almassite ( تعداد مطالب : 4 ) ( تعداد نظرات : 0 )

تولیدکننده حفاظ جلوی پنجره ، تهیه و نصب و رنگ آمیزی نرده حفاظ پنجره ساختمان در اصفهان ، تهران و کرج

نرده بالکن و حفاظ جلوی پنجره  را از دو دیدگاه درونی و بیرونی میتوان بررسی کرد و در هر دو دیدگاه به بعد ماده و معنای آن نیز توجه نمود. از ابعاد مادی نرده بالکن و حفاظ جلوی پنجره میتوان به بعد حفاظت و صیانت آن اشاره نمود که آدمی را از ناهنجاری های وارده از دنیای بیرون و اختلالات روانی درونی همچون سپری ستبر محفوظ می کند.
بالکن ها و پنجره های بنا که در حکم چشم و گوش و بینی و دهان آن بوده و تنها محل ارتباطی بنا با دنیای خارج هستند که به ساکنین آن امکان میدهد با محیطی که جزوی از آن هستند در تعامل باشند از اهمیت بالایی برخوردارند و با وجود چنین نرده های زیبایی که در معنای روح شان بوده کیفیتی دو چندان پیدا کنند.
این کیفیتبا نقش زیبای آنها در ارتباط بوده و به معماران عزیز این امکان را میدهد که با طراحی پنجره ها با دست انداز کوتاهتر و جبران آن با فضایی پر نور و فراخ داشته باشند که سرشار از زندگی و جاودانگی است. لذا سایه روشن های ایجاد شده توسط این نرده ها و حفاظ ها و همچنین دید فراختر از درون و محصوریت از بیرون کیفیت این فضا را دو چندان میکند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 582روز قبل
دوشنبه 10/10/1397 - 21:2
almassite ( تعداد مطالب : 4 ) ( تعداد نظرات : 0 )

ساخت نرده تراس فرفورژه در تهران و کرج ، اگر طراح باهوشی باشید می توانید نرده ها و فلاور باکس هایی را که قصد دارید در فضای بالکن تان استفاده کنید را یکی کنید و با یک تیر سه نشان را بزنید. هم گلدان های تان را سامان دهی می کنید هم نرده های خلاقانه دارید هم نمای خارجی ساختمان تان جلوه ای خاص می گیرد مخصوصا این که تراس ها قطعا در همه طبقات اجرا می شوند.

یکی دیگر از مجبوب ترین نوع نرده ها برای تراس و بالکن، نرده های فرفورژه هستند. نرده های فرفورژه به صورت معمول درای اشکال جالب و به هم پیجیده هستند. نرده های فرفورژه بیشتر برای خانه هایی که سبک کلاسیک دارند،مناسب است. پر جزئیات بودن این نوع نرده ها و حفاظ تراس با نوع معماری خانه های کلاسیک تناسب دارد.

ضمن داشتن ویژگی های پنجره آکاردئونی، دارای دستگیره و قفل سوئیچ خور در هر دو طرف می‌باشد. بنابراین ضمن افزایش امنیت و استحکام ، تمام انتظارات شما را از یک درب ضد سرقت برطف میکند

حفاظ درب ورودی آپارتمان با تسمه ۵ میل و قوطی سنگین جهان با کیفیت ترین پرچ ها حمل رنگ و نصب رایگان  در جردن
ساخت حفاظ پنچره طرح دار و ساده
ساخت حفاظ رو دیوار و حفاظ بوته ای
حمل رنگ نصب رایگان
✫رضایت مشتری تبلیغ ماست ✫


آدرس : تهران، بازار آهن شاد آباد، بهار جنوبی، بلوک 10 ، پلاک 18            همراه : 09126215957

زمان آخرین مطلب این کاربر: 582روز قبل
دوشنبه 10/10/1397 - 20:57
almassite ( تعداد مطالب : 4 ) ( تعداد نظرات : 0 )

شستشوی فرش دستباف در تهران با احتیاط،تمیز،پاکیزه و حرفه ای


یکی از مهم تین مراحل نکات در نگهداری فرش های با ارزش دستبافت ، شستشوی آن است که در تهرانشهر به روش خاصی صورت می گیرد. شستشوی فرش به طور معمول پس از پرداخت صورتمی گیرد و در مرحله بعد اگر مشتری مایل باشد، شور صادراتی جهت کهنه نما کردن و براق کردن فرش انجام میشود.شور صادراتی از مهم ترین روش های شستشوی فرش دستباف است که هر یک شامل مراحل خاصی بوده و با استفاده از مواد شیمیایی مخصوصی نیز صورت می گیرد. روش شستشوی فرش دستباف در قالیشویی تأثیرزیادی بر شکل ظاهری آن داشته و از مراحل مهم تکمیل قالی به حساب می آید

تلفن تماس برای سفارش شستشوی فرش دستباف در تهران

09129381214

زمان آخرین مطلب این کاربر: 582روز قبل
دوشنبه 10/10/1397 - 20:52
PARASTO2006 ( تعداد مطالب : 159 ) ( تعداد نظرات : 0 )

خونه تکونی نزدیکه پس این مطلبو بخونیدlaughing

انجام کارهای منزل شاید به نظر سخت برسه، اما یک خانه مرتب و تمیز تاثیر خیلی خوبی روی روان و ذهن ما دارد و باعث آرامش میشود، در اینجا راه هایی برای ترغیب خودتان به تمیز کردن خانه پیشنهاد داده ایم.

1- کارها را به کارهای کوچکتر بخش بندی کنید: تمام کردن یک کار، حتی یک کار کوچک، از نظر ذهنی برای شما لذت بخش است. به همین دلیل با تبدیل کارها به کارهای کوچکتر یک راه خوب برای جلوگیری از به تعویق انداختن کارهاست.

2- یک آلارم ۱۰ دقیقه ای تنظیم کنید: با خودتان شرط کنید که برای ۱۰ دقیقه کار را انجام دهید، معمولا با دیدن گذشت زمان تنها ۱۰ دقیقه و مقدار کاری که انجام داده اید به کار کردن ادامه میدهد، اما حتی اگر این اتفاق هم رخ ندهد در هر صورت شما ۱۰ دقیقه از زمانتان را کار کرده اید.

3- موانع را از سر راه بردارید: کارهای سخت را در زمان هایی که انرژی بیشتری دارید انجام دهید، در واقع شما باید در زمان هایی که انرژی بیشتری دارید هر کاری میتوانید انجام دهید تا کار را برای زمانی که بی حوصله هستید راحت تر کنید.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 683روز قبل
سه شنبه 17/11/1396 - 14:42
دانش نامه ساختمان ( تعداد مطالب : 2 ) ( تعداد نظرات : 0 )

طرح چوبورق کامپوزیت طرح چوب یکی از زیبا ترین مدل های ورق آلومینیوم کامپوزیت است که با بهر گیری از طرح های طبیعی چوب جلوه زیبا و گرم را به نمای ساختمان می دهد. نمای کامپوزیت طرح های چوب که با شیوه آنودایز شده طول عمر رنگ این مدل ورق کامپوزیت را برای حداقل 20 سال تضمین منیی کند مناسب برای اجرا در نمای ساختمان های است که به هم سانی با محیط طبیعی اطراف حود اهمیت می دهند. نمای کامپوزیت طرح چوب می تواند با سایر نماهای ساختمانی ترکیب شود و جلوه گرم و زیبای به نمای ساختمان دهد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 925روز قبل
جمعه 6/11/1396 - 2:48
دانش نامه ساختمان ( تعداد مطالب : 2 ) ( تعداد نظرات : 0 )

نمای کامپوزیت پوشش مدرنی از ورق های آلومینیومی طرح دار با ضخامت های 3 تا 6 میلیمتر است که بوسیله شاسی آهنی یا آلومینیومی به سازه اصلی ساختمان وصل شده و وظیفه ایجاد یک شکل و یک ساختار بیرونی برای نمای ساختمان را دارد که معرف روح طراح و سازنده ساختمان و نشانه ای از کاربری ساختمان و اهمیت به کیفیت ساخت می باشد. نمای کامپوزیت به دلیل خصوصیات منحصر به فرد ورق های کامپوزیت مانند: سبکی - سرعت بالای ساخت - تنوع طرح و رنگ - پوششی مدرن و خلاق - مقاوت بالا در برابر عوامل فرسایشی محیط بیرونی ساختمان در طراحی نما کاربرد فراوانی دارد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 925روز قبل
جمعه 6/11/1396 - 2:30
Nader_sh ( تعداد مطالب : 7 ) ( تعداد نظرات : 0 )

طراحی غرفه و غرفه سازی نمایشگاهیطراحی غرفه
شرکت ایده طراحان کندو ، با دارا بودن گرید غرفه سازی A از شرکت نمایشگاهی بین المللی تهران در امر طراحی غرفه،ساخت غرفه و تامین تجهیزات نمایشگاهی فعالیت مینماید.

جهت ثبت سفارش و یا مشاوره غرفه سازی و طراحی غرفه با شماره تماس 4-44962501 تماس حاصل فرمایید.

برخی از طراحی های انجام شدهمدیریت و طراحی غرفه
اگر باور داشته باشیم که غرفه هر شرکت در نمایشگاه ها،به منزله کارت شناسایی و معرف شخصیت آن شرکت تلقی میشود ؛به اهمیت غرفه واتف شده ایم.درواقعه،غرفه برآیند همه نیروها و هزینه هایی است که صرف حضوردر نمایشگاه کرده ایم  تا به موفقیت دست یابیم.امروزه طراحی و ساخت یک غرفه در نمایشگاهها اهمیت بسیار زیادی برای شرکت ها دارد.زیرا شرکت ها با توجه به تخصصی شدن نمایشگاهها و زیادی برای شرکت ها دارد.

زیرا شرکت ها با توجه به تخصصی شدن نمایشگاهها و اصول مدیریت بازاریابی تمایل دارند با یک برنامه ریزی بسیار دقیق حضور پر رنگتری را در یک نمایشگاه از خود به نمایش بگذارند و ارتباط مناسب تر و اثرگذارتری با بازدید کنندگان برقرار نمایند تا بتوانند سهم مناسب از بازار را بدست بیاورند.در نتیجه بدنبال تدبیری برای جذب بیشتر بازدید کنندگان از غرفه خود هستند.

اصول موفقیت به عوامل متعددی از قبیل مکان برگزاری نمایشگاه،خلاقیت،شرایط زمانی،داشتن تیم کارآمد و مناسب،نوآوری در ارتباط با شناخت محیط و اهداف شرکت و……….بستگی دارد که همه این موارد را نمیتوان در این نوشتار بطور کامل بیان نمود بلکه سعی شده است بصورت کاربردی به معرفی و تشریع مواردی(تجربیات و موضوعات علمی بیان شده است توسط طراحان و کارشناسان صنعت نمایشگاهی)که در رسیدن به غرفه قابل قبول برای تحقق اهداف حضور در نمایشگاه موثر است بپردازد.طراحی غرفه

طراحی غرفه
طراحی غرفه خلاقیت وهنر بهتر زیستن در فضا و زمان محدود،میتواند اولین ایده جهت طراحی غرفه نمایشگاهی جایی است که در آن نمایش نوآوری،خلاقیت تکنولوژی و فناوری جدید،و تجارت و رقابت برای نمایش یا فروش نقش عمده ای بازی میکند.چرا طراحی غرفه در فرآیند برگزاری نمایشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است؟باید عنوان نمود اگر غرفه ای بدرستی و کامل طراحی شده باشد در ازدحام و شلوغی دوران نمایشگاه میتواند پیام غرفه دار و یا شرکت را با تاثیرگذاری قوی به مخاطب مورد نظر برساند و با توجه به زمان محدود بازدید کننده از غرفه (5الی 20دقیقه)بتواند تاثیرگذاری ماندگار در یک موقعیت رقابتی بوجود بیاورد.طراحی غرفه

استفاده از عناصر و مولفه های نظیر نور،رنگ،فرم و … در
استفاده از عناصر و مولفه های نظیر نور،رنگ،فرم و …….که بیانگر عقاید مرتبط با فعالیت های بشری بوده و نگرش،احوال وشخصیت انسانها را تحت تاثیر قرار میدهند میبایست هدف اصلی طراحی غرفه و چیدمان محصولات آن باشد تا به بهبود عملکرد فیزیکی و روانی،دست یابی به اصول زیبا شناسانه فضای داخلی محقق گردد.طراحی غرفه ،حساس ترین مرحله حضور در و تجهیزات نمایشگاه  به حساب می آید.میزان موفقیت در این مرحله روی موفقیت دیگرمراحل بسیار موثر است در نتیجه گذر از این مرحله توجه زیادی را طلب میکند و باید تاکید نمود که اصول موفقیت،به عوامل انسانی،فکر خلاق و نوآور،شناخت محیط و واقعیات، درک شرایط زمانی و مکانی نمایشگاه بستگی دارد.

بنابر این واگذاری امر طراحی به هرکسی جایز نیست و باید دقت لازم را در انتخاب طراح نمود.در ای که متناسب با نیازها و اهداف شرکت باشد.سعی کنید برای رسیدن به موفقیت،موضوعات ضروری و مهم ذیل را مطرح و دلایل اهمیت آنها بشناسید.

برای معرفی شرکت چه نوع تصویری باید ارایه نمایید؟
غرفه شما معرف شخصیت و ارزش شرکت تان میباشد زیرا ارتباط عاطفی با مشتریان ایجاد مینماید.شکل،اقلام نمایشی،رفتار ظاهری،رنگ ها،تصاویرو……در رساندن پیام شرکت موثر است.هر چه بتوان در این بخش تامل کرد و کاری متفاوت ارایه نمود برای رسیدن به اهداف موفق تر خواهیم بود.شرکتی که خواهان ارایه جلوه ای از فناوری برتر و نوآوراست بسیار متفاوت تر از شرکتی عمل میکند که خواهان تصویری تخصصی و تثبیت شده اند.

یرای تحقق اهداف چه کاری میخواهید انجام دهید؟
اهداف شرکت برای حضور در نمایشگاه واقعا میتواند تعیین کننده شکل حقیقی غرفه باشد.اگر تمایل دارید بازدیدکننده یا مشتری به نسبت بیشتری داشته باشید،به فضایی مناسب و مجذوب کننده نیاز دارید که ورود بازدید کنندگان را براحتی میسر سازد و کارکنان غرفه نیز بسهولت بتوانند به ارایه خدمت در آن بپردازند طراحی غرفه.اما اگر بدنبال آن هستید که با تعدادی از افرادی کلیدی و یا مشتری خاص ارتباط برقرار کنید،آنگاه به غرفه ای نیاز دارید که فضای گفتگو و مذاکره مناسبی داشته باشد و بتوانید حداکثر بهره برداری را از زمان برای عقد قراردادها داشته باشید طراحی غرفه.

اهداف و خواسته متفاوت ،مستلزم طراحی کاملا متفاوت است.غرفه دارانی که تمایل دارند تصویری مناسب از شرکت خود ارایه دهند و کسب وجهه نمایند به تصاویر گرافیکی بزرگتر و المانهای معماری متفاوتری نیاز دارند تا بتوانند بر بازدید کننده تاثیری بیشتر ایجاد کنند.

انداه مناسب غرفه موردنیازتان چقدر است؟
بسیاری از شرکت ها در نمایشگاههای مختلف،با توجه به نیازها و اهداف تعیین شده،در متراژهای متفاوت حضور میبابند.در اغلب موارد،بجزمورد محدودیت اختصاص فضا از طرف سازمان برگزارکننده،از غرفه های ردیفی برای نمایشگاههای عمومی و مصرفی و برای نمایشگاههای در سطح ملی و بین المللی که رقابت نیز بیشتر است از دیگر انواع غرفه و درمتراژوسیعتر مشارکت مینمایند.

با برنامه ریزی و پیش بینی درست از درست از شرایط و مقررات موجود درسایت های نمایشگاهی،غرفه داران میتوانند غرفه ای بزرگ و با زیربنایی بیشتر طراحی کنند که در فضایی با وسعت کوچکتر قرار بگیرد.طراحی در سالن های با ارتفاع مناسب و طراحی غرفه ای طبقاتی(نیم طبقه) با ارتفاع قابل بهره برداری علاوه برجذابیت لازم،باعث صرفه جویی در بعضی از هزینه ها نیز میگردد.

تحقق اهداف با صرفه جویی در بودجه نمایشگاهی
برای ساختن یک غرفه مناسب،دست یافتن به یک بودجه معقول و توجیه پذیرضروری است.هدف طراحان نمایشگاهی هماهنگ ساختن نیازها و ارایه طرح مناسب با توجه به اهداف شرکت هت و بودجه تعیین شده برای ایمکار میباشد. بسیاری از غرفه داران در خصوص اختصاص بودجه برای این امر محدودیت دارندو میخواهند در این بودجه صرفه جویی کنند تا بتوانند مراحل بیشتری در نمایشگاهها حضور داشته باشند(با توجه به نوع فعالیت و محصول و خدمات)برخی از شرکت ها نیزهدف گذاری میکنند فقط سالی یک بار فضای نمایشگاهی بزرگی را اختیار نمایند و با حضور در نمایشگاه و ساخت غرفه ای در خور تاثیر گذار شوند. غرفه سازی

چه چیزی برای مخاطبان شما اولویت بالاتری دارد؟
اولویت اصلی ومهم مشتریان شرکت شما کدامند؟درک این موضوع و تصمیم برای ارایه خدمات و نمایش کالا مهم است با مشخص کردن خواسته و منافعی که مشتریان در جستجوی آن هستند و بررسی مزایای رقابتی و نسبی و کلیدی شرکت،به مسائل مهم و درک درست از موضوع پی میبرید.برای رسیدن به این نقطه به مذاکرات بسیاری نیاز است که با محصولات شرکت(کالا و خدمات) شروع و به ویژگی های این محصولات و مزیت های این ویژگی ها میرسد.با استنتاج از موارد بالا میتوانید پیام مناسب و درستی با توجه به مزایای کلیدی شرکت بدست آورید که انگیزه لازم را برای جذب مشتریان در آن نهفته باشد. دکوراسیون داخلی

چه پیامی را مد نظر دارید که در وهله اول مخاطبان دریافت نمایند و پس از پایان نمایشگاه در خاطر داشته باشند؟
طراحی پلان غرفه نمایشگاه
آیا میخواهید  غرفه سازی نمایشگاه تصویربرند شما را در ذهن آنان حک شود؟(بسیاری از شرکت ها حضور در نمایشگاه را بدین منظور انجام میدهند بدین معنی که ما هستیم و تاکیید بر حضور دایم)آیا در صدد هستید تا ویژگیهای جدید شرکت شما را به خاطر بسپارند و جاذبه ای برای مشتری شدن آنان فراهم نمایید؟طراحی غرفه یا مزیت رقابتی شما را نسبت به دیگر رقبا در یاد داشته باشند؟پیام خود را ساده کنید.طراحانی که بروشورها یا تبلیغاتی را طراحی میکنند که مملو از نشانه ها و گرافیک های نمایشگاهی و اطللاعات بیش از اندازه هستند،از کارایی آنها میکاهند.تبلیغات روی بیلبردها را مد نظر قرار دهید و الگو بردتری کنید.بهتر است که به دنبال تاثیرگذاری مناسب باشید و از طراحان و گرافیست های مجرب و با سابقه استفاده نمایید. 

