دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 116915
تعداد نوشته ها : 351
تعداد نظرات : 122
Rss
طراح قالب

شركت "اي او ال" تا ماه آينده ارائه رايگان پنج گيگابايت فضاي ذخيره اطلاعات به كاربران تمامي خدمات اينترنتي خود را آغاز مي‌كند.

به گزارش سايت اينترنتي "نيوزفكتور"، "اي او ال" از ماه سپتامبر به كاربران تمامي خدمات اينترنتي خود، از جمله خدمات ايميل و مسنجر معروف اين شركت، پنج گيگابايت فضاي ذخيره اطلاعات اهدا مي‌كند كه كاربران مي‌توانند هر نوع فايل و اطلاعات را در آن ذخيره كرده و درصورت تمايل در دسترس ساير كاربران نيز قرار بدهند.

شركت "اي او ال" اعلام كرده‌است با راه‌اندازي اين خدمات، تمامي كاربراني كه عضو هر كدام از خدمات رايگان، از جمله ايميل و مسنجر اين شركت هستند مي‌توانند بدون هيچ محدوديت همه انواع فايلهاي رايانه‌اي از جمله فايلهاي موسيقي، ويدئويي، عكس و يا اسناد رايانه‌اي را تا حجم ‪ ۵‬گيگابايت براي سرورهاي "اي او ال" ارسال كرده و در آنجا ذخيره كنند.

برخورداري از ‪ ۵‬گيگابايت فضاي رايگان بدين معناست كه هر كاربر مي‌تواند به طور ميانگين هزار و ‪ ۲۵۰‬فايل ام‌پي‌تري يا دو هزار عكس با كيفيت را با اين روش در اينترنت ذخيره كند.

به گفته كارشناسان اينترنتي، بخش مهمي از درآمد شركت "اي او ال" از فروش اشتراكهاي اينترنتي از نوع "دايل آپ" سرچشمه مي‌گيرد كه با توجه به رونق اشتراكهاي اينترنتي پرسرعت و كاهش طرفداران "دايل آپ"، اين شركت در دو سال گذشته تا كنون ‪ ۵‬ميليون و ‪ ۷۰۰‬هزار نفر از مشتركان "دايل آپ" خود را از دست داده‌است.

"اي او ال" با توجه به همين مطلب و براي افزايش درآمدهاي خود هم‌اكنون با تغيير سياسيتهاي كلي، به ارائه خدمات اينترنتي رايگان و درپي آن درآمدزايي از جلب آگهي‌هاي اينترنتي در خدمات رايگان ارائه شده، روي آورده‌است.

پنج گيگابايت فضاي اينترنتي رايگان ذكر شده از ابتداي ماه سپتامبر براي كاربران خدمات اينترنتي "اي او ال" در دسترس خواهد بود.


دسته ها :
يکشنبه پانزدهم 5 1385
X