abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13172 ) ( تعداد نظرات : 48 )


شهرداری منطقه۱۳ ، مجمع خیرین مدرسه ساز استان تهران و آموزش و پرورش برای نوسازی ، بازسازی و تجهیز مدارس این منطقه همکاری می کنند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ ، اولین نشست مشترک شهرداری منطقه ، مجمع خیرین مدرسه ساز استان تهران و آموزش و پرورش منطقه ۱۳ به مدیریت مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ و با حضور حسینی مدیر آموزش و پرورش منطقه و دکتر قربانی مدیر عامل مجمع خیرین با هدف بررسی و بهبود اوضاع فضاهای آموزشی و واحدهای آموزشی منطقه ۱۳ روز چهارشنبه ۲۲ مردادماه ،در محل شهرداری منطقه ۱۳ تشکیل شد.
شهردار منطقه۱۳ در نشست مشترک با مدیر عامل مجمع خیرین آموزش و پرورش منطقه ، آمادگی این منطقه برای نوسازی و تجهیز مدارس اعلام کردو خواستار تعاملات بیشتر با مجمع خیرین و آموزش و پرورش منطقه شد .
وی با بیان اینکه خیرین نیکوکار مدرسه ساز به عنوان معماران فرهنگی جامعه نقش بسیار ارزشمندی در ترویج و توسعه فرهنگ کار خیر دارند ابراز امیدواری کرد : با جذب اعتبارات لازم و همچنین مشارکت آموزش و پرورش و نیکوکاران عرصه مدرسه سازی ، اقدامات موثر و ماندگاری در زمینه توسعه و بازسازی مدارس منطقه انجام شود
در این جلسه، حسینی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و تعامل شهرداری، گزارشی از وضعیت فضاهای آموزشی ارائه کرد
در این جلسه برای فراهم کردن بستر نوسازی و تجهیز مدارس ، برنامه ریزی لازم برای تشکیل کارگروه فضاهای آموزشی انجام شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 12ساعت و 50دقيقه قبل
چهارشنبه 22/5/1399 - 21:33
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13172 ) ( تعداد نظرات : 48 )

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تاکید بر اینکه رونق اقتصاد شهری، نیازمند بسترسازی برای حضور فعال بخش خصوصی است، گفت: به این منظور، بستر لازم برای مشارکت بخش خصوصی در احداث بازارهای جدید میوه و تره بار فراهم شده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ سید سعید راد با بیان اینکه حکمرانی خوب شهری از تعامل سازنده سه ضلع نهادهای عمومی، بخش خصوصی و جامعه مدنی به دست می‌آید، افزود: اولویت اصلی و نتیجه غایی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در توسعه کیفی و کمی خدماتی که ارائه می‌دهیم، رضایتمندی شهروندان است.
وی با اشاره به یک میلیون نوبت خرید روزانه در میادین میوه و تره بار و اختلاف قیمت 30 تا 40 درصدی محصولات در این مراکز نسبت به سطح شهر، اظهار کرد: ساخت بازارهای جدید میوه و تره بار ضمن تامین مایحتاج روزانه شهروندان، برای مشارکت‌کنندگان بخش خصوصی نیز می‌تواند سود مناسبی به همراه داشته باشد.
راد با بیان اینکه اصلاح زنجیره تامین میوه و تره بار یک ضرورت است، تصریح کرد: با اصلاح فرآیند توزیع و کاهش فاصله تولید تا مصرف، می‌توانیم ضمن کاهش ضایعات و هدررفت محصولات، نقش موثرتری در کاهش قیمت میوه و تره بار ایفاء کنیم.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تاکید بر لزوم اصلاح الگوی مصرف شهروندان، خاطرنشان کرد: تغذیه سالم را می‌بایست به یک فرهنگ عمومی تبدیل کنیم تا مصرف درست و بهینه مواد سالم غذایی، ضمن تامین سلامت شهروندان، سهم بیشتری در کاهش هزینه‌ خانوارهای شهری داشته باشیم.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 12ساعت و 50دقيقه قبل
چهارشنبه 22/5/1399 - 17:42
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13172 ) ( تعداد نظرات : 48 )

