دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 77351
تعداد نوشته ها : 1081
تعداد نظرات : 722
Rss
طراح قالب

آبان

متولّد آبان را در يك جمله مي توان تعريف كرد : "او موجودي است كه همه چيز را در اين جهان ، در نهايت و در اوج مي پسندد ." متولّد آبان شخصي زيرك ، جذّاب ، بااراده ، با سياست و عاشق قدرت است . او با اين خصوصيّات اخلاقي مي تواند بسيار مهربان و وفادار هم باشد و به اين ترتيب ، مي بينيم كه متولّد آبان دليلي براي حساسيّت و تاثيرپذيري و نشان دادن عكس العمل هاي ناشي از غرور و توهّم ندارد .

چنان چه متولّد آبان قدري از " حق به جانبي " خويش بكاهد و با در نظر گرفتن موقعيّت ديگران ، بكوشد تا شايد هم ،‌ گاهي اوقات ، حق را به جانب سايرين ببيند ، با خود از در صلح و صفا و آشتي در خواهد آمد و نيازي به عكس العمل هاي كنترل شده نخواهد ديد . قدرت اراده و حس وفاداري و عاطفة متولّد آبان ،  گره از مشكل او مي گشايد.

متولّد آبان ،‌ فردي مصمّم و با اراده است و به خوبي مي داند كه از زندگي چه مي خواهد . در ضمن ، او يك گاراگاه خصوصي هم هست كه خيلي محكم و جدّي و با صداقت مخصوص به خودش ، آنچه را كه مي خواهد عنوان مي كند .

فكر مي كنم تكليف ما با ايشان روشن شد . يعني ما براي راه يافتن به دل يك متولّد آبان ، بايد رك و راست امّا با رياست؟! ببينيم ايشان چه مي خواهد و آن را به انجام رسانيم .

اما باور بكنيد يا نكنيد ،‌بايد يا متولّد سياستمدار آبان ماه ، كاملا روراست باشيد و با صداقت با او برخورد كنيد . او مي خواهد تكليفش معلوم باشد و وقتش هدر نرود . او به عقايد و اصول اخلاقي خود چسبيده است و راهش را به خاطر بنده و شما كج نمي كند . و يادتان باشد او موجودي قابل است كه مي تواند خوشبختي را براي خود و و اطرافيانش به ارمغان آورد .

متولّد آبان شخصي مثبت و فعّال است و درون شما را مي خواند و اما در عين حال بسيار حساس و متوقّع است . پس به عهده شماست كه خصوصيّات مثبت او ، به خصوص اهداف بالا ، قدرت طلبي و قدرت نمايي ، و علاقه شان را به راز و رمز خلقت ، ستايش كرده و در راه رسيدن به اين هدف ها ، ايشان را همراهي كنيد .

به متولّد آبان دروغ نگوييد ، او راز درونتان را مي خواند . با او صميمي باشيد و لطفا هيجان و شور و شوق را فراموش نكنيد . پا به پاي او در مسابقه زندگي شركت كنيد و از همه مهّم تر ، محبّت و دوستي خود را با عمل به او ثابت كنيد . كلام شما در گوش او ساز خوشي را مي نوازد ، اما او اثبات آن را از شما مطالبه مي كند .

متولّد آبان به حركات دست و حالات نگاه شما نيز توجّه مي كند . بايد حركات شما با گفته و نيّت قلبي تان بخواند . در غير اين صورت ، او اين تضّاد را درك مي كند و چند امتياز منفي به حساب شما مي گذارد . يادتان باشد كه هر امتياز منفي كه متولّد آبان به حساب كسي منظور مي كند ،‌برابر با صد امتياز منفي است كه شخص ديگري در حساب تان بگذارد.

در هر حال ، اين شما و اين متولّد پر رمز و راز آبان ماه ، يادتان باشد كه دوستي اين افراد با ارزش است . بنابراين اگر با صميميّت ، راستي و درستي ، كمي هيجان و شور و نشاط و قدري ازخودگذشتگي راهي در دل او بيابيد ، ضرر نمي كنيد.

آبان

 


دسته ها :
دوشنبه نهم 5 1385
X