haji bina ( تعداد مطالب : 9631 ) ( تعداد نظرات : 585 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 51دقيقه قبل
دوشنبه 27/3/1398 - 19:34
haji bina ( تعداد مطالب : 9631 ) ( تعداد نظرات : 585 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 51دقيقه قبل
دوشنبه 27/3/1398 - 19:28
haji bina ( تعداد مطالب : 9631 ) ( تعداد نظرات : 585 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 51دقيقه قبل
دوشنبه 27/3/1398 - 19:25
haji bina ( تعداد مطالب : 9631 ) ( تعداد نظرات : 585 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 51دقيقه قبل
دوشنبه 27/3/1398 - 19:23
haji bina ( تعداد مطالب : 9631 ) ( تعداد نظرات : 585 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 51دقيقه قبل
دوشنبه 27/3/1398 - 19:20
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9382 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

براساس آخرین نرخنامه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، قیمت گوشت تازه گوسفند و گوساله در میادین میوه و تره بار اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ براساس این نرخنامه، گوشت تازه چرخ کرده مخلوط در میادین با قیمت هر کیلوگرم 68 هزار تومان عرضه می‌شود، ضمن اینکه هر کیلوگرم گوساله خورشتی 92400 تومان و گوسفندی خورشتی 112600 تومان نرخگذاری شده است.
بنا بر این گزارش، هر کیلوگرم ران تازه گوساله 92 هزار تومان، سر دست تازه گوساله 89 هزار تومان، ران تازه گوسفندی 111800 تومان و سر دست تازه گوسفندی 96 هزار تومان در میادین به فروش می‌رسد، ضمن اینکه هر کیلوگرم راسته پاک کرده گوساله 99800 تومان، فیله پاک کرده گوساله 110 هزار تومان، ماهیچه تازه گوساله 92 هزار تومان و راسته با استخوان گوسفندی 92900 تومان عرضه می‌شود.
گفتنی است، هر کیلوگرم قلوه گاه گوساله 63 هزار تومان، گردن گوساله 82500 تومان، دمبالیچه گوساله 54300 تومان و دمبالیچه گوسفندی 57 هزار تومان در میادین قیمت گذاری شده، ضمن اینکه نیم شقه سر دست گوسفندی هر کیلوگرم 96 هزار تومان و نیم شقه ران گوسفندی هر کیلوگرم 98 هزار تومان به فروش می‌رسد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 9ساعت و 8دقيقه قبل
دوشنبه 27/3/1398 - 18:17
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9382 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

مراسم تکریم و معارفه شهردار منطقه 5 در سالن شهدای مدافع حرم منطقه با حضور رستمی معاون هماهنگی و امورمناطق شهرداری تهران ، معاونان ، شهرداران نواحی هفت گانه و مدیران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، در این مراسم رستمی معاون هماهنگی و امورمناطق شهرداری تهران ضمن قدردانی از تلاش های بی وقفه و پیگیرانه رجبعلی خسرو آبادی شهردار پیشین منطقه 5 به عنوان نیروی با تجربه در ابعاد مختلف مدیریتی و اجرایی گفت: از سیاست های شهرداری تهران ، مشارکت شهروندان در اداره شهر بوده و باید با حفظ کرامت ذاتی بیشتر در کنار مردم باشیم .
وی با اشاره به این که منطقه 5 از پتانسیل ویژه ای برخورداراست افزود : به جز تکیه بر شهرسازی، درآمد زایی در دیگر محورها از اولویت های شهرداری تهران است.
در این مراسم رجبعلی خسرو آبادی شهردار سابق منطقه 5 از همه همکاران و شورایارانی که در مدت مسئولیتش همکاری صمیمانه داشتند قدردانی کرد.
فریدون حیدری شهردار منصوب شده منطقه 5 نیز در این مراسم ، بر اجرای برنامه ها وسیاست های شهرداری تهران در منطقه تاکید کرد و خدمت به شهروندان را مایه خرسندی دانست و افزود: امید است کارکنان با علاقه مندی هر چه بیشتربرای جلب رضایت شهروندان تلاش کنند.

وی گفت : برای اجرای فعالیت ها از تاثیر شورا یاری در ارتباط با شهروندان کمک گرفته و در نظر داریم با کمترین هزینه شهرداری منطقه را اداره کنیم.

فریدون حیدری پیش از این در جایگاه های مدیریتی شهرداری تهران خدمت کرده است.طی مراسمی با حضورمعاون هماهنگی و امور مناطق؛

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 9ساعت و 8دقيقه قبل
دوشنبه 27/3/1398 - 18:10
haji bina ( تعداد مطالب : 9631 ) ( تعداد نظرات : 585 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 51دقيقه قبل
دوشنبه 27/3/1398 - 18:9
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9382 ) ( تعداد نظرات : 46 )سیدمحمدعلی سیدحسینی معاون پژوهش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در گفت‌وگو با روابط عمومی این سازمان نکاتی را در رابطه با «نشست گفتمان بازی» مطرح کرد که قرار است اولین جلسه آن فردا 28 خردادماه برگزار شود.

