تبلیغات
باشگاه کاربران
یک ملت، یک ضربان
بنر امیدوارانه یک ایرانی در مسابقات جام جهانی فوتبال: «شاید ما اینیستا و رونالدو نداشته باشیم، اما قلبی بزرگ برای رویاهایی بزرگ داریم.»
دانلود مرورگر اینترنت slimjet 19
SLIMJET مرورگری است که بر پایه مرورگر گوگل کروم طراحی شده و می‌توان آن را یکی از برترین مرورگرهای حال حاضر جهت محافظت از حریم خصوصی کاربران نام برد.
موادغذایی دارای کلسیم بیشتر از شیر
شیر منبع بسیار خوبی از کلسیم برای کودکان و بزرگسالان است، اما شاید تعجب کنید اگر بدانید بسیاری دیگر از مواد غذایی، حاوی میزان کلسیم بیشتری نسبت به شیر هستند.
نرم افزار نقشه گوگل برای اندروید Google Maps 9.80.1
این نرم افزار قادر است به صورت آنلاین و آفلاین با استفاده از سخت افزار GPS دستگاه اندرویدی شما، موقعیت فعلی و امکانات جالب دیگری را در اختیارتان قرار دهد.
تبلیغات
گروه دین
به مناسبت هشتم شوال
تفکر مرتجع عامل تخریب بارگاه ائمه بقیع
وهابیت مسأله زیارت، در موضوع شفاعت، در باب بناى بر قبور و امور دیگرى از این قبیل، همه را به نحوى مخالف شرع دانسته و با مسأله «شرک» و «بدعت» پیوند زدند و با آن مخالفت نمودند و از مهم‏‌‌ترین آنها بناى بر قبور بزرگان دین بود.
گروه فرهنگ
قاسم صرافان در گفت‌وگو با «تبیان»
برخی خودشان را معیار رد و تایید اشعار می‌دانند
شعر، جوهره اصلی همه هنرهاست.هنری که با انتقال مفاهیم قرآنی همراه با ظرافت های شاعرانه و ایجاد گره عاطفی بیشترین تاثیر را بر مخاطب می گذارد. در این باره را قاسم صرافان گفت و گو کرده ایم.
گروه جامعه
چرایی نوسانات حوزه سرمایه‌گذاری
حباب‌های بی‌قانون در راه بورس
حمایت از کسب‌وکارهای نوپا و کمک به رشد و نمو آنها اتفاق میمون و مبارکی است، اما نگرانی بزرگ اینجا است که به این بهانه حباب‌هایی راهی بازار بورس و سرمایه شوند که هر لحظه امکان ترکیدن و فروریختن آنها وجود دارد.
مرکز یادگیری
۸ الگوریتم برای بهینه سازی سایت
آشنایی با این الگوریتم ها برای کسانی مفید است که با سئوی on page و off page آشنایی دارند و حالا آماده هستند تا یک قدم بیشتر در مورد بهینه سازی سایت بدانند.
رشته علم اطلاعات و دانش شناسی
امروزه با سرعت گرفتن حرکت به سمت جامعه دانشی، اهمیت اطلاعات و دانش بیش از پیش آشکار شده است. ظهور پسوند دانش برای مفاهیمی مانند جامعه، اقتصاد، توسعه و نظایر آن به خوبی نشان دهنده این است که امروزه دانش و دانایی نقش اساسی در جامعه دارد.
رشته کارشناسی مهندسی صنایع
رشته‌ مهندسی صنایع ارتباط‌ نزدیکی‌ با مدیریت‌ دارد. در واقع مهندس صنایع می تواند با تخصص خود بیشترین کمک رابه یک مدیر بخش صنعت داشته باشد.
ربات دنبال کننده خط
این سنسور به صورت یک بسته حاوی دو عدد سنسور مادون قرمزاست. یک سنسور فرستنده و سنسور دیگر گیرنده می باشد.برای اینکه ربات شما بهتر کار کند بهتر است بجای استفاده از دو سنسور مادون قرمز به صورت مجزا از این packeg سنسور استفاده کنید.
حوزه و اندیشه
تربیت اعتقادى فرزندان از منظر فقه
تربیت اعتقادى به معناى آموزش اعتقادات و شکل‏ دهى نظام باورهاى متربى و ایجاد بینش و گرایش و التزام در عرصه باورها در کنار عرصه «تربیت اخلاقى» و «تربیت عبادى»، از اهمیت زیادى برخوردار است. نقش خانواده و والدین، در همه ساحات و ابعاد تربیت و از جمله تربیت اعتقادى، مهم و بى‏بدیل است.
چرا باید به رسانه، نگاه فقهی داشته باشیم؟
فقه رسانه از جمله فقه مضاف است که به بررسی احکام فقهی در موضوعات رسانه‌ای می‌پردازد. در واقع فقه رسانه، ترکیبی اضافی است که این ترکیب بیانگر مفهوم حیطه‌ای از علم فقه است که موضوعات رسانه‌ای در آن بررسی می‌شود.
بدون دانش روانشناسی، عملیات استنباط کامل نیست!
با وقوع انقلاب اسلامی و تشکیل نظام جمهوری اسلامی، این پرسش به وجود آمد که آیا اسلام، نظام خاصی برای اداره جامعه در عرصه‌های مختلف دارد؟ در طول این سال‌ها اما اگرچه ایده‌های مختلفی در رابطه با نظام سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اسلام ارائه شد؛ ولی کمتر کسی به صرافت بیان رابطه بین اسلام و روانشناسی پرداخت، گویا روانشناسی وادی دانشی صرف است که اسلام و هیچ مکتب دیگری، راهی بدان ندارد.
نظام مالی اسلام را چگونه‌‌ می‌توان در جامعه نهادینه کرد؟
واقعا زیبنده‌ی نظام جمهوری اسلامی ایران نیست که بعد از حدود ۳۴ سال از اجرای قانون عملیات بانکی بدون ربا، همچنان نظام بانکی ما متهم به ربوی و غیر شرعی بوده باشد به گونه‌ای که حتی از طرف بزرگان دین متهم بشود.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x