abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9207 ) ( تعداد نظرات : 46 )بر اساس نرخنامه جدید سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، با کاهش قیمت 29 قلم محصول فرنگی در میادین و بازارهای میوه و تره بار، قیمت محصولات فرنگی در این مراکز ریزش کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ بر اساس این نرخنامه، در میادین میوه و تره بار، قیمت بادمجان و بادمجان دلمه با 800 تومان کاهش به 2300 تومان، باقلا سبز با 300 تومان کاهش به 2200 تومان، پیاز زرد با 1850 تومان کاهش به 2950 تومان، پیاز سفید با 1500 تومان کاهش به 3300 تومان، خیار رسمی و رویال با 100 تومان کاهش به 2900 تومان، خیار کوتاه با 1100 تومان کاهش به 3900 تومان و خیار گلخانه‌ای با 300 تومان کاهش به 3500 تومان رسیده است.
بر اساس این گزارش، ذرت (بلال) با 400 تومان کاهش به قیمت 3800 تومان، سبزی پاک کرده با 200 تومان کاهش به قیمت 4900 تومان، سبزی جور با 200 تومان کاهش به قیمت 3600 تومان، سیب زمینی انباری با 400 تومان کاهش به قیمت 4300 تومان، سیب زمینی نو با 300 تومان کاهش به قیمت 5500 تومان، سیر تازه با برگ با 400 تومان کاهش به قیمت 2300 تومان و سیر تازه بدون برگ با 1000 تومان کاهش به قیمت 5200 تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شوند.
این گزارش می‌افزاید، در میادین میوه و تره بار، قیمت فلفل دلمه سبز با 500 تومان کاهش به 4 هزار تومان، فلفل دلمه سبز گلخانه‌ای با 500 تومان کاهش به 6 هزار تومان، کاهوی رسمی پاک کرده با 200 تومان کاهش به 2100 تومان، کدو مسمایی سبز و کدو گلخانه‌ای رنگی با 600 تومان کاهش به 1500 تومان، کرفس با 700 تومان کاهش به 3500 تومان، کلم بروکلی با 300 تومان کاهش به 4 هزار تومان، کلم سفید با 300 تومان کاهش به 2900 تومان و کلم قرمز با 800 تومان کاهش به 4700 تومان رسیده است.
گفتنی است، کلم چینی با 200 تومان کاهش به قیمت 1800 تومان، گل کلم با 400 تومان کاهش به قیمت 2500 تومان، گوجه فرنگی بوته‌ای با 300 تومان کاهش به قیمت 4700 تومان و نخود فرنگی با 500 تومان کاهش به قیمت 4300 تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شوند.

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 26دقيقه قبل
سه شنبه 31/2/1398 - 17:17
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9207 ) ( تعداد نظرات : 46 )


"جشن شهر نفس" به مناسبت میلاد با سعادت كریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) و روز ملی اهدای عضو در ایوان انتظار در ایستگاه میدان حضرت ولیعصر (عج) واقع در خط سه مترو برگزار می شود.
 

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه اعلام كرد: همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) جشن " شهر نفس " با مشاركت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شركت بهره برداری مترو و انجمن اهدای عضو ایرانیان در ایوان انتظار به مدت سه روز برگزار می شود.

در این جشن خانواده های اهدا كنندگان عضو حضور دارند و هدف از برگزاری آن، نهادینه شدن فرهنگ اهدای عضو از سوی خانواده هایی كه عزیزانشان به دلیل مرگ مغزی امیدی به ادامه حیات ندارند به بیماران نیازمند است.

تقدیر از خانواده های اهدا كننده عضو، راه اندازی پویش "من هم یك اهدا كننده عضو هستم" و صدور كارت عضویت برای علاقمندان به اهدای عضو از دیگر برنامه هایی است كه در این جشن برگزار می گردد.

این برنامه از تاریخ 29 اردیبهشت آغاز شده و تا 31 همین ماه در ایوان انتظار ایستگاه میدان حضرت ولیعصر(عج) ادامه خواهد داشت.


 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 26دقيقه قبل
سه شنبه 31/2/1398 - 17:11
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9207 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

 

دبیر شورای رمان و داستان حوزه هنری کودک و نوجوان از انتشار دو کتاب جدید در حوزه شعر و داستان خبر داد.