ضرورت‌‎های برگزاری نشست گفتمان بازی

به گفته سید حسینی نشست گفتمان بازی از سال گذشته و براساس مسائل اصلی صنعت بازی‌های ویدیویی در کشور طراحی شده است. معاون پژوهش بنیاد معتقد است چنین گفت‌وگوهایی صرفا درون صنعت و بین اهالی صنعت ثمربخش نیست چون یک طرف ماجرا در این دست مسائل دولت است و در عین حال ضلع دیگر یعنی دانشگاه می‌تواند از طریق راهکارهای علمی و نظری پیشنهاداتی را برای رفع بن بست‌ها و مسائل فعلی صنعت مطرح کند. به دلیل روابط در هم تنیده‌ای که سه بخش صنعت، دولت و دانشگاه با یکدیگر دارند، حل این مسائل در صنعت بدون توجه و در نظرگرفتن بخش‌های دیگر به اندازه کافی ثمربخش نیست. شاید حضور دیدگاه‌ها و نمایندگان این بخش‌‌ها در هر نشست بتواند پیرامون مسئله خاصی که در آن نشست مطرح می‌شود جریان‌سازی یا به عبارت دقیق‌تر گفتمان سا‌زی کند.

 

ساختار و شیوه برگزاری جلسات

سید حسینی اطلاعاتی را نیز در رابطه با ساختار نشست گفتمان بازی مطرح کرد. بر این اساس در ساختار نشست همواره سه نفر به نمایندگی از سه نهاد صنعت بازی‌های ویدیویی، دولت و دانشگاه حضور دارند. در کنار این سه نفر، یک مجری-کارشناس نیز در جلسات شرکت می‌کند که علاوه بر اظهارنظر کارشناسی، تلاش می‌کند بحث را به سمت و سویی هدایت کند که براساس محورهای پیش‌بینی شده شاهد گفت‌وگویی اثربخش‌تر باشیم.

معاون پژوهش بنیاد مدت زمان نشست‌ها را دو ساعته اعلام کرد و گفت: این نشست‌ها با مشارکت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در قالب 6 جلسه برگزار خواهد شد. همچنین از سوی بنیاد دو بخش دایرک (معاونت پژوهش) و روابط عمومی در برگزاری نشست‌ها نقش دارند.

 

ارتباط رسانه‌های تخصصی و بازی‌‎سازان؛ اولین جلسه نشست گفتمان بازی

موضوع نخستین جلسه از نشست گفتمان بازی مربوط به ارتباط رسانه‌های تخصصی و بازی‌سازان است. سید حسینی در این گفت‌وگو با اشاره به موضوع جلسه اول عنوان کرد: این موضوع نیز از جمله موضوعاتی بود که ظاهرا به بن بست رسیده و این ارتباط قطع شده است. تلاش داریم هم این موضوعات را از نظر گفتمانی تازه کنیم و هم ایده‌های جدیدی که بتواند این مسائل را در صنعت بهتر حل کند طرح کنیم.

به گفته معاون پژوهش بنیاد اولین موضوع در میان 6 عنوانی که قرار است مورد بحث قرار گیرند به رسانه‌ها مربوط است که باعث می‌شود بحث از طریق رسانه‌ها اشاعه بیشتری نیز پیدا کند. سید حسینی در این زمینه گفت: این رسانه‌ها مشکلات زیادی دارند از جمله اینکه ارتباط‌شان با بازی‌سازان داخلی قطع است و منابع محتوایی که از آن تغذیه می‌کنند بیشتر به حوزه کلان صنعت گیم مربوط است. برخی از این رسانه‌ها منحل شده‌اند و دچار مشکلات اقتصادی هستند که درباره دلایل آن و راهکارهای رفع این مشکلات با مدل‌های درآمدی جدید بحث خواهد شد. همچنین بسیاری از این رسانه‌ها به شکل رسمی ثبت نشده‌اند و از برخی حقوق بی‌بهره‌اند؛ به همین دلیل نیز نمی‌توانند فراتر از صنعت مطالباتی را مطرح کنند. مساله دیگر تعدد و کیفیت این رسانه‌ها، رقابت‌های میان آن‌ها، حضورشان در پلتفرم‌های جدید و راه‌های پیشرفت است که همگی از جمله محورهایی هستند که گفت‌وگو در این حوزه را ضروری جلوه می‌دهد.

معاون پژوهش بنیاد با اشاره به این محورها افزود: در این نشست کارکردهایی که به شکل تئوریک برای رسانه‌های تخصصی این حوزه مطرح است را نیز مورد بحث قرار خواهیم داد؛ آیا این کارکردها اتفاق افتاده یا نه و اگر جواب منفی است چه موانعی در کار است. همچنین مساله مهم دیگر بحث تاریخچه شکل‌گیری رسانه‌های تخصصی حوزه بازی در ایران است؛ آیا این رسانه‌ها براساس شرایط تاریخی با این تصور که در دنیا وجود دارند و ما نیز باید چیزی شبیه به آن‌ها داشته باشیم صرفا با تقلید ایجاد شده یا واقعا براساس یک نیاز تاسیس شده‌اند. چنین عناوینی قرار است در نشست دو ساعته روز سه‌شنبه با حضور نمایندگان بخش‌های مختلف به گفت‌وگو گذاشته شوند.

برای شرکت در این نشست می‌توانید از طریق صفحه https://evand.com/events/goftemanebazi1 به صورت رایگان ثبت‌نام کنید. نخستین «نشست گفتمان بازی» سه‌شنبه 28 خردادماه 1398 ساعت 10 تا 12 در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، ساختمان الغدیر برگزار می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با دبیرخانه به شماره 88310370 داخلی 412 تماس بگیرید.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 9ساعت و 8دقيقه قبل
دوشنبه 27/3/1398 - 18:8
haji bina ( تعداد مطالب : 9631 ) ( تعداد نظرات : 585 )