 رحیمی؛ دبیر و جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه ۱۶ از کسب رتبه برتر منطقه در آمادگی و کسب رتبه دوم در مقابله با ویروس کرونا در بین مناطق ۲۲گانه خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۶؛ دبیر و جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران منطقه اظهار داشت: ستاد مدیریت بحران منطقه در ارزیابی عملکرد مناطق ۲۲گانه حائز کسب رتبه نخست در آمادگی شد و ارزیابی‌ها در موضوعاتی چون: برگزاری مانور با محوریت مدیریت بحران در سطح منطقه، برگزاری مانور با محوریت پدافند غیرعامل در سطح منطقه، برگزاری جلسات منطقه و نواحی بصورت فصلی و هر شش ماه یک بار، برگزاری جلسات کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل بصورت ماهانه در سطح منطقه، تشکیل و ساماندهی تیم‌های ارزیابی و هماهنگی عملیات میدانی (یک تیم در هر منطقه)، استقرار و عملیاتی نمودن ستادهای مدیریت بحران نواحی در پایگاه های پشتیبانی، عملیاتی نمودن کارکردهای مصوب دستورالعمل نگه‌داری و بهره‌برداری از پایگاه‌های پشتیبانی مدیریت بحران برای پایگاه‌های در اختیار سازمان، نگهداشت تجهیزات موجود در پایگاه‌های پشتیبانی مدیریت بحران در اختیار ستادهای مدیریت بحران مناطق، نگهداشت هفته پدافند غیرعامل، فعال‌سازی گروه‌های دوام، تهیه و تدوین EOP عمومی برای مناطق، افزایش آمادگی، ایمنی و امنیت ستاد مدیریت بحران منطقه و ... صورت گرفته است.

وی افزود: ستاد مدیریت بحران منطقه ۱۶، همچنین در ارزیابی مقابله با کرونا حائز کسب رتبه دوم شد و ارزیابی این موضوع با بررسی مواردی از قبیل اقدامات پیشگیرانه در ساختمان‌های منطقه، اقدامات انجام شده جهت ارباب رجوع در مناطق، استفاده از ظرفیت‌های مردمی، برگزاری دوره‌های آموزشی، ضدعفونی مراکز و معابر شهری، استفاده از ظرفیت‌های اعضاء تخصصی منطقه، ارائه گزارش اقدامات انجام شده در زمان بندی مناسب به سازمان، استفاده از تجهیزات و امکانات خاص و فعال‌سازی این امکانات، تبلیغات محیطی و مجازی و ... انجام شده است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 12ساعت و 50دقيقه قبل
چهارشنبه 22/5/1399 - 17:29
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13172 ) ( تعداد نظرات : 48 )سرپرست معاونت حمل ونقل وترافیک منطقه از اجرایی شدن طرح TOD (توسعه برپایه حمل ونقل) در قلب پایتخت خبر داد.
به گزارش شهر، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، به منظوربررسی زونهای *TOD منطقه و مکانیابی موقعیت مناسب جهت اجرایی شدن طرح ، نشستی با حضور معاونان شهردار برگزار شد.
دراین نشست  درخصوص اجرای طرح  TODدر منطقه بحث و تبادل نظر صورت گرفت و محمد عندلیب سرپرست معاونت حمل ونقل وترافیک ضمن درنظر گرفتن شاخصه ها و اولویت های طرح، ایستگاه نجات الهی را بدلیل قرارداشتن در موقعیت راسته فرهنگی خیابان کریم خان و گردشگری و صنایع دستی آن و مجتمع ایستگاهی درضلع شمالی پارک مریم، بعنوان مکانی مناسب جهت انجام فعالیتهای مطالعاتی در روند اجرای طرح پیشنهاد کرد.
* مفهوم مرکزی TOD ایجادمنطقه های پیاده درتمام سطح شهراست که ازطرفی، کل شهر را پوشش می دهند واز سوی دیگر، با سیستم پر کشش حمل ونقل عمومی (مثلا مترو) به هم متصلند، TOD یک بازآفرینی همگن و به هم پیوسته در سراسر شهر است که روح حاکم برآن، یعنی پیاده مداری، در تمام شهرجاری شده و شهر را مناسب زیست و طبیعت انسان بازسازی می کند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 12ساعت و 50دقيقه قبل
چهارشنبه 22/5/1399 - 17:18
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13172 ) ( تعداد نظرات : 48 )

جداره های شهری شهرک شهید مطهری در محله کیانشهر به مساحت 25 هزار متر مربع در راستای نگهداشت شهر، رنگ آمیزی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، مالک شجاعی رئیس اداره زیباسازی منطقه 15 با اعلام این خبر گفت: این عملیات به منظور بهبود سیما و منظر شهری، جلوه های بصری شهر و ارتقای روحیه نشاط و شادابی شهروندان انجام شد.

به گفته او، در این راستا جداره های فرسوده 85 بلوک شهرک شهید مطهری به ارتفاع 3 متر طی 10 روز با رنگ آجری رنگ آمیزی پوششی شد.