حسن احمدی در گفتگو با روابط عمومی حوزه هنری کودک و نوجوان با اشاره به این دو کتاب گفت: «من عروسک گلهانم» نام داستانی کوتاه ویژه رده سنی کودک و نوجوان است که از سوی انتشارات سوره مهر و با نشان مهرک منتشر شد.

وی افزود: گلهان، نام دختر جودت گلیچار، شهید کشتی آزادی است که هنگام ارسال کمک‌های بشر دوستانه از ترکیه به غزه، مورد اصابت موشک‌های رژیم صهیونیستی قرار گرفت. این کتاب روایت گفتگوی گلهان با ماوی مرمره، کشتی ترک است که به همت مهناز فتاحی به نگارش درآمده و مهسا مکی تصویرگری آن را برعهده داشته است.

دبیر شورای رمان و داستان حوزه هنری کودک و نوجوان در ادامه گفت: نگارش این کتاب یک سال پیش آغاز شده و به تازگی به انتشار رسیده است. ضمن اینکه با توجه به فضای داستان و جذابیت‌های آن، «من عروسک گلهانم» این قابلیت را دارد که به زبان های ترکی و عربی نیز ترجمه شود.

احمدی اضافه کرد: کتاب «با تو هوا خوب است» نیز مجموعه شعر نوجوان و سروده محمود پوروهاب است که به همت حوزه هنری کودک و نوجوان، به تازگی منتشر شد.

وی با اشاره به تجدید چاپ دو اثر دیگر حوزه هنری کودک و نوجوان نیز گفت: هم زمان با انتشار این دو اثر، 6 داستان پیوسته با نام «دو رکاب و چهار پا» به قلم محمد حمزه زاده و مجموعه شعر «تو هم خودت درختی» سروده یحیی علوی فرد نیز به چاپ دوم رسیدند.

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 26دقيقه قبل
سه شنبه 31/2/1398 - 17:8
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9207 ) ( تعداد نظرات : 46 )پیاده راه فرهنگی شهر رمضان در بوستان نیاوران با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی ، هنری توانست فضای پر نشاط معنوی را برای شهروندان ایجاد کند
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک در بازدید از پیاده راه فرهنگی شهر رمضان در بوستان نیاوران با بیان مطلب فوق اظهار داشت: فراهم نمودن فضای پرنشاط معنوی، محور ویژه برنامه‌های پیاده راه فرهنگی شهر رمضان است تا مردم در کنار فیض عبادت و استغفار در ضیافت الهی ، در فضایی معنوی شادابی و نشاط اجتماعی را در بهار قرآن حس نمایند.
وی افزود: شکل گیری خدمات فرهنگی در بستر وظایف شهرداری منجر به نزدیکی بیشتر مدیریت شهری با شهروندان شده و این همراهی مشارکت آنها را در امور شهر بیشتر کرده است .
موسوی حضور تشکل های مردمی و شرکای اجتماعی در برنامه های فرهنگی شهرداری را خشنود کننده دانست و گفت: با مشارکت شهروندان فعالیت های فرهنگی پر رونق تر و با هزینه کمتر برگزار می شود.
شهردار منطقه یک خاطر نشان کرد: پیاده راه فرهنگی شهر رمضان حیات شبانه شهر را نیز در شکل اصیل و اسلامی آن برقرار کرد تا خانواده ها بتوانند در محیطی امن در کنار هم ساعات پر باری را سپری کنند .
برنامه های پیاده راه رمضان منطقه یک شامل کرسی تلاوت، خیریه، کارآفرینی، کانون هموفیلی ایران، محک، سکوی ورزش، سکوی سلامت، نقاشی و گریم کودکان،کارآفرینی و هنرهای دستی، پته دوزی، ترمه دوزی، صنایع چوبی و استفاده از ظرفیت سرای محلات است که توانست محیطی شاد و فرهنگی را برای خانواده ها در ساعات بعد از صرف افطار فراهم کند

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 26دقيقه قبل
سه شنبه 31/2/1398 - 17:4
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9207 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار گفت: با مرمت معابر، کفپوش ها و پیاده راه های بوستان ها شهروندان در فضاهای تفریحی منطقه، ایمنی بیشتری را تجربه می  کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، "پیمان پورنصر" با اعلام این خبر گفت: به منظور سهولت هرچه بیشتر در امر رفت و آمد شهروندان در آستانه گرم شدن هوا و استفاده بیشتر از بوستان ها توسط کودکان و والدین ایشان، مدیریت شهری منطقه چهار با مرمت بیش از شش هزار و هفتصد مترمربع از معابر بوستانی ایمنی بیشتری را به شهروندان ارمغان می دهد.

