دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 47776
تعداد نوشته ها : 445
تعداد نظرات : 153
Rss
طراح قالب

موسسه فرهنگي و اطلاع رساني "تبيان" اعلام كرد كه در راستاي انجام وظيفه اطلاع رساني و فرهنگي، و به منظور ارايه خدمات مشاوره‌اي به كاربران ،اقدام به راه اندازي اولين مركز مشاوره رايگان اينترنتي جامع كشور نموده است.

به گزارش روابط عمومي موسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان (وابسته به سازمان تبليغات اسلامي) كاربران براي استفاده از اين امكان مي‌توانند به پايگاه اينترنتي ‪ WWW.tebyan.net‬مراجعه كنند.

كاربران براي استفاده از اين امكان مي‌توانند با مراجعه به بخش پرسش و پاسخ سايت اينترنتي موسسه به نشاني ‪ WWW.tebyan.net‬نظرات كاشناسي بيش از ‪ ۵۰‬تن از بهترين مشاوران مربوطه در ‪ ۱۲‬موضوع و ‪ ۳۸‬زير گروه مختلف از قبيل مشاروه‌هاي حقوقي،سياسي،كامپيوتر،سلامتي،ادبي هنري،پاي درد دل شما، ورزشي،راهنماي تحصيلي،مذهبي و شرعي ،علمي و درسي و مشكلات ما و شما استفاده نموده و پاسخ سولات خود را بصورت رايگان از مشاروان تبيان دريافت كنند.

سرعت پاسخگويي به سولات در حدي است كه از بين ‪ ۴۰۰‬الي ‪ ۴۵۰‬سوال كه روزانه در زمينه‌هاي گوناگون مطرح مي‌شود پاسخ ‪ ۲۰۰‬الي ‪ ۲۵۰‬سوال در همان روز ارسال شده و به مابقي سوالها حداكثر ظرف سه روز پاسخ داده مي‌شود.

در موارد خاصي نيز كه نياز به تحقيق بيشتري داشته حداكثر طي يك هفته به سوال پاسخ داده مي‌شود.

گنجينه سوالات تبيان نيز با بيش از هشتاد هزار پرسش و پاسخ در موضوعات مختلف كاربر را قادر مي‌سازد تا در اسرع وقت و بدون نياز به سوال از مشاورين ،پاسخ سوالات مورد نظر خود را پيدا كند.

مشاوران سايت تبيان از زمان راه اندازي سايت تبيان تا كنون به بيش از ‪ ۲۲۰‬هزار پرسش مطرح شده از سوي كاربران به صورت رايگان پاسخ گفته‌اند.

موسسه تبيان پيش از اين در نخستين همايش مراكز پاسخگويي ديني كشور به عنوان مركز برتر برگزيده شده بود.

**البته من و شما که از این موضوع مطلع بودیم***


دسته ها :
سه شنبه بیست و چهارم 5 1385
X