رئیس اداره زیباسازی منطقه در ادامه اضافه کرد: تلاش مدیریت شهری برای تغییر مسیر رنگ‌پردازی در شهر و تبدیل تهران از یک «شهر خاکستری» به یک «شهر رنگی» است تا با ایجاد سرزندگی و رفع خستگی شهروندان تهران را به شهری برای همه شهروندان تبدیل کنیم.

شجاعی اضافه کرد: در این راستا جداره های بدمنظر شهری در نواحی هفتگانه براساس بازدید های مستمر کارشناسان و پیام های شهروندان در سامانه 137 توسط اكیپ مجرب و كارآمد در اسرع وقت رنگ آمیزی می شود.

او با تاکید بر اهمیت رنگها در منظر شهری و ارتقای کیفیت فضای شهری افزود: 18 هزار متر مربع رنگ پوششی در راستای نگهداشت شهر طی سه ماه نخست سال در محله های منطقه 15 اجرا شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 12ساعت و 50دقيقه قبل
چهارشنبه 22/5/1399 - 17:13
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13172 ) ( تعداد نظرات : 48 )

بزرگترین رصدخانه خورشیدی تهران در هیومن پارک موزه طبیعت و حیات وحش ایران – دارآباد، یکی از مرتفع ترین نقاط پایتخت افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، مجید نوائیان مدیر موزه طبیعت و حیات وحش ایران - دارآباد - با بیان خبر فوق اظهار داشت: موزه دارآباد به عنوان مرکزی علمی، آموزشی و با توجه به موقعیت جغرافیایی خود با اقدام به راه اندازی تلسکوپ حرفه ای و قدرتمند، امکان بازدید از بزرگترین و جدیدترین رصدخانه خورشیدی را برای بازدیدکنندگان فراهم نمود و همچنین در این مکان اولین و تنها موزه شهاب سنگ در کشور نیز به بهره برداری رسید.
نواییان افزود: در راستای تکمیل بخش آسترولوژی موزه دارآباد، رصدخانه عمومی تهران به صورت ترکیبی( روز و شب) مجهز به سیستم تلسکوپ ترکیبی با مقر جستجوگر خودکار با دو تلسکوپ مدرن، حرفه ای و قدرتمند راه اندازی شد که مدرن ترین رصدخانه خورشیدی تهران خواهد بود.
وی تصریح کرد: موزه دارآباد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۸ الی ۲۰ میزبان دوستداران آسمان است و بازدید کنندگان می توانند علاوه بر رصد خورشید از رصد ماه، سیارات و اجرام سماوی در آسمان شب تهران نیز لذت ببرند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 12ساعت و 50دقيقه قبل
چهارشنبه 22/5/1399 - 17:8
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13172 ) ( تعداد نظرات : 48 )


مسئول سامانه 1888 بازرسی شهرداری منطقه چهار تهران از ارتقاء و بهبود کمیت پاسخگویی به پیام های شهروندی و کاهش حدود 73 درصدی پیام های مفتوح این سامانه در کارتابل نواحی 9 گانه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران " هادی صدیقی " با اشاره به تاکید شهردار منطقه در خصوص بهبود بررسی و پاسخگویی به درخواست های شهروندان در سامانه 1888 با همکاری حوزه های مربوطه گفت: در شش ماه گذشته ماندگاری پیام های کارتابل نواحی از مجموع 116 پرونده با 73 درصد کاهش به 30پرونده رسیده است که با توجه به حجم پیام های انباشت شده از سنوات گذشته و نیز ورودی پیام ها جای تشکر و قدردانی دارد.
وی افزود: همچنین پیام های مفتوح موجود در کارتابل معاونت ها و ادارات مستقل به 97 درصد کاهش یافته است.
مسئول سامانه 1888 بازرسی منطقه چهار تهران با اشاره به اینکه این کاهش با تلاش همکاران حوزه های اجرایی و ستادی منطقه به دست آمده است افزود : پاسخگویی به درخواست های شهروندان در این سامانه مطابق با شاخص کمی و کیفی ستادی بوده که در همین راستا شاهد کاهش چشمگیر پیام های مفتوح موجود در کارتابل نواحی 6و 7به ترتیب با 95درصد و 92 درصد بوده ایم که در ناحیه 6 از 43 پرونده به 8 پرونده و در ناحیه 7 از 34 پرونده به 4 پرونده کاهش یافته است.
صدیقی با اشاره به افزایش رضایت مندی شهروندان که از مهمترین اهداف مدیریت شهری است ،گفت: دقت و کیفیت رسیدگی به پیام هایی که نیازمند تامین اعتبار وزمان بر هستند نیز در برنامه اجرایی محلات لحاظ شده است تا نیازهای محلی شهروندان هرچه سریع تر برطرف شود.زمان آخرین مطلب این کاربر: 12ساعت و 50دقيقه قبل
چهارشنبه 22/5/1399 - 17:3
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13172 ) ( تعداد نظرات : 48 )

