تبلیغات
باشگاه کاربران
صفحه کلید حرفه‌ای در اندروید SwiftKey Keyboard 6.7
این نرم افزار، یک صفحه کلید هوشمند و حرفه‌ای برای اندروید است که با حدس سریع کلمات، برای تایپ سریع‌تر به شما کمک می‌کند. این کیبورد قابل نصب برروی گوشی و تبلت بوده و دارای تم‌های مختلف و زیبا است و کلمات بعدی را پیش بینی می‌کند.
هزاران نهال را به طبیعت هدیه دهیم!
بیایید امسال متفاوت باشیم! به جای دور ریختن سبزه عید نوروز، یک نهال کوچک تهیه کنیم و در روز طبیعت، آن را در طبیعت بکاریم. اگر همه با هم کمک کنیم، با این کار، هزاران نهال کاشته می‌شود و در آینده هزاران درخت بیشتر در کشورمان خواهیم داشت.
مجله دانلود اندرویدی
جدیدترین، جذاب‌ترین و متنوع‌ترین اپلیکیشن‌های کاربردی اندرویدی را از مجله دانلود اندرویدی دریافت کنید.
عوامل موثر بر کبدچرب کدام است؟
مقاومت به انسولین باعث می‌شود چربی‌ای که باید از خون خارج شود در کبد ذخیره شود. به دنبال این قضیه، پدیده التهاب درکبد ایجاد می‌شود. اگر فرد درمان نشود به دنبال التهاب و تجمع سلول‌های التهابی فیبروز ایجاد می‌شود.
تبلیغات
گروه دین
نقدی بر خودبزرگ بینی‌های علمی آدم‌ها
مالک حقیقت دین باشیم یا طالب آن؟
بعضی از آدم‌ها بدون اینکه به حجم مجهولات عالم و کم توانی انسان در فهم و درک حقائق توجه کنند، خودشان را مالک همه حقیقت‌های عالم می‌دانند؛ بهتر است طالب حقیقت باشیم و در این مسیر بدون ادعا تلاش کنیم بدون آن که ادعای مالکیت داشته باشیم.
گروه زندگی
ظاهرتان را در عرض یک هفته زیباتر کنید
9 روغن طبیعی در خدمت زیبایی
اگر دلتان می‌خواهد بدون صرف هزینه زیاد ظاهرتان را زیباتر کنید، می‌توانید به روغن‌های طبیعی اعتماد داشته باشید. استفاده از برخی روغن‌های گیاهی بدون نیاز به ترکیبات شیمیایی محصولات گرانقیمت به مراقبت از سلامتی و ظاهر پوستتان کمک زیادی می‌کند.
گروه فرهنگ
نقد فیلم هاری ساخته امیر احمد انصاری
این پول کثیف!
«هاری» به کارگردانی امیراحمد انصاری یک فیلم شهری است که رویکردی انتقادی-اجتماعی در طرح و بیان قصه خود دارد. قصه‌ای که قرار است به نوعی فساد ناشی از مناسبات بیمار اقتصادی را با مفهوم رفاقت گره بزند و تاثیر مخرب آن را بر فروپاشی اخلاقی روایت کند.
گروه جامعه
راه‌کارهای تکمیل پازل اقتصاد‌ اسلامی
فراز و نشیب‌های اقتصاد‌ مقاومتی
اقتصاد مقاومتی و تحقق آن بدون توجه به زیرساخت‌های موجود و خصوصی‌سازی امکان پذیر نیست در نتیجه برای ترسیم تصویر مناسب از این مدل ملی باید به سمت ایجاد فضای کسب و کار مناسب حرکت نماییم.
تبلیغات
مرکز یادگیری
زندگی نامه ابوریحان بیرونی
ابو ریحان بیرونی در خوارزم ،منطقه ای که در مجاورت دریا ی آرال قرار دارد و امروزه همه آن را به نام کارا کلپاکسکایا می شناسند ، به دنیا آمد .
آیا زمان پدیده ای ذهنی است؟
از بین تمام فشاری که ما در زندگی روزمره با آن مواجه هستیم، بی شک ” ماهیت زمان ” ژرف ترین اثر را دارد. با سپری شدن روزها، هفته ها، ماه ها و سال ها، زمان از گذشته به حال و آینده سیر می کند.
حالت جدیدی از آب مایع
دانشمندان می‌گویند حالت گذار عجیبی در آب مایع پیدا کرده‌اند. محققان در آزمایش خود دریافتند که وقتی آب بین دمای ۴۰ تا ۶۰ سانتی‌گراد گرم شود، به دمای همگذری می‌رسد و بین دو حالت مایع متفاوت تغییر می‌کند.
ژنتیک نقش مهمی در سیستم ایمنی بدن دارد
یک پژوهش جدید از دانشگاه کینگز لندن نشان می دهد که تقریباً سه چهارم صفات ایمنی تحت تأثیر ژنها قرار دارند.
حوزه و اندیشه
ایمان از منظر امیرمومنان (علیه السلام)
مردي به محضر علي ـ عليه السلام ـ آمد و درخواست کرد تا «ايمان» را برايش تشريح و بيان کند. امام فرمود: «فردا نزد من بيا تا در حضور جمعيت، تو را به آن آگاه کنم که اگر تو گفتارم را فراموش کردي، ديگري براي تو حفظ و نگهداري کند.
آشنایی اجمالی با «حدیث طیر»
يكي از دلايل تقدم و افضليت علي (ع) بر صحابه رسول الله و كافه افراد خلق حديثي است صحيح و متواتر به نام حديث طير (مرغ) كه انس بن مالك صحابي و خدمتكار خالص رسول الله روايت نموده و محدثيني شيعي و سني آن را از طرق گوناگون، به اسناد معتبر نقل كرده اند که در ادامه بیشتر با آن آشنا میشویم؛
درآمدي بر كتابشناسي كتب حديث
تشيّع، ‌با اعتقاد به عصمت امامان ـ عليهم السلام ـ و باور به استمرار نبوت در امامت، از منابع بسيار غني در دين شناسي برخوردار است. شيعيان،‌علاوه بر آنچه اهل سنّت از اقوال و سيره‌ي‌ پيامبر (صلي الله عليه و آله و سلم) ـ كه در طول 23 سال صادر شده ـ پذيرفته‌اند،‌ اقوال و سيره‌ي‌ امامان ـ عليهم السّلام ـ را ـ ‌كه در طول سيصد و اندي سال پس از پيامبر ظهور يافته ـ نيز باور دارند.
ٍثقه الاسلام «کلینـی»
از زندگي كليني جز «كافي» چيزي در دست نيست. كافي شناسنامه كليني است و كليني را بايد در آيينه كافي به تماشا نشست. كافي قلّه‌اي است كه بدون فتح آن اجتهاد ممكن نيست و اقيانوسي است كه بدون عبور از آن فهم معارف دين ميسّر نيست.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین