دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 51473
تعداد نوشته ها : 445
تعداد نظرات : 153
Rss
طراح قالب

شركت "سوني" به تازگي رايانه جيبي كوچكي به بازار داده‌است كه علاوه بر برخورداري از قابليتهاي صوتي تصويري متنوع، با پشتي‌باني از فن‌آوري اينترنت بي‌سيم "واي-افي" به كاربران اجازه مي‌دهد با استفاده از ايميل، مسنجرها و تلفن اينترنتي با يكديگر ارتباط برقرار كنند.

به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس، رايانه جيبي "ميلو"(‪ (Mylo‬با برخورداري از يك صفحه نمايش ‪ ۲/۴‬اينچي و يك صفحه كليد كوچك به كاربر اجازه مي‌دهد در هنگام قرار گرفتن در محدوده تحت پوشش اينترنت بي‌سيم "واي‌فاي"، توسط يك مرورگر اينترنتي به گشت و گذار در اينترنت بپردازند.

دستگاه "ميلو" هم‌اكنون با مسنجرهاي دو شركت "ياهو" و "گوگل" هماهنگ شده و شركت "سوني" تلاش مي‌كند تا امكان استفاده از ساير مسنجرهاي معروف از جمله مسنجر شركت "اي او ال" را نيز بدين دستگاه بيفزايد.

رايانه جيبي "ميلو" به علاوه به نرم‌افزار تلفن اينترنتي "اسكايپ" نيز مجهز است كه كاربران مي‌توانند در هنگام قرار داشتن در محدوده تحت پوشش اينترنت بي‌سيم، از آن براي تماس صوتي رايگان با ساير كاربران اسكايپ استفاده كنند.

"ميلو" داراي يك حافظه فلش يك گيابايتي داخلي است و كاربر مي‌تواند از كارتهاي حافظه جانبي براي افزايش حافظه دستگاه استفاده كند. اين رايانه جيبي همچنين انواع فايلهاي صوتي و تصويري را نيز پخش كرده و عكسهاي ديجيتالي را نمايش مي‌دهد.

شركت "سوني" قيمت رايانه جيبي "ميلو" را ‪ ۳۵۰‬دلار تعيين كرده‌است.


دسته ها :
شنبه بیست و یکم 5 1385
X