دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 80873
تعداد نوشته ها : 445
تعداد نظرات : 153
Rss
طراح قالب

وب سايت جديدي به نام "تبلو"(‪ (Tabblo‬امكانات منحصر به فردي را براي به اشتراك‌گذاري عكس و طراحي سريع وب سايتهايي زيبا متشكل از تصاوير و متون كاربران، ارائه كرده‌است.

به گزارش سايت اينترنتي "پي‌سي‌ورلد"، وب سايت "تبلو"(‪(www.tabblo.com‬ تمامي امكاناتي را كه معمولا در سايتهاي به اشتراك‌گذاري عكس، ارائه خدمات وب لاگ و وب سايتهاي اجتماعي ارائه مي‌شوند به صورت يك جا عرضه كرده‌است.

كاربران اين وب سايت مي‌توانند به تعداد نامحدود عكسهاي مورد نظر خود را آپلود كرده و آنها را با چيدمانها و تزيينات زيبا به همراه هر ميزان متن كه در نظر داشته باشند در وب سايتهاي توليدي "تبلو" قرار دهند.

كاربران پس از ثبت نام رايگان در وب سايت "تبلو" به سوي ابزار توليد وب سايت اين خدمات راهنمايي شده كه به كمك آن مي‌توانند يك يا هر تعداد عكس را به كمك "جاوا"، "فلش" و يا "اكتيواكس" آپلود كنند.

اين وب سايت حتي داراي قابليت ارتباط با نرم‌افزار ويرايش و به اشتراك گذاري تصاوير "پيكاسا"ي شركت "گوگل" است و كاربران مي‌توانند تصاوير موجود در "پيكاسا" را به وب سايت "تبلو" خود ارسال كنند.

وب سايت "تبلو" به كاربران اجازه مي‌دهد با چيدمانهاي دلخواه خود، تصاوير را در هر ابعادي كه بخواهند در جاي خود قرار داده، اين تصاوير را چرخانده و ويرايش كرده و به هر ميزان كه لازم باشد متن به آنها بيفزايند.

كاربر مي‌تواند در وب سايتي كه با كمك خدمات "تبلو" ايجاد كرده به هر تعداد لينك به وب سايتهاي ديگر قرار دهد و پس از پايان طراحي وب سايت خود، آن را براي بازديد عموم و يا بازديد تنها افراد مشخص، به
اشتراك‌گذاري كند.

به گفته كارشناسان "پي‌سي‌ورلد"، براي افرادي كه خواهان طراحي سريع يك وب سايت و شرح حال يك داستان به كمك تصاوير در اين وب سايت هستند، خدمات "تبلو" بهترين انتخاب خواهد بود.


دسته ها :
دوشنبه بیست و ششم 4 1385
X