دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 146232
تعداد نوشته ها : 351
تعداد نظرات : 122
Rss
طراح قالب

شركت "آدوب"، توليدكننده نرم‌افزارهاي گرافيكي پركاربري نظير "فتوشاپ" و همچنين "آكروبات"، هم‌اكنون يك محصول جديد به نام "لايت‌روم" را ويژه ويرايش حرفه‌اي عكسهاي ديجيتالي عرضه كرده‌است.

به گزارش سايت اينترنتي "پي‌سي‌ورلد"، نگارش آزمايشي نرم‌افزار "لايت‌روم" (‪ (Lightroom‬كه هم‌اكنون به صورت رايگان توسط "آدوب" ارائه شده از لحاظ كارايي و قابليتها سطح پايين‌تر از نرم‌افزار "فوتوشاپ" همين شركت و قوي‌تر از نرم‌افزار گرافيكي "پيكاسا"ي شركت "گوگل" است و براي كاربراني مفيد است كه مي‌خواهند بدون درگير شدن با پيچيدگي‌هاي "فوتوشاپ"، عكسهاي خود را ويرايش كنند.

اين نرم‌افزار از قابليت ويرايش حدود ‪ ۱۲۰‬فرمت خام(‪ (RAW‬از عكسهاي ديجيتالي كه معمولا توسط انواع مختلف دوربينهاي عكاسي ديجيتالي حرفه‌اي گرفته مي‌شوند، برخوردار است و به ابزارهاي متنوع پردازش و ويرايش عكسهاي ديجيتالي مجهز شده‌است.

شركت آدوب پيش از اين نگارش آزمايشي همين نرم‌افزار را ويژه استفاده در رايانه‌هاي مبتني بر سيستم‌عامل شركت "اپل" عرضه كرده بود و هم‌اكنون نرم‌افزار "لايت‌روم" را به صورت آزمايشي در اختيار كاربران "ويندوز" قرار داده‌است.

علاقه‌مندان مي‌توانند هم‌اكنون نگارش آزمايشي نرم‌افزار "لايت‌روم" را به حجم ‪ ۶/۹‬مگابايت از وب سايت شركت "آدوب"(‪ (Adobe‬به صورت رايگان دانلود كنند.


دسته ها :
دوشنبه دوم 5 1385
X