تبلیغات
باشگاه کاربران
صفحه کلید حرفه‌ای در اندروید SwiftKey Keyboard 6.7
این نرم افزار، یک صفحه کلید هوشمند و حرفه‌ای برای اندروید است که با حدس سریع کلمات، برای تایپ سریع‌تر به شما کمک می‌کند. این کیبورد قابل نصب برروی گوشی و تبلت بوده و دارای تم‌های مختلف و زیبا است و کلمات بعدی را پیش بینی می‌کند.
هزاران نهال را به طبیعت هدیه دهیم!
بیایید امسال متفاوت باشیم! به جای دور ریختن سبزه عید نوروز، یک نهال کوچک تهیه کنیم و در روز طبیعت، آن را در طبیعت بکاریم. اگر همه با هم کمک کنیم، با این کار، هزاران نهال کاشته می‌شود و در آینده هزاران درخت بیشتر در کشورمان خواهیم داشت.
مجله دانلود اندرویدی
جدیدترین، جذاب‌ترین و متنوع‌ترین اپلیکیشن‌های کاربردی اندرویدی را از مجله دانلود اندرویدی دریافت کنید.
عوامل موثر بر کبدچرب کدام است؟
مقاومت به انسولین باعث می‌شود چربی‌ای که باید از خون خارج شود در کبد ذخیره شود. به دنبال این قضیه، پدیده التهاب درکبد ایجاد می‌شود. اگر فرد درمان نشود به دنبال التهاب و تجمع سلول‌های التهابی فیبروز ایجاد می‌شود.
تبلیغات
گروه دین
صفت بخشش از صفات خداوند است
وقتی قدرت انتقام داری و می بخشی
از جمله اموری که انسان به واسطه ی زندگی در اجتماع با آن مواجه می شود آن است که از ناحیه ی دیگران مورد ظلم و ستمی واقع شود و یا کدورت و دلخوردگی در او نسبت به دیگران در روابط و مناسبات اجتماعی اش پیش آید. این اجتماع می تواند از خانواده به عنوان اجتماعی کوچک شروع شود و تا عرصه های بین المللی و جهانی توسعه یابد که در اثر برخوردها و روابط مختلف بعضاً انسان دچار کدورت ها و ناراحتی هایی نسبت به سایرین گردد.
گروه زندگی
مراقب حافظه و خلق و خویتان باشید
بدترین غذاها برای مغز
مغز شما مهم‌ترین اندام بدنتان است؛ ضربان قلب و تنفس ریه‌ها را حفظ می‌کند و عامل عملکرد تمام سیستم‌های بدنتان است. برای همین حفظ عملکرد بهینه‌ی مغز به‌واسطه‌ی تغذیه‌ی سالم مهم است. برخی از غذاها تأثیر منفی بر مغز دارند، حافظه و خلق و خو را تحت تأثیر قرار داده و ریسک زوال عقل را افزایش می‌دهند.
گروه فرهنگ
سینمای استراتژیک چیست و چه جایگاهی دارد؟
از هالیوود تقلید کنیم
همچنان فصل مشترک سوال‌ها از سینمای ایران این است که چرا مسائل استراتژیک جایگاهی که باید، در فیلم‌ها ندارند؟ چرا سینماگران کمتر سراغ روایت دراماتیک از تاریخ معاصر، شخصیت‌های برجسته، مسائل ملی، منطقه ای و سوژه هایی از این دست می‌روند؟
گروه جامعه
پیشرفت روزافزون فناوری اطلاعات و ارتباطات
با شهر هوشمند آشنا شوید
جهان امروز، تدریجا وارد مرحله‌ی تمام الکترونیک می‌شود و این روند زمینه ساز ایجاد شهر هوشمند در نقاط مختلف جهان شده است؛ شهری که تمام خدمات، رفتار شهروندان و دیگر امور کاملا تحت کنترل و نظارت است.
تبلیغات
مرکز یادگیری
شورش سیستم ایمنی علیه مغز!
طی یک بیماری نادر در علم پزشکی، سیستم ایمنی بدن یک زن مغز وی را هدف قرار داد. پس از مراجعه این زن ۲۷ ساله به اورژانس در کلرادو، مشخص شد که این فرد دچار یک بیماری نادر شده که طی آن سیستم ایمنی بدن وی مغزش را هدف قرار داده است.
آیا ذهن انسان توسط فیزیک محدود شده؟
شاید یکی از جذاب‌ترین و جالب‌ ترین پدیده‌ ها در فیزیک کوانتوم چیزی است که اینشتین آن را «تاثیر شبح‌ وار در یک فاصله» نامید- که به در هم‌تنیدگی کوانتومی هم شناخته شده است.
کیهان واقعا چند بُعد دارد؟
کیهان ما واقعا چند بعد دارد؟ یک مهندس، ریاضی‌دان و فیزیکدان درباره‌ی کیهان هم‌صحبت می‌شوند. به نظر شما آنها چند بعد می‌یابند؟
زندگی نامه حکیم عمر خیام
حکیم غیاث الدین ابوالفتح عُمَر بن ابراهیم خیام نیشابوری که به خیامی و خیام نیشابوری و خیامی النیسابوری هم نامیده شده است، فیلسوف، ریاضی دان، ستاره شناس و شاعر بنام ایرانی در دورهٔ سلجوقی است.
حوزه و اندیشه
ایمان از منظر امیرمومنان (علیه السلام)
مردي به محضر علي ـ عليه السلام ـ آمد و درخواست کرد تا «ايمان» را برايش تشريح و بيان کند. امام فرمود: «فردا نزد من بيا تا در حضور جمعيت، تو را به آن آگاه کنم که اگر تو گفتارم را فراموش کردي، ديگري براي تو حفظ و نگهداري کند.
آشنایی اجمالی با «حدیث طیر»
يكي از دلايل تقدم و افضليت علي (ع) بر صحابه رسول الله و كافه افراد خلق حديثي است صحيح و متواتر به نام حديث طير (مرغ) كه انس بن مالك صحابي و خدمتكار خالص رسول الله روايت نموده و محدثيني شيعي و سني آن را از طرق گوناگون، به اسناد معتبر نقل كرده اند که در ادامه بیشتر با آن آشنا میشویم؛
درآمدي بر كتابشناسي كتب حديث
تشيّع، ‌با اعتقاد به عصمت امامان ـ عليهم السلام ـ و باور به استمرار نبوت در امامت، از منابع بسيار غني در دين شناسي برخوردار است. شيعيان،‌علاوه بر آنچه اهل سنّت از اقوال و سيره‌ي‌ پيامبر (صلي الله عليه و آله و سلم) ـ كه در طول 23 سال صادر شده ـ پذيرفته‌اند،‌ اقوال و سيره‌ي‌ امامان ـ عليهم السّلام ـ را ـ ‌كه در طول سيصد و اندي سال پس از پيامبر ظهور يافته ـ نيز باور دارند.
ٍثقه الاسلام «کلینـی»
از زندگي كليني جز «كافي» چيزي در دست نيست. كافي شناسنامه كليني است و كليني را بايد در آيينه كافي به تماشا نشست. كافي قلّه‌اي است كه بدون فتح آن اجتهاد ممكن نيست و اقيانوسي است كه بدون عبور از آن فهم معارف دين ميسّر نيست.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین