دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 48150
تعداد نوشته ها : 445
تعداد نظرات : 153
Rss
طراح قالب

مديريك ‪ ICP‬گفت: قطعي فيبرنوري سبب استفاده نكردن كاربران از اينترنت و نت وورك و روي آوردن آنها به سمت سيستم‌هاي قديمي مي‌شود.

"محمد صادق جديدي" در گفت‌وگو با خبرنگار آي تي ايرنا در مورد قطعي فيبر نوري هفته گذشته و افت كيفيت اينترنت افزود: از روز گذشته هيچ گزارشي در مورد افت كيفيت اينترنت ارايه نشده است.

وي اظهار داشت: از تاثيرات ديگري كه قطعي‌هاي فيبر نوري سبب مي‌شود اين است كه اطمينان كاربران كشورمان به اينترنت براي پيش بردن امور خود كاهش مي‌يابد.

وي تصريح كرد: بسياري از سازمان‌ها، امور خود را از طريق شبكه انجام مي دهند اما با اختلال‌هاي پيش آمده و قطعي‌هاي مكرر سعي مي‌كنند، امور "نت ووركي" خود را كنار بگذارند.

وي تاكيد كرد: قطعي مكرر فيبر نوري خسارت بسياري را به صورت مستقيم و غير مستقيم به كشور وارد مي‌كند، زيرا سازمان‌هايي هستند كه زيرساخت‌هاي اداره امور با اينترنت را ايجاد كرده‌اند، كه با اين مشكلات پيش آمده همين تعداد كاربراني كه وجود دارند، از بكارگيري اينترنت در امور خود دلسرد مي شوند.

مدير اين ‪ ICP‬افزود: بايد امنيت ارتباطات تامين شود و كاربر دائما با قطعي و كاهش كيفيت سرويس اينترنت مواجه نشود.

وي يادآور شد: در كشور ما بايد لينك‌هاي پشتيباني را براي چنين مواقعي و قطع شدن داشته باشيم تا از خسارت‌هاي ناشي از آن جلوگيري شود.

وي تصريح كرد: حجم عظيمي از شبكه‌هاي تلويزيوني در دنيا از طريق فيبر نوري جابه جا مي‌شود و بسياري از ارتباطات از اين طريق انجام مي‌شود، به همين دليل شبكه‌هاي ارتباطي در دنيا يك موضوع مهم به شمار مي‌رود و قطعي در آن مفهومي ندارد.


دسته ها :
چهارشنبه یازدهم 5 1385
X