طراحی غرفه به قلم استاد میر ظفر جویان

زمان آخرین مطلب این کاربر: 951روز قبل
يکشنبه 10/10/1396 - 15:14
Nader_sh ( تعداد مطالب : 7 ) ( تعداد نظرات : 0 )

مدیریت و طراحی غرفه و غرفه سازی

غرفه سازی


اگر باور داشته باشیم که غرفه هر شرکت در نمایشگاه ها،به منزله کارت شناسایی و معرف شخصیت آن شرکت تلقی میشود ؛به اهمیت غرفه واتف شده ایم.درواقعه،غرفه برآیند همه نیروها و هزینه هایی است که صرف حضوردر نمایشگاه کرده ایم  تا به موفقیت دست یابیم.امروزه طراحی و ساخت یک غرفه در نمایشگاهها اهمیت بسیار زیادی برای شرکت ها دارد.زیرا شرکت ها با توجه به تخصصی شدن نمایشگاهها و زیادی برای شرکت ها دارد.

زیرا شرکت ها با توجه به تخصصی شدن نمایشگاهها و اصول مدیریت بازاریابی تمایل دارند با یک برنامه ریزی بسیار دقیق حضور پر رنگتری را در یک نمایشگاه از خود به نمایش بگذارند و ارتباط مناسب تر و اثرگذارتری با بازدید کنندگان برقرار نمایند تا بتوانند سهم مناسب از بازار را بدست بیاورند.در نتیجه بدنبال تدبیری برای جذب بیشتر بازدید کنندگان از غرفه خود هستند.

اصول موفقیت به عوامل متعددی از قبیل مکان برگزاری نمایشگاه،خلاقیت،شرایط زمانی،داشتن تیم کارآمد و مناسب،نوآوری در ارتباط با شناخت محیط و اهداف شرکت و……….بستگی دارد که همه این موارد را نمیتوان در این نوشتار بطور کامل بیان نمود بلکه سعی شده است بصورت کاربردی به معرفی و تشریع مواردی(تجربیات و موضوعات علمی بیان شده است توسط طراحان و کارشناسان صنعت نمایشگاهی)که در رسیدن به غرفه قابل قبول برای تحقق اهداف حضور در نمایشگاه موثر است بپردازد.طراحی غرفه

طراحی غرفه


طراحی غرفه خلاقیت وهنر بهتر زیستن در فضا و زمان محدود،میتواند اولین ایده جهت طراحی غرفه نمایشگاهی جایی است که در آن نمایش نوآوری،خلاقیت تکنولوژی و فناوری جدید،و تجارت و رقابت برای نمایش یا فروش نقش عمده ای بازی میکند.چرا طراحی غرفه در فرآیند برگزاری نمایشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است؟باید عنوان نمود اگر غرفه ای بدرستی و کامل طراحی شده باشد در ازدحام و شلوغی دوران نمایشگاه میتواند پیام غرفه دار و یا شرکت را با تاثیرگذاری قوی به مخاطب مورد نظر برساند و با توجه به زمان محدود بازدید کننده از غرفه (5الی 20دقیقه)بتواند تاثیرگذاری ماندگار در یک موقعیت رقابتی بوجود بیاورد.طراحی غرفه

استفاده از عناصر و مولفه های نظیر نور،رنگ،فرم و … در طراحی غرفه


استفاده از عناصر و مولفه های نظیر نور،رنگ،فرم و …….که بیانگر عقاید مرتبط با فعالیت های بشری بوده و نگرش،احوال وشخصیت انسانها را تحت تاثیر قرار میدهند میبایست هدف اصلی طراحی غرفه و چیدمان محصولات آن باشد تا به بهبود عملکرد فیزیکی و روانی،دست یابی به اصول زیبا شناسانه فضای داخلی محقق گردد.طراحی غرفه ،حساس ترین مرحله حضور در نمایشگاه به حساب می آید.میزان موفقیت در این مرحله روی موفقیت دیگرمراحل بسیار موثر است در نتیجه گذر از این مرحله توجه زیادی را طلب میکند و باید تاکید نمود که اصول موفقیت،به عوامل انسانی،فکر خلاق و نوآور،شناخت محیط و واقعیات، درک شرایط زمانی و مکانی نمایشگاه بستگی دارد.

بنابر این واگذاری امر طراحی به هرکسی جایز نیست و باید دقت لازم را در انتخاب طراح نمود.در طراحی غرفه ای که متناسب با نیازها و اهداف شرکت باشد.سعی کنید برای رسیدن به موفقیت،موضوعات ضروری و مهم ذیل را مطرح و دلایل اهمیت آنها بشناسید.

برای معرفی شرکت چه نوع تصویری باید ارایه نمایید؟


غرفه شما معرف شخصیت و ارزش شرکت تان میباشد زیرا ارتباط عاطفی با مشتریان ایجاد مینماید.شکل،اقلام نمایشی،رفتار ظاهری،رنگ ها،تصاویرو……در رساندن پیام شرکت موثر است.هر چه بتوان در این بخش تامل کرد و کاری متفاوت ارایه نمود برای رسیدن به اهداف موفق تر خواهیم بود.شرکتی که خواهان ارایه جلوه ای از فناوری برتر و نوآوراست بسیار متفاوت تر از شرکتی عمل میکند که خواهان تصویری تخصصی و تثبیت شده اند.

یرای تحقق اهداف چه کاری میخواهید انجام دهید؟
اهداف شرکت برای حضور در نمایشگاه واقعا میتواند تعیین کننده شکل حقیقی غرفه باشد.اگر تمایل دارید بازدیدکننده یا مشتری به نسبت بیشتری داشته باشید،به فضایی مناسب و مجذوب کننده نیاز دارید که ورود بازدید کنندگان را براحتی میسر سازد و کارکنان غرفه نیز بسهولت بتوانند به ارایه خدمت در آن بپردازند طراحی غرفه.اما اگر بدنبال آن هستید که با تعدادی از افرادی کلیدی و یا مشتری خاص ارتباط برقرار کنید،آنگاه به غرفه ای نیاز دارید که فضای گفتگو و مذاکره مناسبی داشته باشد و بتوانید حداکثر بهره برداری را از زمان برای عقد قراردادها داشته باشید طراحی غرفه.

اهداف و خواسته متفاوت ،مستلزم طراحی کاملا متفاوت است.غرفه دارانی که تمایل دارند تصویری مناسب از شرکت خود ارایه دهند و کسب وجهه نمایند به تصاویر گرافیکی بزرگتر و المانهای معماری متفاوتری نیاز دارند تا بتوانند بر بازدید کننده تاثیری بیشتر ایجاد کنند.

انداه مناسب غرفه موردنیازتان چقدر است؟


بسیاری از شرکت ها در نمایشگاههای مختلف،با توجه به نیازها و اهداف تعیین شده،در متراژهای متفاوت حضور میبابند.در اغلب موارد،بجزمورد محدودیت اختصاص فضا از طرف سازمان برگزارکننده،از غرفه های ردیفی برای نمایشگاههای عمومی و مصرفی و برای نمایشگاههای در سطح ملی و بین المللی که رقابت نیز بیشتر است از دیگر انواع غرفه و درمتراژوسیعتر مشارکت مینمایند.

با برنامه ریزی و پیش بینی درست از درست از شرایط و مقررات موجود درسایت های نمایشگاهی،غرفه داران میتوانند غرفه ای بزرگ و با زیربنایی بیشتر طراحی کنند که در فضایی با وسعت کوچکتر قرار بگیرد.طراحی در سالن های با ارتفاع مناسب و طراحی غرفه ای طبقاتی(نیم طبقه) با ارتفاع قابل بهره برداری علاوه برجذابیت لازم،باعث صرفه جویی در بعضی از هزینه ها نیز میگردد.

تحقق اهداف با صرفه جویی در بودجه نمایشگاهی


برای ساختن یک غرفه مناسب،دست یافتن به یک بودجه معقول و توجیه پذیرضروری است.هدف طراحان نمایشگاهی هماهنگ ساختن نیازها و ارایه طرح مناسب با توجه به اهداف شرکت هت و بودجه تعیین شده برای ایمکار میباشد. بسیاری از غرفه داران در خصوص اختصاص بودجه برای این امر محدودیت دارندو میخواهند در این بودجه صرفه جویی کنند تا بتوانند مراحل بیشتری در نمایشگاهها حضور داشته باشند(با توجه به نوع فعالیت و محصول و خدمات)برخی از شرکت ها نیزهدف گذاری میکنند فقط سالی یک بار فضای نمایشگاهی بزرگی را اختیار نمایند و با حضور در نمایشگاه و ساخت غرفه ای در خور تاثیر گذار شوند. غرفه سازی

چه چیزی برای مخاطبان شما اولویت بالاتری دارد؟
اولویت اصلی ومهم مشتریان شرکت شما کدامند؟درک این موضوع و تصمیم برای ارایه خدمات و نمایش کالا مهم است با مشخص کردن خواسته و منافعی که مشتریان در جستجوی آن هستند و بررسی مزایای رقابتی و نسبی و کلیدی شرکت،به مسائل مهم و درک درست از موضوع پی میبرید.برای رسیدن به این نقطه به مذاکرات بسیاری نیاز است که با محصولات شرکت(کالا و خدمات) شروع و به ویژگی های این محصولات و مزیت های این ویژگی ها میرسد.با استنتاج از موارد بالا میتوانید پیام مناسب و درستی با توجه به مزایای کلیدی شرکت بدست آورید که انگیزه لازم را برای جذب مشتریان در آن نهفته باشد.

چه پیامی را مد نظر دارید که در وهله اول مخاطبان دریافت نمایند و پس از پایان نمایشگاه در خاطر داشته باشند؟
آیا میخواهید تصویربرند شما را در ذهن آنان حک شود؟(بسیاری از شرکت ها حضور در نمایشگاه را بدین منظور انجام میدهند بدین معنی که ما هستیم و تاکیید بر حضور دایم)آیا در صدد هستید تا ویژگیهای جدید شرکت شما را به خاطر بسپارند و جاذبه ای برای مشتری شدن آنان فراهم نمایید؟طراحی غرفه یا مزیت رقابتی شما را نسبت به دیگر رقبا در یاد داشته باشند؟پیام خود را ساده کنید.طراحانی که بروشورها یا تبلیغاتی را طراحی میکنند که مملو از نشانه ها و گرافیک های نمایشگاهی و اطللاعات بیش از اندازه هستند،از کارایی آنها میکاهند.تبلیغات روی بیلبردها را مد نظر قرار دهید و الگو بردتری کنید.بهتر است که به دنبال تاثیرگذاری مناسب باشید و از طراحان و گرافیست های مجرب و با سابقه استفاده نمایید.طراحی غرفه غرفه سازی

طراحی غرفه به قلم استاد میر ظفر جویان

زمان آخرین مطلب این کاربر: 951روز قبل
دوشنبه 20/9/1396 - 13:24
Nader_sh ( تعداد مطالب : 7 ) ( تعداد نظرات : 0 )

بازسازی ساختمان

شرکت کندو دکور:
طراحان کندو ؛مجری دکوراسیون داخلی،بازسازی ساختمان و طراحی سه بعدی دکوراسیون داخلی،به عنوان کلینیک ساختمانی در تمامی نقاط تهران مشغول به فعالیت میباشد.

خدمات کندو دکور در زمینه بازسازی ساختمان :
·        با نرم افزارهای سه بعدی.

·        تخریب سازه های ساختمان به منظور تغییرات پلان و دکوراسیون

·        اجرای سازه های جداکننده فضاهای داخلی ساختمان

·        طراحی و اجرای کناف

·        سیم کشی و هوشمند سازی ساختمان

·        نورپردازی ساختمان ؛محیط داخلی ساختمان و نمای ساختمان

·        خدمات تامین و نصب انواع کفپوش (پارکت،سرامیک،لمینیت،موکت و..)

·        خدمات تامین و نصب انواع دیوارپوش (کاغذ دیواری،دیوار پوش pvc،نقاشی ساختمان)

·        تاسیسات ساختمان (اجرای تاسیسات سرمایشی و گرمایشی ،لوله کشی تاسیسات)

·        تامین لوازم دکوراتیو

·        تامین و نصب انواع درب و پنجره upvc

خصوصیات تیم اجرایی کندو دکور:
تخصص آکادمیک و تجربی
بازسازی ساختمان نیازمند تخصص آکادمیک و سواد بصری بالا به دلیل شناخت نیاز های فضای مورد نظر و تصمیم گیری و ارائه راه حل های مناسب اجرایی به همراه تجربه فراوان میباشد.

تیم طراحی سه بعدی منحصر به فرد:

طراحی اولیه مهمترین بخش در دکوراسیون داخلی محسوب میگردد.و باید تمامی جوانب و نیاز ها و تکنیک های طراحی و سبکهای خاص در آن لحاظ گردد.در طراحی دکوراسیون باید به راه حل های اجرایی و قدرت اجرایی تیم اجرایی دکوراسیون ،بازسازی ساختمان و امکانات موجود توجه ویژه نمود.

طراحی با توجه به اصول دکوراسیون داخلی
طراحی پروژه آرژانتین گروه اعزام

در طراحی داخلی باید به موارد زیادی توجه نمود.تفهیم کاربری فضا و رسیدن به حس مورد نظر در القاء به کاربران محیط ، موقعیت ساختمان نسبت به زاویه تابش خورشید ، سن کاربران فضا ،جنسیت کاربران محیط ، تفکیک کاربری فضا _محیط اداری_محیط _مسکونی_محیط تجاری_محیط درمانی …و بودجه در نظر گرفته شده جزو مواردیست که تجربه بالای طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان را میطلبد.

شناخت مصالح و لوازم در تعمیرات ساختمان
شناخت مصالح و انواع متریال و روش های اجرایی آنها جزو ارکانیست که در صورت رعایت هربخش باعث کاهش هزینه بازسازی ساختمان ، زمان مورد نیاز اجرایی ، و کیفیت اجرایی نهایی پروژه بازسازی ساختمان میگردد.

دلایل نیاز به تعمیرات ساختمان:
با توجه به عدم ساخت و ساز اصولی ساختمانهای کشور و استفاده از اجناس بی کیفیت و عدم طراحی مناسب اولی با توجه به نیاز کاربران محیط،و فرسودگی و استحلاک بخش های مختلف ساختمان از قبیل دیوار پوش ها کفپوش ها ،تاسیسات ساختمان،کابینت و لوازم نورپردازی و همچنین نیاز به تغییر ابعاد فضاهای مورد نیاز در ساختمان..تغییرات و تعمیرات ساختمان با توجه به متریال ها و سبکهای طراحی به روز اجتناب ناپذیر میباشد.

مراحل بازسازی ساختمان
مقاله باز سازی ساختمان
بازسازی ساختمان،تعمیرات ساختمان،طراحی دکوراسیون داخلی،دکوراسیون داخلی،بازسازی،آپارتمان،طراحی غرفه و غرفه سازی نمایشگاهی


رویکرد فضاگرا در دکوراسیون داخلی و:


دغدغه این رویکرد فضا، حرکت در آن و کشف فضا می باشد. از متفکران این رویکرد می توان به زیگفرید گیدئون( فضا، زمان و معماری)، برونو زوی، جان هیدک اشاره کرد.

امروزه با افزایش روز افزون جمعیت شهری و قیمت زمین، ساخت و ساز آپارتمان و زندگی آپارتمانی مقرون به صرفه تر شده است. بیشتر ما حداقل یک بار زندگی در محیط بسته آپارتمانی را تجربه کرده ایم و از معایب و مشکلات آپارتمان نشینی آگاهیم. یکی از عمده معایبی که بیشتر مردم از آن گله مند هستند خفه و بسته بودن فضای آپارتمان است. ما با استفاده از چندین نکته کوچک که بیشتر جنبه بصری دارد می توانیم این فضای مرده را زنده تر و آپارتمان خود را دلبازتر نماییم.

– انتخاب رنگ دیواره در بازسازی ساختمانا:
انتخاب رنگ مناسب برای فضای آپارتمانی بخصوص آپارتمان های با متراژ کم بسیار مهم است. رنگ ها از نظر درخشندگی و شفافیت انواع مختلف دارند که بهترین انتخاب، انتخاب رنگ های روشن با درخشندگی و شفافیت زیاد است. اصولا رنگ های روشن باعث می شوند که فضا بزرگ تر به نظر آید و هر چه شفافیت و درخشندگی آن بیشتر باشد به دلیل انعکاس نور فضا زنده تر( دینامیک) به نظر می رسد. یکی از رنگ های مناسب آپارتمان رنگ استخوانی روشن است، که علاوه بر داشتن شفافیت و روشنی با بیشتر رنگ های وسایل منزل هم نشینی دارد و کمپوزیسیون را ایجاد می نماید. جهت ایجاد تنوع در رنگ می توانید در قسمت دیوار اپن آشپزخانه از مصالح سنگی با رنگ های متنوع استفاده نمایید.

– انتخاب کفپوش در بازسازی ساختمان:
جهت پوشش کف آپارتمان از مصالح گوناگونی می توان بهره گرفت.( از جمله سرامیک ها، پارکت های طرح چوب، موکت و ….) اگر قصد تعویض کفپوش ساختمان را داشته باشید، در صورت استفاده از سرامیک می بایست در انتخاب رنگ آن دقت زیادی شود، زیرا استفاده از رنگ های تیره در کف، فضا را فشرده تر نشان می دهد. معمولا استفاده از رنگ های بسیار روشن مثل سفید نیز معایبی به همراه دارند، یکی از معیب آن یک دست شدن فضا است که جهت برطرف کردن یک دستی آن می توان از یک قالیچه در زیر مبل استفاده کرد. یا این که در میان سرامیک ها با رنگ های متفاوت را به کار گرفت. در صورت استفاده از پارکت نیز می بایست نکات گفته شده را رعایت نمود و رنگ های روشن طرح چوب را انتخاب کرد.

– انتخاب مبلمان و نحوه قرار گیری:
انتخاب رنگ مبل اختیاری است اما استفاده از رنگ هایی مثل کرم روشن و یا حتی سفید به زنده تر کردن فضا کمک بیشتری می نماید و فضا بزرگتر به نظر می آید. در مورد انتخاب طرح مبل بهتر است حتی المقدور مبل هایی با اشکال هندسی صلب و یا بدون منحنی انتخاب شود. در مورد نحوه چیدمان آن بهتر است مبل ها را تقریبا چسبیده به دیوارها قرار داد علت انتخاب شکل بدون منحنی نیز این است که مبل ها در کنار دیوار صاف ترکیب مناسب تری را ایجاد نمایند. حتی المقدور سعی کنید وسایل خانه را نزدیک به دیوارها قرار دهید تا از هدر رفتن کوچکترین فضاها نیز جلوگیری شود. اگر در جلوی پنجره ها از پرده های پارچه ای استفاده می کنید بهتر است رنگ آن ها نیز روشن انتخاب شود.

– نورپردازی در بازسازی ساختمان:
نور نیز نقش مهمی را در زنده کردن فضا به عهده دارد. استفاده از نور مناسب و یکنواخت در آپارتمان خفگی محیط را از بین می برد، البته استفاده از نور طبیعی مناسب تر است. در صورت ضعیف بودن نور طبیعی کمبود آن را با به کار گیری نو مصنوعی جبران نمایید. حتی المقدور از پرده های عمودی یا کرکره ای استفاده نکنید، زیرا از ورود نور خورشید به داخل تا میزان زیادی جلوگیری می نمایند.رده های پارچه ای یا توری بهترین انتخاب برای پنجره های آپارتمان محسوب می شوند. زیرا نور را به خوبی از خود عبور می دهند. استفاده از نورپردازی موضعی بر روی قاب ها و… نیز باعث تحرک و ایجاد حرکت در فضا بازسازی ساختمان می شود.

تقسیم بندی فضای داخلی در بازسازی ساختمان:
فضای داخلی و نحوه و تقسیم بندی پلان ها، نقش مهمی را در ساختار معماری یک بنا بر عهده دارد‌. طراحی فضایی با انعطاف پذیری بالا  و تنوع پذیر از لحاظ چیدمان و آرایش سطوح می تواند کارکردهای مختلفی را بپذیرد و این در حالی است که مخاطب احساس رضایت بیشتری از فضا خواهد داشت. استفاده از جدا کننده های سبک و قابل حمل، شفاف سازی، رنگ بندی های متناسب با نیازهای موج تنوع مصالح، توجه به نحوه قرارگیری و تعامل مابین فضاهای مختلف از جمله ویژگی هایی هستند که در کنار ساختار خاصی که برای یک پلان معماری در نظر گرفته شده است، می تواند بر غنای آن افزوده و حتی قسمتی از مشکلات آن را حل کند.بازسازی ساختمان

از طرف دیگر معماری داخلی به لحاظ معیارهای روان شناسی اهمیت بسیاری دارد. میزان امنیت، صمیمیت، شور و هیجان و آرامش موجود در یک فضا را می توان با راهکارهای مناسب تشدید یا تضعیف کرد. هر کدام از انسان ها دارای تعلقات ذهنی و روحی خاصی هستند که پاسخ گویی به نیازهای آن ها در معماری داخلی اولویت قرار می گیرد، از این رو نگرشی علمی و راسیونال در کنار خلاقیت های هنری مطرح شده و یکی از مسائل مهم در این زمینه ایجاد تعامل و هماهنگی بین آن ها است.

امروزه مبحث طراحی و دکوراسیون داخلی، اهمیتی خاص یافته و حتی به عنوان رشته ای مجزا تدریس می شود. معماری گذشته ما سرشار است از ظرافت ها و ریزه کاری هایی کع هزاران ایده و خلاقیت را در خود نهفته است. تزئینات و کاشی کاری های داخلی با تناسبات و رنگ بندی خاص خویش در کنار کالبد درونی ، فضایی رمزگون را تداعی می کنند و هم اکنون نیز ارزش فضایی خویش را حفظ کرده است.

چیدمان و اهمیت آن در بازسازی ساختمان:
ژانر- کنتپری ری آرت ( Contemporary Art) با هنر معاشر در دهه ۷۰ میلادی به وجود آمد، اما ریشه های آن به دهه ها قبل و آثار کسانی هم چون مارسل دوشامپ، کرت شویترز برمی گردد. این دو نفر کسانی بودند که اولین چیدمان های هنری را انجام دادند. بعد از آن ها و در دهه ۶۰ میلادی هنرمندان دیگری در قالب[ کانسپتچوال آرت] اقدام به خلق آثاری کردند که بعدها در ژانر (اینستالیشن) یا هنر چیدمان قرار گرفت. به هرحال هنر چیدمان با اینستالیشن تعریف بسیار زیادی دارد. هنر چیدمان یا ( Installation art) استفاده کردن از عناصر مختلف است برای بیان تجربه هنرمند از فضایی مشخص.

موادی که در چیدمان استفاده می شوند، شامل طیف وسیعی هستند، از مواد و اشیای زندگی روزمره و طبیعت تا رسانه های جدید نظیر ویدیو، صدا، پرفورمانس( هنر اجرا) ، کامپیوتر و حتی اینترنت. هنر چیدمان لزوما در گالری های هنری اجرا نمی شود، بلکه ممکن است در هر فضای عمومی یا شخصی اجرا شود. بعضی از چیدمان ها فقط برای فضای خاصی طراحی شده اند. سبک های استفاده شده در هنر چیدمان بسیار متنوع هستند؛ از انتزاعی ( آبستره) گرفته تا روایی، از سیاسی تا صرفا نظری، اثری موقتی یا ماندگار. نام گذاری این سبک هنری در دهه ۱۹۷۰میلادی بود، ولی پیشروان آن متعلق به اوایل قرن بیستم بودند. در اواخر دهه ۱۹۱۰ میلادی جلوه هایی از هنر چیدمان در آثار هنرمندانی که می خواستند فراتر از قراردادهای مرسوم هنر نقاشی و مجسمه سازی بروند دیده می شود. این افراد معتقد بودند هنرهای زیبا باید با معماری در آمیخته شود.

انواع چیدمان در دکوراسیون داخلی:
اینستالیشن آرت از لحاظ کاربرد و عمل بخش وسیعی از هنر معاصر جهانی را در برمی گیرد. این شیوه هنری از ایده(نمایشگاه) یا نمایش برگرفته شده است. اینستالیشن عبارتی است مختلط که از تاریخ های چندگانه ای تشکیل شده است و شامل معماری، پر فورمنس آرت(هنر اجرا)، چیدمان و بسیاری از روش های برای به هم پیوستن روش های دیگر در هنر معاصر می شود. اینستالیشن به معنایی که ما هم اکنون می شناسیم از سال ۱۹۶۰ با برپایی نمایشگاه های جفت و جورکاری (Assemblage) و نمایشگاه های هنر محیطی به کار رفت. از خصوصیات اینستالیشن، فعال سازی یک محیط با یک مفهوم یا یک مفهوم با برخوردهای ظاهرا هنری است که بازسازی ساختمان  باعث شد اثر معنا و مفهوم و ارزش هنری پیدا کند. در سال ۱۹۸۹ گالری واحد ۷ لندن به هنر اینستالیشن اختصاص یافت و زمینه ساز تاسیس موزه اینستالیشن گردید.

رنگ بندی سرامیک ها:


به طور کلی ترکیبات عناصر واسطه در جدول تناوبی؛ مانند: وانادیم، کروم، منگنز، آهن، کبالت، نیل و مس به عنوان مواد رنگ زا در لعاب کاری به کار می رود؛ مثلا:

اکسید کبالت= آبی تا سرمه ای.

اکسید آهن= کرم رنگ.

اکسید کروم= سبز و صورتی و قهوه ای.

سرامیک های مدرن یا نوین( سرامیک های مهندسی) در ساخت این سرامیک ها به سه نکته اهمیت می دهند؛

خلوص در مواد،
روش های ویژه تولید،
کنترل دقیق بر فرآیند تولید.
سرامیک های مدرن امروزه کاربرد وسیعی در صنایع و پزشکی پیدا کرده اند؛ مانند: فرآورده های ویژه و سرامیک های تکنیکی، دیرگدازها، فرآورده های زمخت، فرآورده های ظریف. این فرآورده ها عمدتاََ از مواد اولیه خالص و سنتزی ساخته می شوند. این نوع سرامیک ها اکثراً در ارتباط با صنایع دیگر مطرح شده اند.

