دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 47953
تعداد نوشته ها : 445
تعداد نظرات : 153
Rss
طراح قالب

مقامات شركت مايكروسافت اعلام كردند: اين شركت در تلاش است تا با ايجاد قابليت‌هاي جديد بر روي دو سيستم عامل ويندوز ‪ XP‬و ويستا امكان سرقت شناسه‌هاي كاربري و رمز عبور كاربران را از بين ببرد.

سايت ايتاليايي ‪ KATAWEB‬نوشت: قابليت‌هاي جديد سيستم عامل ويندوز و ايكس پي و ويستا با تمان ‪ INFOCARD‬همانند يك كيف جيبي از شناسه‌هاي كاربري و كلمات عبور كاربران محافظت خواهد كرد.

با روش ياد شده امكان سوء استفاده از انها را از بين خواهد برد.

شركت مايكروسافت در تلاش است تا با به روز كردن سيستم عامل ويندوز ايكس پي به كاربران امكان دهد تا تمام شناسه‌هاي كاربري و رمزهاي عبور خود را كنترل كرده و از به سرقت رفتن آنها جلوگيري كند.

با اين قابليت جديد مايكروسافت كاربران ديگر لازم نيست شناسه‌هاي كاربري و كلمات عبور خود را در پايگاه‌هاي اينترنتي مختلف به خاطر بسپارند.

اين در حاليست كه امكان سرقت از شناسه‌هاي كاربري و رمز عبور كاربران به طور كامل از بين خواهد رفت.

به گفته جمعي از كارشناسان فناوري اين تكنولوژي جديد و نوين بر روي سيستم عامل‌هاي ويندوز ايكس پي و ويستا مورد استفاده قرار گرفته و خود را با مرورگر ‪ INTERNET EXPLORER 7‬تطابق خواهد داد.

به گفته مسوولان شركت مايكروسافت ‪ INFOCARD‬تنها براي مديريت كلمات عبور در پايگاه‌هاي اينترنتي مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

شركت مايكروسافت در تلاش است تا با توسعه دامنه فعاليت‌هاي خود امكان سازكاري سيستم ياد شده را با پايگاه‌هاي اينترنتي مختلف فراهم كند.


دسته ها :
دوشنبه سیم 5 1385
X