دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 47954
تعداد نوشته ها : 445
تعداد نظرات : 153
Rss
طراح قالب

پنجمين نمايشگاه تخصصي تكنولوژي اطلاع رساني و ارتباطات استان اصفهان ‪ ۲۴‬تا ‪ ۲۷‬مرداد امسال برگزار مي‌شود.

به گزارش دبيرخانه اين نمايشگاه، هر سال ‪ ۲‬بار نمايشگاه مرتبط با ‪IT‬ به نامهاي ‪ ICT‬در نيمه اول سال و "اتوكام" در نيمه دوم سال در استان اصفهان برگزار مي‌شود.

تاكنون ‪ ۱۱‬سال نمايشگاه اتوكام و ‪ ۴‬سال نمايشگاه ‪ ICT‬برگزار شده و در شرف برگزاري نمايشگاه ‪ ICT ۲۰۰۶‬هستيم.

پنجمين نمايشگاه تخصصي تكنولوژي اطلاع رساني و ارتباطات (‪ (ICT ۲۰۰۶‬در محل نمايشگاه‌هاي استان اصفهان برگزار مي‌شود.

تعداد شركت‌كنندگان اين نمايشگاه ‪ ۵۰‬غرفه در مساحتي حدود هزار متر مربع است و استفاده رايگان از اينترنت در نمايشگاه و برگزاري ميزگردهاي مختلف از جمله تسهيلات در نظر گرفته شده در اين نمايشگاه است.

بر اساس اين گزارش، با توجه به اينكه نمايشگاه "سبيت" در شانگهاي در سال ‪ ۲۰۰۵‬حدود ‪ ۶۵‬هزار نفر بازديدكننده داشت و طبق آمار شركت نمايشگاه ها، بيش از يكصد هزار نفر از نمايشگاه اتوكام اصفهان بازديد كردند، اين آمار مطلوب به نظر مي‌رسد.

در نظرسنجي‌هاي شفاهي نيز تاثير نمايشگاه ‪ ICT‬براي شركت‌كنندگان مطلوب ارزيابي شده و بازديدكنندگان نيز رضايت خود را از برگزاري بيش از ‪۲۰‬ سمينار در محل نمايشگاه ‪ ICT ۲۰۰۵‬اصفهان اعلام كردند.

بر اساس اين گزارش، متاسفانه تمامي دستگاههاي دولتي در اين نمايشگاه حضور چشمگير نداشته و تنها نهادهائي از جمله استانداري، بانكها، نيروي انتظامي و مخابرات همكاري لازم و فعالي را داشته‌اند.

عمده‌ترين مشكل موجود عدم هماهنگي استانها با يكديگر در تاريخ برگزاري نمايشگاههاي خود مي‌باشد، به عنوان مثال در يك ماهه اخير ‪ ۵‬نمايشگاه در استانهاي تهران، اصفهان، مشهد، تبريز و همدان برگزار مي‌شود كه بر روي هم تاثير منفي مي‌گذارد.دسته ها :
شنبه بیست و یکم 5 1385
X