دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 47905
تعداد نوشته ها : 445
تعداد نظرات : 153
Rss
طراح قالب

شركت توليدكننده نرم‌افزارهاي امنيتي "مك‌آفي" حفره امنيتي شناسايي شده در نرم‌افزار "سكيوريتي‌سنتر" خود را اصلاح كرده و نگارش جديد آن را در اختيار كاربران قرار داده‌است.

به گزارش سايت اينترنتي "پي‌سي‌ورلد"، شركت امنيتي "يي‌آي‌ديجيتال" روز نوزدهم ژوئيه از شناسايي يك حرفه امنيتي خطرناك در نرم‌افزار
"سكيوريتي‌سنتر" شركت "مك‌آفي" خبر داده بود كه هكرها مي‌توانند با تكيه بر آن ايراد امنيتي، كدهاي مخرب خود را در از راه دور در رايانه‌هاي كاربران اجرا كنند.

شركت "مك‌آفي" در واكنشي سريع به شناسايي اين حفره امنيتي در محصول خود، آن را اصلاح كرده و هم‌اكنون نگارش اصلاح شده نرم‌افزار "سكيوريتي‌سنتر" را در وب سايت خود عرضه كرده‌است.

"يي‌آي‌ديجيتال" اعلام كرده بود هكرها مي‌توانند با كمك اين ايراد امنيتي هر نوع فايل را در رايانه كاربر نصب كرده و يا حتي فايلهاي موجود در هارد ديسك رايانه را از راه دور پاك كنند.

شركت "مك‌آفي" هم‌اكنون با دراختيار داشتن ‪ ۱۸/۸‬درصد از سهم‌بازار نرم‌افزارهاي امنيتي پس از شركت "سيمانتك"، دومين توليدكننده بزرگ نرم‌افزارهاي ضد ويروس در جهان محسوب مي‌شود.

كاربران نرم‌افزار "سكيوريتي‌سنتر" شركت "مك‌آفي" هم‌اكنون مي‌توانند نگارش به روز شده اين محصول را از وب سايت مك‌آفي در آدرس ‪www.mcafee.com‬ دريافت كرده و يا گزينه به روزنگاري خودكار اين نرم‌افزار را براي دريافت خودكار نگارش اصلاح شده آن، فعال كنند.دسته ها :
پنج شنبه دوازدهم 5 1385
X