 965 
[نظرات (کد) (3)]
 Sothink SWF Decompiler 3.6  KB 3335 Graphic 45 Trial تجاري Sothink SWF Decompiler 3.6 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد يک فايل فلش با فرمت SWF را که در سايتهاي اينترنتي مي بينيد به اجزاي تشکيل دهنده آن تجزيه کرده و ويرايش کنيد و دوباره فايل فلش را بسازيد. مي توانيد موزيک يک فايل فلش را استخراج کنيد. عکسهاي آن را استخراج کنيد. افکتهاي آن را استخراج کنيد. مي توانيد از يک فايل SWF يک فايل FLA درست کنيد و در بنرامه Flash MX هر تغييري که مي خواهيد در آن بدهيد.

 964 
[نظرات (کد) (6)]
 Panda Internet Security 2007 11.00.02  KB 30184 Anti hack 61 Free آزاد Panda Internet Security 2007 11.00.02 : دريافت برنامه

شرکت پاندا که سازنده نرم افزارهاي امنيتي مي باشد چند محصول مختلف دارد که يکي از انها آنتي ويروس پاندا است. ديگري آنتي ويروس به همراه فايروال است. ولي اين نسخه شامل Panda Antivirus ، Panda AntiSpyware ، Panda Firewall ، Panda Identity Protect ، Panda AntiSpam و Panda Parental Control مي باشد.

 963 
[نظرات (کد) (8)]
 ComputerTime 2.0.4.60  KB 3427 System Tools 43 Trial تجاري ComputerTime 2.0.4.60 : دريافت برنامه

با اين برنامه بسيار جالب مي توانيد براي استفاده اشخاص مختلف از کامپيوتر خودتان محدوديتهايي تعريف کنيد. مي توانيد تعيين کنيد يک کاربر چند ساعت در روز ، چند ساعت در هفته و چند ساعت در ماه از کامپيوتر استفاده کند. مي توانيد تعيين کنيد يک کاربر از چه ساعتي تا چه ساعتي بتواند از کامپيوتر استفاده کند. مي توانيد تعيين کنيد در هر بار استفاده به چه مدت از کامپيوتر استفاده کند. در آخر هم مي توانيد گزارش کارکرد او با کامپيوتر را ببينيد.

 962 
[نظرات (کد) (11)]
 Nature 3D Screensaver 1.1  KB 10443 Fun-Screen Saver 82 Trial تجاري Nature 3D Screensaver 1.1 : دريافت برنامه

اين هم يکي ديگر از اسکرين سيورهاي سه بعدي بسيار زيابي سايت 3planesoft که اين يکي طبيعت بسيار زيبايي را نشان مي دهد که واقعا روح آدم را تازه مي کند. با اين محافظ صفحه نمايش صداي زيباي پرندگان و صداي دلنشين جريان آب رودخانه را به اتاق خود در وسط شهر شلوغ بياوريد. هرچه کارت گرافيک شما قويتر باشد تصاوير را با کيفيت بيشتري مشاهده خواهيد کرد.

 961 
[نظرات (کد) (11)]
 PopCap Pizza Frenzy v1.0  KB 6509 Game 56 Trial تجاري PopCap Pizza Frenzy v1.0 : دريافت برنامه

جريان اين بازي به اي صورت است که بايد پيتزا ها را به خانه هاي درست آنها برسانيد و تحويل دهيد و امتياز بگيريد و امتيازها را جمع کنيد و به مرحله بعد برويد. بازي را به چند صورت مي توانيد انجام دهيد که يکي از آنها بازي سرعتي است. بقيه حالتها را خودتان ببينيد. اين بازي درخواست يکي از کاربران بوده است.

 960 
[نظرات (کد) (6)]
 Arial Audio Converter 2.3.57  KB 2116 Convertors 39 Trial تجاري Arial Audio Converter 2.3.57 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد فرمتهاي صوتي MP3, WMA,OGG,MP2,WAV( PCM, DSP, GSM, ADPCM ),G721,G723,G726,VOX,ALAW,ULAW را به يکديگر تبديل کنيد. سرعت اين برنامه به دليل نساختن فايل Temp در هنگام تبديل بالاست. مي توانيد چندين فايل را با هم تبديل کنيد. در هنگام تبديل مي توانيد در تنظيمات برنامه کيفيت هاي مختلفي براي فايل خروجي در نظر بگيريد تا بتوانيد با حجمهاي مختلفي فايل را تبديل کنيد. اين برنامه به درخواست يکي از کاربران مبني بر قرار دادن يک تبديل کننده فرمتهاي صوتي به هم در اين بخش قرار گرفته است.

 959 
[نظرات (کد) (11)]
 Peggle Deluxe v1.0  KB 15087 Game 31 Trial تجاري Peggle Deluxe v1.0 : دريافت برنامه

اين هم يک بازي از نوع راکت و توپ ولي با روشي کاملا متفاوت از بازي هاي مشابه. توپ از بالا شليک مي شود و از بين مهره ها و خانه ها با زحمت عبور مي کند و در پايين صفحه دريافت مي شود. اگر تحويل داده شد امتياز مضاعف خواهيد گرفت. اين بازي به درخواست يکي از کاربران سايت بوده است. براي اجراي بازي بايد کارت گرافيک شما از امکان 3D‌ پشتيباني کند.

 958 
[نظرات (کد) (9)]
 Foxit PDF Editor 1.5 Build 2911  KB 1419 Office Tools 60 Free آزاد Foxit PDF Editor 1.5 Build 2911 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد فايلهاي PDF را به طور مستقيم ويرايش کنيد و نياز به انتقال متن آنها به برنامه ديگري و ويرايش و ساخت مجدد فايل PDF‌ نيست. البته اين برنامه بر روي PDF‌هايي که عکس هستند و PDF هايي که قابل ويرايش نيستند کاري نمي تواند انجام دهد. بعضي از فايلهاي PDF نيز در مقابل تغيير داراي محدوديت هستند و نمي توان آنها را با اين برنامه ويرايش کرد. اين برنامه مي تواند فايلهاي متني اي را که توسط برنامه Adobe Acrobat Professional و نرم افزارهاي ديگري که يک فايل PDF را به صورت استاندارد درست مي کنند را ويرايش کند.

 957 
[نظرات (کد) (19)]
 Online TV Player 3.0.930  KB 1653 Internet 49 Trial تجاري Online TV Player 3.0.930 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد بيش از 850 کانال تلويزيوني اينترنتي را به طور زنده و مستقيم تماشا کرده و به بيش از 1500 راديوي اينترنتي گوش دهيد. البته ممکن است بعضي از ايستگاه هاي راديويي و تلويزيوني به دليل ضعيف بودن سايت يا مشکل داشتن قابل دسترسي نباشند. براي دريافت کانالها بايد دو برنامه Windows Media Player 7 به بالا و RealPlayer 6 به بالا بر روي سيستم شما نصب باشد. همچنين مي توانيد به جاي اين دو از برنامه K-Lite Mega Codec Pack 2.01 که در بخش دانلود سايت موجود است استفاده کنيد. بسته به سرعت اتصال اينترنتي شما کيفيت تصاوير دريافتي متفاوت است. شايد بعضي از کانالها موقتا قابل دسترسي نباشند.

 956 
[نظرات (کد) (9)]
 Galleon 3D Screensaver 1.3  KB 5791 Fun-Screen Saver 49 Trial تجاري Galleon 3D Screensaver 1.3 : دريافت برنامه

اين هم يک اسکرين سيور سه بعدي ديگر از سايت 3planesoft که يک کشتي بادباني بر روي اقيانوس مي باشد. براي اجراي آن بايد کارت گرافيک شما از امکان 3D پشتيباني کند و در ويندزو به طور کامل نصب باشد. نمايي از برنامه را مي توانيد در تصوير برنامه ببينيد. در اين محافظ صفحه نمايش به درخواست يکي از کاربران در اين بخش قرار گفته است.

 955 
[نظرات (کد) (14)]
 Chicken Invaders 2  KB 5605 Game 75 Trial تجاري Chicken Invaders 2 : دريافت برنامه

اين هم يک بازي ديگر از بازيهاي Arcade که بازي جنگي و جذاب و مانند مدافع ستارگان است. در اين بازي بايد به پرنده هاي کوچک و يا همان جوجه مرغها که در آسمان در حال پرواز هستند حمله کنيد و آنها را از بين ببريد و گوشت آنها را هم اگر بخوريد امتياز بيشتري خواهيد گرفت. وقت نشد مراحل بازي را بروم هر کس علاقه دارد دانلود کند و مراحل را ببيند.

 954 
[نظرات (کد) (3)]
 ParetoLogic Anti-Spyware 5.5  KB 5419 Anti hack 42 Trial تجاري ParetoLogic Anti-Spyware 5.5 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد امنيت سيستم خود را در مقابل فايلهاي جاسوسي و برنامه هاي مخرب به طور کامل حفظ کنيد. برتري اصلي اين برنامه نسبت به برنامه XoftSpy امکان مانيتورينگ دائم سيستم براي جلوگيري از ورود هر گونه برنامه مخرب مي باشد. ديتا بيس اين برنامه در سايتش مرتبا به روز مي شود و مي توانيد با به روز کردن برنامه از فايلهاي مخرب جديد در امان بمانيد. مي توانيد سطح امنيتي سيستم خود را با کاهش و افزايش حساسيت اين برنامه تغيير دهيد و .... برنامه هاي جاسوسي به صورتهاي زير ظاهر مي شوند: Popup ads ، Keyloggers ، Browser hijackers ، Remote influence ، Unsolicited files ، Shutdown or disable ، Unauthorized phone calls ، Security flaw exploits ، Internet connection floods ، Threat proliferation ، Tracking ، Installation ، Uninstallation ، Privacy and Consent و اين برنامه اين حملات را دفع مي کند.

 953 
[نظرات (کد) (18)]
 معجم الفاظ قرآن مجيد  KB 1011 Farsi Tools 73 Free آزاد معجم الفاظ قرآن مجيد : دريافت برنامه

اين هم يک برنامه ساده که تحت داس نوشته شده است ولي به خوبي در ويندوز XP کار مي کند. اين برنامه در واقع نسخه مختصري از برنامه نورالانوار مي باشد. مي توانيد متن قرآن را ببينيد. در آن با امکانات خوبي جستجو کنيد. دامنه جستجو را تعيين کنيد. ليست سوره ها و آيه ها را ببينيد. گزارشهايي از آمارهاي جالب در قرآن و در مورد آن را ببينيد و ... اين برنامه به درخواست يکي از کاربران در اين بخش قرار داده شده است. بعد از خارج کردن فايل از حالت فشرده به داخل فولدر Quran رفته و فايل اجرايي Quran را اجرا کنيد.

 952 
[نظرات (کد) (11)]
 Keyboard Layout Manager Medium v2.85XP  KB 521 Farsi Tools 29 Trial تجاري Keyboard Layout Manager Medium v2.85XP : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد کيبرد انگليسي يا فارسي و يا هر زبان ديگري را در ويندوز خود ويرايش کنيد. مي توانيد يک کيبرد سفارشي براي خود درست کنيد. مي توانيد جاي کليدها را تغيير دهيد. اگر اشکالي در کليدها و ناهماهنگي بين برچسب کيبرد و جاي حروف وجود دارد مي توانيد آن را اصلاح کنيد. مي توانيد کيبرد ساخته شده را در هر ويندوز ديگري مورد استفاده قرار دهيد و ...

 951 
[نظرات (کد) (1)]
 Intel Chipset Software Installation Utility 8.3.0.1013  KB 1986 Drivers 33 Free آزاد Intel Chipset Software Installation Utility 8.3.0.1013 : دريافت برنامه

از اين درايور براي نصب مادربردهاي با چيپست Intel مي توانيد استفاده کنيد. در واقع INF هاي لازم براي سيستم عامل توسط اين برنامه به ويندوز اضافه مي شود. شکافهاي PCI و PCI Express و پورتهاي USB و SATA و IDE به ويندوز شناسانده مي شوند. از اين درايور براي نصب در ويندوزهاي Windows Server 2003 with Service Pack 1 و Windows Server 2003 x64 Edition و Windows 2000 with Service Pack 4 و Windows XP Professional x64 Edition و Windows XP with Service Pack 2 و Vista مي توانيد استفاده کنيد.

 950 
[نظرات (کد) (36)]
 3D War Chess 1.1  KB 19193 Game 96 Trial تجاري 3D War Chess 1.1 : دريافت برنامه

اين هم يک بازي شطرنج سه بعدي که متعلق به سايت Reflexive Arcade مي باشد. وقتي مهره اي را مي خواهيد بزنيد و از صحنه خارج کنيد نبردي بين آنها شکل گرفته و مهره اي که بايد بيرون رود شکست خورده و خارج مي شود. جلوه هاي نبرد کاملا سه بعدي و محيط بازي را بسيار جذاب کرده است. اين بازي داراي زمينهاي مختلف و امکانات زيادي مي باشد. اين بازي را به صورت شبکه اي و دو نفره نيز مي توان بازي کرد.

 949 
[نظرات (کد) (14)]
 Ancient Castle 3D Screensaver 1.1  KB 12925 Fun-Screen Saver 35 Trial تجاري Ancient Castle 3D Screensaver 1.1 : دريافت برنامه

اين هم يک محافظ صفحه نمايش ديگر از سايت 3planesoft که تقريبا مي توان گفت بهترين و زيبا ترين اسکرين سيور آن مي باشد. مانند اسکرين سيورهاي ديگر بايد کارت گرافيک شما از امکان 3D پشتيباني کند. به نظر من حجم آن به زيباييش مي ارزد. همان طور که از نام و تصوير پيداست اين اسکرين سيور يک قلعه باستاني را نشان مي دهد و در آن به گردش مي پردازد.

 948 
[نظرات (کد) (3)]
 nVIDIA ForceWare 93.71 WHQL Graphics Drivers for Windows XP-2000 32bit  KB 42567 Drivers 25 Free آزاد nVIDIA ForceWare 93.71 WHQL Graphics Drivers for Windows XP-2000 32bit : دريافت برنامه

اين همان درايوري است که مدتي پيش قول قرار دادن نسخه جديدترآن را در بخش دانلود داده بوديم. اما چون نسخه جديد يعني 93.81 هنوز در مرحله Beta و آزمايشي است و درخواستهاي کاربران براي اين درايور زياد بود اين نسخه در بخش قرار گرفت. با استفاده از اين درايور مي توانيد کليه کارتهاي گرافيک با چيپست GeForce را از GeForce2 MX گرفته تا GeForce FX 5900 و کليه مدلهاي مشابه را در ويندوز 2000 و XP نصب کنيد. اين درايور چيپستهاي زير را نصب نمي کند: TNT2 ، TNT2 Pro ، TNT2 Ultra ، TNT2 Model 64 (M64) ، TNT2 Model 64 (M64) Pro ، Vanta ،Vanta LT ، GeForce 256 ، GeForce DDR ، GeForce2 GTS ، GeForce2 Pro ، GeForce2 Ti ، GeForce2 Ultra ،GeForce2 MX Integrated graphics ،Quadro ، Quadro2 Pro ،Quadro2 EX براي نصب اين چيپستها بايد از نسخه 71.89 استفاده کنيد که به زودي در اين بخش قرار داده مي شود.

 947 
[نظرات (کد) (11)]
 FExplorer v1.14b S60 SymbianOS  KB 91 Mobile Tools 36 Free آزاد FExplorer v1.14b S60 SymbianOS : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد در گوشي هايي که داراي سيستم عامل هستند فايلها را در قسمتهاي مختلف گشي و درايوها ببينيد. اين برنامه يک مروگر فايل براي گوشي هاي داراي سيستم عامل سيمبين مي باشد. همان طور که در تصوير مي بيند اين برنامه محتويات درايو C و E گوشي را که همان حافظه گوشي و کارت مي باشند را نشان مي دهد. محتويات رم گوشي را به عنوان درايو D نشان مي دهد. محتويات ROM گوشي را با عنوان درايو Z نمايش مي دهد. با اين برنامه مي توانيد فايلهاي دريافتي را که به صورت SMS‌ دريافت شده اند را از داخل Inbox استخراج کنيد. مي توايند فايلها را در داخل گوشي Copy يا Cut کنيد. مي توانيد Process‌هاي در حال اجرا را ديده و حتي آنها را End Task کنيد. در اين نسخه جديد مي توانيد برنامه هاي در حال اجرا را در قسمت Tasks ببينيد. مي توانيد از صفحه موبايل Screenshot تهيه کنيد. مي توانيد چراغ صفحه نمايش را روشن نگه داريد. مي توانيد اطلاعات مخفي گوشي را ببينيد. مي توانيد گوشي را Restart کنيد. مي توانيد اطلاعات شبکه گوشي را ببينيد و ....

 946 
[نظرات (کد) (11)]
 Watermill 3D Screensaver 2.0  KB 9205 Fun-Screen Saver 47 Trial تجاري Watermill 3D Screensaver 2.0 : دريافت برنامه

اين هم يکي ديگر از اسکرين سيورهاي زيبا و سه بعدي سايت 3Planesoft که به دوستان تبياني هديه مي کنيم. اين اسکرين سيور همان طور که از نامش پيداست يک چرخ آسياب آبي بسيار زيبا مي باشد. اميدوارم که از اين محافظ صفحه نمايش لذت ببريد. براي اجراي اين اسکرين سيور کارت گرافيک شما بايد به طور کامل در ويندوز نصب بوده و از امکان Direct3D پشتيباني کند.

 945 
[نظرات (کد) (17)]
 SimWorks AntiVirus v1.22 (S60) SymbianOS  KB 46 Mobile Tools 42 Free آزاد SimWorks AntiVirus v1.22 (S60) SymbianOS : دريافت برنامه

اين هم يک آنتي ويروس براي گوشي هاي موبايل داراي سيستم عامل سيمبين. اين آنتي ويروس نسخه جديد مي باشد و تمامي ويروسهاي منتشر شده براي موبايلها را شناسايي کرده و از بين مي برد. اين آنتي ويروس توانايي شناسايي و از بين بردن ويروسهاي Cabir a, Cabir b, Cabir c, the Mosquitoes dialer trojan, Skulls.a, Skulls.b, Camtimer.a, Camtimer.b, Velasco, Gavno, CommWarriorو همچنين ويروسهاي جديدي مانند Mabir.a و Drever.a, Drever.b, Drever.c, Drever.d و Locknut.d, Locknut.e و Locknut.fرا دارا مي باشد. اين آنتي ويروس مي تواند به صورت تمام وقت از گوشي شما در برابر ويروسها محافظت کند. توانايي اجرا شدن با روشن شدن گوشي را دارد. توانايي شناسايي ويروس را در SMS هاي رسيده را دارد و اگر بتوانيد به اينترنت متصل شويد مي تواند خود را به روز کند و .... اگر برنامه کدي از شما خواست صفر را وارد کنيد.

 944 
[نظرات (کد) (38)]
 Nasim-e-Hayat  KB 3878 Farsi Tools 63 Free آزاد Nasim-e-Hayat : دريافت برنامه

اين برنامه صوت 11 سوره از قرآن شامل سوره هاي حمد ، بقره ، تکوير ، طارق ، غاشيه ، بلد ، شمس ، ضحي ، انشراح ، تين و قدر را دارا مي باشد. در هنگام پخش متن قرآن به همراه معني آن به نحو زيبايي نمايش داده مي شود. اين برنامه نياز به نصب ندارد. بعد از خارج کردن برنامه از حالت فشرده به داخل فولدر مربوطه رفته و فايل Nasim-e-Hayat.exe را اجرا کنيد. بعد از اجراي برنامه بايد 6 ثانيه صبر کنيد تا شمارش معکوس پايان يافته و دکمه Start براي ورود به برنامه ظاهر شود.

 943 
[نظرات (کد) (11)]
 Game Maker 7.0.5.0  KB 8183 Graphic 24 Trial تجاري Game Maker 7.0.5.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اينب رنامه ساده مي توانيد بدون دانستن زبان برنامه نويسي و بدون نوشتن حتي يک خط کد يک بازي طراحي کنيد. اين برنامه قادر به ساخت بازيهاي سه بعدي نيز مي باشد. تنها با کشيدن و رها کردن اجزا و اعمال افکتها و اضافه کردن صون و موزيک مي توانيد بازي مورد نظر خود را بسازيد. البته قطعا محدوديتهايي خواهيد داشت. اين برنامه براي ساخت بازي بهترين گزينه است و ساده ترين محيط را دارد.

 942 
[نظرات (کد) (11)]
 Folder Lock 5.7.0  KB 4186 Utility 22 Trial تجاري Folder Lock 5.7.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد براي دسترسي به فايلها و فولدرها پسورد غير مستقيم بگذاريد. مي توانيد توسط اين برنامه اطلاعات را به رمز درآوريد. سيستم اين برنامه به اين صورت است که بايد اطلاعات را به فولدر خاصي از برنامه منتقل کرده و به حالت رمز درآوريد. پس براي فايلهاي با حجم پايين مي توانيد از اين بنرامه استفاده کنيد. اگر فايل يا فولدري را با اين برنامه پنهان کرديد و نتوانستيد به ان دسترسي پيدا کنيد با Uninstall کردن برنامه اطلاعات باز مي گردد.

 941 
[نظرات (کد) (13)]
 CryptCD 5.0 Forensic Edition  KB 1299 CD-DVD 31 Trial تجاري CryptCD 5.0 Forensic Edition : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيدب ر روي يک CD پسورد بگذاريد. اطلاعات درون CD کد مي شوند و تا زمان وارد کردن پسورد نمي توان به آنها دسترسي پيدا کرد. بعد از خارج شدن از CD نيز اطلاعاتي که از حالت کد خارج شده و مشاهده شده اند از داخل فولدر Temp ويندوز پاک مي شوند. از اين برنامه مي توان براي پسورد گذاشتن بر روي CDهايي با اطلاعات شخصي استفاده کرد. نکته: اين برنامه را حتما در درايو C و همان مسير پيشفرض برنامه نصب کنيد.Installer برنامه به دليل اشکال در طراحي بعد از نصب بسته نمي شود و بايد آن را End Task کنيد. اين نسخه يعني Forensic بهترين نسخه برنامه مي باشد. خود اين برنامه و مشابه آن به زحمت در اينترنت پيدا مي شود.

 940 
[نظرات (کد) (8)]
 Spyware Doctor 5.0.0.184  KB 19731 Anti hack 24 Trial تجاري Spyware Doctor 5.0.0.184 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد کليه فايلهاي جاسوسي اعم از کوکي ها ، هايجکرها که به Internet Explorer آسيب مي رسانند و برنامه هاي مخرب و Toolbarها و تروجانها ، ديالرها و ... را بر روي سيستم خود شناسايي و انها را پاک کنيد. اين برنامه امکاني هم براي مانيتورينگ تمام وقت براي جلوگيري از نفوذ اين گونه فايلها به سيستم شما دارد. اين نسخه تحت ويندوز ويستا نيز کار مي کند.

 939 
[نظرات (کد) (22)]
 Norton Antivirus 2007  KB 39897 Anti virus 23 Trial تجاري Norton Antivirus 2007 : دريافت برنامه

اين هم نسخه کامل آنتي ويروس نورتون 2007. اين نسخه چند ماه قبل آمده بود ولي فعال کننده آن جديدا آمده است. سايتهاي زيادي نسخه هاي ناقص را بدون فعال کننده و تست قرار دادند و خيلي ها دانلود کردند ولي نتوانستند از آن استفاده کنند به ما هم گفتند که اين برنامه را در بخش دانلود بگذاريم. اما سايت تبيان نسخه کامل قابل فعال شدن را در اين بخش قرار داده است. در ضمن حجم اصلي برنامه 132 مگابايت است که ما آن را فشرده کرده ايم و به 38 مگابايت کاهش داده ايم. اين کار در مورد تمامي برنامه هاي بخش دانلود انجام مي گيرد.

 938 
[نظرات (کد) (18)]
 BronTok.A Virus Killer  KB 118 Anti virus 59 Free آزاد BronTok.A Virus Killer : دريافت برنامه

مي دانيد ويروسي جديدا آمده است که فايلهاي اضافي در My Document‌ و کل سيستم ايجاد مي کند و موجب کاهش سرعت سيستم مي شود. اين ويروس همچنين رجيستري را غير فعال مي کند. Task Manager را غير فعال مي کند. Folder Options را پنهان مي کند و از اين قبيل مزاحمتها را در ويندوز ايجاد مي کند. تاثير اين ويروس تا حدي است که بايد در بيشت مواقع ويندوز را عوض کنيد ولي با استفاده از اين ابزار مي توانيد اين ويروس را از بين ببريد.

 937 
[نظرات (کد) (10)]
 nVIDIA ForceWare 158.18 Graphics Drivers for Windows Vista x86  KB 31699 Drivers 14 Free آزاد nVIDIA ForceWare 158.18 Graphics Drivers for Windows Vista x86 : دريافت برنامه

با استفاده از اين درايور مي توانيد تمامي کارتهاي گرافيک با چيپست GeForce‌ را از هر مارک و شرکتي در ويندوز ويستا نصب کنيد. تاريخ ارائه اين درايور 26 آوريل يعني 5 روز پيش مي باشد. درايور قبلي بعضي از کارتها را در ويندوز ويستا نصب نمي کرد ولي اين درايور جديد و کامل است. شرکت NVIDIA براي کارتهاي گرافيک قبل از سري FX يعني GeForce 2‌ و GeForce 4 MX براي نصب در ويندوز ويستا درايوري ارائه نداده است.

 936 
[نظرات (کد) (19)]
 K-Lite Mega Codec Pack 2.01  KB 28818 Multimedia 43 Free آزاد K-Lite Mega Codec Pack 2.01 : دريافت برنامه

اين برنامه مجموعه تمام پلاگينهاي صوتي و تصويري براي پخش انواع فرمتهاي صوتي و تصويري در ويندوز مي باشد. شما با نصب اين برنامه در ويندوز مي توانيد با استفاده از برنامه هايي مانند JetAudio و Windows Media Player تمام فرمتهاي موجود را پخش کنيد و مثلا براي پخش فايلهاي RM و RAM نياز به نصب RealPlayer نداريد، براي پخش فايلهاي MOV نياز به نصب Quick Time نداريد. براي پخش DVD و SVCD نياز به نصب پلاگين يا برنامه اي مانند PowerDVD نداريد و .... اين نسخه آخرين و جديدترين نسخه اين برنامه مي باشد و فرمتهاي جديد را هم پشتيباني کرده و حجم کمتري هم نسبت به نسخه هاي قبلي دارد. پس فرصت را از دست ندهيد. اين برنامه در واقع مکمل برنامه JetAudio براي پخش انواع فرمتهاي صوتي و تصويري مي باشد.

 935 
[نظرات (کد) (34)]
 New Folder Virus Killer  KB 118 Anti virus 47 Free آزاد New Folder Virus Killer : دريافت برنامه

مي دانيد يکي از ويروسهايي که جديدا در بين کامپيوترها به خصوص در ايران پخش شده است ويروس New folder مي باشد. ظاهرا سازنده اين ويروس يک ايراني است. از اين ابزار مي توانيد براي از بين بردن اين ويروس در کامپيوتر خود استفاده کنيد. بعد از دانلود و اجرا دکمه Kill را بزنيد. سيستم Restart مي شود و در بالا آمدن بعدي اثرات اين ويروس از بين مي رود. نام ديگر اين ويروس SillyFDC مي باشد. اين يوروس در هر فولدر يک فايل پنهان با ايکون فولدر با نام New Folder.exe مي سازد و باعث کند شدن سيستم . بروز مشکلاتي از جمله غير فعال شدن رجيستري و ... مي شود.

 934 
[نظرات (کد) (41)]
 jetAudio 7.0.0 Build 3001  KB 22938 Multimedia 27 Free آزاد jetAudio 7.0.0 Build 3001 : دريافت برنامه

نرم افزار معروف JetAudio که معرف حضور همه دوستان مي باشد. با استفاده از اين برنامه مي توانيد تمامي فرمتهاي صوتي و تصويري را پخش کنيد. مي توانيد کار تبديل انواع فرمتهاي صوتي و تصويري را به يکديگر انجام دهيد. مي توانيد Audio CD را به MP3 تبديل کنيد. مي توانيد CD صوتي رايت کنيد. مي توانيد به راديوهاي اينترنتي گوش دهيد و.... اين نسخه هم آخرين و بهترين نسخه از اين برنامه مي باشد و هيچ محدوديت ساختاري و زماني ندارد.

 933 
[نظرات (کد) (24)]
 XoftSpySE 4.31.232  KB 2731 Anti hack 23 Trial تجاري XoftSpySE 4.31.232 : دريافت برنامه

اين برنامه يکي از دقيقترين و قويترين برنامه هايي است که برنامه هاي مخرب از جمله تروجان ها و نرم افزارهاي جاسوسي را در ويندوز پيدا کرده و آنها را از بين ميبرد. اگر سايت جستجوي برنامه Internet Explorer عوض شده و شما را به سايتهاي بي ربط مي برد ،اگر Home Page شما خود به خود تغيير کرده و يا اينکه مرتب در هنگام کار با اينترنت صفحات اضافي باز مي شود و ..... مي توانيد از اين برنامه براي رفع مشکل استفاده کنيد. با از بين بردن نرم افزارهاي جاسوسي سرعت اينترنت شما افزايش پيدا مي کند. چون اطلاعات اضافي ردو بدل نمي شود. اين برنامه را مي توان به عنوان يک مکمل خوب براي آنتي ويروس خود مورد استفاده قرار داد. اين نسخه جديدترين نسخه نرم افزار بوده و چون نسخه قبل ديگر به روز نمي شد در اين بخش قرار داده شد.

 932 
[نظرات (کد) (8)]
 SiSoftware Sandra XI SP1a 2007.4.11.22  KB 15257 System Tools 19 Trial تجاري SiSoftware Sandra XI SP1a 2007.4.11.22 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد کليه قطعات سيستم را چک کرده و از مشخصات دقيق آنها اطلاع پيدا کنيد. همچنين اگر مشکلي در سيستم وجود داشته باشد و يا به دليلي قطعه اي باعث پايين آمدن کارايي سيستم شده است اين نرم افزار به شما تذکر مي دهد. با استفاده از اين نرم افزار مي توانيد بين CPU ها و چيپست هاي مادربرد مختلف از نظر قدرت و سرعت مقايسه دقيق و کاملي داشته باشيد. مي توانيد ببينيد آيا سيستم شما از نظر کارايي و سرعت با نمونه هاي تست شده در نرم افزار تطابق دارد يا خير و در صورت وجود اختلاف زياد به دنبال رفع مشکل باشيد. مي توانيد بفهميد کارت گرافيک شما از چه امکاناتي با توجه به نسخه دقيق آنها پشتيباني مي کند و .... اين نسخه هم کاملترين و بهترين و جديدترين نسخه اين برنامه مي باشد. به دليل اجرا نشدن نسخه قبلي بخش دانلود در بعضي سيستمها اين نسخه در بخش قرار داده شد.

 931 
[نظرات (کد) (20)]
 Mozilla Firefox 2.0.0.3  KB 6006 Internet 24 Free آزاد Mozilla Firefox 2.0.0.3 : دريافت برنامه

با مرورگر معروف و محبوب موزيلا فايرفاکس که آشنا هستيد. قابليتهاي خوب و امکانات بهتر اين مروگر نسبت به IE7 نيز نياز به بيان ندارد. اين مرورگر يکي از بهترين مرورگرهاي اينترنتي است که در بسياري موارد بهتر از Internet Explorer مايکروسافت عمل مي کند. اين مرورگر بسيار سريعتر از Internet Explorer مي باشد. خودش داراي برنامه مديريت دانلود مي باشد. داراي Extension هايي براي افزايش قدرت مي باشد. اين مرورگر Open Source‌ است و داراي سوراخهاي امنيتي از قبل تعبيه شده که به احتمال زياد در IE وجود دارد نمي باشد. چون نسخه قبلي موجود در بخش دانلود با ايميل ياهو سازگار نبود و نياز به Update داشت اين نسخه را که آخرين نسخه اين مرورگر مي باشد در بخش اضافه شد. سايت جديد تبيان هم با اين مرورگر هماهنگي کامل دارد

 930 
[نظرات (کد) (19)]
 DirectX 9.0c April 2007  KB 51233 Drivers 21 Free آزاد DirectX 9.0c April 2007 : دريافت برنامه

آخرين نسخه برنامه DirectX که در همين ماه صادر شده است. براي نصب و اجراي بازهاي جديد به اين برنامه نياز خواهيد داشت. بعضي از اشکالات در مورد صدا و تنظيمات آن و همچنين گرافيک نيز در ويندزو با نصب اين برنامه برطرف مي شود. همچنين براي چک کردن قدرت گرافيکي سيستم خود توسط نرم افزارهايي مانند 3D Mark 2006 به اين نسخه نياز خواهيد داشت. اين نسخه حجمي پايين تر از نسخه قبلي دارد پس هر کس تا به حال آن را دانلود نکرده از اين فرصت استفاده کند.

 929 
[نظرات (کد) (30)]
 Evil Invasion 1.23  KB 12429 Game 36 Trial تجاري Evil Invasion 1.23 : دريافت برنامه

اين هم يک بازي ديگر که باز هم متعلق به شرکت Arcade است و از سري بازيهاي جنگي مي باشد. اين بازي شباهت زيادي به بازي CrimsonLand 1.9.8 دارد. اين بازي به درخواست يکي از کاربران سايت در اين بخش قرار داده شده است.

 928 
[نظرات (کد) (4)]
 ATI Catalyst 7.3 Display Driver for Windows Vista  KB 38558 Drivers 11 Free آزاد ATI Catalyst 7.3 Display Driver for Windows Vista : دريافت برنامه

از اين درايور براي نصب کارتهاي گرافيک از هر مارکي و با هر بردي با چيپستهاي زير در ويندوز ويستا مي توانيد استفاده کنيد: Radeon X1950 series - Radeon X1900 series - Radeon X1800 series - Radeon X1600 series - Radeon X1300 series - Radeon X850 series - Radeon X800 series - Radeon X700 series - Radeon X600 series - Radeon X550 series - Radeon X300 series - Radeon 9800 series - Radeon 9700 series - Radeon 9600 series - Radeon 9500 series.

 927 
[نظرات (کد) (12)]
 ACDSee Pro Photo Manager 9.0 Build 108  KB 28147 Graphic 18 Trial تجاري ACDSee Pro Photo Manager 9.0 Build 108 : دريافت برنامه

اين هم برنامه معروف ACDSee که براي مشاهده عکسها به کار مي رود. البته اين برنامه تقريبا قابليت پخش هر فرمتي را دارد. کار جالبي هم که انجام مي دهد اين است که مي توانيد با ام فايلهاي SWF فلش را با قابليت عقب و جلو بردن ببينيد. با اين برنامه مي توانيد انواع فرمتهاي عکس را به هم تبديل کنيد. عکسها ويرايش و تغيير اندازه دهيد. عکسي را از اسکنر تحت اين برنامه اسکن کنيد. مي توانيد چندين فايل را با هم تحت الگوي خاصي تغيير نام و پسوند دهيد. عکسها را در جهت هاي مختلف بچرخانيد و .... اين نسخه خرين نسخه از اين برنامه مي باشد که چند روز بيشتر از انتشار آن نمي گذرد.

 926 
[نظرات (کد) (45)]
 Mobile Theme for Symbian  KB 6017 Mobile Tools 34 Free آزاد Mobile Theme for Symbian : دريافت برنامه

اين هم مجموعه 38 تم براي گوشي هاي موبايل داراي سيستم عامل سيمبين. پسوند فايلهاي تم SIS مي باشد و فقط بر روي گوشي هاي سيستم عامل دار نصب مي شوند. حالا فرقي نمي کند که نوکيا باشد يا سوني اريکسون يا هر گوشي ديگري. اين توضيحات به اين معني است که اين تمها بر روي گوشي هايي که فقط از جاوا پشتيباني مي کنند نصب نمي شوند. من به تم Hello علاقه دارم که نمايشي از آن را در تصوير برنامه مي بينيد. فايلهاي اضافي و تکراري از اين مجموعه حذف شده است.