بازسازی ساختمان , تعمیرات ساختمان , شرکت بازسازی ساختمان , دکوراسیون داخلی , پیمانکار بازسازی, شرکت
سرامیک(Ceramic):
به مواد معمولاً جامدی که بخش عمده تشکیل دهنده آن ها غیر فلزی و غیر آلی باشد، سرامیک گفته می شود. بازسازی ساختمان این تعریف نه تنها سفالینه ها، پرسلان( چینی)، دیرگدازها، محصولات رسی سازه ای، ساینده ها، سیمان و شیشه را در بر می گیرد، بلکه شامل آهن رباهای سرامیکی، لعاب ها، فروالکتریک ها، شیشه_سرامیک ها، سوخت های هسته ای و… نیز شامل می شود.

برخی آغاز استفاده و ساخت سرامیک ها را در حدود ۷۰۰۰ سال ق.م می دانند در حالی که برخی دیگر قدمت آن را تا ۱۵۰۰۰ سال ق.م نیز دانسته اند. ولی در کل اکثریت تارخ نگاران بر ۱۰۰۰۰سال ق.م اتفاق نظر دارند( بدیهی است که این تاریخ مربوط به سرامیک های سنتی است). واژه سرامیک از واژه یونانی کراموس گرفته شده است که به معنی سفال یا شی ء پخته شده است.

مهم ترین عناصر پوسته زمین عبارتند از: اکسیژن ۵۰%، سیلیسیم ۲۶% و آلومینیم ۸% بنابراین می توان حدس زد که مواد اولیه سرامیکی (پوسته زمین) در واقع همان ترکیبات اکسیدی سیلیسیم و آلومینیم هستند، لذا به آن ها(آلومینو سیلیکات) گفته می شود. کانی آشنای رس نیز در واقع نوعی( آلومینو سیلیکات) آب دار می باشد.(رس خالص سفید رنگ است و قرمزی رس معمولی به علت وجود اکسیدآهن در آن می باشد) کانی های رس در سرامیک ها دو عملکرد مهم دارند:

عمکلرد لعاب در سرامیک:
مخلوط آب و رس(گل رس) دارای خاصیت شکل پذیری فوق العاده است(پلاستیک) و حتی بعد از شکل گیری آن به صورت پایدار باقی می ماند.
این مواد در محدوده ای از حرارت قبل از آن که ذوب شوند ذرات تشکیل دهنده آن دچار ذوب سطحی شده و پدیده هم جوشی اتفاق می افتد، که در آن قطعه ای یکپارچه و مستحکم تشکیل می شود.(زینتر شدن)بازسازی ساختمان
خلاقیت در بازسازی ساختمان:
خلاقیت واژه ای است مبهم که ارائه تعریف دقیق از آن دشوار است. همانند هزاران واژه مهم دیگر که با ارائه تعریف فقط آن ها را در یک چهارچوب سلیقه ای محدود می کنیم. اما به طور کل می توان گفت: خلاقیت یک فرآیند  ذهنی است، مرکب از قدرت ابتکار و انعطاف پذیری که هدف آن تولید یک محصول ارزشمند، کاربردی و نوآورانه است.((تافلر)) در کتاب موج سوم می گوید:(( موج اول دوره کشاورزی است که انسان ها وابسته به زمین هستند، در موج دوم انقلاب صنعتی رخ داد و موج سوم عصر فراصنعت و فن آوری اطلاعات است و تنها فکری که در این عصر می تواند کارساز باشد خلاقیت است.

با این وجود در تصور اکثر افراد باور بر این است که با اطلاعات کافی و استدلال و تجزیه و تحلیل ماهرانه که می توان به تجربه تعبیر کرد، رسیدن به هدف نهایی دست یافتنی است و افراد با یک دید عامیانه در مورد خلاقیت استفاده از آن را در تمام عرصه های زندگی محدود به عده ای خاص که به طور ذاتی خلاق هستند، می دانند. اما امروزه دانشمندان در عین اعتقاد به فطری بودن این فرآیند بحث آموزش خلاقیت را ارجح تر دانسته و آموزش شیوه های خلاقیت و هم چنین بررسی خصوصیات افراد خلاق را فراهم کننده ظهور این فرآیند حیاتی می دانند.( ادوار دوبونو، خلاقیت جدی)، در مقدمه بحث، خلاقیت را به فرآیند ذهنی تعریف کردیم. این فرآیند در ذهن یک معمار خلاق ضرورتاً دارای دو پیش نیاز خواهد بود.

 تخیل در غرفه سازی 


: تخیل همان تصاویر  و اوهامی استکه معمار آزادانه و بدون قید و بند در ذهن خود برای خلق یک اثر معمارانه می پروراند.بازسازی ساختمان این تخیل به دلیل آزادی و رهایی زیاد، مقدمه مناسب خلاقیت معمارانه است. بدین ترتیب که معمار می تواند در تخیل خود هزاران اثر معماری را که اولین بار به ذهن خود او خطور کرده است، پدید آورد.

تصور:
تصور معماری به مثابه تصاویر ذهنی است که معمار با راهنمایی استادش از یک اثر معماری که تا بحال ممکن است اصلاً ندیده باشد ولی آن اثر در واقعیت وجود دارد، ساخته می شود. حال معمار برای تبدیل تخیلات خود به واقعیت باید با استفاده از تصورات خود از یک اثر معماری که اکتسابی بدست آمده است، آن تخیلات را به جهان واقعیت وارد کند. به طور کل(( تخیل عمل تسریع کننده تصور است در حالی که تصور صافی است که تخیل برای پیوستن به واقعیت باید از آن بگذرد.)) با داشتن این دو پیش شرط، معماری خلاق و به طورکل، فرآیند خلاقیت به عینیت می رسد.

تکنیک های خلاقیت در بازسازی  و نقاشی ساختمان:


با توجه به معنی خلاقیت که یک فرآیند ذهنی است، خلاقیت هم مانند هر فرآیند تولیدی دیگر که محصول دارد و محصول آن یک تولید نو که از قبل وجود نداشته باشد می باشد، تکنیک هایی دارد و به طور کل وارد حیطه آموزش خلاقیت معماری می شویم. این تکنیک ها باعث خلق یک فرم خلاقانه می شود و  باید توجه داشت:(( در تاریخ معماری به ندرت تکنیک هایی ابداع می شود که شیوه دست یابی به فرم را اساساً عوض کند.)) ( کامران افشار نادری، مجله معمار، شماره ۹، تکنیک های خلاقیت).

این تکنیک ها شامل:

نمایش ارزش.
ایجاد ابهام.
ایجاد تنش.
تغییر پذیری فرم و ساختار شکنی.
استفاده از استعاره های محسوس و نامحسوس.
استفاده از پارادوکس و متافیزیک.
بازسازی ساختمان , تعمیرات ساختمان , شرکت بازسازی ساختمان , دکوراسیون داخلی , پیمانکار بازسازی, شرکت

زمان آخرین مطلب این کاربر: 951روز قبل
پنج شنبه 16/9/1396 - 12:54
Nader_sh ( تعداد مطالب : 7 ) ( تعداد نظرات : 0 )

در تهران کوتاه ترین زمان و با کیفیت ترین نوع جنس ؛ ؛ سفارش نقاش ساختمان ؛ رنگ آکرلیک ؛ رنگ روغنی ؛ رنگ پلاستیک ؛ پتینه کاری ؛ بازسازی ساختمان ؛

گروه رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان کندو.
سفارش نقاشی ساختمان در تهران
44962501 _ 09125835953

کندو طعم شیرین موفقیت…


گروه طراحان کندو ،مجری کلیه خدمات رنگ آمیزی ساختمان ؛شامل نمای ساختمان ،فضای داخلی ساختمان،با استفاده از رنگهای صنعتی،روغنی،پلاستیک،اکرلیک و..میباشد.

کندو مفتخر به 30 سال سابقه فعالیت در زمینه نقاشی ساختمان ، و خدمات معماری

به منظور انجام پروژه های ساختمانی تک واحدی_ساختمانهای نوسازو شهرک سازی در تهران و حومه شهر تهران اعلام آمادگی مینماید.

شماره تماس: 44962501

نقاشی ساختمان :


رنگ آمیزی ساختمان یکی از کم هزینه ترین ،سریع ترین و چشم گیر ترین روشهای موثر در ایجاد تاثیرات بصری در محیط های داخلی و خارجی میباشد .

انواع روشهای رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان :

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی:

نقاشی ساختمان

این نوع رنگ از قدیمیترین و باکیفیت ترین نوع رنگ آمیزی جهت نقاشی داخلی ساختمان و خارج از ساختمان میباشد.

سطوح به عمل آمده از این نوع روش بسیار صاف و سیغلی بوده و دوام رنگ در کنار توانایی ساخت طیف گسترده رنگها محبوبیت خاصی به این نوع روش بخشیده است

که پس از گذشت چندین دهه از ورود به بازار همچنان پا برجاست.

این رتگ را میتوان با استفاده از قلمو ، غلطک ، پیستوله و یا ابزارهای دیگر مورد استفاده قرار داد.

نقاشی ساختمان با رنگ آکرلیک:


این نوع رنگ یکی از جدیدترین روش های رنگ آمیزی بوده و با این نوع رنگ آمیزی توانایی رنگ آمیزی با سرعت عمل بسیار بالا به علت سریع خشک شدن رنگ امکان پذیر میباشد.

