دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 116740
تعداد نوشته ها : 351
تعداد نظرات : 122
Rss
طراح قالب

كلينيك تجارت الكترونيكي توسط معاونت برنامه‌ريزي و امور اقتصادي دفتر توسعه‌ي تجارت الكترونيكي وابسته به وزارت بازرگاني راه‌اندازي شد.

محسن اكبري - كارشناس دفتر توسعه‌ي تجارت الكترونيكي - در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس فن‌آوري اطلاعات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)‌، با اعلام اين مطلب، گفت: اين كلينيك برگرفته از ايده‌هاي كلينيك‌هاي پزشكي است و درواقع در آن به شركت‌ها مشاوره‌ي گام به گام داده مي‌شود.

وي يادآور شد: اميدواريم در آينده و در صنايع مختلف بتوان اين سرويس را گسترش داد؛ تا در شهرستان‌ها و استان‌هاي مختلف نيز اين كار انجام شود.

او گفت: كلينيك تجارت الكترونيكي درحقيقت يك مشاوره‌ي گام به گام تجارت الكترنيكي است و شركت‌ها با مراجعه به اين محل، CD را كه به صورت مالتي‌مديا است، دريافت مي‌كنند.

اكبري با بيان اين‌كه تفاوت اين CD با ديگر CD‌ها اين است كه با رويكردي كاملا تجاري تهيه شده است، گفت: CD‌هايي كه قبلا تهيه شده، بيشتر با اصطلاحات فني همراه بود؛ اما اين نمونه‌ بيشتر با رويكرد تجاري است و فرصت‌ها، مدل‌ها و نمونه‌هاي تجاري را بازگو مي‌كند؛ همه‌ي شركت‌ها و افراد خصوصي در هر صنعتي مي‌توانند به اين كلينك مراجعه كنند.


دسته ها :
شنبه جهاردهم 5 1385
X