 925 
[نظرات (کد) (74)]
 PhotoZoom Pro 2.2.2  KB 4584 Graphic 29 Trial تجاري PhotoZoom Pro 2.2.2 : دريافت برنامه

بسياري از کاربران به دنبال نرم افزاري مي گردند که بتوانند عکسهاي خود را طوري بزرگ کنند که از کيفيت انها کاسته نشود. اين نرم افزار در انجام اين کار تخصص زيادي دارد. اين نرم افزار با استفاده از تکنولوژي S-Spline XL که خودش آن را ابداع کرده است و برنده جايزه اي نيز شده است مي تواند طوري يک عکس را بزرگ کند که کمترين کاهش کيفيت را در آن داشته باشد.

 924 
[نظرات (کد) (81)]
 CrimsonLand 1.9.8  KB 7062 Game 30 Trial تجاري CrimsonLand 1.9.8 : دريافت برنامه

اين هم يک بازي ديگر از بازيهاي Arcade Games که مخصوص علاقه مندان بازيهاي جنگي و هيجاني است. در اين بازي بايد در وسط حريفان و دشمنان بايستيد و آنها را از بين ببريد. به نظر من بازي مشکلي است و خيلي نتوانستم دوام بياورم. فکر نمي کنم کسي بتواند آن را تمام کند. کم کم کل بازي هاي کم حجم و کوچک و سالم Arcade‌ را در بخش دانلود قرار مي دهيم و مجموعه بازيها کامل مي شود. پس دوستان خيلي عجله نکنند.

 923 
[نظرات (کد) (45)]
 Vista Transformation Pack 6 Final  KB 31739 Desktop Tools 27 Free آزاد Vista Transformation Pack 6 Final : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد ظاهر ويندوز XP را تا حد زيادي شبيه به ويندوز ويستا کنيد. تمام آيکونها ، صداها ، نوار ابزارها و اسکينها شبيه به ويندوز ويستا مي شود. فقط ذکر يک نکته ضروري است که به دليل اينکه اين برنامه در فايلهاي سيستمي ويندوز تغييرات اساسي مي دهد بهتر است آن را به احتياط نصب و مورد استفاده قرار دهيد و براي برداشتن نيز از قسمت Add or Remove programs‌ آن را Uninstall کنيد.

 922 
[نظرات (کد) (23)]
 Mandala Painter 1.0  KB 18308 Graphic 17 Trial تجاري Mandala Painter 1.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد نقاشي هاي بسيار زيبا و رنگارنگي را با جلوه هاي خاص بکشيد. در واقع اين برنامه چزي مانند برنامه Paint ويندوز است ولي ابزارهاي بسيار جالب و متنوعي دارد که کار نقاشي و کشيدن اجسام مختلف را ساده مي کند. مي توانيد خطهاي هماهنگ پيچشي به هر صورتي را ايجاد کنيد. نقاشهاي خود را با امکانات بسيار زيبا و گسترده رنگ کرده و ذخيره کنيد. شما مي توانيد در اين برنامه از انواع فرمتها استفاده کنيد و نقاشي خود را نيز به چند فرمت معروف ذخيره کنيد.

 921 
[نظرات (کد) (33)]
 Pocket Tanks Deluxe 1.1  KB 16753 Game 33 Free آزاد Pocket Tanks Deluxe 1.1 : دريافت برنامه

اگر بزرگترها به خاطر داشته باشند بازي اي بود که تحت داس بود و دو تانک در کنار صفحه بايد يکديگر را مي زدند تا از جانشان کم شود و يکي ببازد. من به شخصه اين بازي را خيلي دوست داشتم و حالا به درخواست يکي از کاربران تحت ويندوز آن پيدا شده و آن را در بخش دانلود قرار مي دهم. اين بازي چيزي شبيه به بازي Worm است. صدا و سيما هم از اين گونه بازيها براي مسابقاتش زياد استفاده مي کند. شما مي توانيد حريف خود را کامپيوتر تعيين کرده و يا دو نفري اين بازي را بازي کنيد. اين بازي يک بازي فکري و سالم و در عين حال هيجان انگيز است و دقت شخص را تقويت مي کند.

 920 
[نظرات (کد) (49)]
 AV Voice Changer Software Diamond 4.0.54  KB 7897 Multimedia 29 Trial تجاري AV Voice Changer Software Diamond 4.0.54 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد صداي خود را عوض کنيد و آن را به شکل صداي زن يا مرد يا بچه با حالات مختلف خوشحالي و ناراحتي و ... درآوريد. براي کار هم کافيست صداي خود را از داخل ميکروفن به سيستم وارد کنيد و با تعيين نوع صداي خروجي از قسمت Nickvoices صداي تغيير يافته را بشنويد. اين برنامه اين کار را به صورت آني انجام مي دهد و نيازي به ذخيره صداي خروجي نيست. اين نسخه هم بهترين نسخه اين برنامه است.

 919 
[نظرات (کد) (15)]
 Abundante! 1.0.1.0  KB 16609 Game 14 Trial تجاري Abundante! 1.0.1.0 : دريافت برنامه

اين هم يک بازي ديگر از نوع پازل ولي اين بار بسيار جذاب و چالشي. در اين بازي بايد خانه هاي همرنگ را با قابليت انتخاب زياد در کنار هم بگذاريد تا بتوانيد خانه هايي را که به شما نزديک مي شوند را منفجر کرده و مانع از سوختن خود شويد. مراحل بسيار جذاب و متنوع و سرگرم کننده است. درواقع شما خانه هايي را در سبد خود نگه مي داريد و آنها را در کنار خانه هاي همرنگ قرار مي دهيد و حتما لازم ئنيست آنها را در خانه هايي مشخص جابجا کنيد. دوستان رکوردهاي خود را ذکر کنند.

 918 
[نظرات (کد) (38)]
 Incomedia Website X5 v5.0.9  KB 33958 Internet 19 Trial تجاري Incomedia Website X5 v5.0.9 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد يک سايت زيبا و حرفه اي طراحي کنيد بدون اينکه نياز به ياد گرفتن نرم افزاهاي پيشرفته طراحي سايت داشته باشيد. همچنين بدون دانستن زبانهاي برنامه نويسي تحت وب و زبان HTML يک سايت زيبا با امکانات خوب داشته باشيد. اين برنامه کار طراحي سايت را به کمک Wizard انجام مي دهد. در هر مرحله سوالاتي از شما پرسيده مي شود و در نهايت سايت شما ساخته مي شود. مي توانيد قبل از ارسال بر روي وب آن را بر روي هارد خود مشاهده کنيد. امکان استفاده از منوهاي بسيار زيبا و جذاب در قالب جلوه هاي فلش و ... نيز در اين نرم افزار فراهم است. اين نرم افزار به درخواست يکي از کاربران که نمي تواست نسخه کامل آن را پيدا کند در اين بخش قرار داده شده است.

 917 
[نظرات (کد) (16)]
 CCleaner (Crap Cleaner) 1.37.456  KB 459 Windows Booster 35 Free آزاد CCleaner (Crap Cleaner) 1.37.456 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد ويندوز را به طور کلي تميز و پاکسازي کنيد. اين نرم افزار داده هاي و رشته هاي اضافي را از هر جاي ويندوز و نرم افزارهاي آن مانند Internet Explorer و Media Player و ... پاک مي کند. همچنين با ردگيري برنامه هاي سازگار نصب شده بر روي ويندوز که اين نرم افزار آنها مي شناسد آدرسها و رشته هاي اضافي درون آنها را نيز پاکسازي مي کند. همچنين رجيستري ويندزو را اسکن کرده و کليدهاي اضافي اي را که باعث حجيم شدن رجيستري و کاهش سرعت ويندوز مي شوند را از بين مي برد. برنامه هاي Startup را کنترل کرده و برنامه هاي نصب را Uninstall مي کند.

 916 
[نظرات (کد) (63)]
 AV Music Morpher Gold 3.0.19  KB 11527 Multimedia 21 Trial تجاري AV Music Morpher Gold 3.0.19 : دريافت برنامه

برنامه اي که کارهاي زيادي روي موسيقي انجام مي دهد و از جمله پرطرفدارترين آن جدا کردن صوت از موزيک است. اين برنامه انواع جلوه هاي صوتي را نيز بر روي صدا اعمال مي کند. اين نسخه يک نسخه منحصر بفرد است که در اينترنت بسيار کم پيدا مي شود. نسخه اي که از سايت برنامه دانلود مي کنيد به هيچ وجه رجيستر نمي شود اما اين نسخه قابليت رجيستر شدن دارد. بعد از نصب و اجراي برنامه يك فايل را صوتي را باز كنيد. براي اين كار از آيكون سوم از سمت چپ در پنجره اصلي برنامه استفاده كنيد. سپس در پنجره Morpher مي توانيد براي برداشتن صدا گزينه Voice Remover و براي بدست آوردن صدا گزينه Voice Extractor را استفاده كرده و دكمه Active را بزنيد.

 915 
[نظرات (کد) (16)]
 WIDI Recognition System Pro 3.0  KB 1480 Convertors 16 Trial تجاري WIDI Recognition System Pro 3.0 : دريافت برنامه

مي دانيد که فرمت MIDI يکي از فرمتهاي معروفي است که در گوشيهاي موبايل به عنوان زنگ گوشي مورد استفاده قرار مي گيرد. تبديل فرمتهاي مختلف به MIDI‌ هم کار ساده اي نيست براي همين نرم افزارهاي کمي پيدا مي شوند که اين تبديل را انجام دهند. اين برنامه هم يکي از معدود برنامه هايي است که مي تواند فرمتهاي مختلف صوتي را به MIDI‌ تبديل کند. نسخه 3.2 اين برنامه در بخش دانلود قرار داده شده بود که کرک آن کامل نبود و همه فايل را تبديل نمي کرد اما اين نسخه که کمي قديمي تر است ولي در عوض ساده تر است و کار با آن راحت تر است به صورت کامل کار تبديل را انجام مي دهد.

 914 
[نظرات (کد) (76)]
 Alien Shooter 1.2  KB 22018 Game 33 Trial تجاري Alien Shooter 1.2 : دريافت برنامه

اين هم يک بازي ديگر از سري بازهاي Reflexive Arcade اما اين بار کاملا اکشن و جنگي. در واقع شما مي توانيد يک بازي استراتژيک را با حجم پايين در مقايسه با بازيهايي که يک يا چند CD يا DVD هستند بازي کنيد. خلاصه اگر به تيراندازي و مبارزه و نبرد علاقه داريد اين بازي کاملا رضايت شما را برآورده مي کند. اين نسخه هم به زحمت پيدا شده است تا کاربران از نسخه کامل و بدون محدوديت بازي لذت ببرند.

 913 
[نظرات (کد) (21)]
 3D Game Studio 6.20.2.0  KB 39171 Game 20 Free آزاد 3D Game Studio 6.20.2.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه پيشرفته مي توانيد بازيهاي سه بعدي حرفه اي بسازيد. البته براي کار با اين برنامه نيز نياز به آموزشهايي داريد که بهترين منبع Help برنامه مي باشد. اين برنامه به درخواست يکي از کاربران در اين قسمت قرار داده شده است و بيشتر کاربران نمي توانند از آن به راحتي استفاده کنند. ولي اگر خيلي علاقه به ساخت بازي سه بعدي بدون دانستن زبان برنامه نويسي داريد اين برنامه بهترين انتخاب در بين نرم افزارهاي ساخت بازي مي باشد.

 912 
[نظرات (کد) (8)]
 Spyware Doctor 4.0.0.2621  KB 10503 Anti hack 15 Trial تجاري Spyware Doctor 4.0.0.2621 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد کليه فايلهاي جاسوسي اعم از کوکي ها ، هايجکرها که به Internet Explorer آسيب مي رسانند و برنامه هاي مخرب و Toolbarها و تروجانها ، ديالرها و ... را بر روي سيستم خود شناسايي و انها را پاک کنيد. اين برنامه امکاني هم براي مانيتورينگ تمام وقت براي جلوگيري از نفوذ اين گونه فايلها به سيستم شما دارد.

 911 
[نظرات (کد) (11)]
 PowerArchiver 2007 10.00.36 Final  KB 4213 Compression Tools 20 Trial تجاري PowerArchiver 2007 10.00.36 Final : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد فايلهاي خود را در 6 فرمت مختلف يعني ZIP و 7Z و CAB و LHA و BH‌ و TAR فشرده کنيد. همچنين گزينه هاي متعددي براي افزايش ميزان فشردگي در اختيار شما قرار مي گيرد. همچنين مي توانيد فايل را کد و به روز درآوريد به طوريکه نتوان آن را به راحتي باز و مشاهده کرد. قالب بندي فايل در اندازه هاي مختلف نيز ممکن مي باشد.

 910 
[نظرات (کد) (13)]
 Oxygen Phone Manager II 2.12.1.5  KB 13051 Mobile Tools 20 Trial تجاري Oxygen Phone Manager II 2.12.1.5 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد کنترل کاملي بر روي گوشيهاي نوکيا و سامسونگ داشته باشيد.مدلهاي نوکيا: 1220, 1260, 1261, 2100, 2112, 2270, 2275, 2280, 2285, 2300, 2610, 2650, 2652, 3100, 3105, 3108, 3120, 3200, 3205, 3210, 3220, 3300, 3310, 3320, 3330, 3350, 3360, 3390, 3395, 3410, 3510, 3510i, 3520, 3530, 3560, 3570, 3585, 3585i, 3586, 3586i, 3587i, 3588i, 3589i, 3590, 3595, 3610, 5100, 5110, 5130, 5140, 5140i, 5190, 5210, 5510, 6020, 6021, 6030, 6060, 6061, 6070, 6100, 6101, 6102, 6108, 6110, 6111, 6125, 6130, 6131, 6150, 6170, 6190, 6200, 6210, 6220, 6225, 6230, 6230i, 6235, 6235i, 6250, 6255, 6310, 6310i, 6320, 6340, 6340i, 6360, 6370, 6385, 6500, 6510, 6560, 6585, 6590, 6610, 6610i, 6650, 6651, 6800, 6810, 6820, 6822, 7110, 7160, 7190, 7200, 7210, 7250, 7250i, 7260, 7270, 7280, 7360, 7370, 7380, 7600, 8210, 8250, 8290, 8310, 8390, 8800, 8800d, 8801, 8810, 8850, 8855, 8890, 8910, 8910i. سامسونگ: SGH-E700, SGH-E800, SGH-E630, SGH-X460, SGH-X600

 909 
[نظرات (کد) (16)]
 Opera Browser 8.65 Mobile  KB 1767 Mobile Tools 16 Free آزاد Opera Browser 8.65 Mobile : دريافت برنامه

مي دانيد که شرکت ايرانسل سرويس دسترسي به اينترنت از طريق موبايل يعني GPRS را در سيستم خود فعال کرده است. براي همين کاربران نياز به يک مرورگر اينترنت پيدا مي کنند تا بتوانند آن را روي گوشي نصب کرده و در اينترنت به گشت و گذار بپردازند. از اين رو آخرين نسخه معروفترين مروگر اينترنت براي موبايل يعني اپرا را در اين قسمت قرار داديم تا کاربران سايت بتوانند از آن استفاده کنند. اين نسخه کامل است و براي رجيسترکردن آن مي توانيد از هر سريال دلخواهي استفاده کنيد. اين برنامه تنها بر روي گوشي هاي سري 60 داراي سيستم عامل سيمبين نسخه 7 نصب مي شود.

 908 
[نظرات (کد) (32)]
 Feeding Frenzy 2 Deluxe  KB 16158 Game 19 Trial تجاري Feeding Frenzy 2 Deluxe : دريافت برنامه

اين هم يک بازي جذاب جديد و متفاوت از بازيهاي ديگر ولي مانند آنها سرگرم کننده و فکري. موضوع بازي از اين قرار است که بايد با ماهي خودتان در يک درياچه شنا کنيد و ماهيهاي کوچکتر از خودتان را بخوريد تا بزرگ شود. ماهيهاي کوچک در کنار ماهيهاي بزرگ هستند و بايد مواظب باشيد که تا زمان بزرگ شدن، ماهيهاي بزرگتر شما را نخورند. هرچه ماهي بزرگتري را بتوانيد بخوريد امتياز بيشتري مي گيريد و سريعتر ارتقا پيدا مي کنيد.

 907 
[نظرات (کد) (21)]
 MP3 To Ringtone Gold 5.02  KB 6580 Convertors 18 Trial تجاري MP3 To Ringtone Gold 5.02 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد فرمتهاي MP3 و WAV و WMA و OGG‌ را به فرمتهاي معمول موبايل و مناسب براي زنگ گوشي مانند AMR و MMF و QCP و WAV‌و MP3‌ تبديل کنيد. همچنين با اين برنامه مي توانيد يک صداي MP3 را به تکه هاي کوچکتر ببريد. مي توانيد ترکهاي صوتي را در يک Audio CD به MP3 يا WAV ‌تبديل کنيد. همچنين با اين برنامه مي توانيد فايل زنگ ساخته شده را بر روي گوشي موبايل ارسال کنيد.

 906 
[نظرات (کد) (32)]
 Fireplace 3D Screensaver 1.0  KB 4120 Internet 14 Trial تجاري Fireplace 3D Screensaver 1.0 : دريافت برنامه

اين هم يکي ديگر از برنامه هاي محافظ صفحه نمايش که تصوير يک آتشگاه يا منقل آتش و يا همان بخاري است. در اصطلاح خودمان چيزي شبيه به شومينه مي شود. کم کم به انتهاي زمستان نزديک مي شويم اگر سردتان شده است مي توانيد اين برنامه را دانلود کنيد و آن را نصب و اجرا کرده و در کنار مانيتور بشينيد و هم گرم شويد و هم از صداي زيباي سوختن چوبها لذت ببريد. فقط مواظب باشيد دستتان به مانيتور نخورد چون احتمال سوختن وجود دارد !!!

 905 
[نظرات (کد) (19)]
 Java SE Runtime Environment 6.0 Update 1  KB 12254 Internet 18 Free آزاد Java SE Runtime Environment 6.0 Update 1 : دريافت برنامه

اين هم نسخه اي جديد از موتور جاوا که در واقع مکان اجراي برنامه هايي را که به نحوي از زبان برنامه نويسي جاوا استفاده مي کنند را در ويندوز فراهم مي کند. با نصب اين برنامه يا پلاگين موتور جاوا به ويندوز اضافه مي شود و در کليه مرورگرها و برنامه ها اين پلاگين اضافه شده و مورد استفاده قرار مي گيرد. به علت محدوديت از طرف سايت جاوا براي دانلود اين برنامه آن را در بخش دانلود قرار داديم. اين نسخه جديد و نسبت به نسخه قديمي از حجم کمتري برخوردار است و در ويندوز ويستا نيز نصب مي شود.

 904 
[نظرات (کد) (7)]
 Graphics Converter Pro 6.80 Build 70112  KB 10133 Convertors 13 Trial تجاري Graphics Converter Pro 6.80 Build 70112 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد انواع فرمتهاي عکس را به هم تبديل کنيد. اين برنامه مي تواند بيش از 500 فرمت عکس را بخواند و انها را به بيش از 100 فرمت معمول تبديل کند. اين برنامه قادر به کار با تصاوير برداري مانند WMF نيز مي باشد. با استفاده از اين برنامه مي توانيد بيش از 54 فيلتر مختلف را بر روي عکسها اعمال کنيد. حدود 13 افکت مختلف را به تصاوير بدهيد. اين بنرامه مي تواند تصاوير دسکتاپ را نيز کپچر و به محيط خود وارد کند.

 903 
[نظرات (کد) (27)]
 Sony Ericsson PC Suite 1.30.55  KB 44061 Mobile Tools 19 Free آزاد Sony Ericsson PC Suite 1.30.55 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد کنترل کامل بر روي گوشي هاي سوني اريکسون داشته باشيد و آنها را مديريت کنيد. مي توانيد با اين برنامه بين گوشي و کامپيوتر فايل انتقال دهيد. مي توانيد با آن بر روي گوشي برنامه هاي متناسب با ان را نصب کنيد. اين برنامه از اتصال به هر نحوي مانند بلوتوث و اينفرارد و کابل پشتيباني مي کند. البته در اتصال از طريق اينفرارد نمي توانيد با گوشيهاي زير فايل منتقل کنيد: T610, T610NZ, T616, T618, T630, T628, T637, Z600 and Z608 . اين برنامه در ويندوزهاي Me و 2000 و XP SP2 نصب مي شود. برنامه اي هم براي ويرايش عکس در اين برنامه گنجانده شده است.

 902 
[نظرات (کد) (7)]
 SWF to MP3 Converter 2.2  KB 992 Convertors 17 Trial تجاري SWF to MP3 Converter 2.2 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد فايلهاي فلش در فرمت SWF‌ را به MP3 تبديل کنيد. در واقع شما مي توانيد صداي يک فايل SWF يا فلش را استخراج کنيد. همچنين با اين برنامه مي توانيد چند فايل MP3 را به هم بچسبانيد. شما مي توانيد چندين فايل SWF را با هم به MP3 تبديل کنيد. براي اين کار از قسمت Add Folder در برنامه استفاده کنيد. براي چسباندن تکه هاي فايل به هم نيز از قسمت Merge MP3 استفاده کنيد.

 901 
[نظرات (کد) (32)]
 MidpX Emulator 1.3.1  KB 1825 Game 21 Free آزاد MidpX Emulator 1.3.1 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد بازيها و برنامه هاي موبايل را که فرمت جاوا دارند و با پسوند JAR مي باشند را در ويندوز اجرا کنيد. براي اين کار بايد فايل JAD را نيز داشته باشيد. براي ساخت فايل JAD از يک فايل JAR مي توانيد از برنامه JADMaker 1.15 که در همين بخش موجود است استفاده کنيد. بعد از نصب اين برنامه فايل JAD را اجرا کنيد. اين برنامه بعد از نصب در Toolbar پنجره هاي ويندوز اضافه مي شود و مي توانيد از طريق آن چهار گوشي مختلف را براي اجراي برنامه يا بازي جاواي مورد نظر انتخاب کنيد.

 900 
[نظرات (کد) (46)]
 Quran 1.0 Java Mobile  KB 348 Mobile Tools 32 Free آزاد Quran 1.0 Java Mobile : دريافت برنامه

اين هم يک قرآن تحت جاوا و با فرمت Jar که مي توانيد آن را بر روي کليه گوشي هايي که از جاوا پشتيباني مي کنند نصب کنيد. اين قرآن داراي فهرست سوره ها بوده و فونت يا خط آن بسيار واضح و درشت و قابل خواندن است. همچنين امکان علامت گذاري (Bookmark) بر روي متن وجود دارد. محيط برنامه هم بسيار ساده است و کليدهاي مناسبي براي انجام عمليات و کار با برنامه در نظر گرفته شده است. فايل JAD هم اضافه شده است که بتوانيد آن را بر روي گوشي هاي سامسونگ و موتورولا نيز نصب کنيد.

 899 
[نظرات (کد) (27)]
 VisualRoute 2007 Personal Edition 11.0c Build 3322  KB 4174 Internet 21 Trial تجاري VisualRoute 2007 Personal Edition 11.0c Build 3322 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد محل يک IP يا سايت را بر روي کره زمين به صورت تصويري ردگيري و مکان يابي کنيد. همچنين مي توانيد مسير دسترسي به يک سايت يا سرور يا يک شخص را به صورت تصويري و هم به صورت شماره IP به همراه شرکت يا ISP دارنده آن IP ببينيد. اين برنامه براي کار نياز به موتور جاوا دارد که بايد برنامه Java Runtime Environment v5.0 Update 7 که در بخش دانلود سايت است را بر روي سيستم نصب داشته باشيد. اين برنامه را به همراه کرک کامل نمي توانيد به اين راحتي پيدا کنيد. من مدتهاست که به دنبال نسخه کامل آن مي گردم که به تازگي آن را پيدا کردم و در بخش قرار مي دهم. باز هم فقط به خاطر کاربران عزيز سايت تبيان. از نمونه هاي مشابه اين برنامه موارد بسيار کمي وجود دارد که باز هم قدرت و دقت اين برنامه را ندارند.

 898 
[نظرات (کد) (25)]
 Luxor 1.05.34  KB 11643 Game 17 Trial تجاري Luxor 1.05.34 : دريافت برنامه

اين هم يک بازي ديگر از شرکت Refexive Arcade براي دوستان عزيز تبياني. اين بازي از نوع بازيهاي پازل است ولي بسيار جذاب و ماجراجويانه. فقط توصيه مي کنم که آن را شروع نکنيد چون بايد تا انتها پيش رفته و مراحل آن را طي کنيد. مراحل اين بازي بسيار جالب و متنوع هستند. از جايزه ها و امتيازات خاص نيز استفاده کنيد.

 897 
[نظرات (کد) (71)]
 Google Earth Free 4.0.2737  KB 14993 Internet 23 Free آزاد Google Earth Free 4.0.2737 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد تصاوير واقعي ضبط شده از کره زمين را با قابليت بزرگ سازي بسيار زياد مشاهده کنيد. اين نسخه آزمايشي و Beta نيست و اولين نسخه نهايي از ورژن 4 اين برنامه مي باشد. در اين نسخه که رايگان است نيازي به استفاده از کرک و ... نداريد. توجه داشته باشد که قابليت زوم اين برنامه در همه جا يکسان نيست ولي در شهري مانند تهران مي توانيد به راحتي پشت بام خانه خود را ببينيد. تصاوير مرتبا در سرور گوگل به روز مي شود. براي استفاده از اين برنامه بايد به اينترنت متصل شده و برنامه را اجرا کنيد. به دليل اينکه گوگل جديدا در دريافت اين برنامه از سايتش محدوديت ايجاد کرده است اين برنامه در بخش دانلود قرار گرفته است.

 896 
[نظرات (کد) (10)]
 Windows Desktop Search 3.0 RTW  KB 4673 Desktop Tools 16 Free آزاد Windows Desktop Search 3.0 RTW : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد جستجوي فايلها را در ويندوز بهينه و سريع کنيد. اين برنامه در زمانهاي بيکار سيستم اطلاعات جديد وارد شده به هارد را قهرست مي کند و با اين کار مي توانيد خيلي سريع به اطلاعات هارد دسترسي پيدا کرده و در آنها جستجو کنيد. همچنين مي توانيد اطلاعات با موضوع و فرمت خاص مثلا اسناد يا فيلمها را مورد جستجو قرار دهيد. اين برنامه متعلق به مايکروسافت مي باشد. امکان Index‌ اين برنامه سرعت جستجوي آن را در بالاترين سرعت ممکن قرار مي دهد. اين نسخه از برنامه مخصوص ويندوز XP SP2 مي باشد.

 895 
[نظرات (کد) (50)]
 Tank-O-Box 1.2a  KB 6804 Game 28 Trial تجاري Tank-O-Box 1.2a : دريافت برنامه

اين هم يک بازي جذاب ديگر از مجموعه بازيهاي Arcade. در اين بازي اکشن مي توانيد با تانک خود به جنگ تانکهاي ديگر برويد و آنها را از بين ببريد. اين بازي نسبت به بازيهاي ديگر روش و موضوع ديگري دارد و تکراري نيست. اين بازي بنا به درخواست يکي از کاربران سايت در اين بخش قرار داده شده است.

 894 
[نظرات (کد) (12)]
 HDDlife Pro 2.9.109  KB 4740 Hard Disk - Data Recovery 12 Trial تجاري HDDlife Pro 2.9.109 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد وضعيت سلامت هارد ديسک خود را بررسي کرده و دما و عملکرد کلي آن را مشاهده کنيد. با اين کار مي توانيد از سوختن هارد و از دست رفتن اطلاعات قبل از تمام شدن عمر هارد جلوگيري کنيد. در اين نسخه از برنامه مي توانيد وضيع کامل دو هارد را هم با يکديگر مشاهده کنيد. مي توانيد وضعيتي بين سرعت و صداي هارد را هم تنظيم کنيد. مثلا اگر از صداي هارد خود خسته شده ايد مي توانيد کاري کنيد که صدايش کاهش يابد ولي سرعت کار آن نيز کم مي شود. حالت ميانه اي هم بين سرعت و صداي هارد وجود دارد. همچنين مي توانيد ميزان فضاي پر پارتيشنها را ديده و اگر هشداري داده شد به آن رسيدگي کنيد.

 893 
[نظرات (کد) (31)]
 AutoPlay Media Studio 6.0  KB 35154 Multimedia 13 Trial تجاري AutoPlay Media Studio 6.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد براي CD هاي خود Autorun هاي بسيار زيبايي درست کنيد. اين برنامه رابط کاربري بسيار ساده و رواني دارد و براي کار با آن نياز به هيچ آموزشي نخواهيد داشت. همچنين مي توانيد از الگوهاي آماده آن براي درست کردن منوهاي مختلف براي برنامه ها و CD هاي خود استفاده کنيد. اين برنامه يک برنامه کامل براي ساخت CD‌هاي چند رسانه اي (مالتي مديا) مي باشد. اين CD ها مي توانند محتوي عکس، فيلم، صوت، متن و ... باشند. از يک کاربر ساده تا حرفه اي مي تواند با اين برنامه کار کند. منوي CDهاي معروف مجموعه نرم افزار را که در بازار موجود است و نمي خواهيم نام آنها را ببريم با اين برنامه ساخته مي شود. با دانلود اين برنامه از امکانات متعدد و متنوع آن استفاده کنيد.

 892 
[نظرات (کد) (12)]
 Ashampoo FireWall PRO 1.14  KB 3920 Anti hack 14 Trial تجاري Ashampoo FireWall PRO 1.14 : دريافت برنامه

با استفاده از اين نرم افزار فايروال مي توانيد ورودي و خروجي هاي ويندوز را در هنگام کار با اينترنت زير نظر داشته باشيد. اين برنامه کليه پورتهاي ارتباطي را کنترل مي کند. از امکانات ديگر اين برنامه تميز کردن اثرات کار با اينترنت در ويندوز است. فايهاي دلخواهد شما را بدون امکان بازيابي پاک مي کند. پروسه ها و برنامه هاي ويندوز را زير نظر دارد. سرعت اينترنت شما را به واسطه جلوگيري از دسترسي برنامه هاي مزاحم از داخل به خارج و برعکس افزايش مي دهد. در صورت استفاده از بنرامه هاي مديريت ايميل با نامه هاي اسپم مبازره مي کند و ....

 891 
[نظرات (کد) (30)]
 Halloween 3D Screensaver 1.1  KB 6357 Fun-Screen Saver 15 Trial تجاري Halloween 3D Screensaver 1.1 : دريافت برنامه

اين هم يک محافظ صفحه نمايش ديگر که متعلق به سايت 3Planesoft بوده و مي دانيد که اين سايت محافظهاي صفحه نمايش جذاب و سه بعدي درست مي کند. براي ديدن اين اسکرين سيور بايد کارت گرافيک شما امکان پخش تصاوير سه بعدي را داشته باشد و در واقع از Direct3D پشتيباني کند که البته اکثر کارتهاي گرافيک امروزي اين امکان را دارند. اين برنامه به درخواست يکي از کاربران سايت بوده است.

 890 
[نظرات (کد) (14)]
 Swarm Game Mobile  KB 16 Game 18 Free آزاد Swarm Game Mobile : دريافت برنامه

اين هم يک بازي ديگر در فرمت جاوا براي انواع گوشي هاي موبايل. اين بازي فايل JAD را هم در کنار فايل JAR دارد تا بتوانيد آن را در تمام گوشي هايي که از جاوا پشتيباني مي کنند نصب کنيد. موضوع بازي همان طور که در تصوير آن مي بينيد اين است که شما بايد با يک گروه زنبور (Swarm) بجنگيد و آنها را از بين ببريد. دوستان رکوردها را در بخش نظرات بنويسند.

 889 
[نظرات (کد) (1)]
 Realtek AC'97 ALC650 Audio Driver 3.97 WHQL  KB 18341 Drivers 16 Free آزاد Realtek AC

(با عرض معذرت از خراب بودن درايور قبلي. آن درايور از روي سايت اصلي اش دانلود شده بود و خراب بودن آن در اثر آپلود ناقص و ... نبوده است و سورس درايور خراب بوده است. اين نسخه هم جديدتر است و هم به طور کامل نصب مي شود.) با استفاده از اين درايور مي توانيد کارت صوتي خود را در ويندوز نصب کرده و از حداکثر امکانات آن استفاده کنيد. اين درايور همين طور که از نامش پيداست براي نصب کارتهاي صوتي Onboard از نوع Realtek AC'97 مورد استفاده قرار مي گيرد. بيشتر کارتهاي صوتي Onboard از اين نوع مي باشند. مدل کارت صوتي خود را مي توانيد از روي CD يا دفترچه مادربرد يا داخل تنظيمات کارت صوتي خود ويندوز ببينيد. با نصب اين درايور مي توانيد تنظيمات پيشرفته اي را در کارت صوتي انجام دهيد و براي هر نوع موزيک يک نوع افکت يا جلوه صوتي را اعمال کنيد. همچنين با نصب شدن درايور کامل کارت صوتي مي توانيد از امکانات چند کاناله بودن کارت صوتي خود در صورت وجود استفاده کنيد. اين درايور توسط مايکروسافت براي ويندوز XP تاييد شده است و البته مي توانيد براي نصب اين کارت صوتي در ويندوز ويستا و همچنين ويندوزهاي 64 بيتي نيز از آن استفاد

 888 
[نظرات (کد) (35)]
 Royale Theme for Windows XP  KB 695 Desktop Tools 28 Free آزاد Royale Theme for Windows XP : دريافت برنامه

اين هم يک Theme (تم) زيبا براي ويندوز XP . اين تم در واقع تم ويندوز Media Center 2005 مي باشد که مي تواند ظاهر ويندوز XP را شبيه به ويندوز Media Center کند. اين تم را در مسير پيشفرض يعني C:\WINDOWS نصب کنيد. بعد از نصب از قسمت Theme گزينهRoyale را انتخاب کنيد.

 887 
[نظرات (کد) (9)]
 ATI Catalyst 7.1 WHQL Display Driver for Windows XP  KB 36324 Drivers 13 Free آزاد ATI Catalyst 7.1 WHQL Display Driver for Windows XP : دريافت برنامه

از اين درايور براي نصب کارتهاي گرافيک از هر مارکي با چيپستهاي زير مي توانيد استفاده کنيد: Radeon X1950 series - Radeon X1900 series - Radeon X1800 series - Radeon X1600 series - Radeon X1300 series - Radeon X850 series - Radeon X800 series - Radeon X700 series - Radeon X600 series - Radeon X550 series - Radeon X300 series - Radeon 9800 series - Radeon 9700 series - Radeon 9600 series - Radeon 9500 series. اين درايور مخصوص ويندوز XP مي باشد.

 886 
[نظرات (کد) (15)]
 Font Creator 5.5  KB 6882 Fonts Tools 17 Trial تجاري Font Creator 5.5 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد يک فونت جديد براي خود بسازيد. همچنين مي توانيد فونتهاي از نوع TrueType را ويرايش کنيد. مي توانيد يک فونت با نام خود بسازيد و آن را پخش کنيد تا معروف شويد. البته اين کار خيلي هم ساده نيست چون بايد تمام حروف و حالات آنها را طراحي کنيد. شما مي توانيد دستخط خود را اسکن کرده و از آن فونت بسازيد و با اين کار با دستخط خود با استفاده از فونتي که ساخته ايد يک متن را در کامپيوتر بنويسيد. البته اگر خط شما بهتر از تايپ کامپوتري و فونتهاي معمول باشد !!!

 885 
[نظرات (کد) (13)]
 Handy Recovery 3.0  KB 880 Hard Disk - Data Recovery 23 Trial تجاري Handy Recovery 3.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه ساده مي توانيد فايلهايي را که از روي هارد شما پاک شده است را باز گردانيد. البته توجه داشته باشيد که تنها احتمال بازيابي کامل فايلهايي وجود دارد که در محل آنها بر روي هارد اطلاعات جديد نوشته نشده باشد. با استفاده از اين برنامه مي توانيد اطلاعات را از پارتيشنهايي که ويندوز آنها را شناسايي نمي کند و خراب شده اند را بازيابي کنيد.

 884 
[نظرات (کد) (42)]
 Diner Dash 2  KB 11245 Game 25 Trial تجاري Diner Dash 2 : دريافت برنامه

اين هم يکي ديگر از مجموعه بازيهاي Arcade Games که بايد از ميهمانان پذيرايي کنيد تا امتياز بگيريد. اين بازي به درخواست يکي از کاربران در اين بخش قرار گرفته است. البته من تا آخر بازي نرفته ام و مراحل آن را نمي دانم.

 883 
[نظرات (کد) (47)]
 Desktop Plant 2.2.6  KB 261 Desktop Tools 35 Free آزاد Desktop Plant 2.2.6 : دريافت برنامه

با اين نرم‌افزار مي‌توانيد در دسکتاپ خود يک گلدان واقعي داشته باشيد. شما بايد از اين گلدان مراقبت کنيد تا پرورش يابد. گلدانهاي زيبا از گلهاي مختلفي همچون، كاكتوس، ازاليه، شيپوري، گل آفتابگردان و … در اين نرم‌افزار موجود است که مي توانيد به تناسب سليقه‌تان انتخاب کنيد. اين برنامه توسط يکي از کاربران خوب سايت معرفي شده است.

 882 
[نظرات (کد) (4)]
 Microsoft .NET Framework 2.0  KB 23480 System Tools 13 Free آزاد Microsoft .NET Framework 2.0 : دريافت برنامه

براي نصب بعضي برنامه ها نياز به اين جزء در ويندوز داريد. در واقع برنامه هايي که بر اساس تکنولوژي .NET 1.1 و .NET 2.0 طراحي شده اند براي نصب و کار کردن در ويندوز XP نياز به اين کامپوننت دارند. يکي از اين برنامه ها که در بخش دانلود سايت موجود است Logon Loader مي باشد.

 881 
[نظرات (کد) (18)]
 Video Edit Magic 4.25  KB 13241 Video Tools 18 Trial تجاري Video Edit Magic 4.25 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد انواع کارها را بر روي يک فيلم انجام دهيد. اين برنامه در سطحي پايين تر از برنامه Adobe Premiere ولي با امکاناتي شبيه به آن اجازه ميکس و مونتاژ فيلم و تدوين حرفه اي فيلم را فراهم مي آورد. مي توانيد بر روي فيلم افکت گذاري کرده و آن را تکه تکه کرده و به هم وصل کرده و ...

 880 
[نظرات (کد) (40)]
 SpeedUpMyPC 3.0  KB 5553 Windows Booster 14 Trial تجاري SpeedUpMyPC 3.0 : دريافت برنامه

به دليل اينکه کاربران علاقه زيادي به کار با برنامه هاي افزايش سرعت سيستم را دارند و هميشه از سرعت پايين سيستم خود شکايت مي کنند و به دنبال راه حلي براي رفع مشکل هستند يکي از بهترين برنامه هاي افزايش سرعت سيستم را در اين قسمت قرار مي دهيم. اين برنامه با انجام چند کار سرعت سيستم را افزايش مي دهد. کارهاي اصلي پاک کردن فايلهاي اضافي سيستم و بهينه کردن حافظه و برنامه هاي Startup سيستم و .... مي باشد. همچنين با امکان File Shredder اين برنامه مي توانيد يک فايل را طوري پاک کنيد که به هيچ وجه قابل بازيابي نباشد.

 879 
[نظرات (کد) (9)]
 FlashGet 1.80 - Final  KB 3667 Internet 16 Trial تجاري FlashGet 1.80 - Final : دريافت برنامه

اين هم يک از برنامه هاي معروف مديريت دانلود که بيشتر به خاطر دقتش در گرفتن لينکها معروف شده است. از امکانات ديگر اين برنامه جستجوي لينکهاي مشابه براي دانلود با سرعت بالاتر است که البته در خطوط پرسرعت تاثير دارد. اين نسخه در ويندوز ويستا نيز نصب مي شود.

 878 
[نظرات (کد) (14)]
 JADMaker 1.15  KB 64 Mobile Tools 20 Free آزاد JADMaker 1.15 : دريافت برنامه

مي دانيد که در هنگام نصب يک برنامه جاوا بر روي موبايلهاي با قابليت جاوا در مورد گوشي هايي مانند سامسونگ و موتورولا نياز به فايل JAD نيز داريد اما برنامه هاي جاوا معمولا به يک فرمت JAR توزيع مي شوند. با استفاده از اين برنامه مي توانيد از فايل JAR فايل JAD را هم بسازيد تا بتوانيد برنامه جاوا را بر روي کليه گوشي هاي داراي اين قابليت نصب کنيد. براي کار با برنامه آن را از حالت فشرده خارج کرده و اجرا کنيد. گزينه Enable Explorer Context-Menu extension را در حالت انتخاب قرار داده و از برنامه خارج شويد. با راست کليک کردن بر روي يک فايل JAR گزينه Make JAD ظاهر مي شود که مي توانيد فايل JAD را ايجاد کند. البته از داخل خود برنامه هم مي توانيد کار تبديل را انجام دهيد. براي اين کار کافيست فايل JAR‌ را با موس گرفته و به روي پنجره برنامه کشيده و رها کنيد.

 877 
[نظرات (کد) (19)]
 All Media Fixer Pro 7.0  KB 1462 Multimedia 14 Trial تجاري All Media Fixer Pro 7.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد فايلهاي صوتي و تصويري را تعمير کنيد. اين برنامه مي توانيد فايلهايي را که کپي و خوانده نمي شوند را تعمير کند. فايلهايي را که به صورت ناقص از اينترنت دريافت شده اند را همان قسمت دانلود شده را تعمير و قابل پخش کند. فايلهايي را که قسمتي از آنها در کپي و انتقال خراب شده است را تعمير کند. صداهايي را که در انتهاي آنها صداي ناهنجاري شنيده مي شود را درست کند و .... مثلا با اين برنامه مي توانيد يک CD فيلم خراب را تا جايي که ممکن است بر روي هارد کپي کنيد. اين برنامه همه اين کارها را به صورت اتوماتيک انجام داده و از تمام فرمتهاي رايج صدا و فيلم پشتيباني مي کند.

 876 
[نظرات (کد) (21)]
 Fast Type  KB 138 Farsi Tools 23 Free آزاد Fast Type : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه کوچک که تحت سيستم عامل داس طراحي شده است مي توانيد تايپ سريع فارسي به صورت 10 انگشتي را آموزش ببينيد. نرم افزارهايي تحت ويندوز هم در بازار موجود است ولي رايگان نيستند. اين نرم افزار تمرينهاي مختلفي براي افزايش سرعت و مهارت شما در تايپ را دارا مي باشد. براي اجراي برنامه بعد از باز کردن فايل فشرده فايل FARSI.COM را اجرا کنيد.

 875 
[نظرات (کد) (69)]
 Farsi Fonts (60) Clean  KB 1254 Fonts Tools 42 Free آزاد Farsi Fonts (60) Clean : دريافت برنامه

مجموعه 60 فونت استاندارد فارسي که مي توانيد آنها را در هر ويندوزي مورد استفاده قرار دهيد. اين مجموعه يک مجموعه تميز و غير تکراري و در عين حال کامل از فونتهاست به نحوي که وقتي آنها را در يک ويندوز تازه نصب شده کپي مي کنيد بدون هيچ پيغام خطايي در مورد تکراري بودن يا غير استاندارد بودن فونتها نصب مي شوند. بعد از باز کردن فايل فشرده فونتها را در کنترل پنل و قسمت Fonts کپي کنيد تا نصب شوند.

 874 
[نظرات (کد) (9)]
 Virtual CD 8.0.0.6  KB 42308 CD-DVD 14 Trial تجاري Virtual CD 8.0.0.6 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد به تعدادي که سيستم شما اجازه مي دهد درايو CD مجازي بسازيد و از CD ها و DVD هاي خود با اين برنامه Image تهيه کرده و بدون نياز به CD از آنها بر روي سيستم خود استفاده کنيد. اين برنامه همچنين امکان تبديل Image هاي ديگر CD را به ISO‌ و برعکس دارد. امکان ويرايش Image ها و رايت آنها بر روي CD نيز وجود دارد. امکانات اين برنامه در قسمتهاي مختلف ويندوز بسيار خوب است به طوريکه هر Image از CD را مي توانيد در هر جاي سيستم سريعا به داخل درايو مجازي بفرستيد. همچنين بدون اجراي برنامه مي توانيد با راست کليک کردن بر روي درايو مجازي Image را لود کنيد. اين هم به خاطر درخواست يکي از دوستان تبياني

 873 
[نظرات (کد) (14)]
 Advanced Uninstaller PRO 2006 7.6.3  KB 16475 Utility 13 Trial تجاري Advanced Uninstaller PRO 2006 7.6.3 : دريافت برنامه

با استاده از اين برنامه مي توانيد کارهاي زيادي انجام دهيد. از جمله اينکه برنامه هاي نصب شده را Uninstall کنيد. يک مانيتورينگ کامل بر برنامه هاي نصبي داشته باشيد تا بتوانيد آنها را به طور کامل Uninstall‌ کنيد. برنامه هاي Startup را کنترل کنيد. فونتها را مديريت کنيد. آيتمهاي کنترل پنل را کم و زياد کنيد. سرويسها را مديريت کنيد. فايلهاي Temp ويندوز و اينترنت را پاک کنيد و ويندوز را تميز کنيد. چينش برنامه هاي منوي Start را تغيير دهيد. پلاگين ها و نوار ابزارهاي نصب شده در IE و فايرفاکس را مديريت کنيد. رجيستري ويندوز را تميز و بهينه کنيد و ...

 872 
[نظرات (کد) (20)]
 CAD Pro 4.0.14  KB 30440 Utility 11 Trial تجاري CAD Pro 4.0.14 : دريافت برنامه

اين نرم افزار يک نرم افزار مهندسي مانند اتوکد است که براي کشيدن نقشه هاي مهندسي کاربرد دارد با اين تفاوت که کارکردن با آن بسيار ساده تر از اتوکد است. با آن مي توان نقشه هاي پيچيده را براحتي ترسيم کرد. اين برنامه به درخواست يکي از کاربران در اين قسمت قرار داده شده است.

 871 
[نظرات (کد) (25)]
 Adobe Reader 8.0 for Windows XP SP2 Vista - Final  KB 21822 Office Tools 16 Free آزاد Adobe Reader 8.0 for Windows XP SP2 Vista - Final : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد فايلهاي PDF را باز کرده و آنها را مشاهده کنيد. اين نسخه امکان مشاهده فايلهاي فيلم در فرمت MOV و فلش را نيز در قالب فايل PDF به شما مي دهد. البته مي دانيد که براي ساخت فايلهاي PDF بايد از برنامه Adobe Acrobat Professional استفاده کنيد و اين برنامه فقط براي باز کردن و مشاهده فايلهاي PDF‌ مي باشد. اين نسخه از برنامه در ويندوز ويستا نيز نصب مي شود.

 870 
[نظرات (کد) (17)]
 Windows Installer 3.1  KB 2584 System Tools 18 Free آزاد Windows Installer 3.1 : دريافت برنامه

اين برنامه يکي از اجزاي مورد نياز ويندوز مي باشد و برنامه هايي که از Windows Installer 3.1 براي نصب استفاده مي کنند بايد اين موتور را بر روي ويندوز نصب و پيکربندي کنند تا بتوانند کار نصب خود را به درستي انجام دهند. مايکروسافت در دانلود اين برنامه از سايتش محدوديت اعمال کرده و از اين رو اين برنامه را در بخش دانلود سايت قرار داده ايم.

 869 
[نظرات (کد) (10)]
 WinAce 2.65  KB 3800 Compression Tools 13 Trial تجاري WinAce 2.65 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد فايلهاي خود را تا حد زيادي فشرده کنيد. سرعت فشرده سازي اين برنامه نسبت به برنامه هاي ديگر بيشتر است. در بعضي موارد اين برنامه از برنامه WinRAR فايلها را بهتر فشرده مي کند. امکان اجرايي کردن فايل فشرده و پسورد گذاشتن بر روي آن نيز وجود دارد.

 868 
[نظرات (کد) (125)]
 Star Defender 3  KB 10153 Game 18 Trial تجاري Star Defender 3 : دريافت برنامه

اين هم يکي ديگر از بازيهاي Arcade Games که نسبت به بقيه از هيجان بيشتري برخوردار است. در اين بازي همان طور که از نامش پيداست بايد از ستاره ها دفاع کنيد. در واقع شما مدافع ستارگان هستيد. با يک جت مجهز به انواع سلاحها در فضا بجنگيد، امتياز بگيريد، تيرهاي مختلف بگيريد، قدرت تير خود را تا 6 سطح افزايش دهيد و .... برادرم تا Level 10 از Mission 7 توانسته بازي را پيش ببرد. ببينيم کسي پيدا مي شود بالاتر برود يا نه.

 867 
[نظرات (کد) (23)]
 RealPlayer 10.5 Build 6.0.12.1741  KB 12977 Internet 11 Free آزاد RealPlayer 10.5 Build 6.0.12.1741 : دريافت برنامه

اين هم نرم افزار معروف RealPlayer که بيشتر براي ديدن فيلمهاي اينترنتي و همچنين فايلهاي فرمت Realmedia يعني RAM و RM‌ و RA مرود استفاده قرار مي گيرد. البته از اين برنامه مي توانيد براي پخش انواع فرمتهاي صوتي و تصويري در کامپيوتر خود استفاده کنيد. با نصب اين برنامه پلاگين مورد نياز براي پخش فايلهاي ذکر شده به ويندوز اضافه مي شود و مي توانيد با Player هاي ديگر مانند JetAudio نيز اين فايلها را بخوانيد. همچنين برنامه هاي ديگري از اين برنامه استفاده مي کنند که يک مثال خوب برنامه هاي پخش Online کانالهاي تلويزيوني اينترنتي مي باشد. البته در صورت نصب برنامه K-Lite Mega Codec Pack 1.59 نيز اين پلاگينها به ويندوز اضافه مي شوند.

 866 
[نظرات (کد) (67)]
 Quick Smile 3.0.1.145  KB 2544 Internet 24 Free آزاد Quick Smile 3.0.1.145 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد در محيط هاي مختلف اينترنتي مانند ايميل و چت و وبلاگ و ... از شکلکهاي زيبا که حالات صورت فرد را نشان مي دهد و بيشتر در چت استفاده مي شود استفاده کنيد. مثلا در محيط Gmail که چنين امکاني وجود ندارد مي توانيد از اين برنامه استفاده کنيد. نام اين شکلکها Emoticon مي باشد. اين برنامه رايگان است و هيچ محدوديتي ندارد.

 865 
[نظرات (کد) (12)]
 Microsoft Baseline Security Analyzer 2.0  KB 900 Utility 12 Free آزاد Microsoft Baseline Security Analyzer 2.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه که ابزاري است که از طرف مايکروسافت ارائه شده است مي توانيد در حالتيکه به اينترنت متصل هستيد با دريافت اطلاعات Update هاي جديد ويندوز و مقايسه آنها با سيستم خودتان بفهميد که بنا به نوع ويندوز و برنامه ها و اجزاي نصب شده نياز به استفاده از چه فايلهاي Updateي از سايت مايکروسافت براي ويندوز خود داريد. سپس مي توانيد لينک آنها را در بر روي سايت مايکروسافت ببينيد و آنها را دانلود کرده و با آنها ويندوز را Update کنيد. اگر ويندوز را هم عوض کرديد مي توانيد انها را دوباره نصب کنيد. همچنين اين برنامه در مورد هر قسمت ويندوز توصيه هاي امنيتي خود را به شما ارائه مي کند تا بتوانيد با رفع مشکلات، امنيت سيستم را بالا ببريد.

 864 
[نظرات (کد) (44)]
 DART Karaoke Studio 1.4.9p  KB 11262 Multimedia 14 Trial تجاري DART Karaoke Studio 1.4.9p : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد صداي Karaoke بسازيد. صداي Karaoke صدايي است که اولا مي توان موزيک را از صداي خواننده تفکيک کرد و ثانيا اينکه مي توانيد متن موسيقي را به آن اضافه کنيد به طوريکه در هنگام خواندن، متن هماهنگ با صدا نمايش داده شود. با اين برنامه مي توانيد به نحوي صداي خواننده را از موزيک با استفاده از امکان Devocalize برنامه برداريد. اين برنامه بدون مشکل رجيستر مي شود. قسمتي که براي جدا کردن صدا از موزيک است در تصوير برنامه نشان داده شده است.

 863 
[نظرات (کد) (62)]
 Ricochet Lost Worlds Recharged 1.1.29  KB 10096 Game 15 Trial تجاري Ricochet Lost Worlds Recharged 1.1.29 : دريافت برنامه

اين هم يک بازي از نوع راکت و توپ که با گرافيکي بسيار جذاب و محيطي کاملا کاربرپسند اوقات خوشي را براي شما در هنگام بازي با آن فراهم مي کند. منطق اين بازي مانند بازيهاي از نوع راکت و توپ ديگر است که مثلا با زدن خانه ها امتياز و جايزه هاي مختلفي مي دهد ولي نوع چرخش توپ در صفحه متفاوت از بقيه مي باشد. مراحل بازي هم با ادامه پيدا کردن آن جذاب تر مي شود. پيدا کردن نسخه اي از اين برنامه که رجيستر شود مشکل بود ولي چون يکي از کاربران درخواست کرده بود براي دانلود قرار داده شد.

 862 
[نظرات (کد) (51)]
 5600 Icons  KB 1102 Graphic 17 Free آزاد 5600 Icons : دريافت برنامه

مجموعه اي از 5600 آيکون زيبا و متنوع که در 26 دسته طبقه بندي شده اند. از اين آيکونها مي توانيد در کارهاي طراحي سايت و بلاگ و مجلات و ... استفاده کنيد. همچنين مي توانيد براي پوشه هاي ويندوز XP از آنها استفاده کنيد. البته اين آيکون ها بيشتر دو بعدي هستند و اندازه انها 32 در 32 مي باشد. اين مجموعه به درخواست يکي از کاربران بر روي سايت قرار داده شده است.

 861 
[نظرات (کد) (110)]
 Java English-Farsi Dictionary Mobile  KB 3801 Dictionary 25 Free آزاد Java English-Farsi Dictionary Mobile : دريافت برنامه

بالاخره انتظار به سر آمد و بهترين برنامه موبايل به بخش اضافه شد. اين برنامه يک ديکشنري انگليسي به فارسي به همراه يک ديکشنري فارسي به انگليسي در فرمت جاوا مي باشد. حتي فايلهاي JAD را هم اضافه کرده ايم که کليه گوشي هايي مانند موتورولا و سامسونگ هم بتوانند از اين برنامه به راحتي استفاده کنند. البته در تنظيمات برنامه امکان تنظيم به صورت انگليسي به انگليسي و در دومي فارسي به فارسي هم قرار داده شده است ولي ظاهرا کامل نيست. هر دو ديکشنري نصب و اجرا شده اند و مشکلي نداشته اند. اين برنامه توسط يکي از دوستان صميمي بنده براي من آورده شده که در همين جا از ايشان سپاسگذاري مي کنم. اين هم هديه اي از طرف ما به تبياني هاي عزيز.

 860 
[نظرات (کد) (23)]
 WTM CD Protect 1.96  KB 557 CD-DVD 13 Trial تجاري WTM CD Protect 1.96 : دريافت برنامه

اين برنامه يکي از عملي ترين برنامه هايي است که مي توان از آن براي قفل گذاري بر روي انواع CD و DVD استفاده کرد. براي يادگيري روش کار با اين برنامه مي توانيد از راهنماي تصويري آن در خود برنامه با کليک بر روي قسمت help استفاده کنيد. البته يکي از مشکلات اين برنامه پيدا نشدن نسخه کامل آن است که دوستي براي شما در بخش نظرات آن را حل کرده است. توضيح مختصر مراحل قفل گذاري با برنامه را مي توانيد در سوال شماره 275314 بخش مشاوره ها ببينيد.

 859 
[نظرات (کد) (63)]
 PhoneTray Dialup 2.21  KB 1294 Phone Tools 18 Trial تجاري PhoneTray Dialup 2.21 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه منحصر بفرد مي توانيد در زمان اتصال به اينترنت از تماسهايي که با شما برقرار مي شود اطلاع پيدا کنيد. براي کار با اين برنامه مودم شما بايد حتما از استاندارد V.92 پشتيباني کند. در اين صورت معمولا امکان Caller ID و Call Waiting را خواهيد داشت و اين برنامه مي تواند با به کار گيري اين امکانات کار خود را انجام دهد. براي استفاده از خاصيت Call Waiting يا انتظار مکالمه اين برنامه علاوه بر پشتيباني مودم بايد اين سرويس که رايگان هم مي باشد از طرف مخاربرات براي شماره تلفن شما فعال شده باشد. در تب Dial-up اين برنامه مي توانيد هماهنگي آن را با مودم خود تست کنيد. توضيحات کامل اين برنامه در سوال شماره 224763 بخش مشاوره ها آمده است.

 858 
[نظرات (کد) (49)]
 NOD32 Antivirus System 2.70.16  KB 11757 Anti virus 16 Trial تجاري NOD32 Antivirus System 2.70.16 : دريافت برنامه

اين هم آنتي ويروس NOD32 که زماني سروصداي زيادي کرده بود. اين نسخه از برنامه جديدا منتشر شده است و مزيت آن اين است که بر روي هر دوي سيستم عاملهاي 32 بيتي و 64 بيتي نصب مي شود. مزيت ديگر اين آنتي ويروس سبک بودن آن و همچنين کم حجم بودن آن است. همچنين اين آنتي ويروس با دريافت اطلاعات کمي از اينترنت به روز مي شود ولي نمي توان آن را با دريافت فايل به روز رسان از سايتش به روز کرد. اين آنتي ويروس حدود 2 سال پيش بهترين آنتي ويروس شناخته شده بود و در حال حاضر هم محبوبيت خوبي در بين کاربران دارد.

 857 
[نظرات (کد) (39)]
 Eti Camcorder 2.0  KB 322 Mobile Tools 17 Free آزاد Eti Camcorder 2.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد محدوديت ضبط فيلم در گوشي هاي داراي سيستم عامل سيمبين را برداريد و تا جايي که فضا براي ذخيره داريد فيلم ضبط کنيد. اين برنامه بر روي گوشي هاي داراي سيستم عامل سيمبين نسخه 7.0 تست شده است. با اين برنامه در حين فيلمبرداري مي توانيد کار Zoom کردن روي تصوير را هم انجام دهيد. در صورت داشتن محدوديت، فايل Patch را هم در روي حافظه گوشي نصب کنيد.

 856 
[نظرات (کد) (23)]
 MPEG4 Direct Maker 5.2.0.150  KB 4019 Convertors 11 Trial تجاري MPEG4 Direct Maker 5.2.0.150 : دريافت برنامه

اين برنامه يکي از بهترين برنامه ها براي تبديل انواع فرمتهاي فيلم به فرمت MPEG4 در انواع مختلف آن يعني DivX و XVID و ... مي باشد. مي دانيد که فرمت MPEG4 يکي از مناسبترين فرمتهاي فيلم مي باشد که به نسبت حجم فايل فيلم با کيفيت تري را ارائه مي کند. کيفيت اين فرمت در مواقعي با DVD نيز برابري مي کند و معمولا براي کاهش حجم فيلمهاي DVD از اين فرمت براي تبديل استفاده مي شود چون کاهش کيفيت آن اصلا محسوس نيست. براي پخش فيلمهاي MPEG4 که پسوند آنها AVI است بايد پلاگين آن به ويندوز اضافه شود. مثلا مجموعه پلاگين K-Lite Mega Codec Pack 1.59 که در بخش دانلود موجود است اين کار را انجام مي دهد و پلاگين هاي لازم را براي پخش اين فرمت به ويندوز اضافه مي کند. اين برنامه تبديل هاي ديگري هم انجام مي دهد که از منوي Tools در برنامه قابل دسترسي هستند. از اين برنامه براي تبديل فيلمها و پخش آنها در MP4 Player ها نيز مي توانيد استفاده کنيد.

 855 
[نظرات (کد) (43)]
 Logon Loader 3.0  KB 1953 Desktop Tools 20 Free آزاد Logon Loader 3.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد صفحه Welcome ويندوز XP را عوض کنيد. براي اين کار نياز به فايلهاي اجرايي مخصوصي داريد. دو نمونه از اين فايلها در اين پک موجود است که يکي ويندوز را به يک سيستم عامل MacOS تبديل مي کند و ديگري متعلق به فايرفاکس است. سايتهايي را هم که مي توانيد تصاوير صفحه خوشامدگويي ويندوز را از آنها بگيريد آورده شده است. براي نصب اين برنامه بايد حداقل برنامه Microsoft .NET Framework 1.1 را بر روي سيستم خود نصب داشته باشيد. اين برنامه در CD ويندوز XP SP2 و در فولدر DOTNETFX موجود است.

 854 
[نظرات (کد) (15)]
 DAEMON Tools 4.0.8 X86  KB 1512 CD-DVD 12 Free آزاد DAEMON Tools 4.0.8 X86 : دريافت برنامه

اين هم يک برنامه قوي براي کار با Image‌هاي CD و در واقع Virtual کردن آنها. با استفاده از اين برنامه مي توانيد انوع فرمت Image مختلف CD که با برنامه هاي مختلفي مانند BlindWrite و Nero و CDRwin و Alcohol و ... را در يک داريو CD يا DVD مجازي بفرستيد و بدون نياز به CD اصلي با برنامه کار کنيد. ترکيب اين برنامه و برنامه Alcohol کارهايي مي کند که فقط به درد متخصصين ؟؟؟؟؟ مي خورد. البته دوستان بايد با اين برنامه آشنا باشند چون قفل نرم افزارهايي مانند NFS با کمک اين برنامه شکسته شده است. همچنين چون نسخه جديد برنامه Alcohol در ساختن CD يا DVD مجازي مشکلاتي دارد مي توانيد از اين برنامه به جاي آن استفاده کنيد. دقت کنيد که اين برنامه از CD يا DVD يک Image‌ تهيه نمي کند بلکه فقط Image‌هاي را مورد استفاده قرار مي دهد.

 853 
[نظرات (کد) (13)]
 Boilsoft RM to MP3 Converter 1.48  KB 1544 Convertors 13 Trial تجاري Boilsoft RM to MP3 Converter 1.48 : دريافت برنامه

با استفاده از اين بنرامه مي توانيد کليه فايلهاي فرمت RealMedia اعم از RA و RAM و RM و RMVB و RMS‌ و ... و همچنين فايلهاي WMA را به دو فرمت MP3 و WAV با کيفيت هاي مختلف تبديل کنيد. براي اينکه اين تبديل به خوبي صورت گيرد يا بايد برنامه RealPlayer بر روي سيستم شما نصب باشد و يا اينکه از مجموعه پلاگيني مانند K-Lite Mega Codec Pack 1.59 استفاده کنيد تا پلاگين فايلهاي Real به ويندوز اضافه شود و تبديل به درستي صورت گيرد.

 852 
[نظرات (کد) (92)]
 Symantec Antivirus Corporate Edition for Vista v10.2.224 + Update  KB 13249 Anti virus 20 Free آزاد Symantec Antivirus Corporate Edition for Vista v10.2.224 + Update : دريافت برنامه

به طور قطع مي توان گفت اين آنتي ويروس قويترين و دقيقترين آنتي ويروس دنياست. همچنين به راحتي به روز مي شود و محدوديتهايي مانند McAfee‌ را ندارد. آنتي ويروس Symantec و Norton هر دو متعلق به شرکت Symantec هستند ولي اين نسخه با نسخه هاي Norton خيلي تفاوت دارد. چون: سرعت بالاتري دارد و در واقع سبکتر است + نياز به کرک و سريال براي رجيستر کردن ندارد + با فايلهاي Update معمولي که Norton با آن به روز مي شود Update‌ مي شود + Live Update آن سريعتر از Norton است + قدرت آن اگر بيشتر از Norton نباشد کمتر نيست + مهلت استفاده از آن بعد از يک سال تمام نمي شود + .... اين نسخه علاوه بر ويندوزهاي قبلي بر روي ويندوز Vista نيز نصب مي شود. به دليل اينکه همه نسخه هاي اين آنتي ويروس کامل هستند و نسخه آزمايشي ندارد نمي توان ان را بر روي سايت قرار داد براي همين اين لينک محتوي آخرين فايل Update‌ تا تاريخ 12 آذر 85 به همراه چند لينک سالم دانلود نسخه نهايي آن از چندين سايت مختلف که از Resume هم پشتيباني مي کنند مي باشد. اين هم فقط به خاطر تبياني هاي عزيز.....

 851 
[نظرات (کد) (39)]
 Nero 7 Lite 7.5.9.0  KB 41386 CD-DVD 15 Trial تجاري Nero 7 Lite 7.5.9.0 : دريافت برنامه

اين هم آخرين نسخه از برنامه معروف Nero که براي رايت انواع CD و DVD و در اين نسخه حتي HD DVD و Blu-ray Disk مورد استفاده قرار مي گيرد. با اين برنامه مي توانيد انواع VCD و SVCD و MiniDVD و DVD-Video و Boot CD و DVD-Boot و .... را درست کنيد. مي دانيد که نسخه هاي جديد Nero حجمهاي بسيار بالا (حدود 180 و 150 مگابايت) دارند و نصب آنها هم خيلي طول مي کشد و حاوي ابزارهايي هستند که اصلا مورد استفاده قرار نمي گيرند. ويژگي اين نسخه اين است که آن ابزاهاي هاي اضافي را ندارد و فقط ابزارهاي خيلي ضروري مانند Nero DriveSpeed و Nero InfoTool و Nero CD-DVD Speed را دارد. اين پک حتي Nero WaveEditor و Nero CoverDesigner و Nero Express را هم دارد و چيزهايي مانند Nero Media Home را که فقط براي پخش فايلها در ويندوز مزاحمت ايجاد مي کند را ندارد. من بعد از پيدا کردن اين پک ديگر نسخه کامل را نصب نمي کنم.

 850 
[نظرات (کد) (49)]
 Babylon v6.0.0 (r32)  KB 15161 Dictionary 14 Trial تجاري Babylon v6.0.0 (r32) : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه که معرف بيشتر دوستان مي باشد مي توانيد کار ترجمه کلمات انگليسي به فارسي و برعکس را انجام دهيد. در اين نسخه امکان ترجمه متن هم قرار داده شده است و اتفاقا زبان فارسي را هم دارد ولي کار ترجمه را بايد در هنگامي که Online‌ هستيد انجام داده و همچنين کيفيت ترجمه خيلي رضايت بخش نيست و محدوديت هايي هم دارد. در اين پک که براي دانلود قرار داده شده خود برنامه که حجم 3 مگابايتي داشته و بدون هر گونه ديکشنري مي باشد به علاوه دو ديکشنري انگليسي به فارسي که بهترين ديکشنري هاي اين برنامه هستند به علاوه يک ديکشنري انگليسي به فارسي تخصصي کامپيوتر و يک ديکشنري فارسي به انگليسي وجود دارد. همچنين موتور تلفظ کلمات نيز اضافه شده است که با نصب آن فعال مي شود. يک ديکشنري فارسي به فارسي هم در اين پک وجود دارد که البته فقط داراي کلماتي مي شود که با حرف "الف" شروع مي شوند.

 849 
[نظرات (کد) (33)]
 Nokia PC Suite 6.82 Release 21  KB 23826 Mobile Tools 17 Free آزاد Nokia PC Suite 6.82 Release 21 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد با گوشي هاي نوکيا در انواع و مدلهاي مختلف در ويندوز کار کنيد. اين برنامه از انواع اتصال اينفرارد، بلوتوث ، کابل مستقيم و ... پشتيباني مي کند. اين برنامه يک برنامه استاندارد براي کار با گوشي هاي نوکيا است که نسخه اي از آن در CD هاي گوشي هاي جديد وجود دارد و يا در زمان خريد کابل اتصال براي گوشي هاي قديمي تر اين برنامه در CD همراه کابل مي باشد. اما اين نسخه جديدترين نسخه اين برنامه بوده و داراي امکانات جديد و متعدد مي باشد. البته توجه داشته باشيد که بعضي از مدلهاي محدود نوکيا مانند سريهاي اوليه 6600 فقط با نسخه خاص اين برنامه که براي آن مدل است کار مي کنند. با استفاده از اين برنامه مي توانيد از اطلاعات گوشي پشتيبان تهيه کرده و آن را برگردانيد. عکس و فيلم به گوشي منتقل يا از گوشي به کامپيوتر بياوريد. صدا و موزيک را به فرمت قابل پخش در گوشي تبديل کرده و بر روي آن بفرستيد و ....

 848 
[نظرات (کد) (12)]
 WinZip 11.0 Build 7313 - Final  KB 7706 Compression Tools 15 Trial تجاري WinZip 11.0 Build 7313 - Final : دريافت برنامه

اين هم برنامه معروف WinZip که رقيبي براي برنامه WinRAR مي باشد. در اين نسخه قدرت فشرده سازي فايلها بيشتر شده است. گزينه هايي براي به حداکثر رسيدن فشرده سازي با توجه به فرمت و نوع هر فايل به برنامه اضافه شده است. همچنين اين برنامه قابليت Split (تکه تکه) کردن فايلها در اندازه هاي از پيش تعيين شده متعدد مانند انواع فرمت DVD‌ را دارد. قابليت اجرايي کردن فايل نيز از بديهات چنين برنامه اي مي باشد. در اين نسخه جنبه هاي امنيتي در برچسب زدن به فايلهاي فشرده شده با توجه به فرمت NTFS اضافه شده است.

 847 
[نظرات (کد) (106)]
 Need For Speed Carbon Mobile  KB 419 Game 24 Free آزاد Need For Speed  Carbon Mobile : دريافت برنامه

اين هم بازي Need For Speed Carbon براي گوشي هاي موبايل که نسخه جديد سري بازي Need For Speed‌ يا NFS مي باشد. البته نسخه کامپيوتري اين بازي هم امده است ولي يک DVD کامل است و نمي توان آن را در بخش دانلود قرار داد. فرمت اين بازي JAR است و بر روي کليه گوشي هاي داراي امکان جاوا نصب و اجرا مي شود.

 846 
[نظرات (کد) (15)]
 Jaws PDF Creator 4.0  KB 24045 Office Tools 12 Trial تجاري Jaws PDF Creator 4.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد فايل خود در برنامه هاي متني مانند Word و هر برنامه ديگري به PDF تبديل کنيد. ويژگي بارز اين برنامه نسبت به برنامه هاي ديگر ساخت PDF اين است که اين برنامه فونتهاي موجود در فايل را به خود فايل اضافه مي کند و با اين کار اگر فايل PDF شما در سيستمي که فونتهاي استفاده شده در فايل در آن نصب نباشد باز شود چينش متن و فونتها به هم نمي ريزد. اين کار را حتي برنامه Adobe Acrobat يا Adobe Distiller انجام نمي دهد. جالب اينجاست که در بيشتر مواقع حتي با اضافه شدن فونتها به فايل حجم فايل که اين برنامه مي سازد از حجم فايلهاي برنامه Adobe Acrobat کمتر است. اين برنامه قابليت محدودسازي فايلهاي PDF براي جلوگيري از پرينت، کپي و ... نيز دارد. اين نسخه هم آخرين نسخه اين برنامه مي باشد که با يک سريال ساده که در هيچ جا پيدا نمي شود (به جز بخش نظرات برنامه در سايت تبيان) رجيستر مي شود. سريال را بهتر است در هنگام نصب وارد کنيد.

 845 
[نظرات (کد) (16)]
 CopyKiller 3.6.4.0  KB 2785 CD-DVD 12 Trial تجاري CopyKiller 3.6.4.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد براي انواع CD از نوع Audio CD و Data CD و CD‌هاي داراي Autorun به چند روش قفل نرم افزاري بگذاريد به نحوي که با نرم افزارهاي معمولي کپي نشوند. راهنماي کامل اين کار را مي توانيد از منوي Help اين برنامه به صورت تصويري ببينيد. فرق اين نسخه با نسخه موجود در بخش دانلود سايت قديم امکان رجيستر شدن و استفاده از تمامي امکانات برنامه مي باشد. البته از اين نرم افزار انتظار ايجاد يک قفل نرم افزاري قوي نداشته باشيد.

 844 
[نظرات (کد) (21)]
 BootXP 2.50  KB 583 Desktop Tools 16 Trial تجاري BootXP 2.50 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد صفحه بوت (صفحه سياه رنگ) ويندوز XP را عوض کنيد. بعد از اجراي برنامه Save and Run BootXP را انتخاب کنيد. با کليک بر روي Browse فولدري را که حاوي عکس است انتخاب کنيد. بر روي عکس مورد نظر خود کليک کنيد. دکمه Convert To Boot Screen را بزنيد. با کليک بر روي Preview Boot Screen نمايي از صفحه تغيير يافته را ببينيد. عکس را ارزيابي کرده و با کليک بر روي Set As Your Boot Screen آن را براي صفحه بوت قرار دهيد. در کار کردن با اين برنامه به پيامها توجه کنيد. با وارد کردن سريال در تب About BootXP و دکمه Enter Registration Code برنامه را رجيستر کنيد.

 843 
[نظرات (کد) (23)]
 All Video Sound Extractor 3.0  KB 1873 Convertors 12 Trial تجاري All Video Sound Extractor 3.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد صداي فيلمها در فرمتهاي MPG و MPEG‌ و WMV و AVI و DAT و VOB و ASF را به صورت فرمتهاي صوتي WAV و MP3 و WMA استخراج کنيد. اين نسخه آخرين نسخه از اين برنامه مي باشد که با يک سريال ساده رجيستر شده و محدوديت آن برداشته مي شود.

 842 
[نظرات (کد) (28)]
 Advanced Call Recorder 1.5.0.160  KB 1030 Phone Tools 14 Trial تجاري Advanced Call Recorder 1.5.0.160 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد تمام مکالمات تلفني دريافتي را ضبط کنيد. بعد از نصب اين نرم افزار آن را اجرا کنيد. در تنظيم برنامه گزينه Access the modem through TAPI را انتخاب کنيد تا بتوانيد به خوبي با برنامه و مودم کار کنيد. براي استفاده از اين برنامه مودم شما در ويندوز بايد به طور کامل نصب باشد تا قابليت Voice آن فعال شود. اگر ويندوز خودش مودم را نصب کرده است پس Voice مودم نصب نشده است اما اگر خودتان مودم را با CD اش نصب کرده ايد پس Voice آن هم نصب شده است. بعد از طي کردن مراحل تنظيم برنامه اجرا مي شود و به صورت اتوماتيک تماسهاي دريافتي را ضبط مي کند . براي پخش تماسهاي ضبط شده مي توانيد از دکمه Play استفاده کرده و براي ضبط کردن دستي نيز از دکمه Record استفاده کنيد. اين برنامه حالتي به نام Stealth Mode دارد که با فعال کردن آن آيکون برنامه از کنار ساعت نيز حذف مي شود و مي تواند به صورت پنهاني کار ضبط را انجام دهد. براي خارج کردن برنامه از اين حالت کليد Ctrl را نگه داشته و دوبار R را بزنيد.

 841 
[نظرات (کد) (21)]
 Venta Fax & Voice 5.7 Business Edition  KB 4163 Phone Tools 12 Trial تجاري Venta Fax & Voice 5.7 Business Edition : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد کامپيوتر را تبديل به يک فکس کامل کنيد. با نصب و اجراي برنامه تصويري دقيقا شبيه به يک دستگاه فکس در مقابل شما وارد ظاهر مي شود و مي توانيد با آن دقيقا مانند يک دستگاه فکس معمولي کار کنيد. اين برنامه توانايي دريافت و ارسال فکس را دارد. شما بايد براي ارسال فکس محتواي ارسالي مورد نظر خود را در برنامه مورد نظر خود Print‌ کنيد تا براي پرينتر اين برنامه ارسال شده و فکس انجام شود. ظاهرا اين برنامه يک خاصيت دريافت پيام را نيز دارد و از Caller ID هم پشتيباني مي کند. شما با استفاده از اين برنامه مي توانيد فکسهاي رنگي دريافت و ارسال کنيد. البته اگر طرف مقابل امکان انجام چنين کاري را داشته باشد و مثلا با همين نرم افزار کار کند.

 840 
[نظرات (کد) (26)]
 MOBILedit! 2.2.0.0  KB 19172 Mobile Tools 18 Trial تجاري MOBILedit! 2.2.0.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه که واقعا مي توان گفت مشابه آن وجود ندارد مي توانيد مديريت کامل موبايل خود را انجام دهيد. اين برنامه انواع گوشي ها را مي شناسد و با آنها کار مي کند و از اين جهت منحصر به گوشي خاصي نيست. با اين برنامه مي توانيد از دفترچه گوشي تلفني خود پشتيبان تهيه کرده تا در صورت از بين رفتن آن تلفن ها را برگردانيد. همچنين مي توانيد شماره ها را به صورت يک فايل Excel استخراج کنيد. با اين برنامه مي توانيد شماره تلفن ها را از يک گوشي به گوشي ديگري از مارکي ديگر منتقل کنيد. از اين برنامه مي توانيد براي انتقال فايل بين کامپيوتر و موبايل به صورت دوطرفه استفاده کنيد و نياز به نرم افزار مخصوص آن گوشي نداريد. از نظر نوع اتصال نيز اين برنامه از انواع اتصال به صورت اينفرارد، بلوتوث، کابل و ... پشتيباني مي کند.

 839 
[نظرات (کد) (86)]
 Kaspersky Anti-Virus 6.0.1.411 - Final  KB 15290 Anti virus 16 Trial تجاري Kaspersky Anti-Virus 6.0.1.411 - Final : دريافت برنامه

يکي از آنتي ويروسهاي قوي که در آخرين گزارش سايت Virus Bulletin به عنوان بهترين آنتي ويروس شناخته شده است. اين نسخه هم حدود 20 روز پيش منتشر شده است و بدون Update‌ کردن، همه ويروسهاي جديد تا اول ماه نوامبر ميلادي يعني تقريبا دهم آبان ماه را شناسايي مي کند. به روز رساني آن هم در حال حاضر حجمي حدود 2.5 مگابايت مي شود. اين آنتي ويروس هم به صورت اينترنتي و هم به صورت دريافت فايل به روز رسان کلي، هفتگي و روزانه به روز مي شود. اين آنتي ويروس نسبت به آنتي ويروسهاي ديگر بسيار سبکتر و سريعتر است. امکان جالبي هم که دارد اين است که مي توانيد فايلهاي Update‌آن را نگه داريد تا با عوض کردن ويندوز مجبور به Update کردن مجدد آن از ابتدا نباشيد.

 838 
[نظرات (کد) (50)]
 FIFA 2007 Mobile  KB 413 Game 22 Free آزاد FIFA 2007 Mobile : دريافت برنامه

اين هم بازي فوتبال FIFA 2007 براي گوشي هاي موبايل. فرمت اين برنامه JAR‌ مي باشد و بر روي کليه گوشي هايي که داراي امکان جاوا مي باشند نصب مي شود. پس گوشي هاي سوني اريکسون و بقيه گوشي ها را هم شامل مي شود.

 837 
[نظرات (کد) (8)]
 Foxit PDF Reader Pro 2.0  KB 1641 Office Tools 13 Trial تجاري Foxit PDF Reader Pro 2.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد فايلهاي PDF را خيلي سريعتر از برنامه Adobe Reader باز کرده و مشاهده کنيد و تقريبا از همان امکانات برنامه Adobe Reader در مرور فايل استفاده کنيد. همچنين چون برنامه Adobe Reader در Startup سيستم گزينه اي را قرار مي دهد با نصب اين برنامه براي مشاهده فايلهاي PDF‌ مي توانيد يکي از برنامه هاي Startup سيستم را کم کرده و ويندوز با سرعت بالاتري راه اندازي شود.

 836 
[نظرات (کد) (74)]
 Superstar Chefs v1.29  KB 2375 Game 21 Trial تجاري Superstar Chefs v1.29 : دريافت برنامه

يک بازي زيبا و سرگرم کننده ديگر از سري بازيهاي شرکت Arcade Games که با محيطي با گرافيک بالا و مراحلي جذاب طرفداران خاص خود را دارد. اين بازي در بخش دانلود سايت قديم موجود بود ولي مثل بازي قبل اين نسخه داراي کرک است و مي توانيد آن را بدون محدوديت بازي کنيد. از جذابيت هاي اين بازي اين است که دو نفره مي شود و دو آشپز با همکاري ديگر مراحل را طي مي کنند. فقط يک نکته به علاقه مندان دانلود بازي عرض کنم که مواظب خرچنگها باشيد.

 835 
[نظرات (کد) (12)]
 ZoneAlarm Pro 6.1.737.000  KB 10537 Anti hack 12 Trial تجاري ZoneAlarm Pro 6.1.737.000 : دريافت برنامه

اين برنامه يکي از معروفترين و دقيقترين برنامه هاي فايروال مي باشد که سرعت پيشرفت خوبي هم دارد. فقط اينکه در کار کردن با آن بايد کمي حوصله داشته باشيد چون کوچکترين ارتباط خارج به داخل و داخل به خارج را کنترل کرده و با تاييد شما اجازه دسترسي را مي دهد. نسخه همراه آنتي ويروس آن هم موجود بود ولي چون اين برنامه به تازگي کار بر روي ويروسها را شروع کرده آنتي ويروس آن خيلي مطرح نيست و نيز اينکه شما نمي توانيد دو آنتي ويروس را بر روي سيستم خود نصب داشته باشيد از نسخه بدون آنتي ويروس آن استفاده شد. به روز شدن آنتي ويروس اين برنامه هم به راحتي ممکن نيست تازه اگر هم به روز شود و ويروسهاي جديد را نشناسد که فايده اي ندارد. امکان نصب انتخابي را هم به شما نمي دهد. حجم آن هم که افزايش پيدا مي کند. پس بهتر است از همين ورژن استفاده شود. اين همه دليل آوردم که بعضي کاربران که به ما کم لطفي دارند به راحتي به برنامه ها اشکال وارد نکنند.

 834 
[نظرات (کد) (17)]
 Wise Installation System Pro v9.02  KB 9384 Utility 13 Trial تجاري Wise Installation System Pro v9.02 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد براي برنامه هاي خود نسخه نصبي درست کنيد. اين نسخه آخرين ورژن اين برنامه است و بهترين نسخه از سري برنامه هاي شرکت Wise است. همچنين اين نسخه با نسخه موجود در دانلود سايت قديم متفاوت است و آن اينکه با يک سريال معمولي رجيستر مي شود که در بخش نظرات موجود است. تقريبا مي توان گفت اين برنامه در سري برنامه هاي ساخت Setup براي برنامه ها بهترين است و از رقيب خود يعني InstallShield به دليل سبکتر بودن جلوتر است. با به روز رساني آن از طريق سايتش نيز مي توانيد پشتيباني از زبانهاي برنامه نويسي جديد را به آن اضافه کنيد.

 833 
[نظرات (کد) (25)]
 W32.Jeefo-A Removal Tool  KB 131 Anti virus 23 Free آزاد W32.Jeefo-A Removal Tool : دريافت برنامه

مي دانيد که ويروس Jeefo يکي از خطرناکترين ويروهاس جديد است که به فايلهاي اجرايي مي چسبد و آنها را طوري خراب مي کند که آنتي ويروسها معمولا نمي توانند فايل را از ويروس تميز کرده و آن را پاک مي کنند. اين ويروس همچنين سبب بروز اشکالاتي در ويندوز و کاهش سرعت آن و آلوده کردن فايل svchost.exe مي شود. شما با اين ابزار مي توانيد فايلهايي را که با ويروس Jeefo آلوده شده اند را بدون پاک کردن آنها درست کنيد.

 832 
[نظرات (کد) (120)]
 The Lost Watch 3D Screensaver 1.0  KB 3611 Fun-Screen Saver 18 Trial تجاري The Lost Watch 3D Screensaver 1.0 : دريافت برنامه

اگر بخش دانلود سايت جديد را چشم نزنم بايد بگويم که برنامه ها يکي بهتر از ديگري هستند. اين محافظ صفحه نمايشي که مي بينيد يکي از زيباترين برنامه هاي محافظ صفحه نمايش مي باشد که ساعت گمشده اي را در زير آب به زيبايي هر چه تمام تر نشان مي دهد. اين برنامه با يک سريال ساده رجيستر شده و بدون هيچ محدوديتي کار مي کند. سريال را در بخش نظرات ببينيد.

 831 
[نظرات (کد) (50)]
 PCSX2 0.9.1  KB 4321 Game 16 Free آزاد PCSX2 0.9.1 : دريافت برنامه

بعد از تحقيقات و جستجوي هاي فراوان بالاخره نرم افزاري که مورد درخواست تعداد زيادي از کاربران بود در بخش دانلود سايت قرار داده مي شود. از اين برنامه مي توانيد براي اجراي DVD هاي PlayStation 2 در کامپيوتر استفاده کنيد. براي اين کار اولا بايد DVD-ROM داشته باشيد و ثانيا بعد از نصب اين برنامه فايلهاي بايوس که در بخش نظرات قرار داده مي شود را در مسير نصب برنامه و در فولدر BIOS کپي کنيد. به دليل اينکه به اشتراک گذاشتن فايلهاي بايوس غير قانوني است نتوانستيم ان را بر روي سرور سايت قرار دهيم ولي اين مجموعه کاملترين مجموعه بايوس است که از ترکيب چندين پک کامل بوجود آمده است و مي توانيد اطمينان حاصل کنيد که بيشترين تعداد بازي هاي PS2 را مي توانيد با آنها اجرا کنيد.

 830 
[نظرات (کد) (105)]
 Jewel Of Atlantis v1.03  KB 8233 Game 16 Trial تجاري Jewel Of Atlantis v1.03 : دريافت برنامه

اين هم اولين بازي بخش دانلود سايت جديد که در واقع آخرين بازي بخش دانلود سايت قديم است اما با يک تفاوت بزرگ و آن هم اينکه اين نسخه از بازي کرک مي شود و مي توانيد تمام مراحل جذاب و زيباي آن را بدون هيچ گونه محدوديتي طي کنيد. اين بازي به قدري جذاب است که حتي بنده که خيلي اهل بازي نيستم تا مراحل نزديک به آخر آن پيش رفتم. اين بازي يک پازل است که با در کنار هم قرار دادن خانه هاي همشکل و همرنگ آنها را مي توانيد منفجر کرده و مرحله را به پايان برسانيد. کرک اين برنامه را در بخش نظرات ببينيد.

 829 
[نظرات (کد) (45)]
 Internet Download Manager 5.05  KB 2093 Internet 21 Trial تجاري Internet Download Manager 5.05 : دريافت برنامه

به جرات مي توان گفت اين برنامه قويترين برنامه مديريت دانلود است. همچنين اين برنامه بر روي خطوط پرسرعت سرعت دانلود را تا حد ماکزيمم افزايش مي دهد. يکي از مهارتهاي اين برنامه که به نظر من مهارت اصلي يک برنامه مديريت دانلود است اين است که مي تواند هر لينکي را بگيرد و اجازه دانلود شدن ان را با دانلودر خود مرورگر ندهد. اين برنامه تا حدي در گرفتن لينکها پيشرفته است که مي تواند هر برنامه را که مي خواهد فايل را از اينترنت دريافت کند را شناسايي و آن فايل را تحت خودش با سرعت بالا دانلود کند. از مزيتهاي ديگر اين برنامه اين است که تقريبا تمام مرورگرها را مي شناسد و مي تواند فايل شما را تحت مرورگرهاي جديد FireFox و Opera و Netscape و ... هم ديده و دانلود کند. اگر با اين برنامه برنامه هاي بخش دانلود تبيان را بگيريد در دريافت آنها هيچ مشکلي نخواهيد داشت. اين برنامه از برنامه هايي است که به راحتي کرک نمي شود ولي شما مي توانيد کرک کامل آن را در بخش نظرات ببينيد.

 828 
[نظرات (کد) (13)]
 Hijri Calendar 1.0 Mobile  KB 146 Mobile Tools 19 Free آزاد Hijri Calendar 1.0 Mobile : دريافت برنامه

اين برنامه يک تقويم شمسي براي موبايلهاي داراي سيستم عامل سيمبين مي باشد. يکي از کاربردهاي اين برنامه اين است که بفهميد چند شنبه متولد شده ايد. اين برنامه بر روي گوشي هاي سري 60 نوکيا تست شده است. اين نسخه کامل مي باشد و داراي محدوديت زماني و ساختاري نيست.

 827 
[نظرات (کد) (45)]
 Remote S60 Professional 2.64  KB 1211 Mobile Tools 20 Free آزاد Remote S60 Professional 2.64 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد گوشي موبايل خود را با استفاده از اتصالاتي مانند اينفرارد، بلوتوث و کابل کنترل کنيد و از طرق کامپيوتر با آن شماره گيري کرده و کار کنيد. اين برنامه امکان کنترل از راه دور را بر گوشي موبايل شما فراهم مي کند. از اين برنامه مي توانيد به عنوان يک وبکم براي انتقال تصوير فيلمبرداري شده موبايل به کامپيوتر و ديدن آن در داخل برنامه در ويندزو استفاده کنيد. اين برنامه داراي دو جزء مي باشد. يک فايل با پسوند SIS‌ است که بايد در گوشي نصب شود. يک برنامه ديگر بايد در ويندزو نصب شود. اين برنامه کامل است و داراي محدوديت زماني يا ساختاري نمي باشد. در اين نسخه که جديدتر از نسخه قبلي مي باشد امکان پشتيباني از گوشي هاي بيشتري مانند Nokia 6630 و Nokia N70 و .... فراهم شده است. اين برنامه بر روي گوشي هاي سري 60 نوکيا و گوشي هاي سازگار نصب مي شود.

 826 
[نظرات (کد) (45)]
 Typing Master Pro v7.0 2006  KB 4654 Learning 12 Trial تجاري Typing Master Pro v7.0 2006 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد تايپ حرفه اي 10 انگشتي را البته در حروف انگليسي آموزش ببينيد. از روش مشابه مي توانيد براي فارسي نيز استفاده کنيد. البته برنامه کوچکي براي تايپ فارسي به زودي در اين بخش قرار مي گيرد که تحت داس مي باشد ولي اين برنامه بسيار حرفه اي و داراي امکانات متعدد و تمرينهاي مختلف زماني ، حروفي ، کلمه اي ، متني و ... مي باشد. براي کسب مهارت تايپ بايد حدود 1 ماه روش اين برنامه را تحمل کنيد که ارزش تايپيست حرفه اي شدن را دارد. اين برنامه تنها با يک سريال ساده رجيستر مي شود که در بخش نظرات قرار داده مي شود.

 825 
[نظرات (کد) (17)]
 Registry Mechanic 6.0.0.750  KB 4866 System Tools 13 Trial تجاري Registry Mechanic 6.0.0.750 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد رجيستري ويندوز را تميز کرده و رشته هاي اضافي آن را پاک کرده و مشکلات آن را برطرف کنيد. با اين کار حجم رجيستري پايين آمده و سرعت ويندزو افزايش پيدا کرده و مشکلات ويندوز نيز برطرف مي شود. اين نسخه نسبت به نسخه هاي قبلي تفاوت زيادي کرده است به طوري که از نسخه 5.2 به 6 افزايش پيدا کرده است. مثلا در سيستم خود بنده که سعي مي کنم آن را تميز و بدون اشکال نگه دارم حدود 800 اشکال پيدا کرد و آنها را تعمير کرد. اين برنامه با يک سريال معمولي رجيستر مي شود که در بخش نظرات مي توانيد آن را ببينيد.

 824 
[نظرات (کد) (22)]
 NVIDIA GeForce and TNT2 Driver v84.21  KB 21920 Drivers 15 Free آزاد NVIDIA GeForce and TNT2 Driver v84.21 : دريافت برنامه

با استفاده از اين درايور مي توانيد کليه کارتهاي گرافيکي با بردهاي مختلف که داراي چيپست GeForce شرکت NVIDIA مي باشند را در ويندزو به طور کامل نصب کنيد. اين درايور حتي کارتهاي سري SLI را نيز در ويندزو نصب مي کند. نمونه هايي از چيپستهاي قابل نصب عبارتند از : GeForce MX 440 ، GeForce MX 4000 ، Geforce FX 5200 ، GeForce FX 5500 ، GeForce FX 5700 ، GeForce 6200 ، GeForce 6600 ، GeForce 7300. اين درايور آخرين سري از درايورهاي نسخه 8 GeForce‌ مي باشد که داراي حجم کمي هستند و در درايورهاي جديد حجم به دو برابر افزايش پيدا کرده که تغيير چنداني وجود نداشته است. احتمالا اين تغييرات براي نصب کارتهاي سري بالاتر استفاده مي شود که خيلي مورد نياز نيست. اين درايور مخصوص ويندوزهاي 2000 و XP مي باشد.

 823 
[نظرات (کد) (34)]
 FaxTalk Communicator 4.5.4  KB 59096 Phone Tools 15 Free آزاد FaxTalk Communicator 4.5.4 : دريافت برنامه

اين هم برنامه FaxTalk که نسخه کامل آن مي باشد و تقريبا مي توان گفت تنها برنامه اي است که مي توان به کمک آن از کامپيوتر براي برقراري تماسهاي تلفني استفاده کرد. در بخش دانلود قديم دو برنامه FaxTalk Messenger و Advanced Call Center براي اين کار قرار داده شده بود ولي کاربران زيادي با آنها مشکل داشتند و در موارد زيادي نمي توانستند صدا را به صورت دوطرفه منتقل کنند. در واقع خود بنده هم نتوانستم با آن برنامه ها اين کار را به طور موفقيت آميز انجام دهم ولي اين برنامه را امتحان کرده ام و کاملا صدا را ارسال و دريافت مي کند. اين برنامه امکان Caller ID هم دارد و همچنين با آن مي توان فکس دريافت و ارسال کنيد. منشي تلفني اين برنامه هم امکانات بسيار گسترده اي دارد و مي تواند پيام نيز ذخيره کند و صداي دلخواه شما را هم به عنوان منشي تلفني پخش کند. کاربران زيادي دنبال چنين برنامه اي بودند که به لطف امکاناتي که محيط جديد فراهم کرده است توانستيم آن را در اين بخش قرار دهيم.

حجم برنامه بالاست ولي با توجه به اينکه مشکل Resume‌ بخش دانلود برطرف شده مي توانيد آن را تکه تکه و در دفعات متعدد دريافت کنيد.

 822 
[نظرات (کد) (12)]
 PowerPoint Slide Show Converter 1.0.1.3  KB 1320 Convertors 13 Trial تجاري PowerPoint Slide Show Converter 1.0.1.3 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد فايلهاي برنامه PowerPoint با پسوند PPT را به فايل اجرايي exe يا Screen Saver با پسوند SCR تبديل کنيد تا ديگر براي مشاهده انها نياز به نصب برنامه PowerPoint نداشته باشيد. اين برنامه در دانلود سايت قديم هم موجود بود و نسخه بالاتر از 2 آن هم آمده است ولي تنها نسخه اي که توانستم از آن پيدا کنم و کرک آن موجود باشد اين نسخه بود.

 821 
[نظرات (کد) (13)]
 PowerPoint to Video 1.3.0  KB 767 Convertors 13 Trial تجاري PowerPoint to Video 1.3.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد فايلهاي برنامه PowerPoint با پسوند PPT را به فايل فيلم با پسوند AVI تبديل کنيد بدون نياز به برنامه PowerPoint آن را مشاهده کنيد. اين برنامه کليه جلوه هاي تصويري طراحي شده در فايل را نيز در هنگام تبديل حفظ مي کند. اين برنامه رد بخش دانلود سايت قديم هم موجود است اما در اين قسمت با کرک کامل قرار داده مي شود.

 820 
[نظرات (کد) (20)]
 Offline Explorer Enterprise v4.4.2458  KB 3751 Internet 13 Trial تجاري Offline Explorer Enterprise v4.4.2458 : دريافت برنامه

اين برنامه قويترين برنامه براي دانلود کليه اجزاي يک سايت به طور کامل به روي سيستم شما مي باشد و پس از Export‌ از اين برنامه مي توانيد آن سايت را به صورت Offline‌بر روي سيستم خود مرور کنيد. همچنين با اين برنامه مي توانيد قسمتي از يک سايت يا فايلهاي خاصي از آن را دريافت کنيد. البته به دليل طراحي خاص بعضي از سايتها امکان دانلود انها با اين گونه برنامه ها وجود ندارد. اين برنامه چند نوع نسخه متفاوت با امکانات مختلف دارد که اين نسخه بهترين نسخه آن است. اين برنامه از برنامه هايي است که به راحتي کرک نمي شود ولي اين نسخه داراي کرک کامل است که در بخش نظرات موجود است.

 819 
[نظرات (کد) (13)]
 Microsoft Windows Defender 1.1.1592.0  KB 4625 Anti hack 12 Free آزاد Microsoft Windows Defender 1.1.1592.0 : دريافت برنامه

اين برنامه يک برنامه ضد جاسوسي است که توسط شرکت مايکروسافت ارائه شده است. اين نسخه نسخه نهايي برنامه مي باشد و دوره آزمايشي را سپري کرده است. از اين برنامه مي توانيد براي پيدا کردن فايلهاي جاسوسي که معمولا از طريق مرورگ اينترنت شما به داخل سيستم راه پيدا مي کنند استفاده کنيد. براي نصب اين برنامه هم ويندوز شما بايد Genuine‌ باشد. با روش دستي مي توانيد اين کار را انجام دهيد. از فايل کرک بخش نظرات نيز مي توانيد استفاده کنيد.

 818 
[نظرات (کد) (9)]
 KGB Archiver 1.2.1.24  KB 1068 Compression Tools 15 Free آزاد KGB Archiver 1.2.1.24 : دريافت برنامه

اين برنامه در فشرده کردن فايلها تا حد بسيار بالا و ماکزيمم شهرت دارد. البته اين برنامه امکانات خاصي ندارد و تنها همين کار را انجام مي دهد. حد بالاي فشرده سازي هم مشروط به اين است که سيستم شما داراي RAM کافي براي اين کار باشد. حد ماکزيمم فشرده سازي توسط اين برنامه نياز به 1600 مگابايت RAM دارد که البته قسمتي از آن از Page File تامين مي شود. اين برنامه توانايي اجرايي کردن فايل فشرده شده را هم دارد. براي فشرده سازي در حد زياد و همچنين براي باز کردن آن زمان بيشتري مصرف مي شود. اين برنامه رايگان است و نياز به رجيستر کردن ندارد.

 817 
[نظرات (کد) (5)]
 ISS BlackICE PC Protection 3.6 cpu  KB 6818 Anti hack 12 Trial تجاري ISS BlackICE PC Protection 3.6 cpu : دريافت برنامه

اين برنامه يکي از معروفترين و قويترين برنامه هاي فايروال مي باشد که مي تواند کارهاي مختلفي را انجام دهد و از جمله آن زير نظر گرفتن تمام ورودي ها و خروجي هاي سيستم در حالت اتصال به اينترنت مي باشد. اين برنامه را معمولا حرفه اي ها مورد استفاده قرار مي دهند و نسخه سرور آن در دفاع از شبکه هاي کامپيوتري در برابر نفوذگران اينترنتي مورد استفاده قرار مي گيرد.

 816 
[نظرات (کد) (15)]
 Diskeeper 2007 Pro Premiere 11.0  KB 35085 System Tools 12 Trial تجاري Diskeeper 2007 Pro Premiere 11.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد اطلاعات درايورهايتان را Defrag کنيد که با اين کار تا حدي سرعت دسترسي به اطلاعات در سيستم افزايش پيدا مي کند. اگر با Defrag ويندزو کار کرده باشيد با مشکلاتي از قبيل اينکه فايل ها در حال استفاده هستند و نمي تواند Defrag کند يا اينکه وسط Defrag از ابتدا شروع مي کند و اينکه اين کار خيلي طول مي کشد برخورد کرده ايد که البته اين بنرامه اين گونه مشکلات را ندارد. اين برنامه ادعا دارد که مي توانيد با انجام Defrag به نحو صحيح و به موقع سرعت و کارايي سيستم شما را افزايش دهد. اين نسخه هم بر روي ويندزوهاي معمولي و هم بر روي 64 بيتي ها نصب مي شود.

 815 
[نظرات (کد) (13)]
 Catalyst 6.5 Control Center Package for Windows XP  KB 36138 Drivers 14 Free آزاد Catalyst 6.5 Control Center Package for Windows XP : دريافت برنامه

از اين درايور مي توانيد براي نصب کليه کارتهاي گرافيکي که از چيپستهاي Radeon 7000 ، Radeon 7200 ، Radeon 7500 ، Radeon 8500 ، Radeon 9000 ، Radeon 9250 بهره مي برند استفاده کنيد. اين آخرين نسخه درايور شرکت ATI براي اين کارتها مي باشد که بعد از آن ديگر جديدترش نمي آيد و نسخه هاي جديد درايور براي چيپستهاي جديدتر به روز مي شود. براي نصب اين درايور نياز به برنامه Microsoft .NET Framework 1.1 داريد که در CD ويندوز XP SP2 در پوشه DOTNETFX موجود است. البته از سايت مايکروسافت هم قابل دانلود مي باشد و حجمي حدود 23 مگابايت دارد.

 814 
[نظرات (کد) (20)]
 Startup Manager 1.5  KB 628 Desktop Tools 14 Free آزاد Startup Manager 1.5 : دريافت برنامه

با اين برنامه کوچک ولي بسيار کاربري مي توانيد برنامه هاي Startup سيستم را که در ابتداي راه اندازي سيستم اجرا مي شوند و آيکون آنها معمولا در کنار ساعت نمايش داده مي شود را کنترل کرده و آنها را غير فعال يا به طور کلي پاک کنيد. اين مشکلي است که اکثر کاربران از آن شکايت مي کنند و با کمک اين برنامه برطرف مي شود. در ضمن در هر باز اجراي اين برنامه مي توانيد برنامه هاي جديدي که به Startup ويندوز اضافه شده اند را ببينيد. با کم کردن اين برنامه ها سرعت بالا آمدن ويندوز خيلي بيشتر مي شود. البته هميشه توصيه مي شود که اين گونه برنامه ها را از طريق تنظيمات خودشان غير فعال کنيد.

 813 
[نظرات (کد) (10)]
 Alcohol 120% 1.9.6.4629  KB 6500 CD-DVD 13 Trial تجاري Alcohol 120% 1.9.6.4629 : دريافت برنامه

برنامه معروف Alcohol که براي کپي کردن CDها از آن استفاده مي شود. اين نسخه را به دليل اينکه تغييرات زيادي نسبت به نسخه قبل داشته است بر روي سايت قرار مي دهم.

در مورد کرک بايد عرض کنم که فايل کرکي را که دانلود مي کنيد داراي يک فايل متني و يک سريال است. در فايل متني توضيحات کافي آمده است. شما بايد سريال را رد برنامه Activator کپي کرده و به ترتيب Activate و سپس Register و سپس Patch Server Check را کليک کنيد. شما بايد قبل از اجراي برنامه Alcohol و در حالتيکه به اينترنت متصل نيستيد اين برنامه را کرک کنيد.

 812 
[نظرات (کد) (13)]
 WinXP Manager v5.0.0  KB 5467 System Tools 11 Trial تجاري WinXP Manager v5.0.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد تنظيمات مخفي ويندوز را تغيير دهيد. چيزي که اکثر کاربران از آن شکايت مي کنند خراب شدن برنامه Internet Explorer است و يکي از امکانات اين برنامه که در هيچ برنامه ديگري وجود ندارد امکان تعمير و Uninstall‌ کردن IE مي باشد. اين بنرامه کارهاي مختلفي را در ويندزو انجام مي دهد که منجر به بهبود وضعيت سيستم و افزايش سرعت آن مي شود.

 811 
[نظرات (کد) (19)]
 WinRAR 3.61 Farsi  KB 1059 Compression Tools 16 Trial تجاري WinRAR 3.61 Farsi : دريافت برنامه

به قطع مي توان گفت يکي از بهترين و قويترين برنامه هاي فشرده سازي Winrar مي باشد. اين برنامه مي تواند فايل فشرده شده را به صورت فايل اجرايي هم درآورد. اين نسخه هم فارسي بوده و نسخه نهايي هم مي باشد و کرک آن هم در بخش نظرات سايت موجود است. ديگه بهتر از اين هم ميشه؟

 810 
[نظرات (کد) (15)]
 Winamp 5.3 Pro  KB 6426 Multimedia 21 Trial تجاري Winamp 5.3 Pro : دريافت برنامه

برنامه معروف Winamp که مخصوص کساني است که با موزيکهاي مختلف سروکار دارند. اين برنامه خاصيتي دارد که برنامه هاي ديگر ندارند و آن اين است که مي تواند حجم صدا را به نحوي بالا ببرد که قوت صدا افزايش پيدا کند. در نسخه جديد جلوه هاي تصويري بيشتري اضافه شده است. اطلاعات رجيستر را در قسمت نظرات ببينيد.

 809 
[نظرات (کد) (26)]
 Nia Farsi SmS  KB 112 Farsi Tools 15 Free آزاد Nia Farsi SmS : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد در گوشي هاي داراي سيستم عامل سيمبين که امکانات فارسي ندارند SMS فارسي بنويسيد و ارسال کنيد. اين برنامه فقط بر روي گوشي هاي سيستم عامل دار سيمبين نصب مي شود.

 808 
[نظرات (کد) (126)]
 Nastaliq v1.0  KB 1885 Farsi Tools 16 Free آزاد Nastaliq v1.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد در برنامه Word با خط زيباي نستعليق بنويسيد. بله باور کنيد. در ضمن مي توانيد يک متن از قبل نوشته شده را به خط نستعليق تبديل کنيد. بعد از نصب برنامه بايد در برنامه Word فونت NASTALIQ را انتخاب کنيد. گاهي ممکن است مشکلاتي پيش آيد که بايد برنامه را Uninstall و دوباره نصب کنيد. براي تايپ حرف ک بايد از کيبرد عربي استفاده کنيد. براي اين کار به کنترل پنل و تنظيمات Regional and Language Options‌ برويد و در تب Languages بر روي Details‌ کليک کرده و کيبرد Arabic (Saudi Arabia) را اضافه کنيد. براي تايپ حرف ک کيبرد را بر روي عربي بگذاريد.

 807 
[نظرات (کد) (8)]
 IsoBuster Pro 1.9.1  KB 2698 CD-DVD 14 Trial تجاري IsoBuster Pro 1.9.1 : دريافت برنامه

از کاربردهاي بسيار خوب اين برنامه اين است که اگر شما مثلا با استفاده از برنامه Nero خواستيد در ادامه يک CD رايت کنيد و اشتباها يک Session جديد ساختيد و فايلهاي قبلي ناپديد شد مي توانيد با اين برنامه Track اول را که اطلاعات قبلي را در خود نگه مي دارد ببينيد و اطلاعات آن را بخوانيد. در ضمن اگر CD خراب شده باشد و يوندزو نتواند آن را بخواند. اين بنرامه به دليل اينکه از روشي ديگر به اطلاعات CD دسترسي پيدا مي کند مي توانيد اطلاعات روي آن را بخواند.

