تبلیغات
باشگاه کاربران
پرستاری که بعد از ۱۰ روز کمای کرونایی بیدار شد
پرستاری که از کودکی علاقه داشت پرستار شود، اکنون در بیمارستان شهید بهشتی بابل مشغول به کار است، او با ۱۵ سال سابقه کاری به ویروس کرونا مبتلا شد، اما توانست نجات پیدا کند.
نیازی به واکسیناسیون عمومی آنفلوآنزا نیست
هر ساله در فصل سرما با شیوع موجی از بیماری آنفلوآنزا مواجه هستیم، اما تزریق واکسن آنفلوآنزا تنها به گروه‌های پرخطر توصیه می‌شود.
مرکز یادگیری
چگونه استرس کودکان از آموزش آنلاین را کاهش دهیم؟
نحوه حضور در مدارس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و آموزش برخی دروس از طریق فضای مجازی یکی از عوامل استرس در برخی دانش‌آموزان است اما والدین می‌توانند با رعایت برخی نکات به فرزندشان کمک کنند تا با استرس‌های سال تحصیلی جدید کنار بیایند.
بازگشت به مدرسه در سایه کرونا
لذت بازگشت به مدرسه چیزی جز در آغوش کشیدن دوستان و هم‌شاگردی‌ها و جست‌وخیز کردن با آن‌ها نیست. اما این ویروس موذی اصلی‌ترین لذت‌ها را از همه ما سلب کرده است. بنابراین لازم است که فرزندتان را نسبت به مراقبت از دیگران حساس کنید.
گروه دین
علی صفایی حائری
تفاوت آدم‌ها در اتفاقات
سهم افراد از حوادث، از آیات حق و نشانه‌های او که تمامی عوالم آیه نشان او هستند و نشان می‌دهند و روشن می‌کنند برای ما سهم بعضی‌ها در حد سمع و بصر است دیدن است بعضی‌ها فهمیدن است...
گروه فرهنگ
ادای دین به آقا مهدی
همه چیز درباره سریال شهیدان باکری
در حال حاضر فقط حضور هادی حجازی‌فر قطعی شده که نقش شهید مهدی باکری را بازی کند و برای دیگر بازیگران این سریال باید صبوری کرد. قرار است این سریال در کنار شهید باکری به دیگر شهدا اعم از حمید باکری، شهید مرتضی یاغچیان، شهید محمدباقر مشهدی‌عباد، شهید اصغر قصاب‌عبداللهی، سردار جمشید نظمی و جانباز سرافراز حاج خسرو ملازاده بپردازد.
تبلیغات
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
8787073854
افراد آنلاین
755