دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 47090
تعداد نوشته ها : 445
تعداد نظرات : 153
Rss
طراح قالب

سيستم نرم‌افزاري ارزيابي و رتبه‌بندي پيمانكاران و تامين‌كنندگان توسط شركت " آذرجم اسپادان " در اصفهان نصب و راه‌اندازي شد.

به‌گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومي شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان،اين سيستم در امور قراردادهاي طرح و توسعه شركت فولاد مباركه نصب و راه‌اندازي شد.

اين سامانه اطلاعاتي به رتبه‌بندي هوشمند تامين‌كنندگان و مديريت نقدينگي قراردادها براي فعاليت‌هاي مختلف با توجه به اطلاعات وارده مي‌پردازد.

در طراحي و استقرار اين سيستم نرم‌افزاري از ابزارهايي مانند شبكه‌هاي عصبي ، مجموعه‌هاي فازي و تئوري مطلوبيت در كنار روشهاي تصميم‌گيري چند معياره (‪ (MCDM‬استفاده شده است.

سيستم نرم‌افزاري ياد شده با هزينه حدود ‪ ۱۰‬درصد نمونه مشابه خارجي و با قابليت‌هاي بيشتر نسبت به آن، طراحي و نصب شده است.

همچنين شركت آذرجم اسپادان ، موفق به نصب و راه‌اندازي سيستم نرم‌افزاري برنامه ريزي مواد و سفارشات شركت پلي اكريل ايران شد.

اين سيستم امكان تعيين زمان و ميزان خريد از مواد اوليه مختلف را فراهم نموده است بطوريكه مجموع هزينه‌هاي نگهداري ، كمبود و سفارش دهي به حداقل كاهش يابد.

در طراحي و استقرار سيستم برنامه‌ريزي مواد از مفاهيم هوش مصنوعي توزيع شده در كنار الگوريتم ژنتيك (‪ (Genetic Algorithm‬استفاده شده است.

شركت " آذرجم اسپادان" از واحدهاي فناور مستقر در شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان است كه در زمينه مدلسازي و بهينه‌سازي رياضي، طراحي و پياده‌سازي سيستم‌هاي برنامه‌ريزي توليد و موجودي، تحليل، طراحي و بهينه‌سازي سيستم‌هاي پيچيده مي‌پردازد.


دسته ها :
سه شنبه بیست و چهارم 5 1385
X