roseghermez
دوستان عزیز منظره دکتر احمدی نژاد و مهندس موسوی رو دیدید؟

به نظرم حرفای رئیس جمهور فعلی فقط از سر استیصال بود! ایشون هیچ پاسخی در قبال صحبتهای آقای موسوی نداشتند و فقط به افراد خاص و اسامی تکیه داشتند! شخص دوم مملکت نباید اینجوری به بقیه توهین کنه، مسائلی که در بیانات آقای احمدی نژاد مطرح شد فقط مربوط به دولتهای آقایان رفسنجانی و خاتمی بود، این در حالیکه رقیب اصلی ایشان کس دیگری است.

آقای موسوی چند بار در صحبت هاشون به این مساله اشاره کردند که مشکل شما با آقای رفسنجانی و خاتمی ربطی به من نداره و شما که رسانه رو در اختیار دارید با این افراد به مباحثه بپردازید. اما آقای احمدی نژاد محور اصلی صحبتهای خود را آقای رفسنجانی بیان کردند.

امیدوارم فردی که اصلح تره انتخاب شه
جمعه 15/3/1388 - 0:47
ahmadchalepey
خدا را شاکرم که امشب ماهیت واقعی این افراد روشن شد.ما همین رئیس جمهور را میخواهیم.او که با شجاعت خود ما را در عرصه جهانی سرفراز و پیروز گردانید.
4 سال تمام تهمتها و افتراها را شنید و چیزی نگفت.همه بر او تاختند هر توهینی بود کردند.ولی امشب همه ملت ایران فهمیدند که این مرد شجاع چرا سکوت کرد.فقط به خاطر مصلحت نظام سکوت کرد ولی دیگر جای سکوتی نمانده.باید همگان ماهیت این افراد را بفهمند.
مطمئنا یه روزی همگان خواهند فهمید که محمود احمدی نژاد کی بوده و چقدر بزرگ بوده
اکثر گروها اکثر شخصیتها دست در دست هم گذاشتند تا محمود احمدی نژاد را شکست دهند.
این همان چیزیه که دشمن ما آمریکا اسرائیل و... می خواهند و منتظر آن هستند.
همان افرادی که محمود احمدی نژاد دست آنان را از بیت المال کوتاه کرده.همان افرادی که حب دنیایی دارند.همان افرادی که به فکر جیبهای خودشان هستند نه به فکر مردم
زهی خیال باطل.مردم ما آگاهند و خودشان میدانند که چه کسی اصلح است.
ما جوانان و دانشجویان حامی رئیس جمهور عزیزمان هستیم و تا آخرین نفس از او حمایت خواهیم کرد.
ای خدای بزرگ رئیس جمهور ما را سلامت نگهدار
(تا به امروز نگران این بودم که شاید انتخابات به دور دوم بکشد ولی دیگر مطمئنم که محمود احمدی نژاد در دور اول انتخابات با اکثریت قاطع آرا پیروز انتخابات خواهد شد.)
پنج شنبه 14/3/1388 - 1:33