حلال رنگ آکرلیک ساختمان ، آب میباشد و برای شروع رنگ آمیزی و حل نمودن رنگ مقداری کمی آب به آن افزوده میشود.

رنگ اکرلیک  را میتوان با استفاده از قلمو ، غلطک ، پیستوله و یا ابزارهای دیگر مورد استفاده قرار داد.

نقاشی ساختمان , سفارش نقاشی ساختمان , رنگ آمیزی , نقاش ساختمان
نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک:
رنگ پلاستیک را نیز میتوان از روشهای قدیمی و کاربردی صنعت نقاشی ساختمان نام برد ، حلال آب بودن رنگ در کنار روش ساده اجرایی رنگ پلاستیک ساختمان محبوبیت خاصی به این نوع رنگ بخشیده است.

روش استفاده از این نوع رنگ توسط نقاشان ساختمان به عنوان راحت ترین روش نقاشی و کم هزینه ترین روش در ساختمان قلمداد میگردد.

رنگ اکرلیک  را میتوان با استفاده از قلمو ، غلطک ، پیستوله و یا ابزارهای دیگر مورد استفاده قرار داد.پتینه کاری:
پتینه و یا زنگاری کردن ، به روشی گفته میشود که نقاش با استفاده از انواع لوازم نقاشی و انجام روش های خلاقانه با استفاده از رنگهای روغنی و اکرلیک اقدام به ایجاد بافت های هماهنگ

و زیبا در بافت های سنگ ، چوب ، فلزات  و غیره مینماید.

پتینه کاری  نیاز به دقت و تجربه و شناخت کامل مواد را میطلبد .و یکی از خاص ترین روشهای رنگ آمیزی ساختمان میباشد.

نقاشی ساختمان ارزان ، رنگ آمیزی کم هزینه ،نقاشی سریع ساختمان ، برترین نقاش ساختمان.


نقاش ساختمان:
رنگ آمیزی ساختمان نیز همانند سایر حرفه های ساختمانی تجربه ، دقت و کار آزمودگی فراوانی را میطلبد

.از این رو گروه خدمات ساختمانی و بازسازی ساختمان کندو با دارا بودن سابقه چندین ساله در این زمینه برترین های این حرفه را برای شما عزیزان به ارمغان می آورد.

نمایشگاه بین المللی ، طراحی غرفه ، شرکت غرفه سازی : غرفه سازی

نقاشی ساختمان , سفارش نقاشی ساختمان , رنگ آمیزی , نقاش ساختمان


آموزش :

نقش رنگ در دکوراسیون داخلی ونقاشی ساختمان
رنگ یکی از جالب ترین جنبه های دکوراسیون است. طراحان دکوراسیون امروزی تقریباً همه قوانین سابق در ارتباط با استفاده از رنگ های گوناگون و ترکیب آنها با یکدیگر را در هم شکسته اند و امروز هر رنگی را می توان در دکوراسیون منزل به کار برد. دیگر مرزها و محدودیت های گذشته در کاربرد رنگ ها در دکوراسیون رعایت نمی شوند و شاید به همین دلیل انتخاب مجموعه رنگی دلخواه برای دکوراسیون یک خانه مشگل تر شده باشد.

اما هنوز راه هایی برای تشخیص مجموعه رنگی مناسب برای هر خانواده وجود دارد. امروزه بیش از هر چیز به سلیقه و روحیات ساکنین خانه توجه می شود. هر یک از ما احتمالاً ایده هایی درباره رنگ های مورد علاقه خود داریم و انتخاب و سلیقه ما اغلب بهترین راهنما برای انتخاب مجموعه رنگی مناسب برای محل زندگی و مزلمان است.

لوازم قدیمی در رنگ آمیزی دکوراسیون:
اگر به یک پارچه کنفی رنگ پریده ، یک رومیزی بنفش پر رنگ و یا لباس هایی به رنگ های زنده و درخشان تمایل دارید این ها می توانند راهنمای شما در انتخاب مجموعه رنگی مناسب برای منزلتان باشد. در قدم اول کلیه لوازمی که در منزل دارید و آنها را به خاطر رنگشان دوست می دارید در یک جا جمع کنید. این وسایل ممکن است عبارت باشند از یک روسری ، یک سرویس بشقاب ، صابون یا کارت تبریک و یا هر آنچه به واسطه رنگش مورد پسند شما است.

کتاب ها و مجله هایی که در رابطه با ترکیب رنگ هستند، تهیه کنید و با مطالعه آنها اطلاعات کافی در رابطه با ایجاد ارتباط میان رنگ های گوناگون کسب کنید. رنگ هایی که شما می پسندید، ترکیب آنها با یکدیگر در یک مجموعه واحد، و تاثیر نور موجود  در فضا بر آنها عواملی هستند که نتیجه کار را تحت تاثیر قرار می دهند.نقاشی ساختمان

هنگامی که رنگ های مورد پسندتان را انتخاب کردید با استفاده از مداد رنگی ، مداد شمعی ، آبرنگ و یا هر وسیله رنگ آمیزی دیگری که در اختیار دارید آنها را در کنار هم بر روی یک قطعه کاغذ سفید آزمایش کنید. اندازه سطوح رنگی مختلف را تغییر دهید و به آنها کمی سفید بریا روشن تر شدن اضافه کنید. به چرخه رنگ مراجعه کنید و با استفاده از نقاشی ساختمان آن رنگ مور نظرتان را یافته در کنار آن امتحان کنید. به خاطر داشته باشید که رنگ های منتخب شما وقتی بر روی سطح دیوارهای اتاق اجرا شوند تاثیری بسیار قوی تر از نمای آنها بر روی یک قطعه کاغذ خواهند داشت.

ترکیب رضایت بخش دکوراسیون داخلی ونقاشی ساختمان:
وقتی به یک ترکیب رنگی رضایت بخش رسیدید توجه داشته باشید که تاثیر نور موجود در محیط و شرایط منزل خود را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال دیوارهای زرد درخشان برای یک خانه آفتابگیر در منطقه ای با آب و هوای گرم و آفتابی ، بسیار زیبا به نظر می رسند؛ اما همین رنگ بر روی دیوارهای یک اتاق شمالی که از نور طبیعی کمی بهره مند است نازیبا و کسل کننده خواهد بود.

در چنین اتاقی استفاده از رنگ زرد خردلی نتیجه ای بسیار مناسب تر خواهد داشت. نور چه از نوع طبیعی و چه مصنوعی باشد تاثیرات مختلفی بر رنگ خواهد داشت و آگاهی از این امر هنگام طراحی رنگ یک فضا ضروری است. دقت کنید که در چه زمانی از روز و به چه میزان نور طبیعی به هر یک از اتاق های شما می تابد و رنگ مورد نظرتان برای هر یک از اتاق ها را در نور همان اتاق بیازمایید. انتخاب رنگ مناسب برای نقاشی ساختمان پوشش دیوارها اولین قدم در طراحی رنگی برای دکوراسیون هر اتاق است ؛ اما شاید یافتن رنگ های متناسب با آن برای دیگر اجزای دکوراسیون کمی مشکل تر به نظر برسد.

چرخه رنگ در رنگ آمیزی ساختمان:
استفاده از چرخه رنگ  روشی مطمئن برای یافتن رنگ های متناسب با رنگ مور نظر ماست. چرخه رنگ متشکل از دوازده رنگ است که سه رنگ قرمز، زرد  و آبی در آن رنگ های اولیه و رنگ های میان آنها به عنوان رنگ های ثانویه شناخته می شوند. هر رنگ در این چرخه می تواند با ررنگ های کناری خود که رنگ های هم خانواده اش محسوب می شوند و همچنین رنگ مقابلش که رنگ مکمل آن است به خوبی ترکیب شده نتیجه ای زیبا و موزون بیافریند.

استفاده از رنگ های هم خانواده که در چرخه رنگ در کنار هم قرار گرفته و به اصطلاح همسایه هستند ترکیبی ملایم و هماهنگ را ایجاد می کند که نگاه بیننده را به راحتی از یکی به دیگری رهنمون می شود. استفاده از یک رنگ با میزان کمی از رنگ مکمل آن چنانچه به درستی و در اندازه های صحیح صورت گرفته باشد نتیجه ای درخشان و چشمگیر می آفریند و بر جذابیت مجموعه رنگی حاضر می فزاید و مانع غالب شدن کامل یک رنگ بر فضای اتاق می شود. در اینجا به برخی از اصطلاحات متداول طراحان دکوراسیون در ارتباط با رنگ اشاره می کنیم:


اصول رنگها در ونقاشی ساختمان

رنگ های آکسان :
رنگ های تند و درخشانی که برای زنده کردن و انرژی بخشیدن به یک مجموعه رنگی به آن اضافه می شوند، مانند رنگ صورتی تند چند کوسن و یک جفت شمع در یک اتاق نشیمن که با خانواده رنگ کرم رنگ آمیزی شده است.

رنگ زمینه در نقاشی ساختمان :
رنگ زمینه رنگی است که در بزرگترین سطوح و به بیشترین میزان در یک فضا مورد استفاده قرار گرفته است مانند رنگ دیوارهای یک اتاق. رنگ زمینه ، اغلب به عنوان پس زمینه ای برای سایر رنگ های به کار رفته در اتاق مورد استفاده قرار می گیرد و سایر رنگ ها مانند رنگ های آکسان یا متضاد را در خود جای می دهد.