وی در ادامه گفت: این طرح در بوستان های مختلفی از جمله بوستان پلیس، نارنج، رسالت و ملت انجام شده و این برنامه همچنان برای سایر بوستان ها نیز در دست اجراست.

پورنصر با اشاره به جزییات این طرح افزود: مرمت و تعویض کفپوش های قدیمی و فرسوده، مرمت جداول پیاده راه های بوستانی، مرمت پله‌های بوستان‌ها، حذف زوائد فیزیکی، رنگ آمیزی و شستشوی کفپوش ها و جداول، بتن ریزی زمین های بازی و نصب کفپوش مناسب در معابر به همراه نصب مجموعه های بدنسازی در بوستان ها از اقدامات صورت گرفته در راستای ایمن سازی بوستان‌هاست.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه چهار در پایان ضمن اظهار خرسندی از رضایت شهروندان در این زمینه گفت: ما بسیار خرسندیم که شهروندان از اقدامات صورت گرفته در بوستان ها رضایت دارند و قابل ذکر است مدیریت شهری منطقه چهار به طور پیوسته و مداوم اولویت مناسب سازی بوستان ها را در چهار فصل سال به خصوص فصل بهار و تابستان در دستور کار خود دارد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 26دقيقه قبل
سه شنبه 31/2/1398 - 16:52
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9207 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

همزمان با ماه مبارک رمضان، غرفه های آموزشی و قرآنی در بوستان ملت در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، کاظم کمالی نسب معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه گفت: اداره آموزش های شهروندی به مناسبت ماه مبارک رمضان اقدام به برگزاری غرفه های قرآنی و آموزشی در موضوعات مختلف در بوستان ملت از تاریخ هجدهم اردیبهشت تا سی و یکم اردیبهشت ماه نمود.

 این غر فه ها شامل رنگ آمیزی طرح های نقاشی همراه با پیام آموزشی تهیه شده توسط اداره آموزش های شهروندی در موضوعات مختلف مانند ماه مبارک رمضان، محیط زیست، آموزش های شهروندی، ترافیک و..... می باشد. از دیگر برنامه های این غرفه می توان به برگزاری مسابقات قرآنی، آموزش های شهروندی و اهدای جوایز به شرکت کنندگان  و قصه خوانی با موضوعات ترافیکی و زیست محیطی برای کودکان اشاره نمود.

وی پویش حال خوب را گسترش دهیم را از برنامه های برجسته این پردیس دانست که به ارایه محصولات آموزشی به شهروندان در موضوع های تفکیک پسماند از مبدا و خط سفید می پردازد.

همچنین سیل مهربانی با گردآوری هدایا به همراه دل نوشته، کاردستی و ...ویژه کودکان مناطق سیل زده کمک شایانی را برای این مناطق فراهم می نماید.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 26دقيقه قبل
سه شنبه 31/2/1398 - 16:37
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9207 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 


250 کامیون هزار و 800 تن خاک و نخاله را در راستای نگهداشت شهر و نظافت، پاکیزگی خیابان ها از معابر منطقه 19 جمع آوری کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، سعید صالح محمود رباطی معاون خدمات شهری و محیط زیست با اعلام این خبر گفت: این حجم عملیات به پاکیزگی و نظافت محدوده شهرک بخارایی پشت زمین چمن بوستان نرگس با هدف مقابله با اغتشاشات بصری شهری و زدودن نازیبایی ها که آثار روحی و روانی ناخوشایندی برای شهروندان دربر دارد انجام شد.

رباطی خاطر نشان کرد: در ناحیه 3 داخل کوچه نظر از ملک تخریب شده توسط شهرداری منطقه به میزان 10 کامیون، انتهای دولتخواه جنوبی منتهی به آزادگان 200 کامیون و در پشت شهرک وصال ساختمان افرا 30 کامیون  نخاله، ضایعات و تیر و تخته جمع آوری شد.

وی در ادامه افزود: در این عملیات نخاله ها جمع آوری و پس از تفکیک،  بخشی از آن به ایستگاه بازیافت،  برخی به سایت چیپر و مابقی برای دفع به اطراف آراد کوه منتقل و محل مورد نظر رفت و روب و شست و شو می شود.

