دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 85148
تعداد نوشته ها : 1081
تعداد نظرات : 722
Rss
طراح قالب

 به نظر من براي اولين درس بهتره از يک موضوع ساده شروع کنيم. اونهم شناسايي انواع و اقسام پسرهاست. اين موضوع رو از چند جهت ميشه بررسي کرد. از نگاه دخترها (که غلط ترين نوع نگاهه) پسرها هزار مدل دارند! خوب, بد, زشت, خوشگل, چاق, لاغر, دراز و غيره... در حقيقت اکثريت دخترها به طور طبيعي قادر به شناخت پسرها نيستند (که البته اين اشکالي نداره).

 

از نظر علمي, پسرها رو ميشه به دو گونه اصلي تقسيم کرد, گروه الاغها و گروه روباهها! گروه الاغها که بيشتر از 90 درصد کل پسرها رو تشکيل ميدهند از نظر رفتار شناسي کاملا قابل تشخيص و تمايز هستند. اين عده در هر حالتي, چه مجرد و چه متاهل به دنبال يافتن جنس مونث هستند. از تجسم کردن دخترها, خارج از لباسهاشون لذت ميبرند و اغلب از روشهاي بسيار احمقانه اي سعي در جلب توجه دخترها دارند. بسيار مغرور و خودخواه و از خود متشکر هستند و به دخترها به صورت اموال شخصي خود نگاه ميکنند.

 

اين دسته پسرها که اغلب ظاهر خوبي هم دارند (برخلاف نوعشون), مورد توجه دسته اصلي دخترها (گربه ها) که بعدا توضيح خواهم داد قرار ميگيرند. در روابط عاطفي اغلب مغلوب جنس مخالف هستند و به اصطلاح (زن ذليل) تشريف دارند و در تخت خواب فقط و فقط به فکر لذت خودشان هستند. در حقيقت اين دسته از پسرها نقش اصلي را در خدشه دار کردن شهرت طلايي دسته دوم پسرها يعني روباه ها بازي ميکنند.

 

دسته دوم پسرها به گروه روباه ها شهرت دارند. اين عده به قول آلدوس هاکسلي نويسنده مشهور "حداقل به يک چيز بيشتر از سکس علاقه دارند". پسرهاي گروه روباه که بسيار ناياب و اغلب گوشه گير هم هستند, تاريخ بسيار درخشاني داشته و دارند. اکثريت قريب به اتفاق هنرمندان, مخترعين, نوابغ و همينطور عشاق معروف تاريخ جزو اين دسته خاص هستند.

 

روباهها, معمولا به دنبال چيزي بيشتر از زيبايي در جنس مخالف ميگردند و از آنجايي که گونه خاص دخترهايي که با اين افراد سازگاري 100% دارند (گروه يوزپلنگ ها) بسيار نايابند, اين افراد مجبور ميشوند بر حسب تصادف با دخترهاي معمولي دوست بشوند و يا ازدواج کنند. دوستي اين افراد با دخترها بسيار جالب و ديدني است و از روي آن فيلمهاي بسياري ساخته شده. شخصيت دختر معمولا محو شخصيت روباه ميشود. او روباه را به طرز ديوانه واري ميپرستد و در راه او از همه چيز خود ميگذرد. :)

 

جالب است که يک روباه با اينکه سکس موضوع اصلي زندگيش نيست, اما در تختخواب بسيار عالي عمل ميکند! چون اولا سعي ميکند تا فرد مقابل هم به اندازه او و يا حتي بيشتر از او از سکس لذت ببرد و ثانيا معمولا اطلاعات بيشتري نسبت به يک (عضو الاغ) نسبت به موضوع سکس دارد و حداقل معني اورگاسم زنها و جاي کليتوريس را بلد است.

 

شايد تنها ايرادي که به اين گونه از پسرها بشود گرفت اين است که به سرعت از بودن با يک نفر خسته ميشوند و به تنهايي بيشتر از بودن دائمي با يک دختر علاقه دارند. و اگر با دختري دوست بشوند که از دسته يوزپلنگها نباشد, به سختي امکان دارد که عاشق او بشوند.

 

در هر صورت توصيه من به دخترها اين است که هنگامي که با پسري دوست ميشوند به گونه او توجه زيادي بکنند. اگر با يکي از اعضاي خرها دوست هستيد, سعي کنيد به شدت زيبا و تحريک آميز به نظر بياييد و اصولا براي او به اندازه کافي ناز کنيد. اما اگر با يک روباه دوست شديد, سعي کنيد تا حرفهاي جالبي براي گفتن داشته باشيد و به او ثابت کنيد که دختر منحصر به فردي هستيد و او را درک ميکنيد...و در ضمن به هيچ وجه براي او ناز نکنيد؛ چون روباهها هرگز به دنبال دو چيز نميدوند : دختر و اتوبوس... چون هميشه يکي ديگر در راه است


دسته ها :
شنبه نوزدهم 12 1385
X