رنگ های متضاد در نقاشی ساختمان:
این رنگ ها در کنار هم تاثیری چشمگیر بر بیننده باقی می گذارند چنان که حتی پس از بستن چشم ها این تاثیر تا مدت کوتاهی در ذهن بیننده باثی می ماند.

رنگ های سرد در نقاشی ساختمان:
این رنگ ها حاوی مقدار زیادی رنگ آبی هستند، به عنوان مثال خاکستری هایی که شامل مقداری رنگ آبی باشند احساس سردی و سرما را در شما ایجاد می کنند در حالی که خاکستری حاوی قرمز یا بنفش قرمز حس گرما را در بیننده القا می کنند و ویژگی دیگری خواهند داشت.

رنگ های مکمل در نقاشی ساختمان:
این رنگ ها که در چرخه رنگ در برابر یکدیگر قرار دارند در کنار هم نمایی چشمگیر و متعادل می آفرینند. این رنگ ها هرگز از یک خانواده نیستند و حداکثر تفاوت را با یکدیگر دارند. به عنوان مثال می توان چند کوسن نارنجی تند را در زمینه ای از رنگ آبی نمونه بارزی از این ترکیب در نظر گرفت.

رنگ های غالب در  نقاشی ساختمان:
رنگ غالب همیشه رنگی که در بزرگترین سطوح و به بیشترین میزان در مجموعه ای به کار رفته ، نیست بلکه رنگی است که بیش از بقیه رنگ ها نظر را به خود جلب می کند.

یک خانواده رنگی درنقاشی ساختمان :


شامل مجموعه ای از رنگ ها می شود که به نوعی با یکدیگر مرتبط هستند برای مثال خانواده آبی شامل مجموعه ای از رنگ های آبی است که از یک سو با آبی سبزها شروع می شود و از سوی دیگر به رنگ های آبی بنفش ختم می شود. خانواده قهوه ای از رنگ قهوه ای و قهوه ای خاکستری تا پرده های نارنجی و قرمز را شامل می شود.

رنگ های گرم :
این رنگ ها محتوی مقدار قابل ملاحظه ای قرمز هستند. حتی برخی از آبی ها نیز ممکن است به واسطه وجود مقداری قرمز در آنها در این مجموعه جای بگیرند.

رنگ های هم پرده :
رنگ های هم پرده رنگ هایی هستند مانند رنگ زرد پررنگ و آبی پر رنگ ، این رنگ ها لزوماً از یک خانواده نیستند. بلکه هر دو دارای میزان مساوی از رنگ قرمز یا آبی هستند و هیچ یک بر دیگری غلبه نمی یابند.


نقاشی ساختمان در تهران کوتاه ترین زمان و با کیفیت ترین نوع جنس ؛ رنگ آمیزی ساختمان ؛ سفارش نقاش ساختمان ؛ رنگ آکرلیک ؛ رنگ روغنی ؛ رنگ پلاستیک ؛ پتینه کاری ؛ بازسازی ساختمان ؛ دکوراسیون داخلی

رنگ سفید در نقاشی ساختمان :
سفید سمبل خلوص ، بی گناهی ، پاکی ، آرامش و صلح است. رنگ سفید القاء کننده آرامش ، صفا و آسایش است. سفید به همراه خلوصش ، یکی از کاربردی ترین رنگ ها در طراحی دکوراسیونی یک فضا است زیرا که با همه رنگ ها قابل ترکیب است.

به کار گیری رنگ سفید در فضا به خصوص برای پوشش های اصلی ، آن مکان را روشن تر و بزرگتر جلوه می دهد. بنابراین برای فضاهای کوچک و کم نور انتخاب ایده آلی است. سفید خالص هنگامی که با نور طبیعی نورپردازی می شود ، یک رنگ گرم را ایجاد می کند ولی در زیر نورهای مصنوعی به نظر سرد می رسد. در نتیجه با اضافه کردن نورهای زرد، قرمز و قهوه ای در کنار نور مصنوعی مانند فلورسنت و یا افزودن لوازمی به یک و یا چند رنگ یاد شده در محیط تغییر می کند. این رنگ ها از کیفیت سفید نمی کاهند بلکه آن را گرم تر می کنند. رنگ سفید برای فضاهائی با عناصر معماری قدیمی و یا جهت ایجاد هماهنگی بین سبک های کاملاً مجزای معماری بسیار ایده آل است. برای حفظ آرامش فضایی با سطوح سفید می توان از لوازمی با رنگ های خنثی  و بافت های طبیعی مانند چوب استفاده نمود و برای ایجاد تضادهای ظریف و زیبا ، تعدادی رنگ های دراماتیک نیز به این ترکیب افزود.

رنگ خنثی در نقاشی ساختمان :
رنگ های خنثی ، رنگ هایی هستند که از میزان زیادی سفید برخوردار بوده ولی به هیچ یک ز رنگ های اولیه و ثانویه متمایل نیستند. با این تعریف رنگ های کم مایه مانند صورتی کم رنگ یا آبی آسمانی جز رنگ های خنثی محسوب نمی شوند ولی رنگ کرم یکی از رنگ های خنثی به حساب می آید. همین مسئله در مورد خاکستری روشن که از مشکی نشات گرفته است نیز صدق می کند.

رنگ های خنثی در بسیاری از مواد طبیعی مانند سنگ ها ، خاک ، زمین ، چوب ، حصیر ، شن و امثال این ها و یا در برخی از موارد مصنوعی مانند فلز ، شیشه ، سیمان و غیره دیده می شوند. رنگ های خنثی در دنیاز دکوراسیون از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و کاربردی هستند. خنثی بودن آنها به این معناست که می توانید به راحتی در کنار هر رنگ دیگری بدون احتمال وجود از دست رفتن زیبایی های هر یک به خصوص رنگ ها ، ترکیبی مناسب در فضا ایجاد کرد. با توجه به آن که این رنگ ها نیز آرام بخش و ملایم هستند. با پوشش دیوار به یکی از آنها می توا پس زمینه خوبی برای نصب تابلو ، نوارهای چاپی و کاغذی ، پرده ها به طورکلی دیوار کوب ه فراهم آورد.نقاشی ساختمان  اگر فضا به قدری از لوازم دکوراسیونی پر شده باشد که احساس آرامش را بر هم ریزند، یکی از راه های ایجاد تعادل در محیط با حفظ همان وسائل ، رنگ آمیزی سطوح اصلی یا تعویض پوشش های ثانویه مانند رومبلی ، پرده و غیره به یکی از رنگ های خنثی است.

رنگ های خنثی در کنترل محیط:
هنگامی که قصد دارید قسمتی از فضا مانند یک دیوار ، در ، پنجره و یا حتی خرده ریزهایی مانند دستگیره ، چوب پرده و هر وسیله ایکه در محیط وجو دارد به محض ورود بیننده به داخل ، نظر او را جلب نکند. آنها را به یکی از رنگ های خنثی رنگ آمیزی کرده و یا رنگ خنثی را در انتخاب آنها در نظر بگیرید. از این خاصیت

استفاده از رنگ خنثی برای پوشاندن عیوب:
رنگ های خنثی برای رفع عیوب معماری و شکستگی ها و فرورفتگی ها می توان بهره زیادی کسب کرد. به طور مثال با رنگ آمیزی بخشی از فضا که دارای مشکل ساختاری است و شما نمی خواهید فوری مورد توجه بیننده قرار بگیرد ، توسط یکی از رنگ های خنثی به راحتی می توانید آن را در  نظر اول بپوشانید به کارگیری رنگ های خنثی در محیط نیز با اهداف گوناگون دکوراسیونی صورت می گیرد. نصب تابلوئی به رنگ زرد ، با خاصیت گرم در فضایی که اغلب پوشش ها و لوازم دکوراسیونی آن از رنگ های خنثی انتخاب شده است، می تواند دارای دو هدف باشد :

جلب نظر بیننده به طرف اثر هنری تابلو که در اینجا با نورپردازی این تاکید را بیشتر کرده است.
تغییر فضای یکنواختی با عنصری با رنگ آمیزی گرمتر و انرژی دارتر. رنگ های خنثی در پرده های مختلف از روشن تا تیره وجود دارند و به لحاظ سبک جز ترکیبات رنگی مورد استفاده در سبک کلاسیک هستند.
به عنوان نمونه اگر طراح داخلی به لزوم جلوه دادن فرو رفتگی در کنار پنجره و پله تاکید داشت به طور قطع یک و یا ترکیبی از چند رنگ گرم را در کنار رنگ های نقاشی ساختمان ملایم و خنثی به کار می برد تا به این ترتیب نظر هر بیننده در حال عبور از آن محیط را به خود جلب کند. ولی اکنون با انتخاب اغلب پوشش های محیط به رنگ های خنثی مقصودی بر عکس داشته و ممکن است هنگامی که فردی از پایین به بالا آمده و یا از پله ها به طبقه پایین می رود حتی این فضا را نادیده بگذرد.

نقاشی ساختمان | رنگ آمیزی ساختمان | نقاش ساختمان | پتینه کاری | بازسازی ساختمان

زمان آخرین مطلب این کاربر: 951روز قبل
پنج شنبه 16/9/1396 - 12:42
  • تعداد رکورد ها : 1970