معاون خدمات شهری و محیط زیست یاد آور شد:  شهروندان می توانند درصورت مشاهده تخلیه نخاله غیر مجاز و رها شده و پسماندهای شهری در مناطق مسکونی مراتب را با شماره سامانه 137 در 24 ساعت شبانه روز اطلاع رسانی کنند تا در اولین فرصت مأمورین شهرداری منطقه نسبت به جمع آوری این نخاله ها در سطح محدوده اقدام کنند.

براساس این گزارش از دیگر مواردی که در راستای مقابله با اغتشاشات بصری انجام شد جمع آوری خودروهای فرسوده رها شده  و انتقال آن به پارکینگ شهرداری است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 26دقيقه قبل
سه شنبه 31/2/1398 - 16:34
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9207 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

مراسم اختتامیه پیاده راه فرهنگی "شهر رمضان" منطقه 15 با استقبال بی نظیرشهروندان شب گذشته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه15، وحیدرضا محمدی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان افزود: این پیاده راه در بوستان پامچال برگزار شد که در آن هرشب میزبان بیش از 5 هزار نفر از شهروندان منطقه بوده ایم.

وی با اشاره به اینکه قریب به 65 هزار شهروند از این برنامه ها دیدن کردند، افزود: این پیاده راه به همت اداره فرهنگی در راستای ارتقای نشاط معنوی و اجتماعی و ایجاد حال خوب شهروندان و معرفی ظرفیت های موجود محله ها و با هدف ترویج فرهنگ روزه داری و همچنین آشنایی با فرهنگ و سنت دیرینه ماه رمضان در بین اقوام مختلف برپا بود.

به گفته وی،  بیش از 26 غرفه فرهنگی، تفریحی و ورزشی شامل سوغات اقوام، رادیو نمایشگاه، سرگرمی های قرآنی، بازی و سرگرمی، ایستگاه قصه گویی، مشاوره و تغذیه سالم، طب سنتی ایرانی، مشاوره و روانشناسی، تست قند و فشار خون، کافه کتاب با تعبیه فضایی برای مطالعه شهروندان، عرضه و فروش کتاب و محصولات فرهنگی مرتبط با ماه مبارک رمضان، عرضه و فروش صنایع دستی، غرفه تولید و خودکفایی، ورزش، نقاشی و تصویرگری، اوریگامی و کاردستی، آسمان آبی _ زمین پاک، آموزش های شهروندی با موضوع آیین همسایه داری و غرفه تغذیه سالم در این پیاده راه فعالیت داشتند.

محمدی اضافه کرد: در استیج فرهنگی نیز برنامه هایی چون تلاوت قرآن، تواشیح، نمایش کوتاه، موسیقی اقوام سنتی، خیمه شب بازی، منقبت خوانی، چاووشی خوانی، تئاتر خیابانی، مناجات خوانی با رویکرد مذهبی و نمایش عروسکی اجرا شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 26دقيقه قبل
سه شنبه 31/2/1398 - 16:32
azemandias ( تعداد مطالب : 196 ) ( تعداد نظرات : 0 )

در راستای تعامل و همکاری بیشتر مدیر شعب استان آذربایجان بانک ایران زمین با حضور در بیمارستان فوق تخصصی شهریار تبریز با مدیران ارشد این بیمارستان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش تبیان، شهرود مدیرشعب استان آذربایجان بانک ایران زمین با حضور در بیمارستان فوق تخصصی شهریار تبریز ضمن تبریک به دکتر آرمی مدیرجدید این بیمارستان خواستار تعامل و همکاری فی مابین شد.
شهرود مدیر استان جایگاه بانک ایران زمین در بین بانکها و همچنین اهداف بانک بر پایه دیجیتال را بیان کرد و در ادامه مدیریت بیمارستان از مشکلات و عدم تامین نیازهای بیمارستان بر پایه بانکداری دیجیتال از قبیل( دستگاه های ATM ، POS و CASLESH ) ابراز ناراحتی کرده و خواستار تجهیز خدمات دیجیتالی توسط بانک ایران زمین در این بیمارستان شد.
این دیدار در فضایی صمیمانه و دوستانه به منظورآشنایی و ارائه اهداف وچشم انداز بانک ایران زمین در سال 1398 صورت گرفت.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 5ساعت و 54دقيقه قبل
سه شنبه 31/2/1398 - 15:49
azemandias ( تعداد مطالب : 196 ) ( تعداد نظرات : 0 )

معاون فناوری اطلاعات بانک ایران‌زمین تصریح کرد: پروژه‌ها طبق برنامه زمان‌بندی پیش می‌رود و به‌زودی شاهد تکمیل یکی از پازل‌های مرتبط با بانکداری دیجیتال خواهیم بود.

