تبلیغات
باشگاه کاربران
۱۴ حقیقت شگفت انگیز درباره بدن انسان
بدن انسان، سیستم منحصر به فرد و مکانیزم بسیار پیچیده‌ای دارد و با وجود آنکه قرن‌هاست دانشمندان بر روی آن تحقیق می‌کنند، هنوز راز‌های کشف نشده‌ی زیادی در خود دارد.
خطر ناقل کرونا بودن کودکان برای پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها
یک متخصص بیماری‌های کودکان و نوزادان گفت یکی از مسائل مهم پیرامون کرونا، خطر ناقل بودن کودکان برای پدربزرگ‌ها، مادربزرگ‌ها و افراد پرخطر است.
مرکز یادگیری
چگونه استرس کودکان از آموزش آنلاین را کاهش دهیم؟
نحوه حضور در مدارس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و آموزش برخی دروس از طریق فضای مجازی یکی از عوامل استرس در برخی دانش‌آموزان است اما والدین می‌توانند با رعایت برخی نکات به فرزندشان کمک کنند تا با استرس‌های سال تحصیلی جدید کنار بیایند.
بازگشت به مدرسه در سایه کرونا
لذت بازگشت به مدرسه چیزی جز در آغوش کشیدن دوستان و هم‌شاگردی‌ها و جست‌وخیز کردن با آن‌ها نیست. اما این ویروس موذی اصلی‌ترین لذت‌ها را از همه ما سلب کرده است. بنابراین لازم است که فرزندتان را نسبت به مراقبت از دیگران حساس کنید.
گروه دین
استاد مسعود عالی
شرط ظهور امام زمان
تا وقتی که دوستان امام زمان (عج) در زندگیشون جایی برای امام زمان (عج) نباشد و دست بیعت واقعی نداده باشند و از دور فقط سلام به امام زمان (عج) بدهند و امام زمان (عج) در زندگیشون وارد نشده باشد غیبت حضرت طول می‌کشد
گروه زندگی
زیبا بمانید!
چند ترفند ساده برای حفظ سلامت پوست
این روزها با توجه به اینکه پاندمی کووید – 19 باعث شده خیلی از افراد مدت زمان بیشتری را در خانه سپری کنند، پس فرصت مناسبی است که از راهکارهای خانگی و ساده‌ای برای بهبود سلامت پوست خود بهره ببرید.
گروه فرهنگ
چه کسی مجوز پخش داده؟
سریال‌های ترکیه‌ای در VODهای ایران!
در حالی که پخش سریال‌های ترک به دلیل محتوای نامناسب تو برخی کشورها ممنوع شده و کارشناسان ترکیه‌ای، این سریال‌ها را عامل افزایش ۴۰ درصدی طلاق در کشورشان می‌دانند. اما vodهای ایرانی تازگی‌ها شروع به خرید و دوبله این سریال‌ها کردند!
گروه جامعه
بررسی تجرد دختران و پسران جوان
چرا ازدواج نکردی؟ گفتگو با جوانان مجرد
خبرگزاری مهر: در این گزارش با جوانان در مورد ملاک‌ها و مشکلاتشان در راه ازدواج صحبت کرده ایم. هر یک از افراد مطابق ویژگی‌های رفتاری و سلیقه ای، ملاک‌های مختلفی را برای انتخاب همسر در نظر دارد. برخی از افراد برای انتخاب همسر تنها به ملاک‌های مادی توجه می‌کنند و بعضی معنویات را هم در انتخاب همسر پر اهمیت می‌دانند.
تبلیغات
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
8787073854
افراد آنلاین
9755