 806 
[نظرات (کد) (20)]
 En2Fa Translator 0.3.5  KB 878 Farsi Tools 15 Free آزاد En2Fa Translator 0.3.5 : دريافت برنامه

En2Fa برنامه مستقلي است که بر روي کامپيوتر شما نصب شده و بر اساس متن فينگيليشي تايپ شده شما, آنرا به فارسي تبديل ميکند. اين برنامه بر روي تمامي نسخه هاي ويندوز(98/Me/2000/XP) قابل اجرا ميباشد و هيچ نيازي به فارسي بودن سيستم عامل براي نمايش صحيح فارسي ندارد. En2Fa قابليت ذخيره خروجي شما به صورت عکس, متن و يا حتي html نيز را دارد. همچنين شما ميتوانيد از قلم هاي فقط فارسي ANSI نيز براي نوشتن استفاده کنيد و از آن در برنامه هايي که Unicode فارسي را نميشناسند استفاده کنيد. بهترين مثال استفاده در Macromedia Flash, AutoCAD , 3ds max هست.

با استفاده از برنامه En2Fa_FntEditor تمامي فونت هاي فارسي خود را با برنامه سازگار کنيد. برنامه En2Fa_FntEditor براي کساني هست که ميخواهند برنامه را قابل اجرا براي font هاي فارسي خودشان کنند و يا font هايي که برنامه حمايت نميکند. لطفاً اين برنامه را در جايي که en2fa را نصب کرديد بريزيد.

امکان نوشتن با قلم هاي فارسي اضافه شد.

تغييرات ايجاد شده در اين نسخه:

+ امکان اجراي همزمان چندين نسخه از برنامه امکان پذير است.

+ سيستم ذخيره اطلاعات تغيير پيدا کرد.

+ لغا

 805 
[نظرات (کد) (9)]
 CloneCD 5.2.9.1  KB 2561 CD-DVD 12 Trial تجاري CloneCD 5.2.9.1 : دريافت برنامه

آخرين نسخه برنامه معروف CloneCD که معرف حضور تمامي کاربران عزيز مي باشد. اين برنامه در کپي کردن CD ها دقت بسيار بالايي دارد و حتي در بعضي موارد اگر CD ‌خش داشته باشد مي تواند سکتورهاي ضعيف را خوانده و آنها را تقويت کرده و بر روي CD جديد رايت کند و در واقع به طريقي CD اي که خوانده نمي شود را احيا کند. کرک را از بخش نظرات بگيريد.

 804 
[نظرات (کد) (59)]
 Blender 2.42a  KB 7556 Graphic 19 Free آزاد Blender 2.42a : دريافت برنامه

اين برنامه يک برنامه رايگان براي ساخت اشکال سه بعدي مي باشد. با استفاده از اين برنامه مي توانيد انيميشنهاي جالب بسازيد. کار کردن با اين برنامه بسيار ساده است. اين برنامه را يکي از کاربران سايت معرفي کرده اند.

 803 
[نظرات (کد) (11)]
 Ashampoo UnInstaller Platinum 2  KB 6206 Utility 12 Trial تجاري Ashampoo UnInstaller Platinum 2 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد برنامه هاي نصبي را زير نظر بگيريد و در هنگام Uninstall کردن تمام اجزاي آنها را از ويندزو برداريد. با اين کار سرعت ويندوز در اثر اضافه شدن فايلهاي بيهوده کاهش پيدا نمي کند. اين برنامه نسخه اي جديدتر نسبت به نسخه قبلي بخش دانلود سايت قديم است که البته به همراه کرک مي باشد که در بخش نظرات برنامه قرار داده مي شود.

 802 
[نظرات (کد) (36)]
 DirectX 9.0c October 2006  KB 58260 Graphic 12 Free آزاد DirectX 9.0c October 2006 : دريافت برنامه

آخرين نسخه برنامه DirectX که در ماه گذشته صادر شده است. براي نصب و اجراي بازهاي جديد به اين برنامه نياز خواهيد داشت. بعضي از اشکالات در مورد صدا و تنظيمات آن و همچنين گرافيک نيز در ويندزو با نصب اينب نرامه برطرف مي شود.

 801 
[نظرات (کد) (89)]
 Yahoo! Messenger 8.1.0.195  KB 10361 Internet 15 Free آزاد Yahoo! Messenger 8.1.0.195 : دريافت برنامه

نسخه جديد برنامه ياهو مسنجر که معرف همه دوستان مي باشد. اين نسخه را به دليل اينکه تغيير نسخه اي زيادي نسبت به نسخه هاي قبلي 8 داشت در اين قسمت اضافه کرديم. احتمالا با نصب اين نسخه در مورد ويروس جديد ياهو مسنجر نيز امنيت بيشتري خواهيد داشت.

 800 
[نظرات (کد) (10)]
 Windows Washer 6.0.5.409  KB 2852 Internet 17 Free آزاد Windows Washer 6.0.5.409 : دريافت برنامه

با اين برنامه مي توانيد کليه ردهاي خود را در کار با ويندزو و به خصوص اينترنت از بين ببريد. اين برنامه اين اطلاعات را به نحوي پاک مي کند که قابل بازيابي نيستند. چون به صورت پيشفرض سه بار در محل اطلاعات پاک شده باز نويسي مي کند. در ضمن گززينه اي به Recycle Bin ويندوز اضافه مي کند که مي تواند اطلاعات درون آن را Shred کند به اين معني ه قابل بازيابي نباشند. اين برنامه نه تنها اطلاعات کراهاي شما را در برنامه هاي خود ويندزو بلکه در تمام برنامه ها از بين مي برد. اين برنامه با پلاگينهايش برنامه هاي نصب شده را شناسايي مي کند و مثلا فايلهاي باز شده در مرورگر Opera‌ را هم از بين ميبرد. از اين برنامه براي پاک کردن فايلهاي اضافي به منظور خالي شدن فضاي هارد نيز استفاده مي شود.

تفاوت اين نسخه با نسخه موجود در بخش دانلود سايت قديم اين است که آن نسخه آزمايشي و 30 روزه بود ولي اين نسخه کامل است و محدوديت زماني ندارد.

 799 
[نظرات (کد) (25)]
 WinAVI Video Converter 7.7  KB 3767 Convertors 13 Trial تجاري WinAVI Video Converter 7.7 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد انواع فرمت فيلم را به فرمتهاي WMV، AVI، MPEG4، DVD، VCD و RM‌ تبديل کنيد. اين برنامه در تبديل سرعت بسيار بالايي دارد و از کيفيت فيلم نيز نمي کاهد. با اين برنامه مي توانيد مشکل افت کيفيتي را که برنامه Nero در هنگام تبديل ايجاد مي کند را نداشته باشيد.

اين نسخه هم آخرين نسخه اين برنامه مي باشد که در کمتر سايتي پيدا مي شود.

 798 
[نظرات (کد) (15)]
 Quickoffice Premier v2.0  KB 1376 Mobile Tools 16 Free آزاد Quickoffice Premier v2.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توايند فايلهاي Word و PowerPoint و Excel را در موبايل خود باز کرده و حتي آن را ويرايش کنيد. اين برنامه بر روي موبايلهاي داراي سيستم عامل سيمبين نصب مي شود. اين برنامه نسخه کامل است و براي رجيستر کردن و Unlock‌کردن آن کافيست چند کد به دلخواه وارد کنيد.

 797 
[نظرات (کد) (26)]
 Persian Calendar v2.0  KB 814 Farsi Tools 15 Free آزاد Persian Calendar v2.0 : دريافت برنامه

براي نخستين بار تقويم هجري شمسي ويژه‌ي ويندوزهاي 2000، XP و 2003 قابل استفاده در محيط ويندوز و برنامه‌هاي OutLookExpress6 ،WordPad ،Notepad و Windows Explorer و پنجره مشخصات پرونده‌ها و پوشه‌ها توسط شركت نرم‌افزاري‌سينا پردازش ارائه گرديد.

 796 
[نظرات (کد) (13)]
 Opera 9.02 Build 8585 - Final  KB 4872 Internet 13 Free آزاد Opera 9.02 Build 8585 - Final : دريافت برنامه

آخرين نگارش از يک مروگر سريع اينترنتي که از نسخه هاي 9 به بعد رايگان منتشر مي شود. اين مروگر بعد از IE و FireFox مقام سوم را در بين کاربران اينترنتي دارا مي باشد. موتور جاواي اين مرورگر با نصب برنامه Java Runtime Environment v5.0 Update 7 که در همين قسمت قرار داده شده است فعال مي شود.

 795 
[نظرات (کد) (16)]
 Farsi Phone book v2.03  KB 254 Farsi Tools 17 Free آزاد Farsi Phone book v2.03 : دريافت برنامه

اين برنامه يک دفترچه تلفن ساده فارسي مي باشد که مي توانيد از آن براي ذخيره شماره تلفن هاي خود استفاده کنيد. اين برنامه توسط يکي از کاربران ساخته شده است.

 794 
[نظرات (کد) (19)]
 Internet Explorer 7.0.5730.11 - Final  KB 15520 Internet 13 Free آزاد Internet Explorer 7.0.5730.11 - Final : دريافت برنامه

مرورگر Internet Explorer مايکروسافت که اين نسخه7 نهايي مي باشد. اين برنامه فقط بر روي Windows XP Service Pack 2 نصب مي شود. براي نصب ويندوزتان بايد Genuine باشد. براي اين کار بايد ويندوز را فعالسازي کنيد. راهنماي اين کار را در سوال شماره 286752 بخش مشاوره ها ببينيد. ممکن است ظاهر بعضي سايتها را با اين مروگر قدري متغيير ببينيد. به دليل پياده شدن حالت Clear Type فونتهاي صفحات وب را با اين مرورگر کمي تار و البته با مانيتورهاي LCD خوانا تر مي بينيد.

 793 
[نظرات (کد) (29)]
 فرهنگ دارويي رازي نسخه 1  KB 3388 Dictionary 11 Trial تجاري فرهنگ دارويي رازي نسخه 1 : دريافت برنامه

اين برنامه يک فرهنگ لغت دارويي مي باشد که توسط يکي از کاربران به سايت معرفي شده است. اين برنامه قابليت جستجو ي انگليسي و فارسي نام داروها را دارا مي باشد. اين برنامه محدوديت اجرا دارد و شما تنها مي توانيد بر روي يک ويندوز آن را 20 بار اجرا کنيد و براي استفاده دائمي از برنامه بايد آن را ثبت کنيد.

 792 
[نظرات (کد) (4)]
 Adobe Reader 7.0.8  KB 21290 Internet 14 Free آزاد Adobe Reader 7.0.8 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد فايلهاي PDF را باز کرده و انها را مرور کنيد. اين نسخه آخرين نسخه از اين برنامه مي باشد و در صورت استفاده از آن با پيغامهاي Update تا مدتي روبرو نمي شويد. در اين نسخه اشکالات و نقصهاي امنيتي نسخه هاي قديمي برطرف شده است.

 791 
[نظرات (کد) (63)]
 Nokia Multimedia Converter 2.00  KB 4037 Convertors 18 Free آزاد Nokia Multimedia Converter 2.00 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد انواع فرمت فيلم را به فرمت 3GP که فرمت فيلم گوشي هاي موبايل مي باشد تبديل کنيد. اين بنرامه در تبديل فايلهاي بزرگ هماهنگي صدا و تصوير را حفظ مي کند و يک فيلم با کيفيت و حجم مناسب به شما تحويل مي دهد.

 790 
[نظرات (کد) (38)]
 Microsoft Windows Media Player 11.0.5721.5145 - Final  KB 25752 Multimedia 16 Free آزاد Microsoft Windows Media Player 11.0.5721.5145 - Final : دريافت برنامه

نسخه جديد برنامه Windows Media Player مايکروسافت که فقط بر روي ويندوز XP SP2 نصب مي شود. اين نسخه نهايي است و Beta و آزمايشي نيست. براي نصب ويندوزتان بايد Genuine باشد. براي اين کار بايد ويندوز را فعالسازي کنيد. راهنماي اين کار را در سوال شماره 286752 بخش مشاوره ها ببينيد.

 789 
[نظرات (کد) (13)]
 Folder Guard XP v7.5  KB 1244 System Tools 13 Trial تجاري Folder Guard  XP v7.5 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد انواع محدوديتها را در ويندوز و براي هر کاربر ايجاد کنيد. با استفاده از اين برنامه مي توانيد يک فولدر، فايل يا درايو را در ويندوز پنهان، فقط خواندني، يا غير قابل دسترس کنيد. همچنين اين برنامه مي تواند بر روي فولدر يا درايو پسورد بگذارد که مورد نياز خيلي از کاربران مي باشد.

اين برنامه از برنامه هايي است که به راحتي کرک نمي شود ولي اين نسخه داراي کرک مي باشد که در بخش نظرات قرار داده مي شود.

 788 
[نظرات (کد) (31)]
 Farsi Calendar v2.5.1  KB 1137 Farsi Tools 16 Free آزاد Farsi Calendar v2.5.1 : دريافت برنامه

اين برنامه توسط يکي از کاربران معرفي شده است و يک تقويم هجري شمسي مي باشد که با نماي زيبايي در کنار ساعت قرار مي گيرد و تاريخ جاري سيستم را نشان مي دهد. اين نسخه، نسخه جديدي از برنامه مي باشد که نسبت به نسخه موجود در خش دانلود سايت قديم تغييراتي داشته است.

اين برنامه محدوديت زماني ندارد و کامل است.

 787 
[نظرات (کد) (15)]
 Java Runtime Environment v5.0 Update 7  KB 19113 Internet 15 Free آزاد Java Runtime Environment v5.0 Update 7 : دريافت برنامه

احتمالا به سايتهايي برخورد کرده ايد که با زبان جاوا طراحي شده اند. بعد از SP1 ويندوز XP مايکروسافت موتور جاوا را از ويندوز حذف کرد و کاربران براي ديدن صفحات وب حاوي جاوا با مشکل روبرو شدند. با نصب اين برنامه مي توانيد پلاگين جاوا را به ويندوز اضافه کنيد و در اينصورت هر مروگري مي توانيد صفحات جاوا را نشان دهد.

به دليل ايجاد محدوديت از طرف توسعه دهنده جاوا يعني شرکت Sun براي کشور ايران، اين برنامه از سايت اين شرکت قابل دانلود نيست و از اين رو در بخش دانلود سايت تبيان قرار داده مي شود که از نسخه قبلي موجود در دانلود سايت قديم جديدتر است.

 786 
[نظرات (کد) (32)]
 Advanced Call Center v5.7.0.654  KB 2323 Phone Tools 14 Trial تجاري Advanced Call Center v5.7.0.654 : دريافت برنامه

با کمک اين برنامه مي توانيد از کامپيوتر براي مکالمات تلفني خود استفاده کنيد. با اين برنامه مي توانيد يک تماس برقرار کنيد و يا اينکه به تماسها پاسخ دهيد. همچنين مي توانيد از يک منشي تلفني با تنظيمات مختلف و اعلان دلخواه با صداي خود بهره ببريد. قابليت ضبط مکالمات نيز با اين برنامه امکانپذير مي باشد.

 785 
[نظرات (کد) (20)]
 Download Accelerator Plus 8.1.2.1  KB 6048 Internet 13 Trial تجاري Download Accelerator Plus 8.1.2.1 : دريافت برنامه

اين برنامه يکي از بهترين و قويترين برنامه هاي مديريت دانلود مي باشد. از قابليتهاي خاص اين برنامه که در کمتر برنامه مشابه ديگري ديده مي شود امکان پخش فايلهاي صوتي و تصويري در حين دانلود مي باشد. همچنين با استفاده از قابليت Link Alternative مي توانيد در صورتي که يک لينک براي دانلود برنامه اي خراب بود با استفاده از اطلاعات سايت برنامه لينکهاي مشابه و سالم را براي دانلود برنامه پيدا کنيد.

برنامه اي به نام File Shredder نيز در نسخه جديد برنامه قرار داده شده است تا بتوانيد يک فايل ار به نحوي از روي هارد پاک کنيد تا به هيچ طريقي قابل بازيابي نباشد.

 784 
[نظرات (کد) (11)]
 UltraISO PE 8.5.1  KB 3096 CD-DVD 12 Trial تجاري UltraISO PE 8.5.1 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد از CD يک Image بر روي هارد ذخيره کنيد و آن Image را باز کرده و مستقيما در آن تغييرات دهيد. مثلا اگر بخواهيد سريال ويندوز XP را در CD آن اضافه کنيد به نحوي که خاصيت بوت آن از دست نرود مي توانيد از اين برنامه استفاده کنيد. اين برنامه همچنين مي توانيد Image‌هاي مختلف را به هم تبديل کند. مثلا CCD‌ را که مخصوص برنامه CloneCD است را به ISO يا BIN‌ تبديل کند. اين برناکه کار رايت Image را بر روي CD به پشتوانه برنامه ديگري مانند Nero نيز انجام مي دهد. اين برنامه از ديسکت هم Image گرفته و در آن تغييرات مي دهد. براي ساخت CD‌هاي بوت هم مي توانيد از اين برنامه استفاده کنيد.

 783 
[نظرات (کد) (24)]
 Nia Answering Machine Farsi  KB 160 Mobile Tools 16 Free آزاد Nia Answering Machine Farsi : دريافت برنامه

اين برنامه يک برنامه منشي تلفني براي موبايلهاي سري 60 نوکيا که داراي سيستم عامل سيمبين هستند مي باشد. منوي اين برنامه فارسي است. اين برنامه هيچ محدوديتي ندارد و کاملا رايگان است. با استفاده از اين برنامه مي توانيد صداي خود را ضبط کرده و به عنوان پيام خوشامدگويي و اعلان قراردادن پيام استفاده کنيد.

 782 
[نظرات (کد) (20)]
 BadCopy Pro 3.80  KB 935 CD-DVD 12 Trial تجاري BadCopy Pro 3.80 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد يک فايل را که بر روي يک ديسکت داريد و به علت خراب شدن ديسکت نمي توانيد به آن دسترسي داشته باشيد به روي هارد منتقل کنيد. همچنين از اين برنامه مي توانيد براي کپي کردن فيلمهاي يک VCD که کپي نمي شود استفاده کنيد. اگر هم با يک فايل Word‌ کار مي کنيد و اشتباها روي آن Save کرديد و فايلهايتان خراب شد مي توانيد با اين برنامه آن را بازگردانيد.

 781 
[نظرات (کد) (23)]
 Nia English-Farsi Dictionary  KB 1444 Dictionary 13 Free آزاد Nia English-Farsi Dictionary : دريافت برنامه

يک ديکشنري انگليسي به فارسي براي گوشيهاي سري 60 نوکيا. اين برنامه با گوشي هاي نظير هم که داراي سيستم عامل سيمبين هستند سازگار است. اين برنامه متعلق به شرکت نيا مي باشد.

 780 
[نظرات (کد) (9)]
 IPT 5.0  KB 3476 Farsi Tools 14 Trial تجاري IPT 5.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد در انواع نرم افزارهاي گرافيکي تايپ مستقيم يا غير مستقيم فارسي داشته باشيد. اين برنامه محصول برنا رايانه مي باشد و جزء فارسي ساز پارسا 2001 مي باشد. اين برنامه ظاهرا آزمايشي است ولي هيچ محدوديت زماني يا ساختاري براي شما ايجاد نمي کند. با استفاده از قابليت تايپ هوشمند اين برنامه مي توانيد در برنامه گرافيکي تايپ مستقيم فارسي داشته باشيد.

 779 
[نظرات (کد) (24)]
 Shetab Farsi Negar 3.8  KB 2250 Farsi Tools 13 Trial تجاري Shetab Farsi Negar 3.8 : دريافت برنامه

نرم‌افزاري است براي فارسي نويسي در همه محيط‌هاي گرافيکي. با شتاب فارسي نگار مي توانيد با انواع قلم ها مانند قلم هاي يونيکد، پروين، مريم، نويسه، IPT و حتي قلم هاي توليد شده توسط خودتان در محيط هاي گرافيکي فارسي بنويسيد و يا آن‌ها را به سادگي به يکديگر تبديل کنيد. يکي ديگر از ويژگي‌هاي منحصر به فرد شتاب فارسي نگار، کپي مستقيم متون از Word به ساير محيط‌هاي گرافيکي مي باشد.

 778 
[نظرات (کد) (14)]
 Adobe Flash Player 9.0.16.0  KB 1355 Internet 15 Free آزاد Adobe Flash Player 9.0.16.0 : دريافت برنامه

مي دانيد که شرکت Macromedia که يکي از محصولات معروف آن برنامه Flash MX مي باشد توسط شرکت Adobe که باز هم يکي از غولهاي دنياي گرافيک است و محصولاتي مانند فتوشاپ و Premiere را دارد خريداري شده است. اين هم برنامه Flash Player جديد از شرکت Adobe‌ مي باشد که براي مشاهده صفحاتي که با برنامه Flash 8 طراحي شده اند لازم است.

 777 
[نظرات (کد) (11)]
 Farsi Keyboard XP  KB 57 Farsi Tools 16 Free آزاد Farsi Keyboard XP : دريافت برنامه

اين فايل محتوي يک فايل dll مي باشد که مي توانيد با استفاده از آن مشکل فارسي نويسي در ويندوز XP و 2000 را برطرف کنيد. مشکلاتي از قبيل جدا نوشتن ي و جابجاي حروف پ و ژ و عدم امکان استفاده از فاصله مجازي (Shift+Space) با اين فايل برطرف مي شود. به دستورالعمل استفاده از فايل در فايل Readme.doc که همراه فايل است توجه کنيد.

 776 
[نظرات (کد) (0)]
 HDD Regenerator 1.51  MB 2.13 Utility 1341 Trial تجاري HDD Regenerator 1.51 : دريافت برنامه

اين برنامه آخرين برنامه بخش دانلود سايت قديم تبيان مي باشد. بخش دانلود سايت جديد راه اندازي شده است و مي توانيد نسخه جديد همين برنامه ها و برنامه هاي ديگر را از سايت جديد به همراه کرک و سريال دريافت کنيد. البته سريال و کرک در بخش نظرات قرار داده مي شود. سوالات و مشکلات و درخواستهاي نرم افزار خود را مي توانيد در قسمت پرسش و پاسخ/مشکلات ما و شما/دانلود مطرح کنيد. اين برنامه برنامه اي براي بازيابي اطلاعات از هارد ديسکي مي باشد که دچار بدسکتور شده است. آدرس سايت جديد: http://beta.tebyan.net/index.aspx?pid=18389

 775 
[نظرات (کد) (0)]
 Free Download Manager 2.1  MB 1.59 Internet 4097 Free آزاد Free Download Manager 2.1 : دريافت برنامه

يک برنامه مديريت دانلود که به درخواست يکي از کاربران د راين قسمت قرار داده شده است.

 774 
[نظرات (کد) (0)]
 Pocket Quran v0.941b  KB 345 Mobile Tools 7792 Free آزاد Pocket Quran v0.941b : دريافت برنامه

يک قرآن براي گوشي هاي موبايل داراي سيستم عامل سيمبين. اين برنامه مانند برنامه قبلي قرآن براي گوشي هاي موبايل داراي محدوديت زماني نمي باشد.

 773 
[نظرات (کد) (0)]
 HDD Health v2.1  KB 901 Utility 6138 Free آزاد HDD Health v2.1 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد بفهميد که آيا هارد ديسک شما سالم است يا نه. بعد از نصب برنامه را اجرا کرده و به تب Health در برنامه برويد و ببينيد که آيا مشکلي وجود دارد يا نه. با اين برنامه مي توانيد از از دست رفتن يکباره اطلاعات به دليل مشکلي در هارد جلوگيري کنيد.

 772 
[نظرات (کد) (0)]
 Swf to Mp3 Converter 2.3.0.149  KB 883 Multimedia 2734 Trial تجاري Swf to Mp3 Converter 2.3.0.149 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل فايلهاي فلش با فرمت SWF به فرمتهاي صوتي WAV و MP3.

 771 
[نظرات (کد) (0)]
 Google Talk v1.0.0.96  MB 1.45 Internet 2441 Free آزاد Google Talk v1.0.0.96 : دريافت برنامه

برنامه مسنجر گوگل که مي توانيد از ان براي چت کردن با دوستان خود در سرويس Gmail استفاده کنيد. توجه کنيد که اين نسخه آخرين نسخه اين برنامه مي باشد و از نظر حجمي از نسخه هاي قبلي بزرگتر است.

 770 
[نظرات (کد) (0)]
 Kaspersky Anti-Virus 6.0.0.303  MB 11.9 Anti virus 5633 Trial تجاري Kaspersky Anti-Virus 6.0.0.303 : دريافت برنامه

يکي از قويترين آنتي ويروسهاي موجود که در آخرين تست سايت Virus Bulletin به عنوان بهترين آنتي ويروس شناخته شد.

 769 
[نظرات (کد) (0)]
 SiSoft Sandra 2007 v5.10.98  MB 10.3 Utility 1621 Trial تجاري SiSoft Sandra 2007 v5.10.98 : دريافت برنامه

جديدترين و بهترين نسخه حرفه اي ترين برنامه چک کردن قطعات سيستم. با استفاده از اين برنامه مي توانيد مارک و مدل دقيق کليه قطعات سخت افزاري سيستم خود را ديده و چک کنيد. همچنين مي توانيد سيستم خود را از نظر قدرت و کارايي با نمونه هاي تست شده اين نرم افزار مقايسه کنيد. در ضمن مي توانيد بفهميد در بين CPU ها AMD بهتر است يا Intel. البته آنهايي که در ايران موجود است و قيمت مناسب دارد. اين برنامه با يک سريال ساده رجيستر مي شود.

 768 
[نظرات (کد) (0)]
 Adobe Flash Player 9.0.16.0  MB 1.29 Internet 4312 Free آزاد Adobe Flash Player 9.0.16.0 : دريافت برنامه

مي دانيد که شرکت Macromedia که يکي از محصولات معروف آن برنامه Flash MX مي باشد توسط شرکت Adobe که باز هم يکي از غولهاي دنياي گرافيک است و محصولاتي مانند فتوشاپ و Premiere را دارد خريداري شده است. اين هم برنامه Flash Player جديد از شرکت Adobe‌ مي باشد که براي مشاهده صفحاتي که با برنامه Flash 8 طراحي شده اند لازم است.

 767 
[نظرات (کد) (0)]
 Foxit PDF Editor v1.4.1531  MB 1.14 Utility 2299 Trial تجاري Foxit PDF Editor v1.4.1531 : دريافت برنامه

برنامه ای برای ویرایش مستقیم متن فایلهای PDF. این برنامه کوچک کاری را انجام می دهد که برنامه 200 مگابایتی Adobe Acrobat Professional انجام نمی دهد.

 766 
[نظرات (کد) (0)]
 CITA RSS Aggregator 2.4  MB 2.67 Internet 1892 Free آزاد CITA RSS Aggregator 2.4 : دريافت برنامه

احتمالا در هنگام مرور سايتهاي خبري با عنواني به نام RSS برخورد کرده ايد. در چنين سايتهايي مي توان با استفاده از اين برنامه آخرين اخبار را بدون مراجعه دريافت کرد. تنها کافيست اين برنامه را بر روي ويندوز نصب کنيد و يک بار به ان سايتها برويد. نرم افزار سايت را شناسايي کرده و ان را به ليست خود اضافه مي کند. با هر بار اتصال به اينترنت و بدون مراجعه دوباره به ان سايت مي توانيد آخرين تغييرات سايت مورد نظر را دريافت کنيد. همچنين مي توانيد ليست اين سايتها را در برنامه ويرايش کرده و نحوه دريافت را تعيين کنيد.

 765 
[نظرات (کد) (0)]
 BCalculator v1.05  KB 196 Mobile Tools 5899 Free آزاد BCalculator v1.05 : دريافت برنامه

يک ماشين حساب و در واقع حسابگر علمي کامل به زبان فارسي که امکان رسم نمودار را نيز دارد. اين برنامه را مي‌توانيد بر روي گوشي هاي داراي سيستم عامل سيمبين و به خصوص سري 60 نوکيا نصب کنيد.

 764 
[نظرات (کد) (0)]
 Graphics Converter Pro 7.62  MB 10.7 Convertors 848 Trial تجاري Graphics Converter Pro 7.62 : دريافت برنامه

يک برنامه براي تبديل انواع فرمت عکس به يکديگر که تقريبا تمام فرمتهاي موجود را پشتيباني کرده و حرفه اي ترين برنامه در اين زمينه مي باشد. توجه داشته باشيد که در اين برنامه بايد براي انتخاب تصاوير فولدر حاوي تصاوير مورد نظر خود را براي تبديل انتخاب کنيد.

 763 
[نظرات (کد) (0)]
 Netscape Browser 8.1  MB 18.3 Internet 3366 Free آزاد Netscape Browser 8.1 : دريافت برنامه

مرورگر معروف نت اسکيپ که از نظر سرعت از Internet Explorer سريعتر بوده و همچنين امکانات بهتري دارد.

 762 
[نظرات (کد) (0)]
 Farsi Calendar 2.47  MB 1.06 Farsi Tools 8710 Free آزاد Farsi Calendar 2.47 : دريافت برنامه

يک تقويم زيباي فارسي بر اساس تاريخ هجري شمسي. اين برنامه بعد از نصب به صورت پنجره اي در پايين و سمت راست صفحه Desktop قرار مي گيرد.

 761 
[نظرات (کد) (0)]
 Flash to Video Encoder Pro 4.4  MB 7.89 Convertors 1587 Trial تجاري Flash to Video Encoder Pro 4.4 : دريافت برنامه

برنامه اي بسيار کاربردي براي تبديل فرمت فايلهاي فلش يعني SWF و FLV به انواع فرمتهاي فيلم از قبيل AVI و WMV و MPEG و DVD. همچنين با اين برنامه مي توانيد تصوير خاصي از انيميشن را استخراج کنيد.

 760 
[نظرات (کد) (0)]
 Yahoo! Messenger 8.0.0.682  MB 9.58 Internet 15064 Free آزاد Yahoo! Messenger 8.0.0.682 : دريافت برنامه

نسخه کامل و نهايي برنامه مسنجر ياهو که حدود 2 هفته است که از انتشار آن مي گذرد. از ويژگيهاي جديد اين نسخه امکان چت کردن با کاربران MSN Messenger مي باشد.

 759 
[نظرات (کد) (0)]
 Opera Voice feature  MB 9.48 Multimedia 1356 Free آزاد Opera Voice feature : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد امکان دستور دادن صوتي به برنامه مرورگر اينترنت Opera را در اين برنامه فعال کنيد. مثلا با گفتن Save مي توانيد صفحه مورد نظر خود را ذخيره کنيد. فايل فشرده را باز کنيد و در مسير نصب برنامه Opera کپي کنيد. راهنمايي در مورد امکان Voice در Opera نيز به صورت يک فايل Word با پسوند Doc در اين پک موجود است.

 758 
[نظرات (کد) (0)]
 Auto Power-on & Shut-down 2.00  MB 1.26 Utility 2425 Trial تجاري Auto Power-on & Shut-down 2.00 : دريافت برنامه

برنامه اي براي روشن و خاموش کردن سيستم در ساعاتي که شما تنظيم مي کنيد. البته اين برنامه براي روشن کردن سيستم از تنظيمي در Setup استفاده مي کند که نمي تواند Setup هر مادربردي را براي اين کار تنظيم کند. ولي مي دانيد که در هر Setup مادربرد امکان روشن کردن سيستم در ساعت معيني وجود دارد و مي توانيد اين تنظيم را به طور دستي نيز انجام دهيد. همچنين با اين برنامه مي توانيد کارهاي معيني مانند اجراي برنامه يا فايلي خاص در زمانهاي مشخصي را زمان بندي کنيد.

 757 
[نظرات (کد) (0)]
 AJ Screensaver 0.3  KB 472 Fun-Screen Saver 10926 Free آزاد AJ Screensaver 0.3 : دريافت برنامه

يک برنامه محافظ تصوير بسيار زيبا که ساعت سيستم را در 14 حالت و تصوير بسيار جالب نمايش مي دهد.

 756 
[نظرات (کد) (0)]
 Google Earth v4.0 Build 1693  MB 13 Internet 14691 Free آزاد Google Earth v4.0 Build 1693 : دريافت برنامه

برنامه معروف گوگل براي مشاهده تصاوير واقعي از کره زمين با قابليت Zoom بسيار بالا. با اين برنامه به راحتي مي توانيد پشت بام خانه خود را ببينيد. البته تصاوير اين برنامه زنده نمي باشد و از قبل در سرور گوگل ذخيره شده اند.

 755 
[نظرات (کد) (0)]
 DialSpy v1.0  MB 1.05 Internet 8277 Free آزاد DialSpy v1.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه کوچک و ساده و ايراني مي توانيد فعاليتهاي اتصالات اينترنتي خود را زير نظر داشته باشيد و در پايان ماه هزينه تلفن و اينترنت خود را محاسبه کنيد. همچنين مي توانيد يک گزارش کامل از زمان اتصال، کاربران، مدت اتصال، شماره تلفن اتصال و ... داشته باشيد.

 754 
[نظرات (کد) (0)]
 JetAudio Skin  MB 1.44 Multimedia 6060 Free آزاد JetAudio Skin : دريافت برنامه

يک پوسته يا اسکين بسيار زيبا براي برنامه معروف Jetaudio. اين اسکين فارسي است و کليه قسمتهاي اين برنامه را فارسي مي کند.

 753 
[نظرات (کد) (0)]
 Psiloc Localization Arabic Farsi Urdu v1.41  KB 408 Mobile Tools 5077 Free آزاد Psiloc Localization Arabic Farsi Urdu v1.41 : دريافت برنامه

(همه توضيحات را بخوانيد) با استفاده از اين برنامه مي توانيد در گوشي هاي داراي سيستم عامل سيمبين مانند سري 60 نوکيا که اولين آنها Nokia 6600 است و اين برنامه بر روي آن تست شده فارسي بنويسيد. همچنين زبانهاي عربي و اردو را نيز مي توانيد داشته باشيد. توجه داشته باشيد اين نسخه کامل است و منقضي نمي شود. نکته مهم در نصب اين برنامه اين است که با نصب آن تمامي برنامه هاي متعلق به شرکت Psiloc مانند Extended Sound Recorder و Total irRemoteمنقضي مي شوند. سعي کنيد اين برنامه را Uninstall‌ نکنيد، چون ممکن است Errorهايي در گوشي ايجاد شود. براي باز گرداني گوشي به حالت اوليه بايد با وارد کردن کدهاي *#7370# (ستاره - مربع - هفتاد و سه هفتاد - مربع) گوشي را Master Reset‌ کنيد که کليه اطلاعات جديد پاک مي شود.

 752 
[نظرات (کد) (0)]
 Ultimate Webshots Converter 1.6.3  MB 1.47 Graphic 2397 Free آزاد Ultimate Webshots Converter 1.6.3 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل انواع فرمت تصاوير برنامه Webshots به فرمت JPG. مي دانيد که اين تصاوير يکي از زيباترين مجموعه تصاوير در زمينه هاي متنوع مي باشد.

 751 
[نظرات (کد) (0)]
 AV Music Morpher Gold v3.0.19  MB 10.9 Multimedia 5912 Trial تجاري AV Music Morpher Gold v3.0.19 : دريافت برنامه

برنامه اي که کارهاي زيادي روي موسيقي انجام مي دهد و از جمله پرطرفدارترين آن جدا کردن صوت از موزيک است. اين برنامه انواع جلوه هاي صوتي را نيز بر روي صدا اعمال مي کند. اين نسخه يک نسخه منحصر بفرد است که در اينترنت بسيار کم پيدا مي شود. نسخه اي که از سايت برنامه دانلود مي کنيد به هيچ وجه رجيستر نمي شود اما اين نسخه قابليت رجيستر شدن دارد. سريال برنامه در سوال شماره 274318 و راهنماي آن در سوال شماره 286988 آمده است.

 750 
[نظرات (کد) (0)]
 ReadIris Arabic Support Files  MB 4.97 Utility 2547 Free آزاد ReadIris Arabic Support Files : دريافت برنامه

برخي دوستان در بخش هاي مشاوره ذکر کرده بودند که برنامه ReadIris را که براي تبديل متن اسکن شده به صورت عکس به متن قابل ويرايش مي باشد را دارند ولي از زبان عربي پشتيباني نمي کند. شما با استفاده از پک قرار داده شده در اين قسمت مي توانيد با کپي کردن محتواي فايل فشرده در مسير نصب برنامه ReadIris زبان عربي را به هر نسخه اي از آن مثل 8 يا 9 يا 10 اضافه کنيد و با آن متنهاي فارسي را نيز تا حدي OCR کرده و به متن تبديل کنيد.

 749 
[نظرات (کد) (0)]
 Nokia Multimedia Player 1.1  MB 8.14 Mobile Tools 5935 Free آزاد Nokia Multimedia Player 1.1 : دريافت برنامه

برنامه اي براي پخش انواع فرمتهاي صوتي و تصويري گوشي هاي موبايل از جمله 3GP و AMR و ....

 748 
[نظرات (کد) (0)]
 Microsoft .NET Framework 2.0  MB 22.4 Utility 1787 Free آزاد Microsoft .NET Framework 2.0 : دريافت برنامه

برنامه مورد نياز براي نصب و اجراي برنامه هايي که بر اساس تکنولوژي دات نت 2 طراحي و ساخته شده اند. از جمله برنامه هاي بخش دانلود که براي نصب به اين برنامه نياز دارند Logon Loader و nLite مي باشند.

 747 
[نظرات (کد) (0)]
 Video Edit Magic 4.14  MB 11.6 Video Tools 2845 Trial تجاري Video Edit Magic 4.14 : دريافت برنامه

برنامه اي با محيط و امکاناتي شبيه به Premiere با رابط کاربري بسيار ساده تر از آن. با اين برنامه مي توانيد کار ويرايش، افکت گذاري، تدوين و ميکس و مونتاژ فيلم را انجام دهيد. همچنين مي توانيد فيلم را از منابع مختلف وارد کامپيوتر کنيد. اين برنامه انواع فرمتها را دريافت و تقريبا با تمام فرمتهاي معمول فيلم را استخراج مي کند. اين برنامه داراي يک راهنماي تصويري به صورت فلش مي باشد و کار با قسمتهاي مختلف نرم افزار را آموزش مي دهد. رجيستر کردن آن هم با يک سريال ساده صورت مي گيرد که در اينترنت به راحتي پيدا مي شود.

 746 
[نظرات (کد) (0)]
 Windows Me Boot Disk  MB 809 Utility 1147 Free آزاد Windows Me Boot Disk : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد ديسکت بوت ويندوز Me را بسازيد. ديسکت بوت اين ويندوز داراي چند ويژگي نسبت به ديسکت بوت ويندو 98 است: 1- گزينه اي به نام Minimal Boot براي راه اندازي سريع دارد. 2- برنامه Fdisk آن قابليت شناسايي هاردهاي با ظرفيت بالا و پارتيشن بندي آنها را دارد. با استفاده از اين فايل ديگر نيازي به ويندوز Me يا 98 براي ساختن ديسکت بوت آنها نيست.

 745 
[نظرات (کد) (0)]
 Windowpaper XP 1.01  MB 2.09 Desktop Tools 5074 Free آزاد Windowpaper XP 1.01 : دريافت برنامه

مي دانيد که در ويندوز XP مانند ويندوز 98 يا Me نمي توان براي هر فولدر تصويري به صورت پشت زمينه قرار داد. اين برنامه اين کار را براي شما انجام مي دهد.

 744 
[نظرات (کد) (0)]
 VCDCutter Pro v4.13  MB 1.30 Video Tools 2895 Free آزاد VCDCutter Pro v4.13 : دريافت برنامه

برنامه معروف VCD Cutter براي برش و چسباندن انواع فرمتهاي ويديوئي به هم با سرعت بسيار بالا. اين برنامه به طور جزئي کار تبديل فرمتهاي فيلم را نيز انجام مي دهد. از امکانات جديد اين برنامه اضافه شدن امکان ساخت يک وبکم مجازي با استفاده از اين برنامه مي باشد. مثلا فيلمي را در اين برنامه پخش کنيد و اين برنامه آن را به عنوان خروجي وبکم به برنامه Yahoo Messenger بفرستد.

 743 
[نظرات (کد) (0)]
 Password Kit Enterprise v7.0  MB 4.25 Utility 1865 Trial تجاري Password Kit Enterprise v7.0 : دريافت برنامه

مجموعه اي از 28 ابزار مختلف براي بازيابي پسورد انواع نرم افزار و فرمتهاي مختلف فايل مانند ZIP و RAR و DOC‌ و.... و فايلهاي برنامه هاي Office و Microsof Project و Outlook و Internet Explorer و ... اين نسخه Demo‌ نيست. در حين نصب از شما سريالي مي خواهد که به راحتي در سايتهاي سريال مي توانيد آن را پيدا کنيد.

 742 
[نظرات (کد) (0)]
 ACDSee v8.0.39  MB 12.1 Graphic 1619 Trial تجاري ACDSee v8.0.39 : دريافت برنامه

قويترين برنامه براي مشاهده انواع فرمتهاي تصويري و حتي فايلهاي فلش و صوت و فيلم و .... با استفاده از اين برنامه مي توانيد کار تبديل (Connvert) انواع فرمتهاي عکس را به هم انجام داده و همچنين از امکان Rename دسته جمعي منحصر بفرد فايل توسط اين برنامه استفاده کنيد. همچنين مي توانيد تصاوير را به صورت اسلايد درآوريد و در سطحي پايين تصاوير را ويرايش نيز بکنيد.

 741 
[نظرات (کد) (0)]
 IE New Window Maximizer 2.4.0.1  KB 412 Internet 2583 Free آزاد IE New Window Maximizer 2.4.0.1 : دريافت برنامه

مشکلي که اکثر کاربران با آن روبرو هستند اين است که وقتي در برنامه Internet Explorer با راست کليک کردن بر روي يک لينک مي خواهند لينک را در پنجره جديدي باز کنند پنجره باز شده به طور کامل باز نمي شود و هر پنجره جديد را بايد ماکزيمم کنند. اين کار در زمان استفاده از موتورهاي جستجو بيشتر پيش مي آيد. اين برنامه خودش کار ماکزيمم سازي پنجره جديد را انجام داده و نيازي به تنظيم هر پنجره به صورت جداگانه وجود ندارد.

 740 
[نظرات (کد) (0)]
 CPU-Z v1.20a  KB 312 Utility 4019 Free آزاد CPU-Z v1.20a : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد اطلاعات کاملي را در مورد CPU و مادربرد و RAM خود بدست آوريد.

 739 
[نظرات (کد) (0)]
 My Movie Desktop 1.1  KB 639 Desktop Tools 7750 Trial تجاري My Movie Desktop 1.1 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد براي Background ويندوز يک فيلم قرار دهيد. فرمتهاي قابل پشتيباني نيز MPG‌ و WMV و ASF‌ و DAT‌ مي باشند.

 738 
[نظرات (کد) (0)]
 Jewel of Atlantis 1.03  MB 6.65 Game 11016 Trial تجاري Jewel of Atlantis 1.03 : دريافت برنامه

بعد از مدتها بالاخره اولين بازي در سري جديد برنامه هاي دانلود در اين قسمت قرار داده شد. اين بازي يک برنامه پازل بسيار سرگرم کننده و جذاب است که از بازي کردن با آن خسته نمي شويد. به دليل آزمايشي بودن فقط حدود 1 ساعت مي توانيد با اين نسخه بازي کنيد. اين بازي به درخواست يکي از کاربران سايت در اين قسمت قرار داده شده است.

 737 
[نظرات (کد) (0)]
 Windows XP Persian LIP  MB 10.9 Farsi Tools 13746 Free آزاد Windows XP Persian LIP : دريافت برنامه

فارسي ساز کامل ويندوز XP که اولين بار توسط خود شرکت مايکروسافت ارائه شده است و اشکالات فارسي سازهاي ايراني را ندارد. اين فارسي ساز کليه منوها را فارسي کرده و ويندوز را به طور کلي راست به چپ مي کند. اين برنامه بر روي بعضي ويندوزها نصب نمي شود و براي رفع مشکل بايد آنها را با سريال جديد Active‌ کرد. راهنماي اين کار را در سوال شماره 280931 بخش مشاوره کامپيوتري سايت ببينيد.

 736 
[نظرات (کد) (0)]
 Norton Ghost 2003 Boot Disk  MB 1.42 Utility 2375 Free آزاد Norton Ghost 2003 Boot Disk : دريافت برنامه

ديسکت بوت برنامه پشتيبان گيري Norton Ghost 2003. فايل دريافتي را اجرا کرده و با قرار دادن يک فلاپي در داخل درايو ديسکت بوت را بسازيد. با استفاده از اين ديسکت مي توانيد سيستم را راه اندازي کرده و از يک درايو يا هارد پشتيبان تهيه کرده و در صورت خرابي ويندوز يا از دست رفتن اطلاعات يک پارتيشن، اطلاعات را از طريق Image ذخيره شده بر روي درايوي ديگر باز گردانيد. کاربرد اين برنامه بيشتر براي باز گرداني ويندوز در صورت بالا نيامدن آن و همچنين وقتي که نياز به نصب مجدد ويندوز و برنامه ها داريد است. به جاي اينکه نيم ساعت ويندوز و برنامه هاي آن را نصب کنيد مي توانيد ويندوز و درايورها و برنامه هاي نصب شده قبلي در آن را که قبلا از آن پشتيبان گرفته ايد در عرض کمتر از 5 دقيقه بسته به حجم اطلاعات و برنامه ها باز گردانيد. اين ديسکت درايوهاي NTFS را نيز مي بيند و با آنها کار مي کند. راهنمايي از اين برنامه در سوال شماره 117534 بخش مشاوره کامپيوتري سايت آمده است.

 735 
[نظرات (کد) (0)]
 Flash Catcher v2.6  MB 1.25 Internet 3111 Trial تجاري Flash Catcher v2.6 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد انيميشنهاي فلش را مستقيما از روي صفحات وب بر روي سيستم خود ذخيره کنيد. بعد از نصب اين برنامه کافيست که نشانگر موس بر روي يک فايل فلش در برنامه Internet Explorer قرار گيرد تا با ظاهر شدن آيکون اين برنامه بتوانيد کار ذخيره را مستقيما انجام دهيد.

 734 
[نظرات (کد) (0)]
 Sothink SWF Decompiler 3.1  MB 2.97 Graphic 959 Trial تجاري Sothink SWF Decompiler 3.1 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل فايلهاي SWF فلش به اجزاء ساخته شده و يا فايل FLA که بتوان به راحتي آن را در برنامه Flash MX‌ ويرايش کرد. تقريبا مي توان گفت اين برنامه قويترين برنامه براي انجام چنين کاري مي باشد.

 733 
[نظرات (کد) (0)]
 Babylon v6.0.0 (r20)  MB 9.95 Dictionary 7079 Trial تجاري Babylon v6.0.0 (r20) : دريافت برنامه

آخرين نسخه از بهترين ديکشنري جهان. در اين نسخه امکان ترجمه متن از انگليسي به فارسي و برعکس نيز اضافه شده است اما اين کار بايد به صورت Online‌ صورت گيرد و هنوز خيلي قوي نيست. تا به حال اين ديکشنري داراي چند ديکشنري انگليسي به فارسي و دو ديکشنري فارسي به انگليسي و يک ديکشنري فارسي به فارسي مي باشد که البته آخري فقط حرف الف را دارد. ديکشنري انگليسي به انگليسي اين برنامه نيز بي نظير است. ديکشنري هاي فارسي را بايد جداگانه از سايت اين برنامه دريافت کنيد. در مورد کرک نيز مي توانيد از سوالات شماره 279585 و 280592 مشاوره کامپيوتري سايت کمک بگيريد.

 732 
[نظرات (کد) (0)]
 Yahoo POPs! v0.8.5  MB 1.43 Internet 2924 Free آزاد Yahoo POPs! v0.8.5 : دريافت برنامه

مي دانيد که ايميلهاي ياهو را نمي توان با استفاده از برنامه هاي مديريت ايميل مانند Outlook Express دريافت کرد. شما با استفاده از اين برنامه مي توانيد سرورهاي POP3 و SMTP را بر روي سيستم خود شبيه سازي کرده و ايميلهاي ياهو را تحت برنامه Outlook Express و برنامه هاي مشابه دريافت و ارسال کنيد. راهنماي کار با اين برنامه و تنظيمات برنامه Outlook Express‌ در سوال شماره 277894 مشاوره کامپيوتري سايت آمده است.

 731 
[نظرات (کد) (0)]
 ImTOO 3GP Video Converter v3.1.5.0512b  MB 11.8 Convertors 4492 Trial تجاري ImTOO 3GP Video Converter v3.1.5.0512b : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل انواع فرمتهاي ويديوئي از جمله 3GP به فرمتهاي معمول ديگر ويديوئي و برعکس. اين برنامه از فرمتهايي مانند 3GP و GIF‌ و AVI‌ و MOV و SWF و MPEG‌ و MP3 و RM و WMV‌ و MP4 و ... پشتيباني مي کند.

 730 
[نظرات (کد) (0)]
 Tehran Map  MB 1.53 Mobile Tools 15363 Free آزاد Tehran Map : دريافت برنامه

نقشه کامل تهران با امکان Zoom. فرمت اين برنامه Java است و پسوند فايل نصبي Jar‌ مي باشد و از اين جهت بر روي تمامي گوشي هايي که از امکان Java پشتيباني مي کنند نصب مي شود.

 729 
[نظرات (کد) (0)]
 ZSoft Uninstaller 2.3  KB 738 Utility 2505 Free آزاد ZSoft Uninstaller 2.3 : دريافت برنامه

برنامه اي ساده و رايگان براي Uninstall‌ کردن برنامه هاي مختلف. اگر برنامه اي در Add or Remove Programs به هر دليل Uninstall‌ نمي شود مي توانيد با اين برنامه نام آن را در اين قسمت پاک کنيد. در هنگام نصب زبان را به صورت English انتخاب کنيد. اين برنامه امکاني براي آناليز کردن يک درايو دارد و اينکه اگر يک نرم افزار را بر روي آن درايو نصب کرديد کليه تغييرات را ببيند و در زمان Uninstall‌ کردن کليه تغييرات انجام شده را باز گرداند. البته اين امکان در اين نرم افزار خيلي قوي کار نمي کند.

 728 
[نظرات (کد) (0)]
 Mobile Ringtone Converter v2.3.18  MB 1.88 Convertors 3070 Trial تجاري Mobile Ringtone Converter v2.3.18 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل انواع فرمتهاي صوتي به يکديگر. از ويژگيهاي اين برنامه تبديل انواع فرمتهاي صوتي به فرمت صوتي گوشي هاي موبايل مانند AMR و MMF و برعکس است.

 727 
[نظرات (کد) (0)]
 Yahoo! Messenger 7.5.0.811  MB 7.99 Internet 9810 Free آزاد Yahoo! Messenger 7.5.0.811 : دريافت برنامه

آخرين نسخه برنامه مسنجر ياهو. اين نسخه کامل است و Beta و آزمايشي نيست. به دليل اينکه دريافت و نصب اين برنامه از طريق سايت ياهو با سرعت پاييني صورت مي پذيرد و با نصب مجدد ويندوز بايد دوباره از اينترنت اين برنامه را نصب کنيد مي توانيد به جاي اين کار از فايل کامل اين برنامه استفاده کنيد.

 726 
[نظرات (کد) (0)]
 Spyware Doctor 3.8.0.1557  MB 7.12 Anti hack 1884 Trial تجاري Spyware Doctor 3.8.0.1557 : دريافت برنامه

يکي از برنامه هاي معروف و دقيق براي پيدا کردن و پاکسازي انواع فايلهاي مخرب و نرم افزارهاي جاسوسي. اين برنامه به درخواست يکي از کاربران در اين قسمت قرار داده شده است.

 725 
[نظرات (کد) (0)]
 Photo to VCD SVCD DVD Converter v1.5  MB 2.30 Convertors 1272 Trial تجاري Photo to VCD SVCD DVD Converter v1.5 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل انواع عکسها با فرمت TIF و JPG‌ و PNG و BMP‌ و GIF‌ به VCD يا SVCD يا DVD که بعد مي توانيد فايل خروجي را که به صورت پسوند MPG است توسط برنامه اي مانند Nero به VCD يا DVD‌ تبديل کنيد. با اين برنامه همچنين مي توانيد براي فيلم خروجي يک موزيک زمينه قرار دهيد.

 724 
[نظرات (کد) (0)]
 nLite 1.0 RC7  MB 1.45 Utility 3513 Free آزاد nLite 1.0 RC7 : دريافت برنامه

برنامه اي مخصوص حرفه اي ها. با استفاده از اين برنامه مي توانيد يک ويندوز سفارشي براي خودتان درست کنيد. با اين برنامه مي توانيد به ويندوز نصب نشده درايور، Patch، Service Pack و Hotfix و ... اضافه کرده و شکل و شمايل ويندوز و تنظيمات نصب آن را کنترل کنيد. مي توانيد يک ويندوز با قابليت نصب اتوماتيک درست کنيد و .... سايتهاي دانلود فارسي با اين برنامه آشنا نيستند و اولين بار بخش دانلود سايت تبيان آن را معرفي کرده است. براي استفاده از اين برنامه بايد Microsoft .NET Framework 2.0 را بر روي سيستم خود نصب داشته باشيد.

 723 
[نظرات (کد) (0)]
 NOD32 Antivirus 2.51.20  MB 9.24 Anti virus 3443 Trial تجاري NOD32 Antivirus 2.51.20 : دريافت برنامه

يک از بهترين آنتي ويروسهاي تحت ويندوز که در اين نسخه از سيستمهاي 64 بيتي نيز پشتيباني مي کند. اين آنتي ويروس کمي از Norton ضعيفتر است اما کمتر از Norton‌ از سرعت سيستم مي کاهد.

 722 
[نظرات (کد) (0)]
 Boilsoft RM Converter 3.28  MB 2.27 Convertors 1097 Trial تجاري Boilsoft RM Converter 3.28 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل فيلمهاي فرمت RM‌ و RAM‌ و RMVB به فرمت AVI‌ و MPEG‌ و DVD ‌و WMV.

 721 
[نظرات (کد) (0)]
 WTM CD Protect v1.97  KB 551 Utility 4193 Trial تجاري WTM CD Protect v1.97 : دريافت برنامه

برنامه اي براي قفل گذاري بر روي CD با دو روش محافظتي. براي يادگيري روش کار با اين برنامه مي توانيد از راهنماي تصويري آن در خود برنامه با کليک بر روي قسمت Help استفاده کنيد. اين برنامه تقريبا تنها برنامه اي است که در بين برنامه هاي قفل گذاري رايج و براي مقابله با برنامه هايي مانند CloneCD و Alcohol حرفهايي براي زدن دارد. راهنماي کار با اين برنامه را مي توانيد در سوال شماره 275314 بخش مشاوره کامپيوتري سايت ببينيد.

 720 
[نظرات (کد) (0)]
 WMV to AVI MPEG VCD SVCD DVD Converter 2.7  MB 2.09 Convertors 1259 Trial تجاري WMV to AVI MPEG VCD SVCD DVD Converter 2.7 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل فرمت فيلمهاي WMV به فرمتهاي AVI‌ و MPEG1 و MPEG2‌ که VCD و SVCD و DVD نوعي از MPEG مي باشند. اين برنامه از اين جهت مفيد است که مثلا برنامه Nero در نسخه هاي قديمي نمي تواند اين فرمت را به صورت VCD و DVD در آورد و نياز به يک تبديل کننده وجود دارد.

 719 
[نظرات (کد) (0)]
 FExplorer v1.13  KB 179 Mobile Tools 3176 Free آزاد FExplorer v1.13 : دريافت برنامه

يک برنامه مرورگر فايل براي گوشي هاي داراي سيستم عامل Symbian. اين برنامه امکان نمايش کليه درايورهاي گوشي را مي دهد. همچنين با اين برنامه مي توان پروسه هاي در حال اجرا را ديد و در صورت نياز آنها را بست. از کاربردهاي اين برنامه اين است که مي توانيد براي کپي کردن فايل کرک يک برنامه در مسيري خاص از آن استفاده کرده و همچنين محتواي Inbox خود را کنترل و انواع فايل را جابجا و ارسال کنيد.

 718 
[نظرات (کد) (0)]
 CVGS 1.2  KB 801 Utility 10038 Free آزاد CVGS 1.2 : دريافت برنامه

برنامه اي بسيار قوي براي اجراي بازيهاي PlayStation در کامپيوتر. اين نسخه تحت ويندوز XP نيز کار مي کند.

 717 
[نظرات (کد) (0)]
 Folder Security Guard 3.0  KB 834 Utility 13865 Trial تجاري Folder Security Guard 3.0 : دريافت برنامه

برنامه اي براي پسورد گذاشتن بر روي فايلها و فولدرها و همچنين مخفي کردن و محافظت از آنها.

 716 
[نظرات (کد) (0)]
 DART Karaoke Studio CD+G 1.4.9cdgp  MB 11.1 Multimedia 9163 Trial تجاري DART Karaoke Studio CD+G 1.4.9cdgp : دريافت برنامه

برنامه اي براي ساخت صداهاي Karaoke. همچنين با اين برنامه مي توان به طريقي صداي خواننده را از موزيک جدا کرد.

 715 
[نظرات (کد) (0)]
 The Koran v7.50  MB 2.86 Utility 10738 Free آزاد The Koran v7.50 : دريافت برنامه

يک قرآن به دو زبان عربي و انگليسي. سوره حمد اين قرآن داراي صوت با صداي استاد شاطري است. امکان دريافت MP3 سوره هاي ديگر هم از اينترنت وجود دارد. اين قرآن دقيقا مانند يک کتاب است و مي توانيد آن را ورق بزنيد و قرآن را بخوانيد. قابليت جستجو در آن نيز وجود دارد.

 714 
[نظرات (کد) (0)]
 Power Video Converter 1.5.7  MB 2.56 Convertors 7340 Trial تجاري Power Video Converter 1.5.7 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل فرمتهاي MPG و DAT و VOB‌ و AVI و WMV به VCD ‌و DVD و MPEG1 و MPEG2 و MPEG4 و WMV . همچنين اين برنامه صداي فيلمها را استخراج مي کند. از فيلم عکس مي گيرد. فيلم را برش داده و يا تکه هاي فيلم را به هم وصل مي کند.

 713 
[نظرات (کد) (0)]
 Floppy Zip Disk Rescue v1.15  KB 449 Utility 3626 Trial تجاري Floppy Zip Disk Rescue v1.15 : دريافت برنامه

برنامه اي براي بدست آوردن فايلها از روي فلاپي هاي ضربه ديده. زماني که از طرف ويندوز درخواست فرمت کردن ديسکت را مي بينيد مي توانيد به حاي فرمت کردن با اين برنامه فايلهاي روي ديسکت را نجات دهيد.

 712 
[نظرات (کد) (0)]
 CameraFX Pro v2.50  KB 482 Mobile Tools 7579 Free آزاد CameraFX Pro v2.50 : دريافت برنامه

برنامه اي براي عکسبرداري در موبايلهاي داراي سيستم عامل Symbian. اين برنامه داراي جلوه ها و مناظري جهت ترکيب با عکسها مي باشد.

 711 
[نظرات (کد) (0)]
 Logon Loader 3.0  MB 1.98 Desktop Tools 5361 Free آزاد Logon Loader 3.0 : دريافت برنامه

برنامه اي براي عوض کردن صفحه Logon يا همان صفحه Welcome ويندوز XP. دو نمونه(Sample) هم در اين بسته براي استفاده قرار داده شده است. سايتهايي هم که مي توانيد از آنها تصوير Logon ويندوز را دريافت کنيد در يک فايلي متني آورده شده است. توجه داشته باشيد که براي صفحه Logon ويندوز تنها يک عکس کافي نيست و با اين برنامه بايد فايل exe موجود در فولدرهاي Sample را مورد استفاده قرار دهيد.

 710 
[نظرات (کد) (0)]
 Mozilla Firefox 1.5.0.1  MB 4.93 Internet 4701 Free آزاد Mozilla Firefox 1.5.0.1 : دريافت برنامه

مرورگر معروف موزيلا که بعد از IE در بين کاربران مقام دوم را دارد. پيشرفت اين مرورگر بسيار سريع است و نرم افزارها و سايتها هم به سرعت در حال هماهنگ کردن خود با اين مرورگر هستند. اين مرورگر داراي سرعت بالايي مي باشد.

 709 
[نظرات (کد) (0)]
 PhoneTray Dialup 2.21  MB 1.23 Utility 6484 Trial تجاري PhoneTray Dialup 2.21 : دريافت برنامه

برنامه اي منحصر بفرد براي به کارگيري خاصيت Call Waiting. با استفاده از اين برنامه مي توانيد در هنگام کار با اينترنت از تماس گرفته شده با اطلاع شويد. براي اين کار نياز به اين داريد که امکان Call Waiting يا پشت خطي از طرف مخابرات براي شما فعال شود. اين امکان معمولا در مراکز مخابراتي رايگان است. توضيحات بيشتر در مورد اين برنامه را در سوال شماره 224763 بخش مشاوره ببينيد.

 708 
[نظرات (کد) (0)]
 Boilsoft RM to MP3 Converter 1.48  MB 1.47 Convertors 2103 Trial تجاري Boilsoft RM to MP3 Converter 1.48 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل فايلهاي فرمت RealMedia يعني RM و RAM و RA به فرمت MP3. برنامه مشابه اين برنامه بسيار کم بوده و در عين حال اين برنامه کارايي زيادي هم دارد. چون مثلا برنامه JetAudio همه تبديل ها را انجام مي دهد به جز اين تبديل. سريال اين برنامه در اينترنت موجود است. در جستجو براي سريال مي توانيد از سريال نسخه هاي قبل استفاده کنيد.

 707 
[نظرات (کد) (0)]
 Winamp 5.2 Pro  MB 5.30 Multimedia 2582 Trial تجاري Winamp 5.2 Pro : دريافت برنامه

برنامه معروف و قدرتمند پخش انواع فايلهاي مالتي مديا در ويندوز. اين برنامه امکاني دارد که با بالا بردن دسيبل صدا قوت صدا را به طرز عجيبي بالا مي برد. در نسخه هاي جديد، اين برنامه انواع فرمتهاي فيلم را نيز پخش مي کند.

 706 
[نظرات (کد) (0)]
 Jaws PDF Creator 3.4  MB 15.5 Utility 1624 Trial تجاري Jaws PDF Creator 3.4 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل هر فايل قابل پرينت به فايل PDF. بعد از نصب اين برنامه يک پرينتر مجازي در ويندوز ايجاد مي شود که با پرينت هر فايل مي توانيد خروجي را به صورت يک فايل PDF داشته باشيد. اين برنامه بر خلاف برنامه سنگين Adobe Acrobat Professional مي تواند فونتهاي به کار رفته در فايل را به خود فايل اضافه کند تا متن PDF شما در هيچ ويندوزي چينش و زيبايي خود را از دست ندهد. اين برنامه نسخه هاي جديد تر هم دارد ولي چون حجم بالايي داشتند و سريال آنها موجود نبود اين نسخه انتخاب شد. در ضمن سريال اين برنامه که حتما بايد در حين نصب وارد شود در سايتهاي معمولي سريال و کرک موجود است.

 705 
[نظرات (کد) (0)]
 60 Flash Templates  MB 26.1 Web Design 5685 Free آزاد 60 Flash Templates : دريافت برنامه

مجموعه اي از 60 قالب زيباي فلش براي استفاده طراحان سايت و وبلاگ

 704 
[نظرات (کد) (0)]
 Advanced Call Recorder 1.5.0.160  MB 0.98 Utility 7235 Trial تجاري Advanced Call Recorder 1.5.0.160 : دريافت برنامه

برنامه اي براي ضبط مکالمات تلفن دريافتي. فرمت صوتي اي که اين برنامه براي ذخيره استفاده مي کند کم حجم است. اين برنامه با امکان Caller ID نيز هماهنگي دارد و مي تواند مکالمات را با توجه به شماره ضبط کند.

 703 
[نظرات (کد) (0)]
 BootXP v2.50 RC1  KB 569 Desktop Tools 5869 Trial تجاري BootXP v2.50 RC1 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تغيير منوي بوت ويندوز XP. منظور از منوي بوت صفحه سياه رنگي است که عبارت Windows XP و در پايين آن يک نوار متحرک آبي رنگ وجود دارد.

 702 
[نظرات (کد) (0)]
 Registry Mechanic 5.1.0.224  MB 3.22 Utility 2383 Trial تجاري Registry Mechanic 5.1.0.224 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تميز کردن رجيستري و برطرف کردن اشکالات موجود در ويندوز که منشا آنها در رجيستري مي باشد. مثلا برنامه هاي Startup. اين کار باعث افزايش سرعت ويندوز نيز مي شود. سريال اين نسخه در سايت www.freeserials.com موجود است.

 701 
[نظرات (کد) (0)]
 MPEG4 Direct Maker 5.0.3  MB 3.13 Convertors 1379 Trial تجاري MPEG4 Direct Maker 5.0.3 : دريافت برنامه

يک برنامه کوچک، کاربردي، دقيق و در عين حال قدرتمند و بدون تنظيمات اضافي براي تبديل فرمتهاي مختلف فيلم به فرمت MPEG4 که DivX نوع خاصي از آن است. توجه داشته باشيد که فيلمهاي با فرمت MPEG4 براي پخش در ويندوز نياز با پلاگين يا برنامه خاص دارند.

 700 
[نظرات (کد) (0)]
 Need For Speed Underground v1.0  KB 598 Mobile Tools 13517 Free آزاد Need For Speed Underground v1.0 : دريافت برنامه

بازي معروف NFS براي گوشي هاي موبايلي که داراي سيستم عامل Symbian هستند.

 699 
[نظرات (کد) (0)]
 Norton Antivirus 2006  MB 30.1 Anti virus 8355 Trial تجاري Norton Antivirus 2006 : دريافت برنامه

آخرين نسخه از قويترين آنتي ويروس جهان. سريال اين آنتي ويروس را مي توانيد از سايتهاي کرک معمولي که در بخش مشاوره هم ذکر مي شود بگيريد. براي فعالسازي آن نيز مثل نسخه هاي قبل از طريق Phone Activation عمل کنيد. سريال فعالسازي را به جز سه رقم آخر که بايد 365 باشد به صورت 0 (صفر) وارد کنيد.

 698 
[نظرات (کد) (0)]
 Readiris Pro v8.0 Arabic 2003  MB 39.3 Utility 12623 Free آزاد Readiris Pro v8.0 Arabic 2003 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل کردن عکس به متن. اساس کار اين نرم افزار بر مبناي OCR مي باشد. يعني با تشخيص حروف بر روي يک تصوير آن را به متن تبديل مي کند. اين برنامه توانايي OCR کردن متن هاي عربي و به تبع آن فارسي را دارد. تعجب نکنيد. فايلهاي PDF تصويري فارسي را به Word تبديل کنيد. اين برنامه کامل است و هيچ محدوديتي ندارد. بعد از نصب و اجرا بايد زبان Arabic را از قسمت Language انتخاب کنيد. اين برنامه را در هيچ سايت ديگري پيدا نخواهيد کرد و اولين بار توسط تبيان بر روي اينترنت قرار داده شده است. شرکتهاي ايراني زيادي هم بر روي OCR متنهاي فارسي کار مي کنند و بيشتر کاربران نمي دانند که چنين نرم افزار خارجي هم براي اين کار وجود دارد. هرچه کيفيت تصوير اسکن شده بهتر باشد درصد خطاي اين برنامه در تشخيص متن کاهش پيدا مي کند.

 697 
[نظرات (کد) (0)]
 All Video Sound Extractor 2.0  MB 1.78 Video Tools 2036 Trial تجاري All Video Sound Extractor 2.0 : دريافت برنامه

برنامه اي براي استخراج صداي انواع فرمتهاي فيلم به صورت فايلهاي WAV و Mp3

 696 
[نظرات (کد) (0)]
 PCSX2 Emulator  KB 941 Utility 3142 Free آزاد PCSX2 Emulator : دريافت برنامه

برنامه اي براي اجراي DVDهاي PlayStation 2 در کامپيوتر. براي استفاده از اين برنامه بايد حتما DVD-ROM داشته باشيد. همچنين اين برنامه حاوي فايلهاي Bios نيست و بايد جداگانه آنها را از اينترنت دانلود کنيد. در سوال شماره 278711 مشاوره کامپيوتري يک لينک حاوي کاملترين مجموعه بايوس برنامه هاي اجراي PlayStation 2 آمده است.

 695 
[نظرات (کد) (0)]
 Download Accelerator Plus v8.0.3.5  MB 4.11 Internet 9372 Trial تجاري Download Accelerator Plus v8.0.3.5 : دريافت برنامه

آخرين نسخه از سريعترين برنامه دانلود فايل از اينترنت. در اين نسخه يک امکان به نام File Shredder اضافه شده که براي حذف کامل يک فايل به نحوي که امکان بازيابي آن وجود نداشته باشد کارايي دارد.

 694 
[نظرات (کد) (0)]
 JavaScript Source Code 3000  MB 3.52 Web Design 6171 Free آزاد JavaScript Source Code 3000 : دريافت برنامه

مجموعه 3000 سورس کد جاوا اسکريپت به صورت دسته بندي شده با توضيح انگليسي و نمونه قابل مشاهده. بعد از باز کردن فايل فشرده به داخل فولدر مربوطه رفته و فايل Index.htm را اجرا کنيد. طراحان وب و وبلاگ بشتابند.

 693 
[نظرات (کد) (0)]
 SeaStorm 3D ScreenSaver v1.5  KB 756 Fun-Screen Saver 14700 Trial تجاري SeaStorm 3D ScreenSaver v1.5 : دريافت برنامه

يک محافظ صفحه نمايش بسيار زيبا و سه بعدي از طوفان در دريا

 692 
[نظرات (کد) (0)]
 Unlocker v1.7.9  KB 177 Utility 6192 Free آزاد Unlocker v1.7.9 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد فايلهايي را که در ويندوز به هر دليل پاک نمي شوند را پاک کنيد. بعد از نصب اين برنامه بر روي فايلي که پاک نمي شود راست کليک کرده و Unlocker را انتخاب کنيد.

 691 
[نظرات (کد) (0)]
 ZoneAlarm Free 6.1.737.000  MB 10 Anti hack 3126 Free آزاد ZoneAlarm Free 6.1.737.000 : دريافت برنامه

نسخه رايگان برنامه ديواره آتش Zone Alarm که مي تواند از شما در برابر هکر ها و نفوذگرها حمايت کند. البته اگر اين برنامه را رجيستر کنيد مي توانيد از امکانات بيشتر آن استفاده کنيد. اين برنامه دسترسي برنامه هاي مختلفي که بر روي سيستم شما نصب است را به اينترنت کنترل مي کند.

 690 
[نظرات (کد) (0)]
 AnyDVD v5.8.3.1  MB 1.18 CD-DVD 2294 Trial تجاري AnyDVD v5.8.3.1 : دريافت برنامه

برنامه اي براي مشاهده فيلمهاي DVD هايي که با توجه به کد منطقه اي DVD قابل پخش نيستند. مهارت اين برنامه در کپي کردن DVD هاي فيلمي است که داراي مکانيزمهاي حفاظت در برابر کپي هستند. اين برنامه در زمينه ويندوز اجرا مي شود و اجرا و کپي DVD‌ هاي حفاظت شده را ميسر مي سازد.

 689 
[نظرات (کد) (0)]
 Internet Download Manager 5.02 Build 4  MB 1.78 Internet 14442 Trial تجاري Internet Download Manager 5.02 Build 4 : دريافت برنامه

انصافا مي توان گفت اين برنامه قويترين برنامه مديريت دانلود مي باشد. همچنين سرعت دانلود با استفاده از اين برنامه به حداکثر مي رسد. در نسخه جديد آن نيز به حدي دقت آن بالا رفته که تقريبا هيچ لينکي از زير دست آن در نمي رود.

 688 
[نظرات (کد) (0)]
 Norton Antivirus 2005  MB 24 Anti virus 1784 Trial تجاري Norton Antivirus 2005 : دريافت برنامه

نسخه 2005 قويترين آنتي ويروس دنيا. اين نسخه آزمايشي است و فقط به مدت دو هفته کار مي کند. تنها اشکال اين آنتي ويروس کاهش شديد سرعت سيستم مي باشد. براي همين توصيه مي شود که از نسخه هاي Corporate آن استفاده شود. نسخه هاي Corporate را به دليل کامل بودن نمي توان در بخش دانلود قرار داد.

 687 
[نظرات (کد) (0)]
 Wise Installation System 9.02  MB 8.95 Utility 1602 Trial تجاري Wise Installation System 9.02 : دريافت برنامه

برنامه اي معروف و کاربردي براي ساخت نسخه قابل نصب(Setup) از برنامه هاي شما که با زبانهاي مختلف برنامه نويسي نوشته مي شوند.

 686 
[نظرات (کد) (0)]
 PowerPoint to Flash 1.67  KB 734 Graphic 2800 Trial تجاري PowerPoint to Flash 1.67 : دريافت برنامه

برنامه اي ساده و پرکاربرد براي تبديل فايلهاي PPT که با استفاده از برنامه PowerPoint درست مي شوند به فايلهاي SWF فلش تا به راحتي در وب قابل استفاده باشند.

 685 
[نظرات (کد) (0)]
 Offline Explorer Enterprise 4.0.2298  MB 3.19 Internet 5644 Trial تجاري Offline Explorer Enterprise 4.0.2298 : دريافت برنامه

قويترين و بي نظيرترين و پيشرفته ترين برنامه براي دانلود يک سايت به طور کامل. اين برنامه که نسخه Enterprise مي باشد ميتواند هر محتوايي از يک سايت را به طور کامل دانلود کند. همچنين مي تواند محدوديتهايي براي دانلود در نظر بگيريد تا فقط از يک سايت دانلود شود و يا قسمتي از يک سايت دانلود شود. در نسخه آزمايشي اين برنامه گاهي دانلود خود به خود متوقف مي شود. اين برنامه با برنامه هاي مشابه خودش مانند WebZip يا Teleport Pro يا Web Copier به هيچ وجه قابل مقايسه نيست.

 684 
[نظرات (کد) (0)]
 CopyKiller v3.6.4.2  MB 2.63 Utility 1830 Trial تجاري CopyKiller v3.6.4.2 : دريافت برنامه

برنامه اي براي قفل گذاري بر روي CD هاي Data و همچنين CD‌هاي داراي قابليت Autorun و همچنين براي چک کردن CD اصل در داخل درايو. اين برنامه بر روي Audio CD نيز قفل مي گذارد که البته در نسخه کامل آن اين امکان فعال مي شود. براي آگاهي از روش دقيق قفل گذاري از منوي Help اين برنامه کمک بگيريد.

 683 
[نظرات (کد) (0)]
 Hijri Calendar v1.00  KB 143 Mobile Tools 9269 Free آزاد Hijri Calendar v1.00 : دريافت برنامه

يک تقويم هجري شمسي براي گوشي هايي که داراي سيستم عامل Symbian هستند.

 682 
[نظرات (کد) (0)]
 Sophos Anti-Virus W32.Jeefo-A Removal Tool  KB 128 Virus Removal 4511 Free آزاد Sophos Anti-Virus W32.Jeefo-A Removal Tool : دريافت برنامه

ابزاري از شرکت آنتي ويروس Sophos براي از بين بردن فايلهاي آلوده شده به ويروس Jeefo. اين برنامه در صورت امکان فايلهاي آلوده را تميز و در غير اينصورت آنها را پاک مي کند.

 681 
[نظرات (کد) (0)]
 HiDownload v6.8  MB 2.22 Internet 4359 Trial تجاري HiDownload v6.8 : دريافت برنامه

برنامه اي براي مديريت دريافت فايل از اينترنت. ويژگي بي نظير و منحصر بفرد اين برنامه اين است که مي تواند فايلهاي Stream و در واقع فيلمها و موزيکهايي که فقط به صورت Online پخش مي شوند و معمولا در فرمتهاي RAM و WMV‌ مي باشند را از اينترنت دريافت و به صورت فايل ذخيره کند. همچنين اين برنامه مي تواند شبکه هاي پخش زنده تلويزيوني مانند شبکه هاي صدا و سيما در سايت www.irib.ir را ضبط کند.

 680 
[نظرات (کد) (0)]
 RealPlayer 10.5 build 6.0.12.1465  MB 12.3 Multimedia 7753 Free آزاد RealPlayer 10.5 build 6.0.12.1465 : دريافت برنامه

آخرين نسخه از برنامه معروف RealPlayer يا RealOne Player که بيشتر در پخش فايلهاي اينترنتي و شبکه هاي تلويزيوني Online کارايي دارد. فايلهايي مانند Ra و Ram و Rm از اين قبيل اند که به فرمت Real Media معروفند.

 679 
[نظرات (کد) (0)]
 ATI Display Driver v6.1  MB 11.6 Graphic 4403 Free آزاد ATI Display Driver v6.1 : دريافت برنامه

آخرين درايور کارتهاي گرافيکي ATI. اين نسخه تنها چند روز است که منتشر شده است و براي تمامي مدلهاي Radeon قابل استفاده مي باشد. اين درايور مخصوص ويندوزهاي 2000 و XP مي باشد.

 678 
[نظرات (کد) (0)]
 FIFA 2006 EA Sports Mobile  KB 340 Mobile Tools 13525 Free آزاد FIFA 2006 EA Sports Mobile : دريافت برنامه

برنامه فوتبال فيفا 2006 براي گوشي هاي موبايل. فرمت اين فايل Jar مي باشد و بر روي کليه گوشيهايي که داراي امکان جاوا هستند نصب مي شود.

 676 
[نظرات (کد) (0)]
 The Noble Quran 3.0  MB 1.96 Utility 6855 Free آزاد The Noble Quran 3.0 : دريافت برنامه

يک قرآن بسيار زيبا با ترجمه انگليسي. قابل نصب بر روي کليه ويندوزهاي 98، 2000، Me و XP.

 675 
[نظرات (کد) (0)]
 PowerPoint Slide Show Converter v1.4.0.1  MB 1.27 Graphic 2065 Trial تجاري PowerPoint Slide Show Converter v1.4.0.1 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل فايلهاي PPT متعلق به برنامه PowerPoint به فايلهاي اجرايي exe تا بدون نياز به اين برنامه بتوانيد فايلهاي آن را در هر کامپيوتري ببينيد.

 674 
[نظرات (کد) (0)]
 Remote S60 Professional 2.12  KB 819 Mobile Tools 4600 Free آزاد Remote S60 Professional 2.12 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل گوشي هاي داراي سيستم عامل Symbian به يک وبکم اما نه از نوع اينترنتي بلکه فقط براي دريافت تصاوير. اين برنامه هم از طريق اينفرارد و هم از طريق بلوتوث و يا کابل اتصال مستقيم USB‌ ارتباط برقرار مي کند. همچنين اين برنامه با به کارگيري يک رابط شبيه ساز مي تواند براي کنترل موبايل از راه دور استفاده شود.

 673 
[نظرات (کد) (0)]
 Advanced Uninstaller PRO 2005 v7.0  MB 13.0 Utility 728 Trial تجاري Advanced Uninstaller PRO 2005 v7.0 : دريافت برنامه

با استفاده از اين برنامه مي توانيد هر چيزي را در ويندوز Uninstall کنيد. از جمله موارد جالب مي توان به Uninstall کردن Toolbar هاي IE و همچنين پلاگينها و ActiveX هاي نصب شده بر روي آن اشاره کرد. همچنين در نسخه جديد اين برنامه امکان زير نظر گرفتن پروسه نصب يک برنامه براي Uninstall کردن کامل آن نيز اضافه شده است. اين برنامه کار پاک کردن فايلهاي اضافي در ويندوز را نيز انجام مي دهد.

 672 
[نظرات (کد) (0)]
 NVIDIA GeForce and TNT2 Driver v81.98  MB 20.8 Graphic 7858 Free آزاد NVIDIA GeForce and TNT2 Driver v81.98 : دريافت برنامه

آخرين نسخه از درايور شرکت NVIDIA براي کليه کارتهاي گرافيکي با چيپست GeForce (از قبيل GeForce2 و GeForce4 و GeForce FX و حتي سري SLI) و همچنين کارتهاي قديمي TNT2 و GeForce هاي Onboard. با نصب اين درايور مي توانيد از حداکثر قدرت کارت گرافيک خود استفاده کنيد. همچنين با نصب اين Pack اگر کارت با بازي خاصي مشکلي دارد برطرف مي شود. فقط به اين نکته توجه داشته باشيد که قبل از نصب اين درايور نسخه قبلي درايور را از قسمت Add/Remove به طور کامل Uninstall ‌کنيد. در ضمن اين درايور فقط مخصوص ويندوزهاي 2000 و XP مي باشد.

 671 
[نظرات (کد) (0)]
 WinZip 10.0  MB 5.56 Utility 861 Trial تجاري WinZip 10.0 : دريافت برنامه

برنامه معروف فشرده سازي با امکانات متعدد. البته اصلا به WinRAR نمي رسد. اين نسخه آخرين ويرايش اين برنامه است و فقط براي کساني قرار داده شده است که از قبل با کار با اين برنامه عادت داشته اند و الا هيچ برتري خاصي نسبت به WinRAR ندارد.

 670 
[نظرات (کد) (0)]
 PowerPoint to Video v1.3.0  KB 749 Graphic 3758 Trial تجاري PowerPoint to Video v1.3.0 : دريافت برنامه

يک برنامه کوچک و ساده ولي بسيار پرکاربر و مفيد براي تبديل فايلهاي PowerPoint به فرمت تصويري AVI با حفظ تمام جلوه هاي تصويري اسلايدها. فرمت AVI بهترين کيفيت را دارد و مي توانيد آن به راحتي به هر فرمت ديگر فيلم مانند VCD و DVD تبديل کرده تا با استفاده از VCD Player‌ يا DVD Player نيز قابل پخش باشند.

 669 
[نظرات (کد) (0)]
 QuranReader Arabic(MK) v1.1  KB 919 Mobile Tools 8797 Free آزاد QuranReader Arabic(MK) v1.1 : دريافت برنامه

يک برنامه قرآن با ترجمه انگليسي براي گوشي هاي موبايل. فرمت اين برنامه به صورت Java مي باشد و برخلاف برنامه هاي قبلي که فقط بر روي سيستم هاي داراي سيستم عامل Symbian نصب مي شدند اين برنامه بر روي تمام گوشي هايي که داراي امکان جاوا مي باشند نصب مي شود.

 668 
[نظرات (کد) (0)]
 FlashGet v1.70  MB 2.39 Internet 2580 Trial تجاري FlashGet v1.70 : دريافت برنامه

يک برنامه قدرتمند براي مديريت دانلود از اينترنت. اين برنامه در گرفتن انواع لينک مهارت خاصي دارد. همچنين در صورت نگه داشتن دکمه هاي Alt+Ctrl و کليک بر رو لينک مورد نظر مي توانيد لينکهايي را توسط اين برنامه تشخيص داده نمي شوند را با آن دانلود کنيد.

 667 
[نظرات (کد) (0)]
 DirectX 9.0c August 2005  MB 33.5 Multimedia 2847 Free آزاد DirectX 9.0c August 2005 : دريافت برنامه

برنامه مورد نياز براي اجراي بهتر جلوه هاي گرافيکي و مالتي مديا در ويندوز به خصوص بازيها. همچنين بعضي برنامه هاي گرافيکي و ويرايش صدا و تصوير نيز براي نصب و اجرا نياز به اين برنامه دارند. اگر از Windows XP Service Pack 2 استفاده مي کنيد نيازي به دريافت و نصب اين برنامه نداريد.

 666 
[نظرات (کد) (0)]
 WinRAR v3.51  KB 990 Utility 3321 Trial تجاري WinRAR v3.51 : دريافت برنامه

بي شک اين برنامه قويترين برنامه فشرده سازي در دنياي کامپيوتر است. همچنين از اين برنامه مي توانيد براي پسورد گذاشتن بر روي فايلها بوسيله فشرده کردن آنها استفاده کنيد. براي تکه تکه کردن فايلي حجيم به اندازه هاي دلخواه نيز مورد استفاده قرار مي گيرد. قابل ذکر است که در پسورد گذاري RAR از نوعي کدينگ پيشرفته استفاده مي شود که پيدا کردن پسورد آن را خيلي سخت تر از فايلهاي Zip و ... مي کند. اين نسخه 40 روزه مي باشد.

 665 
[نظرات (کد) (0)]
 NIA Farsi SMS  KB 73.3 Mobile Tools 11414 Free آزاد NIA Farsi SMS : دريافت برنامه

برنامه اي براي نوشتن و ارسال ايميل فارسي در گوشي هايي که داراي سيستم عامل Symbian هستند.

 664 
[نظرات (کد) (0)]
 jetAudio v6.2.4 Basic  MB 15.6 Multimedia 4926 Free آزاد jetAudio v6.2.4 Basic : دريافت برنامه

برنامه شناخته شده JetAudio که يک برنامه همه کاره براي پخش انواع فايلهاي مالتي مديا، تبديل فرمتهاي مختلف صوت و در اين نسخه تصوير به يکديگر، تبديل Track‌هاي صوتي به فرمت صوتي معمول، برش صدا، ضبط صدا با امکانات بالا و ... مي باشد. اين نسخه رايگان است و هيچ محدوديت زماني ندارد ولي نسبت به نسخه Plus امکانات کمتري دارد.

 663 
[نظرات (کد) (0)]
 Ashampoo UnInstaller Platinum Suite v1.1.0.0  MB 6.03 Utility 903 Trial تجاري Ashampoo UnInstaller Platinum Suite v1.1.0.0 : دريافت برنامه

اين برنامه نصب نرم افزارهاي مختلف را در ويندوز تحت نظر مي گيرد تا در زمان Uninstall‌ کردن آنها بتوانيد تمام اجزاي نصب شده را از ويندوز پاک کنيد. البته اين برنامه کارهايي مانند تميز کردن ويندوز و پاک کردن صفحات و آدرس هاي اينترنتي مرور شده را نيز انجام مي دهد.

 662 
[نظرات (کد) (0)]
 MSN Messenger 7.5  MB 8.92 Internet 1375 Free آزاد MSN Messenger 7.5 : دريافت برنامه

برنامه معروف گفتگوي اينترنتي سرويس MSN. فرق اصلي اين برنامه با مسنجر ياهو اين است که شما اتاقي را نمي بينيد بلکه بايد دوستان خود را Add کرده و با آنها صحبت کنيد. همچنين براي استفاده از اين برنامه بايد حتما در يکي از سرويسهاي MSN يا Hotmail ايميل داشته باشيد.

 661 
[نظرات (کد) (0)]
 IsoBuster Pro 1.8.0.4  MB 2.50 CD-DVD 5723 Trial تجاري IsoBuster Pro 1.8.0.4 : دريافت برنامه

اين برنامه مي تواند فايل ها را از روي CD هاي خراب يا مشكل دار باز خواني و روي هارد ديسك ضبط كند. در نتيجه، در اغلب موارد مي توانيد اطلاعات از دست رفته خود را دوباره زنده كنيد. همچنين اگر در ادامه CD به اشتباه رايت کرده و فايلهاي رايت اول پنهان شده اند با اين نرم افزار مي توانيد به آنها دسترسي پيدا کنيد. راهنماي کار با اين برنامه و اطلاعات بيشتر در مورد اين نرم افزار در مجله کامپيوتر سايت ( آشنايي با برنامه ها ) قابل دسترس است.

 660 
[نظرات (کد) (0)]
 En2Fa Translator v0.3.4a  KB 509 Farsi Tools 12202 Free آزاد En2Fa Translator v0.3.4a : دريافت برنامه

يک برنامه ساده براي تبديل متنهايي که به صورت فينگليش نوشته شده است به فونت زيباي فارسي.

 659 
[نظرات (کد) (0)]
 Ultra MP3 v1.22  KB 459 Mobile Tools 7075 Free آزاد Ultra MP3 v1.22 : دريافت برنامه

برنامه اي براي بخش هر گونه فايل MP3 بر روي گوشيهاي داراي سيستم عامل Symbian. مي دانيد که برخي از فايلهاي MP3 توسط گوشي هايي که اين فرمت را پشتيباني مي کنند نيز پخش نمي شود و اين برنامه اين مشکل را برطرف مي کند.

 658 
[نظرات (کد) (0)]
 Startup Manager 1.5  KB 613 Utility 4825 Free آزاد Startup Manager 1.5 : دريافت برنامه

يک برنامه کوچک و بسيار کاربردي براي کنترل، غير فعال کردن و پاک کردن کلي برنامه هاي Startup ويندوز که عامل اصلي در کاهش سرعت ويندوز مي باشند. اين برنامه گزينه هايي را بيش از فرمان Msconfig مي بيند و غير فعال مي کند. اين برنامه کامل است و نياز به سريال و رجيستر کردن ندارد.

 657 
[نظرات (کد) (0)]
 FaxTalk Messenger Pro 7.0  MB 8.93 Utility 3842 Trial تجاري FaxTalk Messenger Pro 7.0 : دريافت برنامه

يک برنامه منشي تلفني کامل. با استفاده از اين برنامه مي توانيد کامپيوتر را تبديل به يک گوشي تلفني کامل کنيد. اين برنامه نظير برنامه Advanced Call Center مي باشد که در برخي انواع مدلهاي مودم کيفيت صوت اين برنامه نسبت به Advanced Call Center بهتر است. همچنين اين برنامه امکان CallerID را نيز در صورت پشتيباني مودم شما فراهم مي کند. اين برنامه امکان ارسال و دريافت فکس را نيز دارد.

 656 
[نظرات (کد) (0)]
 CloneCD v5.2.6.1  MB 2.42 CD-DVD 4610 Trial تجاري CloneCD v5.2.6.1 : دريافت برنامه

آخرين نسخه از اين برنامه قدرتمند که براي Image گرفتن از هر گونه CD و کپي دقيق انواع DATA CD و VCD و CDهاي بازي و AudioCD‌

 655 
[نظرات (کد) (0)]
 WIDI Recognition System v3.3 Professional  MB 2.88 Convertors 2637 Trial تجاري WIDI Recognition System v3.3 Professional : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل فايلهاي WAV ، WMA و MP3 به فرمت MIDI. فرمت MIDI معمولا به عنوان صداي زنگ موبايلها و همچنين قرار دادن در وبلاگها استفاده مي شود. به دليل آزمايشي بودن اين نسخه شما تنها قادر به تبديل 10 ثانيه از صدا مي باشيد.

 654 
[نظرات (کد) (0)]
 WinAVI Video Converter v6.3  MB 2.89 Video Tools 3130 Trial تجاري WinAVI Video Converter v6.3 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل هر نوع فرمت فيلم به فرمتهاي WMV، AVI، MPEG‌4، DVD، VCD و RM. فرمت MPEG4 همان DivX است که پسوند آن به صورت AVI‌ مي باشد. پس بايد براي توليد آن با اين برنامه از قسمت AVI‌ استفاده کنيد. سرعت تبديل اين برنامه نسبت به تبديل کننده هاي ديگر فيلم کمي بيشتر است.

 653 
[نظرات (کد) (0)]
 Persian Calendar v2.0  KB 795 Farsi Tools 14748 Free آزاد Persian Calendar v2.0 : دريافت برنامه

محصولي از شرکت سينا پردازش براي تبديل تاريخ ويندوز به تاريخ شمسي در ويندوزهاي 2000 ، XP‌ و 2003

 652 
[نظرات (کد) (0)]
 Window Washer v6.0  MB 3.06 Utility 2005 Trial تجاري Window Washer v6.0 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تميز کردن کلي ويندوز با امکانات فوق العاده. اين برنامه صفحات اينترنتي، کوکي ها، ليست History ، جستجوي هاي انجام شده در ويندوز و سايتها و ليست فايلهاي پخش شده با Windows Media Player و برنامه هاي ديگر و ليست فايلهاي باز شده و ... و هر ردي را که فکر کنيد از ويندوز و تمام نرم افزارهاي نصب شده پاک مي کند.

 651 
[نظرات (کد) (0)]
 Folder Guard Professional Edition v7.6  MB 1.22 Utility 4941 Trial تجاري Folder Guard Professional Edition v7.6 : دريافت برنامه

برنامه اي بي رقيب براي ايجاد محدوديت در ويندوز. اين برنامه به راحتي بر روي فايلها، فولدرها و حتي درايوها پسورد مي گذارد. همچنين مي تواند فايلها را پنهان، غير قابل دسترسي، فقط خواندني و ... نمايد. کارهايي مانند پنهان کردن منوي Run و ... را نيز مي تواند انجام مي دهد.

 650 
[نظرات (کد) (0)]
 Nokia Multimedia Converter v2.00  MB 3.87 Mobile Tools 9819 Free آزاد Nokia Multimedia Converter v2.00 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل فرمتهاي مختلف فيلم به فرمت 3gp که مخصوص گوشي هاي جديد SmatrtPhone مي باشد. اين نرم افزار دقت زيادي دارد و در هنگام تبديل هماهنگي بين صدا و تصوير را حفظ مي کند.

 649 
[نظرات (کد) (0)]
 Farsi Phonebook v2.03  KB 248 Farsi Tools 11890 Free آزاد Farsi Phonebook v2.03 : دريافت برنامه

يک دفترچه تلفن ساده فارسي که توسط يکي از کاربران سايت معرفي شده است.

 648 
[نظرات (کد) (0)]
 Advanced Call Center v5.7  MB 2.21 Utility 5447 Trial تجاري Advanced Call Center v5.7 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل کامپيوتر شما به يک گوشي تلفن مجهز. داراي امکانات منشي تلفني و CallerID (البته در صورتي که مودم شما هم امکان CallerID را پشتيباني کند). تقريبا مي توان گفت که اين برنامه نظير ندارد. براي دريافت و ارسال صدا از کارت صوتي استفاده کنيد و نيازي به وجود فيش ورودي و خروجي صدا بر روي مودم نمي باشد.

 647 
[نظرات (کد) (0)]
 K-Lite Mega Codec Pack v1.45  MB 28.6 Multimedia 3988 Free آزاد K-Lite Mega Codec Pack v1.45 : دريافت برنامه

با نصب اين پک مي توانيد تمام فرمتهاي فايلهاي صوتي و تصويري از قبيل فايلهاي MOV که با نرم افزار Quick Time پخش مي شوند و همچنين فايلهاي RealMeida و DVD و SVCD و MPEG4 و DivX و ... را با Player هاي معمولي مانند JetAudio و Windows Media Player و بدون نصب نرم افزار اضافي در ويندوز پخش کنيد. در واقع اين پک کليه پلاگينها و Codec هاي لازم را براي پخش انواع فايل Multimedia به ويندوز اضافه مي کند.(در تاريخ 12/10/84 فايل تصحيح شد)

 646 
[نظرات (کد) (0)]
 Free Internet TV v4.6  MB 1.87 Internet 13683 Trial تجاري Free Internet TV v4.6 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تماشاي حدود 700 شبکه تلويزيوني از طريق اينترنت. براي استفاده از اين برنامه بايد حداقل Windows Media Player 9 و RealOne Player را بر روي سيستم خود نصب داشته باشيد.

 645 
[نظرات (کد) (0)]
 Adobe Reader v7.05  MB 19.9 Utility 3353 Free آزاد Adobe Reader v7.05 : دريافت برنامه

آخرين نسخه از برنامه Adobe Reader يا Acrobat Reader که براي باز کردن فايلهاي PDF به کار مي رود. با نصب اين نسخه از اعلانهاي Update نسخه 7.0 خلاص مي شويد و همچنين در اين نسخه چند نقص مهم امنيتي نسبت به نسخه 7.0 برطرف شده است.

 643 
[نظرات (کد) (0)]
 Mobiola Web Camera v1.0  MB 2.77 Mobile Tools 5135 Trial تجاري Mobiola Web Camera v1.0 : دريافت برنامه

برنامه اي براي تبديل گوشي موبايل به يک وبکم کامل. اما فقط از طريق ارتباط بلوتوث. سازگار با گوشي هاي نوکيا سري 60 و مدلهاي سازگار

 642 
[نظرات (کد) (0)]
 Magic Login Full For Y! Messenger With Voice  KB 5.50 Internet 12915 Free آزاد Magic Login Full For Y! Messenger With Voice : دريافت برنامه

با کپي اين برنامه در فولدر برنامه Yahoo Messenger و اجراي آن مي توانيد در يک زمان چند نسخه از اين برنامه را اجرا کرده و با چند ID خود در ياهو وارد محيط چت شويد.

 641 
[نظرات (کد) (0)]
 Macromedia Flash Player v8.0.22.0  KB 800 Internet 7333 Free آزاد Macromedia Flash Player v8.0.22.0 : دريافت برنامه

آخرين نسخه برنامه Falsh Player براي اضافه کردن امکان نمايش فايلهاي انيميشني فلش در مرورگرهاي اينترنتي به خصوص Internet Explorer به صورت يک پلاگين افزودني

 640 
[نظرات (کد) (0)]
 Java 2 Runtime Environment SE v1.5.0_04  MB 15.5 Internet 3866 Free آزاد Java 2 Runtime Environment SE v1.5.0_04 : دريافت برنامه

پلاگين جاوا براي اضافه کردن امکان نمايش برنامه هاي جاوا در مرورگرهاي اينترنتي مانند Opera و Internet Explorer

 639 
[نظرات (کد) (0)]
 Opera for Windows (Non-Java) v9.0  MB 3.83 Internet 5183 Free آزاد Opera for Windows (Non-Java) v9.0 : دريافت برنامه

آخرين نگارش از سريعترين مرورگر دنيا. اين نسخه کامل است و نياز به رجيستر ندارد. هنوز در خود سايت اپرا نيز قرار داده نشده است. اين نسخه بدون جاوا مي باشد. براي اضافه کردن جاوا به اين برنامه بايد برنامه بعدي بخش دانلود يعني Java 2 Runtime Environment SE v1.5.0_04 را دريافت و نصب کنيد.

 638 
[نظرات (کد) (0)]
 Quickoffice Premier v2.0  MB 1.33 Mobile Tools 5398 Trial تجاري Quickoffice Premier v2.0 : دريافت برنامه

برنامه اي براي نمايش و ويرايش فايلهاي Word و PowerPoint و Excel بر روي موبايلهاي نوکيا سري 60 و گوشي هاي سازگار. اين برنامه اولين بار توسط سايت www.tebyan.net بر روي اينترنت به اشتراک گذاشته شده است.

 636 
[نظرات (کد) (0)]
 Recover My Files v2.91  MB 1.60 Utility 5481 Free آزاد Recover My Files v2.91 : دريافت برنامه

يک برنامه کامل براي بازيابي انواع فايل حتي در حالت فرمت شدن با رابطي بسيار ساده

 635 
[نظرات (کد) (0)]
 Shetab Farsi Negar v3.6  MB 3.62 Farsi Tools 8163 Trial تجاري Shetab Farsi Negar v3.6 : دريافت برنامه

نرم‌افزاری است برای فارسی نویسی در همه محیط‌های گرافیکی. با شتاب فارسی نگار می توانید با انواع قلم ها مانند قلم های یونیکد، پروین، مریم، نویسه، IPT و حتی قلم های تولید شده توسط خودتان در محیط های گرافیکی فارسی بنویسید و یا آن‌ها را به سادگی به یکدیگر تبدیل کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد شتاب فارسی نگار، کپی مستقیم متون از Word به سایر محیط‌های گرافیکی می باشد.

 634 
[نظرات (کد) (0)]
 Alcohol 120% v1.9.5.3105  MB 4.28 CD-DVD 2553 Trial تجاري Alcohol 120% v1.9.5.3105 : دريافت برنامه

برنامه اي قدرتمند براي کپي کردن و Image گرفتن از انواع CD به همراه يک درايور مجازي پرسرعت که قادر به خواندن Image هاي نرم افزاري مختلف مي باشد.

 633 
[نظرات (کد) (0)]
 UltraISO Media Edition v7.6.0.1081  KB 2.60 CD-DVD 1815 Trial تجاري UltraISO Media Edition v7.6.0.1081 : دريافت برنامه

برنامه اي براي ويرايش مستقيم فايلهاي Image CD که توسط نرم افزارهايي مانند CloneCD و Alcohol و Nero و ... درست شده اند. اين فايلها معمولا به صورت ISO هستند. همچنين با اين برنامه مي توانيد يک CD بوت درست کنيد.

 632 
[نظرات (کد) (0)]
 Nia Answering Machine Farsi  KB 109 Mobile Tools 11918 Free آزاد Nia Answering Machine Farsi : دريافت برنامه

يک برنامه منشي تلفني فارسي براي موبايلهاي نوکيا سري 60 و گوشي هاي سازگار داراي Symbian 7.0 به بالا

 631 
[نظرات (کد) (0)]
 BadCopy Pro v3.76  KB 922 Utility 3237 Trial تجاري BadCopy Pro v3.76 : دريافت برنامه

برنامه اي براي بازيابي فايلهاي خراب يا اطلاعات از دست رفته از روي فلاپي درايو، CD ، DVD ، درايوهاي USB و ...

 630 
[نظرات (کد) (0)]
 XoftSpy v4.15  MB 1.98 Anti hack 3579 Trial تجاري XoftSpy v4.15 : دريافت برنامه

قويترين برنامه براي شناسايي نرم افزارهاي جاسوسي به خصوص صدمه زنندگان به Internet Explorer

 629 
[نظرات (کد) (0)]
 Nia English-Farsi Dictionary  MB 1.40 Mobile Tools 11672 Free آزاد Nia English-Farsi Dictionary : دريافت برنامه

يک ديکشنري انگليسي به فارسي با قابليت نصب بر روي موبايلهاي نوکيا سري 60 و گوشي هاي سازگار داراي سيستم عامل Symbian v7.0 به بالا

 628 
[نظرات (کد) (0)]
 IPT v5.0  MB 3.31 Farsi Tools 4424 Trial تجاري IPT v5.0 : دريافت برنامه

محصولي از برنا رايانه براي تايپ مستقيم فارسي در برنامه هاي گرافيکي مختلف به همراه قابليت فوق العاده تايپ هوشمند

 627 
[نظرات (کد) (0)]
 Farsi Keyboard XP  KB 56 Farsi Tools 13801 Free آزاد Farsi Keyboard XP : دريافت برنامه

اصلاح کيبرد فارسي در ويندوز XP و 2000. اين فايل اشکالات ناشي از ي غير چسبان و فاصله مجازي و جاي حروف پ و ژ و .... را اصلاح مي کند.

 626 
[نظرات (کد) (0)]
 Santa  MB 9.87 Game 33226 Free آزاد Santa : دريافت برنامه

يك بازي مرحله اي بسيار جالب كه از طرفداران زيادي برخوردار است

 625 
[نظرات (کد) (0)]
 Recover My Files v3.22  MB 3.48 Utility 11664 Trial تجاري Recover My Files v3.22 : دريافت برنامه

برنامه اي مناسب براي جستجو و بازيابي انواع فايلهاي پاك شده از حافظه سيستم

 624 
[نظرات (کد) (0)]
 Ski Springen  MB 7.18 Game 25589 Free آزاد Ski Springen : دريافت برنامه

پرش با اسكي و دقت خود را در اين بازي تجربه كنيد و مورد آزمايش قرار دهيد

 623 
[نظرات (کد) (0)]
 Mega Man v2.1  MB 4.98 Game 33177 Free آزاد Mega Man v2.1 : دريافت برنامه

بازي پر طرفدار سالهاي نه چندان دور Mega Man

 621 
[نظرات (کد) (0)]
 Super DVD Creator v8.0  MB 4.35 CD-DVD 2882 Trial تجاري Super DVD Creator v8.0 : دريافت برنامه

به وسيله اين برنامه شما مي توانيد تمام فورمت هاي استاندارد تصويري را به VCD تبديل و بر روي CD رايت و به وسيله دستگاه هاي VCD Player آنها را مشاهده نماييد.

 620 
[نظرات (کد) (0)]
 Football  MB 1.35 Game 33246 Free آزاد Football : دريافت برنامه

بازي پر طرفدار فوتبال دستي با حجم و كيفيت مناسب

 619 
[نظرات (کد) (0)]
 Cayon Flight 3D v2.0  MB 1.21 Fun-Screen Saver 18503 Trial تجاري Cayon Flight 3D v2.0 : دريافت برنامه

محافظ صفحه نمايش سه بعدي كه پرواز پرندگان عصر دايناسور ها را به تصوير مي كشد

 618 
[نظرات (کد) (0)]
 Virtual Camera  MB 1.25 Internet 7136 Trial تجاري Virtual Camera : دريافت برنامه

به وسيله اين برنامه براي خود webcam مجازي بسازيد (اين برنامه فايل تصويري مورد نظر شما را براي فرد مقابل به عنوان خروجي webcam شما پخش مي كند اين برنامه با مسنجر ياهو هم سازگار مي باشد)

 615 
[نظرات (کد) (0)]
 Advanced Browser v8.02  MB 1.03 Internet 4160 Trial تجاري Advanced Browser v8.02 : دريافت برنامه

مرورگري كه به تازگي نظر كاربران اينترنتي جهان را به خود جلب كرده است

 614 
[نظرات (کد) (0)]
 STOIK Smart Resizer  MB 1.90 Graphic 17460 Trial تجاري STOIK Smart Resizer : دريافت برنامه

تغيير سايز عكس بدون افت كيفيت امري باور نكردني ولي قدرت موجود در اين نرم افزار

 613 
[نظرات (کد) (0)]
 Gaim v1.1.4  MB 6.29 Internet 3341 Free آزاد Gaim v1.1.4 : دريافت برنامه

مسنجري با قابليتهاي فروان از خانواده مسنجرهاي كه با 5 سرويس معروف چت در اينترنت فعاليت مي كنند

 612 
[نظرات (کد) (0)]
 Circulate  MB 3.6 Game 20123 Trial تجاري Circulate : دريافت برنامه

يك بازي بسيار جالب كه براي بهتر شدن كنترل دست بسيار مفيد است در ضمن بازي بسيار جالب و به قول بعضي ها (اعتياد آوري هم هست)

 611 
[نظرات (کد) (0)]
 Photo Frame Maker v2.0  MB 4.45 Graphic 7409 Trial تجاري Photo Frame Maker v2.0 : دريافت برنامه

برنامه قدرتمند با قابليتهاي فراوان براي قرار دادن قاب و فرم هاي مختلف به دور تصاوير و حتي اضافه كردن متن به آن

 610 
[نظرات (کد) (0)]
 Aquarium Desktop v1.0  MB 17.6 Fun-Screen Saver 31876 Free آزاد Aquarium Desktop v1.0 : دريافت برنامه

تقديم به آنان كه علاقه زيادي به آكواريم دارند، اين برنامه desktop شما را به يك آكواريم زيبا تبديل مي نمايد.

 609 
[نظرات (کد) (0)]
 Magic Video Batch  MB 6.13 Convertors 3110 Trial تجاري Magic Video Batch : دريافت برنامه

شما با داشتن اين نرم افزار ديگر نگراني از بابت تبديل فرتهاي فايلهاي صوتي و تصويري نخواهيد داشت.

 608 
[نظرات (کد) (0)]
 Super Tux v0.1.1  MB 5.39 Game 16080 Free آزاد Super Tux v0.1.1 : دريافت برنامه

بازي پر طرفدار لينوكس كاران كه تحت ويندوز آن را مي توانيد از اينجا دريافت نماييد

 607 
[نظرات (کد) (0)]
 Sport Game  MB 3.15 Game 17745 Trial تجاري Sport Game : دريافت برنامه

مجموعه اي از بازي هاي ورزشي كه با Flash كار شده است

 606 
[نظرات (کد) (0)]
 Sothink HTML Editor  MB 4.48 Web Design 4606 Trial تجاري Sothink HTML Editor : دريافت برنامه

نرم افزار قدرتمند در امر ويرايش و كدنويسي صفحات وب كه امكانات (تكه برنامه هاي java script , DHtml) زيادي را به صورت آماده در اختيارتان قرار مي دهد

 605 
[نظرات (کد) (0)]
 Magic Swf2Avi  MB 1.40 Convertors 3746 Trial تجاري Magic Swf2Avi : دريافت برنامه

يك برنامه فوق عاده براي تبديل فايل فلش (SWF) به فرمت ويديويي (AVI) با حفظ كيفيت و حجم بسيار بالا

 604 
[نظرات (کد) (0)]
 Phot Story v3.0  MB 4.70 Video Tools 10157 Free آزاد Phot Story v3.0 : دريافت برنامه

برنامه براي تهيه آلبوم از عكسهاي مورد نظر به صورت فايل تصويري WMV كه توسط ماكروسافت ارائه شده است (مخصوص ويندوزهاي XPاي كه داراي Windows Media Player 10 مي باشد)

 602 
[نظرات (کد) (0)]
 My IE v2.0.9.27  MB 3.58 Internet 6105 Free آزاد My IE v2.0.9.27 : دريافت برنامه

مرورگري با قابليتهاي بالا كه امكانات زيادي را در اختيار كاربر قرار مي دهد و مهم آن كه مي توانيد منوهاي آن را به زبان فارسي برگردانيد. (فايل Farsi.zip را در پوشه Language موجود در محل نصب برنامه باز كرده و سپس در بخش تنظيمات برنامه زبان فارسي را انتخاب نماييد)

 599 
[نظرات (کد) (0)]
 Floppy Recovery  MB 1.40 Utility 4066 Trial تجاري Floppy Recovery : دريافت برنامه

برنامه اي جهت بازيابي اطلاعات موجود بر روي Floppy Disk معيوب و يا فرمت شده

 595 
[نظرات (کد) (0)]
 Tebyan Editor v4.5  MB 2.15 Utility 4253 Free آزاد Tebyan Editor v4.5 : دريافت برنامه

ويرايشگر مخصوص ثبت مطالب روزانه در سايت تبيان (تهيه شده : توسط اعضا)

 593 
[نظرات (کد) (0)]
 Panda Titanium Antivirus 2005  MB 27.1 Anti virus 10432 Trial تجاري Panda Titanium Antivirus 2005 : دريافت برنامه

از معروفترين و مطمئن ترين نرم افزارهايي است كه در زمينه شناسايي و از بين بردن ويروسهاي گوناگون كاربرد دارد. (نسخه جديد سال 2005)

 592 
[نظرات (کد) (0)]
 Learning XML  MB 12.8 Learning 9144 Free آزاد Learning XML : دريافت برنامه

مرجع و كتاب آموزشي xml به زبان فارسي

 591 
[نظرات (کد) (0)]
 Easy DVD to VCD  MB 5.69 CD-DVD 2405 Trial تجاري Easy DVD to VCD : دريافت برنامه

اين نرم افزار قادر است كه DVD را مسقيماً به VCD و SVCD تبديل نماييد و همچنين فايل توليد شده را به طور مستقيم با فرمت هاي VCD و SVCD بر روي CD منتقل كرد .

 590 
[نظرات (کد) (0)]
 Chicken Invaders v2.0  MB 5.62 Game 32989 Free آزاد Chicken Invaders v2.0 : دريافت برنامه

يك بازي بسيار جذاب و داراي هيجان كه سرعت عمل بالايي را طلب مي كند. اين بازي از گرافيك خوب و قابل پسندي برخوردار است.

 589 
[نظرات (کد) (0)]
 Spy Sweeper  MB 3.70 Anti hack 3141 Trial تجاري Spy Sweeper : دريافت برنامه

نرم افزار مخصوص ويندوز XP كه به صورت خودكار در هنگام اتصال به اينترنت فعال شده و خود را بروز رساني مي نمايد و همچنين گزينه هاي زيادي را براي اعمال تغيير در نحوي عمل كرد برنامه دارا مي باشد.

 586 
[نظرات (کد) (0)]
 Enigma Browser 3.8.8  MB 1.16 Internet 3063 Free آزاد Enigma Browser 3.8.8 : دريافت برنامه

مرورگري جديد داراي محيط زيبا و شبيه به IE كه از لحاظ ابزارهاي ارسال ميل و فونت كامل مي باشد و از سرعت خوبي در جستجوهاي تحت وب برخودار است.

 585 
[نظرات (کد) (0)]
 PC Wizard 2004 v1.61  MB 1.80 Utility 3655 Free آزاد PC Wizard 2004 v1.61 : دريافت برنامه

اين نرم افزار به شما كمك مي كند تا اطلاعات كاملي در مورد سخت افزار فعال خود داشته باشيد و با كليك بر روي هر كدام از قطعات اطلاعات دقيق تري دريافت خواهيد كرد.

 584 
[نظرات (کد) (0)]
 Folder Icon XP 8.1.2  MB 2.44 Desktop Tools 19906 Trial تجاري Folder Icon XP 8.1.2 : دريافت برنامه

نرم افزاري براي زيبا سازي آيکونهاي موجود در ويندوز XP (آيکونهاي سه بعدي و فانتزي)

 583 
[نظرات (کد) (0)]
 Video to Audio Converter  MB 3.36 Convertors 7358 Trial تجاري Video to Audio Converter : دريافت برنامه

نرم افزاري با سرعت و کيفيت بالا براي جدا کردن صدا از فايلهاي تصويري و ذخيره آنها با فرمتهاي mp3 , wav , wma , ogg

 582 
[نظرات (کد) (0)]
 Ulead GIF Animator v5.05  MB 10.5 Graphic 4922 Trial تجاري Ulead GIF Animator v5.05 : دريافت برنامه

نرم افزار قدرتمند و نام آشنا براي ساخت عکسهاي متحرک با پسوند GIF

 581 
[نظرات (کد) (0)]
 Antenna 2.1  MB 4.10 Web Design 8617 Trial تجاري Antenna 2.1 : دريافت برنامه

نرم افزار مناسب براي طراحي صفحات وب (html) براي افراد آماتور و حرفه اي.(داراي مدلهاي از پيش ساخته شده)

 578 
[نظرات (کد) (0)]
 Super Mario v4.0  MB 4.21 Game 33295 Free آزاد Super Mario v4.0 : دريافت برنامه

پر طرفدارترين بازي دستگاه ميکرو در روزگار خود که با نام « قارچ خور » معروف بود.

 577 
[نظرات (کد) (0)]
 McAfee SpamKiller v4.0  MB 3.0 Anti hack 2237 Trial تجاري McAfee SpamKiller v4.0 : دريافت برنامه

به وسيله اين برنامه از جمع شدن ميلهاي اضافي (spam) در ميل باکس خود جلو گیري کنيد.(البته اين برنامه با سرور هاي کار مي کند که امکان pop3 را پشتيباني مي کنند مانند : Hotmail و MSN)

 576 
[نظرات (کد) (0)]
 Top Themes Manager  MB 2.40 Desktop Tools 6043 Trial تجاري Top Themes Manager : دريافت برنامه

يک نرم افزار قدرتمند در امر خصوصي کردن جلوهاي محيط ويندوز خود

 575 
[نظرات (کد) (0)]
 Niak lodeon jigsaw  MB 2.90 Game 9616 Trial تجاري Niak lodeon jigsaw : دريافت برنامه

بازي پازل با گرافيک بسيار خوب و قدرت تنظيم (سختي و راحتي) آن داراي تعداد 20 عدد عکسهاي فانتزي زيبا براي تمام گروههاي سني

 574 
[نظرات (کد) (0)]
 DVD X Player Pro  MB 2.52 Multimedia 3025 Trial تجاري DVD X Player Pro : دريافت برنامه

يک پلير قدرتمند در پخش انواع فايلهاي تصويري و DVD

 573 
[نظرات (کد) (0)]
 Audio X Editor 5.3.1.6  MB 8.27 Multimedia 3114 Trial تجاري Audio X Editor 5.3.1.6 : دريافت برنامه

نرم افزار قدرتمند و کارا در امر ويرايش و ميکس فايلهاي صوتي که کار کردن با آن مشکل نيست.

 572 
[نظرات (کد) (0)]
 Net Speeder v2.0  MB 1.53 Internet 3208 Trial تجاري Net Speeder v2.0 : دريافت برنامه

به وسيله اين نرم افزار ميزان واقعي دريافت و ارسال اطلاعات به وسيله ارتباط خود را مشاهده کنيد در ضمن اين برنامه تنظيمات سيستم شما را براي اين ارتباط بهينه مي سازد.

 571 
[نظرات (کد) (0)]
 Super Star Chefs  MB 1.53 Game 14588 Trial تجاري Super Star Chefs : دريافت برنامه

يک بازي جالب و سرگرم کننده که با حجم پايين از گرافيک خوبي برخوردار مي باشد.

 570 
[نظرات (کد) (0)]
 Generally v1.04  KB 969 Game 25594 Free آزاد Generally v1.04 : دريافت برنامه

قدرت کنترل ماشين در مسابقات فرمول را با اين بازي تجربه کنيد

 569 
[نظرات (کد) (0)]
 McAfee VirusScan v8.0  MB 13.3 Anti virus 18536 Trial تجاري McAfee VirusScan v8.0 : دريافت برنامه

آخرين نسخه از ويروس ياب نام آشنايي McAfee VirusScan که بسياري از افراد آن را بهترين ويروس ياب مي دانند.

 568 
[نظرات (کد) (0)]
 Ashampoo Mediaplayer  MB 5.04 Multimedia 6872 Trial تجاري Ashampoo Mediaplayer : دريافت برنامه

يک نرم افزار قدرتمند و زيبا براي پخش فايلهاي صوتي و تصويري با فرمتهاي مختلف

 567 
[نظرات (کد) (0)]
 Marbles Deluxe  MB 1.89 Game 13291 Trial تجاري Marbles Deluxe : دريافت برنامه

يک بازي فکري با گرافيک مناسب، براي گروهاي سني نوجوانان به بالا

 565 
[نظرات (کد) (0)]
 McAfee Personal Firewall Plus 2004  MB 3.32 Anti hack 5118 Trial تجاري McAfee Personal Firewall Plus 2004 : دريافت برنامه

نرم افزاري نام آشنا و قدرتمند در امر امنيت (Anti virus , Firewall)

 563 
[نظرات (کد) (0)]
 3 point  MB 13.7 Game 6756 Trial تجاري 3 point : دريافت برنامه

بازي پرتابهاي 3 امتيازي در ورزش بسکتبال (سرعت عمل و دقت خود را امتحان کنید)

 562 
[نظرات (کد) (0)]
 All Sound Recorder XP  MB 2.99 Multimedia 3953 Trial تجاري All Sound Recorder XP : دريافت برنامه

يک نرم افزار قدرتمند و مطمئن براي ضبط هر گونه صوت، مخصوص ويندوز xp

 561 
[نظرات (کد) (0)]
 Babylon v5.0  MB 8.59 Dictionary 26560 Trial تجاري Babylon v5.0 : دريافت برنامه

يک ديکشنري بسيار قوي با امکانات بسيار زياد (هم در حالت برقرار بودن ارتباط با اينترنت و هم در زمان قطع بودن آن )، از جمله اين امکانات تلفظ تمام لغات و ترجمه ترکيبي لغات خاص

 560 
[نظرات (کد) (0)]
 Magic Rings v1.1  MB 1.63 Game 12269 Trial تجاري Magic Rings v1.1 : دريافت برنامه

يک بازي کاملاً فکري با گرافيک بالا که علاقه ي افراد زيادي را در تمام کشورها به خود جلب کرده است

 559 
[نظرات (کد) (0)]
 CD Mate v2.5.4.17  MB 8.17 CD-DVD 2840 Trial تجاري CD Mate v2.5.4.17 : دريافت برنامه

اين برنامه يکي از پنج برنامه برتر رايت CD و DVD در سال 2003 شناخته شد (برنامه ي قدرتمند در توليد هر نوع CD و DVD که بخواهيد)

 558 
[نظرات (کد) (0)]
 Digital Media Converter v2.3  MB 7.07 Convertors 7105 Trial تجاري Digital Media Converter v2.3 : دريافت برنامه

برنامه اي بسيار قدرتمند در امر تبديل فرمت فايلهاي تصويري که تقريباً از تمام فرمتها ورودي مي پذيرد و به هر فرمتي و با هر تنظيمي که بخواهيد خروجي مي دهد

 557 
[نظرات (کد) (0)]
 Windows Media Player 10  MB 12 Multimedia 29831 Free آزاد Windows Media Player 10 : دريافت برنامه

نسخه نهايي نرم افزار قدرتمند و پر طرفدار Windows Media Player

 556 
[نظرات (کد) (0)]
 Wonderland  MB 7.01 Game 9498 Trial تجاري Wonderland : دريافت برنامه

يکي از بهترين بازي هاي سال 2003 بازي فکري و زيبا با گرافيک خوب براي تمام افراد خانواده

 555 
[نظرات (کد) (0)]
 Media Fixer  MB 1.07 Video Tools 9476 Trial تجاري Media Fixer : دريافت برنامه

به وسيله اين برنامه مشکل (error در حال پخش و گير فايلهاي تصويري) فايلهاي تصويري خود را بر طرف کنيد. (پشتيباني از تمام فرمت تصويري به همراه فرمت dat)

 554 
[نظرات (کد) (0)]
 Gmail Notifier  MB 281 Internet 5571 Free آزاد Gmail Notifier : دريافت برنامه

ايميل هاي رسيده به GMail خود را بدون باز کردن هرگونه صفحه وب بررسي کنيد.

 553 
[نظرات (کد) (0)]
 Instant Messenger 2  MB 2.90 Internet 13813 Free آزاد Instant Messenger 2 : دريافت برنامه

هديه به علاقه مندان چت به وسيله اين مسنجر مي توانيد در آن واحد با هر تعداد id که بخواهيد online باشيد درضمن اين مسنجر به صورت همزمان idهاي YAHOO و MSN و IRC و ICQ و AIM را پشتيباني ميکند.

 552 
[نظرات (کد) (0)]
 Windows Media Encoder  MB 9.45 Convertors 4252 Free آزاد Windows Media Encoder : دريافت برنامه

جديدترين نسخه از برنامه نام آشنا و قدرتمند Windows Media Encoder. (تبديل فايلهاي صوتي و تصويري به فرمتهاي wmv , wma)

 551 
[نظرات (کد) (0)]
 RMB Video Convert v1.2  MB 3.76 Convertors 1786 Trial تجاري RMB Video Convert v1.2 : دريافت برنامه

برنامه کارآمد و قدرتمند در امر تبديل فرمت فايلهاي تصويري بلاخص فرمت rm یا ram به فرمتهاي ديگر

 550 
[نظرات (کد) (0)]
 Yahoo! Messenger Skin  MB 1.20 Utility 10264 Free آزاد Yahoo! Messenger Skin : دريافت برنامه

پوسته هاي زيبا در رنگهاي مختلف و شاد براي Yahoo! Messenger (فايل دريافت شده را در پوشه !Yahoo واقع در Program Files خود کپي کرده و نصب نماييد)

 549 
[نظرات (کد) (0)]
 BlindWrite 5.0  MB 2.79 CD-DVD 5174 Trial تجاري BlindWrite 5.0 : دريافت برنامه

برنامه قدرتمند در امر کپي برداري از CD و DVD هاي خش دار و داراي قفل

 547 
[نظرات (کد) (0)]
 Power Archiver v9.00  MB 2.74 Utility 1695 Trial تجاري Power Archiver v9.00 : دريافت برنامه

برنامه قدرتمند براي فشرده سازي و مديريت فايلهاي فشرده

 546 
[نظرات (کد) (0)]
 Hamster Ball  MB 11.6 Game 6527 Trial تجاري Hamster Ball : دريافت برنامه

با يک بازي جذاب و زيبا سرعت عمل و دقت خود را امتحان کنيد (با گرافيک بالا)

 545 
[نظرات (کد) (0)]
 Office 2003 Persian Interface Pack  MB 6.21 Farsi Tools 18072 Free آزاد Office 2003 Persian Interface Pack : دريافت برنامه

آخرين Pack مجموعه نرم افزار office2003 که ساختار کلي آن را به زبان فارسي تبديل مي کند

 544 
[نظرات (کد) (0)]
 CuteFTP Pro v6.0  MB 8.15 Internet 1778 Trial تجاري CuteFTP Pro v6.0 : دريافت برنامه

نرم افزاري قدرتمند براي تبادل فايل به وسيله FTP در اينترنت

 543 
[نظرات (کد) (0)]
 Flash Decompiler  MB 3.50 Graphic 2551 Trial تجاري Flash Decompiler : دريافت برنامه

نرم افزاري قدرتمند در امر استخراج کدهاي از درون فايل SWF

 542 
[نظرات (کد) (0)]
 Internet eBook  KB 387 Learning 23759 Free آزاد Internet eBook : دريافت برنامه

کتاب الکترونيک چند نکته مهم در مورد اينترنت به زبان فارسي

 541 
[نظرات (کد) (0)]
 Snagit  MB 9.10 Utility 3852 Trial تجاري Snagit : دريافت برنامه

يک نرم افزار فوق العاده و آسان براي توليد فيلم هاي آموزشي (تصوير برداري از صفحه نمايش با امکانات ويژه و حتي ويرايش فيلم)

 539 
[نظرات (کد) (0)]
 GIF Construction Set  MB 6.90 Graphic 4016 Trial تجاري GIF Construction Set : دريافت برنامه

به وسيله اين برنامه شما ميتوانيد به راحتي يک عکس متحرک با فرمت GIF بسازيد

 538 
[نظرات (کد) (0)]
 stx drm3  MB 7.03 Game 21847 Free آزاد stx drm3 : دريافت برنامه

بازي ماشين هاي مسابقه اي که با حجم کم خود از کيفيت خوبي برخوردار است

 536 
[نظرات (کد) (0)]
 Paragon CD-ROM v3.0  MB 5.95 CD-DVD 2683 Trial تجاري Paragon CD-ROM v3.0 : دريافت برنامه

اين نرم افزار با نصب يک درايو مجازي بر روي سيستم شما به شما اين اجازه را ميدهد تا به وسيله image برداشته شده توسط اين نرم افزار آن cd را براي هميشه در سيستم خود داشته باشيد

 534 
[نظرات (کد) (0)]
 Handy Recovery  KB 548 Utility 13740 Trial تجاري Handy Recovery : دريافت برنامه

برنامه قدرتمند براي بازگرداندن فايلهاي پاک شده شما از روی هاردديسک

 532 
[نظرات (کد) (0)]
 Xara 3D v5.0  MB 1.29 Graphic 4487 Trial تجاري Xara 3D v5.0 : دريافت برنامه

نرم افزاري ساده و قدرتمند در توليد متون سه بعدي در قالب یک تصوير

 531 
[نظرات (کد) (0)]
 Puzzle In lay Plus  MB 7.76 Game 5180 Trial تجاري Puzzle In lay Plus : دريافت برنامه

يک بازي زيبا و فکري و سرگرم کننده براي گروه هاي سني مختلف ( Puzzle )

 529 
[نظرات (کد) (0)]
 Windows Media Player 10  MB 11.0 Transaction 9644 Free آزاد Windows Media Player 10 : دريافت برنامه

نسخه جديد و آزمايشي برنامه نام آشناي Windows Media Player

 527 
[نظرات (کد) (0)]
 Ballance Demo  MB 20.6 Game 22720 Free آزاد Ballance Demo : دريافت برنامه

يک بازي جذاب با گرافيک بالا براي تمامي گروه هاي سني

 524 
[نظرات (کد) (0)]
 Easy Screen Capture Video  MB 1.10 Video Tools 7232 Trial تجاري Easy Screen Capture Video : دريافت برنامه

نرم افزاري قدرتمند و کارا در امر تصوير برداري از صفحه نمايش

 523 
[نظرات (کد) (0)]
 Show Me  MB 2.68 Graphic 1840 Trial تجاري Show Me : دريافت برنامه

نرم افزاري ساده و قدرتمند در امر توليد Show slide در فرمت فايل اجرايي (exe)

 522 
[نظرات (کد) (0)]
 Voyager Screensaver  MB 3.92 Fun-Screen Saver 10362 Trial تجاري Voyager Screensaver : دريافت برنامه

يک محافظ صفحه نمايش زيبا در محيط خارج از جو زمين

 521 
[نظرات (کد) (0)]
 Norton AntiVirus 2004  MB 25.3 Anti virus 14263 Trial تجاري Norton AntiVirus 2004 : دريافت برنامه

نسخه جديد برنامه معروف و نام آشناي Norton AntiVirus

 519 
[نظرات (کد) (0)]
 Moorhuhn 2 V1.1  MB 5.73 Game 18397 Trial تجاري Moorhuhn 2 V1.1 : دريافت برنامه

يک بازي جالب و داراي هيجان با گرافيک بالا

 518 
[نظرات (کد) (0)]
 RM to All  MB 2.63 Convertors 2587 Trial تجاري RM to All : دريافت برنامه

نرم افزاري کارا در امر تبديل فرمت rm به فرمت هاي ديگر صوتي و تصويري

 517 
[نظرات (کد) (0)]
 Internet Download Accelerator  MB 1.88 Internet 14801 Free آزاد Internet Download Accelerator : دريافت برنامه

به وسيله اين نرم افزار شما مي توانيد فايل هاي مورد نياز خود را هر چه سريعتر دانلود نماييد.

 516 
[نظرات (کد) (0)]
 Fantom CD v1.2.1810  MB 2.96 CD-DVD 3469 Trial تجاري Fantom CD v1.2.1810 : دريافت برنامه

به وسيله اين نرم افزار مي توانيد از CD خود Backup یا image برداريد. شما ميتوانيد از image گرفته شده به عنوان درايو مجازي استفاده کنيد.

 515 
[نظرات (کد) (0)]
 Capture MAX  MB 5.20 Utility 4434 Trial تجاري Capture MAX : دريافت برنامه

به وسيله این نرم افزار شما مي توانيد تصاوير دريافتي از وبکم را ( Capture ) بر روي سيیتم خود ذخيره کنيد.

 514 
[نظرات (کد) (0)]
 3D Domino  MB 3.18 Game 15883 Trial تجاري 3D Domino : دريافت برنامه

بازي دومينو در يک محيط سه بعدي و زيبا

 513 
[نظرات (کد) (0)]
 Video Cleaner  MB 1.84 Video Tools 3937 Trial تجاري Video Cleaner : دريافت برنامه

برنامه کار با فایل هاي تصويري براي تبديل فرمت آنها به دو فرمت avi و wmv با فشردگي و سايز قابل تنظيم

 512 
[نظرات (کد) (0)]
 River Raider v2.0  MB 7.13 Game 14452 Trial تجاري River Raider v2.0 : دريافت برنامه

يک بازي زيبا در محيط گرافيکي مناسب و داراي هيجان و سرعت

 511 
[نظرات (کد) (0)]
 Caller ID  MB 3.90 Internet 19006 Trial تجاري Caller ID : دريافت برنامه

نرم افزار مزاحم یاب تلفني با امکانات منحصر به فرد که از قدرت بالايي برخوردار است (البته لازم به ذکر است كه اين برنامه با مودمهاي كار مي كند كه از سيستم v92 استفاده مي كنند)

 510 
[نظرات (کد) (0)]
 Earth 3D  MB 1.63 Fun-Screen Saver 13071 Trial تجاري Earth 3D : دريافت برنامه

يک محافظ صفحه نمايش زيبا در محيط خارج از جو زمين

 506 
[نظرات (کد) (0)]
 VCD Easy 2.0  MB 8.35 Video Tools 3122 Free آزاد VCD Easy 2.0 : دريافت برنامه

نرم افزاري ساده در عین حال قدرتمند برای توليد VCD

 505 
[نظرات (کد) (0)]
 Ricochet Xtreme  MB 8.32 Game 5737 Trial تجاري Ricochet Xtreme : دريافت برنامه

يک بازي براي دوستاران سرعت و عکس العمل متقابل

 504 
[نظرات (کد) (0)]
 WinDVD v5.0  MB 21.8 Multimedia 2059 Trial تجاري WinDVD v5.0 : دريافت برنامه

نسخه جديد برنامه معروف و پرطرفدار Win DVD

 503 
[نظرات (کد) (0)]
 FX Video Converter v3.1  MB 17.1 Video Tools 3860 Trial تجاري FX Video Converter v3.1 : دريافت برنامه

نرم افزار بسيار قوي در امر تبديل فرمتهاي فايلهاي تصويري با کيفیتهاي قابل تنظيم

 502 
[نظرات (کد) (0)]
 Beach Head Desert War  MB 17.9 Game 33104 Trial تجاري Beach Head  Desert War : دريافت برنامه

با اين بازي خود را در یک جنگ واقعي با گرافيک بالا امتحان کنيد

 501 
[نظرات (کد) (0)]
 Music Match v8.2  MB 17.4 Multimedia 3454 Trial تجاري Music Match v8.2 : دريافت برنامه

نرم افزار برگزيده سال 2003 در پخش فايلهاي صوتي و تصويري

 500 
[نظرات (کد) (0)]
 Sound Forge 6.0  MB 21.6 Multimedia 1738 Trial تجاري Sound Forge 6.0 : دريافت برنامه

آخرین نشخه کامل ارائه شده از برنامه معروف و قدرتمند Sound Forge 6.0

 499 
[نظرات (کد) (0)]
 System Mechanic Pro  MB 33.3 Utility 2708 Trial تجاري System Mechanic Pro : دريافت برنامه

مجموعه نرم افزار کامل برای مراقبت و بهينه سازي تنظيمات ويندوز شما

 498 
[نظرات (کد) (0)]
 PG Calculator 1.6  MB 3.09 Utility 10087 Free آزاد PG Calculator 1.6 : دريافت برنامه

يک ماشين حساب مهندسي کامل با قدرت محاسباتي بسيار بسيار بالا

 495 
[نظرات (کد) (0)]
 Crimson Land  MB 6.45 Game 17336 Trial تجاري Crimson Land : دريافت برنامه

يک بازي action ،داراي هيجان و جالب به نام : Crimson Land

 494 
[نظرات (کد) (0)]
 CD Burner XP  MB 12.9 CD-DVD 3072 Trial تجاري CD Burner XP : دريافت برنامه

نرم افزار ساده و کاربردي براي رايت cd تحت ويندوز XP

 493 
[نظرات (کد) (0)]
 Tennis v1.3  MB 5.23 Game 13964 Trial تجاري Tennis v1.3 : دريافت برنامه

بازي پرطرفدار تنيس با کيفيت تصويري بسيار بالا

 492 
[نظرات (کد) (0)]
 Skin Studio 400  MB 3.89 Desktop Tools 9419 Free آزاد Skin Studio 400 : دريافت برنامه

نرم افزاري قدرتمند براي ايجاد تغييرات دلخواه در محيط کار ويندوز خود

 491 
[نظرات (کد) (0)]
 All To Pdf  MB 4.81 Utility 6839 Free آزاد All To Pdf : دريافت برنامه

برنامه اي ساده در عین حال کاربردي براي تبديل فایلها به فرمت Pdf

 490 
[نظرات (کد) (0)]
 Style XP 2.01  MB 6.00 Desktop Tools 7951 Trial تجاري Style XP 2.01 : دريافت برنامه

برنامه کاربردي براي زيباتر سازي محيط کار ويندوز xp

 489 
[نظرات (کد) (0)]
 CompuPic Pro 6.23  MB 6.28 Graphic 1822 Trial تجاري CompuPic Pro 6.23 : دريافت برنامه

برنامه قدرتمند در امر مديریت فایلها و کار بر روي تصاوير در فرمتهاي مختلف

 488 
[نظرات (کد) (0)]
 Digital Voice Recorder  MB 1.12 Multimedia 3057 Trial تجاري Digital Voice Recorder : دريافت برنامه

برنامه قدرتمند در امر ذخيره فايلهاي صوتي با تکنولوژي ديجيتال

 487 
[نظرات (کد) (0)]
 Clone DVD  MB 3.75 CD-DVD 1755 Trial تجاري Clone DVD : دريافت برنامه

نسخه جديد برنامه نام آشناي Clone DVD

 486 
[نظرات (کد) (0)]
 Sonique 2 Beta  MB 3.15 Multimedia 2910 Free آزاد Sonique 2 Beta : دريافت برنامه

برنامه قوي براي پخش فايلهاي مالتي مديا از جمله mp2,mp3,wave

 485 
[نظرات (کد) (0)]
 Pop Messenger  MB 1.28 Internet 2194 Trial تجاري Pop Messenger : دريافت برنامه

مسنجر مخصوص شبکه LAN با امکان ارسال فايل

 484 
[نظرات (کد) (0)]
 Advanced Encode Decode Tools v1.0.62  MB 6.20 Convertors 2336 Trial تجاري Advanced Encode Decode Tools v1.0.62 : دريافت برنامه

برنامه اي بسيار قوي در امر تبديل کردن فرمت فايلهاي صوتي

 483 
[نظرات (کد) (0)]
 Get Flash  MB 1.20 Internet 4300 Trial تجاري Get Flash : دريافت برنامه

برنامه کاربردي براي بيرون کشيدن فايل هاي فلش از دل صفحهات وب

 480 
[نظرات (کد) (0)]
 Goose Chase  MB 3.38 Game 14865 Free آزاد Goose Chase : دريافت برنامه

يک بازي جالب براي گروه سني نونهالان و نوجوانان

 479 
[نظرات (کد) (0)]
 Customizer XP v1.8.3  MB 2.14 Desktop Tools 10728 Free آزاد Customizer XP v1.8.3 : دريافت برنامه

نرم افزاري سيستمي که اطلاعات کاملي از نرم افزار و سخت افزارهاي شما در اختيارتان مي گذارد همچنين به وسيله اين برنامه ميتوانيد ويندوز خود را سفارشي نماييد.

 478 
[نظرات (کد) (0)]
 ACDsee v6.0.2  MB 9.89 Graphic 8695 Trial تجاري ACDsee v6.0.2 : دريافت برنامه

نسخه جديد برنامه معروف و پرطرفدار ACDsee

 477 
[نظرات (کد) (0)]
 Desktop Author v3.5.10  MB 12.4 Graphic 5697 Trial تجاري Desktop Author v3.5.10 : دريافت برنامه

برنامه جديد براي تهيه آلبومهاي زيبا از عکس هاي خود با خروجي ( exe )

 476 
[نظرات (کد) (0)]
 3D chess  MB 2.62 Game 32807 Free آزاد 3D chess : دريافت برنامه

بازي شطرنج در محيط سه بعدي و زيبا با امکان تنظيم در حالتهاي مختلف

 475 
[نظرات (کد) (0)]
 IsoBuster1.5 Farsi  MB 2.84 CD-DVD 13746 Trial تجاري IsoBuster1.5 Farsi : دريافت برنامه

يکي از ويژگي هاي بسيار مهم اين برنامه امکان کپي گرفتن از cd هايي است که خش هاي زيادي دارند و غير قابل خواندن هستند.

 474 
[نظرات (کد) (0)]
 DivX 5.1  MB 5.06 Video Tools 5485 Trial تجاري DivX 5.1 : دريافت برنامه

نسخه جديد نرم افزار DivX ( اين نرم افزار قدرت پخش و فشرده سازي فایلهاي تصويري را دارا مي باشد)

 473 
[نظرات (کد) (0)]
 PowerCinema v1.1.2.6  MB 24.2 Multimedia 6591 Trial تجاري PowerCinema v1.1.2.6 : دريافت برنامه

نرم افزاري زيبا با امکانات پخش فايلهاي صوتي وتصويري و عکس در محيطي متفاوت با نرم افزارهاي ديگر

 470 
[نظرات (کد) (0)]
 I NetAdviser  MB 2.51 Internet 3494 Trial تجاري I NetAdviser : دريافت برنامه

از مرورگر هاي جديد اينترنتي با امکانات بسيار بالا ( ذخيره صفحه باز شده در حافظه و اطلاعاتي خاص در مورد فايل در حال لود شدن و لینکهای آن صفحه )

 467 
[نظرات (کد) (0)]
 CompreXX  KB 4.01 Utility 4516 Trial تجاري CompreXX : دريافت برنامه

قوي ترين و جديدترين برنامه توليد فايل فشرده که سيستم هاي فشرده سازي zip و rar و ... نيز ساپورد مي کند.

 465 
[نظرات (کد) (0)]
 Incredimail  MB 5.96 Internet 6492 Free آزاد Incredimail : دريافت برنامه

برنامه بسيار زيبا و کارا براي ارسال ميلهاي مختلف با افيکتهاي صوتي و تصويري در ضمن اين برنامه عمل pop3 را نيز انجام مي دهد.

 464 
[نظرات (کد) (0)]
 RV plane  KB 578 Game 23767 Free آزاد RV plane : دريافت برنامه

بازي هواپيما در محيط زيبا و داراي هيجان

 462 
[نظرات (کد) (0)]
 IconCool Editor 4.0  MB 3.78 Graphic 3342 Trial تجاري IconCool Editor 4.0 : دريافت برنامه

برنامه ای بسيار قوي با قدرت بالا در ساخت ، ويرایش و استخراج آيکن از دل فايلهاي اجرايي

 461 
[نظرات (کد) (0)]
 Net Captor  KB 786 Internet 6184 Free آزاد Net Captor : دريافت برنامه

از مرورگرهاي جديد اينترنتي با قابليتهاي بالا و امکانات منحصر به فرد

 460 
[نظرات (کد) (0)]
 PC-cillin 2003  MB 16.8 Anti virus 8585 Trial تجاري PC-cillin 2003 : دريافت برنامه

برنامه اي قوي براي ويروس يابي و از بين بردن ويروس و داراي يک ديواره آتش قابل تنظيم براي حفاظت از اطلاعات و سيستم شما

 458 
[نظرات (کد) (0)]
 Panda Antivirus  MB 19.4 Anti virus 12320 Trial تجاري Panda Antivirus : دريافت برنامه

از محبوب ترين ويروس يابهاي موجود است که در از بين بردن ويروس هاي مختلف توانايي بالايي دارد.

 457 
[نظرات (کد) (0)]
 Cool Edit 2000  MB 8.24 Multimedia 4337 Free آزاد Cool Edit 2000 : دريافت برنامه

برنامه اي قدرتمند در زمينه توليد ، ويرايش انواع فايلها صوتي ميباشد.

 301 
[نظرات (کد) (0)]
 Nero v6.0.0.11  MB 20.1 CD-DVD 8354 Trial تجاري Nero v6.0.0.11 : دريافت برنامه

نسخه جديد نرم افزار معروف و قدرتمند nero

 290 
[نظرات (کد) (0)]
 Nachi Remove  KB 176 Virus Removal 854 Free آزاد Nachi Remove : دريافت برنامه

به وسيله اين برنامه ويروس Nachi را از بين ببريد.

 33 
[نظرات (کد) (0)]
 Mini Cinema  MB 2.14 Convertors 1159 Trial تجاري Mini Cinema : دريافت برنامه

برنامه اي زيبا براي پخش و تبديل برخي از فرمتهاي صوتي

رجوع به بالاي صفحه


دسته ها :
شنبه دوازدهم 3 1386
X