به گزارش تبیان، معاون فناوری اطلاعات بانک ایران‌زمین گفت: بیش از ۱۶۰ پروژه برای دیجیتالی شدن بانک ایران‌زمین از سه سال قبل آغاز شده است. فرهاد اینالویی با بیان اینکه بانک ایران‌زمین به‌صورت کامل بانک دیجیتالی خواهد شد، گفت: امسال تعداد قابل‌توجهی از پروژه‌های مرتبط با بانکداری دیجیتال به نتیجه خواهد رسید. اولویت اصلی ایجاد زیر ساخت داده‌ای مناسب در بانک ایران‌زمین است.

وی با بیان اینکه هدف‌گذاری بانکداری دیجیتال با تعریف بیش از ۱۶۰ پروژه از سه سال قبل آغاز شده، تصریح کرد: امسال تعداد قابل‌توجهی از پروژه‌های مرتبط با بانکداری دیجیتال بانک ایران‌زمین به نتیجه می‌رسد.

معاون فناوری اطلاعات بانک ایران‌زمین تصریح کرد: پروژه‌ها طبق برنامه زمان‌بندی پیش می‌رود و به‌زودی شاهد تکمیل یکی از پازل‌های مرتبط با بانکداری دیجیتال خواهیم بود.

اینالویی با بیان اینکه مرکز نوآوری ایران‌زمین با تفاوت اساسی با سایر مراکز مشابه راه‌اندازی خواهد شد، افزود: به‌منظور یکپارچه کردن کانال‌های ارائه خدمات، کانال موبایل و اینترنت در سال‌جاری یکپارچه می‌شود. همچنین با ایجاد تنوع در خدمات شعب دیجیتال بانک، خدمات غیربانکی نیز به مشتریان ارائه خواهد شد.

وی افزود: زمان‌بندی بانکداری دیجیتال طبق برنامه پیش می‌رود و بانک در سال ۱۴۰۰ یک بانک دیجیتال با مفهوم واقعی آن خواهد بود. اینالویی با تاکید بر اینکه اولویت اصلی ایجاد زیرساخت داده‌ای مناسب در بانک است، افزود: به این منظور افزایش توان ذخیره‌سازی و پردازش برای پردازش اطلاعات کلان داده (Big Data) در اولویت قرار دارد.

معاون فناوری اطلاعات بانک ایران تصریح کرد: همچنین با توجه به تغییرات در فضای کسب‌وکار، بررسی مدل‌های مربوطه در بانکداری دیجیتال و تکمیل فرآیندهای مرتبط در اولویت است. بانک ایران‌زمین تصمیم دارد فرآیندهای سمت مشتری را مکانیزه کند. این به آن مفهوم است که مشتریان بانک بتوانند درخواست‌های خود را بدون مراجعه به شعبه انجام دهند.

اینالویی ادامه داد: این درخواست‌ها می‌تواند شامل درخواست تسهیلات، درخواست دسته چک، ضمانت‌نامه، LC داخلی، انواع کارت‌ها، تمکن مالی و سایر خدمات بانکی باشد. براساس این گزارش، پیش‌تر نیز مدیرعامل بانک ایران‌زمین از افزایش محصولات کارتی بانک ایران‌زمین خبر داده بود.

عبدالمجید پورسعید، مدیرعامل این بانک از ارائه کارت‌های هدیه سه‌بعدی و رایحه‌دار در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: مشتریان می‌توانند کارت‌های هدیه شارژی را با طرح و نوشته دلخواه خودشان سفارش دهند.

کارت‌های بدون شارژ با سفارش مشتری در اختیار آنها قرار می‌گیرد تا در زمان و مکان دلخواه خود نسبت به شارژ آن اقدام کنند. بنابراین گزارش، «ایران‌زمین بوم» نیز از دیگر محصولات بانک ایران‌زمین بود که چندی پیش از آن رونمایی شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 5ساعت و 54دقيقه قبل
سه شنبه 31/2/1398 - 9:48
  • تعداد رکورد ها : 646258