دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 48124
تعداد نوشته ها : 445
تعداد نظرات : 153
Rss
طراح قالب

شركت "اسكايپ" به عنوان يكي از پركاربرترين خدمات تلفن اينترنتي به تازگي سه نوارابزار جديد را ويژه دسترسي كاربران نرم‌افزارهاي "آفيس"، "آوت لوك اكسپرس"، و "ثاندربرد" به خدمات تلفن اينترنتي خود، منتشر كرده‌است.

به گزارش سايت اينترنتي "تك وب"، شركت "اسكايپ" علاوه بر ارائه نوارابزار ويژه نصب روي نرم‌افزارهاي ياد شده، نوارابزارهاي قبلي خود ويژه مرورگر "اينترنت اكسپلورر" و همچنين نرم‌افزار "آوت لوك" را نيز به روزنگاري كرده‌است.

با كمك اين نوارابزارها كاربران نرم‌افزارهاي ياد شده تنها با يك كليك مي‌توانند از طريق فن‌آوري تلفن اينترنتي(‪ (VoIP‬شركت "اسكايب" با هر شماره تلفني تماس بگيرند.

اين نوارابزارها شماره تلفنهاي مورد استفاده كاربر را ثبت كرده و به كاربر اجازه مي‌دهد به سادگي از درون همين نرم‌افزارها تماسهاي تلفني برقرار كرده، پيغام كوتاه ارسال كرده و يا به رايانه‌هاي مورد تماس فايل ارسال كنند.

شركت "اسكايپ" كه مركز آن در لوكزامبورگ قرار دارد به عنوان زيرمجموعه غول اينترنتي "يي‌بي"، به كاربران اجازه مي‌دهد به صورت رايگان و با استفاده از هدفون و ميكروفون و از طريق اينترنت با يكديگر صحبت كرده و يا با قيمتهاي ناچيز، به خطوط تلفن ثابت و يا همراه متصل شوند.

بررسي‌ها نشان مي‌دهد محبوبيت خدمات تلفن اينترنتي با سرعت چشمگيري در حال افزايش است و به طور مثال هم‌اكنون در هر لحظه چندين ميليون نفر از خدمات شركت "اسكايپ" براي تماس با يكديگر استفاده مي‌كنند و اين امر سبب كاهش سود شركتهاي مخابراتي سنتي شده است.

شركت "اسكايپ" تلفن اينترنتي خود را در سال ‪ ۲۰۰۳‬راه‌اندازي كرد و از آن زمان تاكنون بيش از ‪ ۱۰۰‬ميليون نفر به منظور استفاده از اين خدمات اينترنتي ثبت نام كرده‌اند.

كاربران نرم‌افزارهاي "آفيس"، "آوت لوكس"، "اينترنت اكسپلورر"، "فايرفاكس" و "اينترنت اكسپلورر" هم‌اكنون مي‌توانند نوارابزارهاي "اسكايپ" ويژه اين نرم‌افزارها را به صورت رايگان از وب سايت اين شركت در آدرس اينترنتي ‪ www.skype.com‬دانلود كنند.


دسته ها :
سه شنبه دهم 5 1385
X