معاون فنی و اجرایی اداره کل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق شهرداری تهران گفت: وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه‌های اولویت‌دار منطقه ۵، در بازدید از این منطقه ارزیابی شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۵، محمد حسن فصیح افزود: با دستور معاونت امور مناطق شهرداری تهران و پیرو تاکید مدیر کل حوزه هماهنگی امور مناطق، در بازدید از پروژه‌های اولویت‌دار مناطق، منطقه۵ را انتخاب و از پروژه‌های اولویت‌دار بازدید کردیم.

او اظهار داشت: شهردار منطقه۵، تدابیری داشتند که پروژه‌های جدید و بیشتری را در فهرست اولویت افتتاح سال جدید قرار دهند.

فصیح خاطرنشان کرد: با تلاش معاونان و مدیران منطقه۵، بودجه افتتاح این پروژه‌های جدید در سال جاری نیز تامین شده است.

معاون فنی و اجرایی اداره کل هماهنگی، پیگیری و نظارت امور مناطق شهرداری تهران تاکید کرد: در این بازدید وضعیت پیشرفت پروژه‌های اولویت دار منطقه۵ ارزیابی شد تا در صورت تایید، پروژه‌های بیشتری در لیست افتتاح سال جدید قرار گیرد .

در این بازدید، معاون فنی و اجرایی اداره کل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق شهرداری تهران و هیئت همراه را معاونان فنی و عمرانی، برنامه ریزی و توسعه شهری، حمل و نقل و ترافیک ، خدمات شهری و محیط زیست همراهی کردند.

این هیئت از پروژه‌های سوله ورزشی کن، نیروگاه برق خورشیدی کوهسار، تصفیه خانه اکباتان و پروژه مسیرپیاده‌روی و دوچرخه سواری ناحیه شش بازدید کردند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 12ساعت و 50دقيقه قبل
چهارشنبه 22/5/1399 - 17:0
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13172 ) ( تعداد نظرات : 48 )معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از وقوع تحولات در حوزه حمل ونقل و ترافیک خبر داد و گفت : با آزاد سازی اوراق مشارکت سال 97 و 98 و در سایه تامین منابع مالی، افتتاح بخشی از ایستگاه های مترو در خطوط 6 و 7 مترو را تا پایان سال جاری شاهد خواهیم بود .

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران ؛ «سید مناف هاشمی» در حاشیه آیین افتتاح و بهره برداری از «بلوار جی» با اشاره به اینکه این معبر برابر استانداردهای ترافیکی احداث و راه اندازی شده است گفت: در این بلوار مسیر دوچرخه سواری، پیاده روی، مسیر ایمن سازی برای معلولان و نابینایان تعبیه شده است .
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری بر ضرورت توسعه حمل و نقل عمومی و تسریع در روند نوسازی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت تاکید کرد و گفت : اتفاقات و اقدامات خوبی در حوزه حمل ونقل و ترافیک در دست اقدام است ، با آزاد سازی اوراق مشارکت سال 97 و 98 و در سایه تامین منابع مالی ، افتتاح بخشی از ایستگاه های مترو در خطوط 6 و 7 مترو را تا پایان سال جاری شاهد خواهیم بود .
وی اظهار داشت : یکی از مهمترین دغدغه های مجموعه مدیریت شهری نوسازی و گسترش ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت است. متأسفانه به دلیل کمبود بودجه و اعتبار، ناوگان حمل و نقل عمومی در کل کشور دچار فرسودگی است که ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

هاشمی با بیان اینکه تهران به بیش از 4 هزار دستگاه اتوبوس نیاز دارد، از نهایی شدن قرارداد تامین 250 دستگاه اتوبوس خبر داد و گفت : تامین 750 دستگاه اتوبوس دیگر نیز در دستور کار شهرداری تهران است . در عین حال اورهال کردن یکصد هزار دستگاه اتوبوس نیز در دست اقدام است و تاکنون 350 دستگاه اتوبوس برای تعمیرات از خطوط خارج شده اند .

معاون شهردار تهران در ادامه با تاکید بر اینکه طی 9 سال گذشته بر اساس آنچه که نیاز شهر بوده است، اتوبوس و واگن به ناوگان عمومی شهر اضافه نشده است گفت: در حال حاضر 1500 دستگاه واگن برای خطوط مترو و ارایه خدمات بهتر به شهر وشهروندان پایتخت نیاز است ،معتقدم این اقدامات که از سوی شهرداری تهران و تا پایان سال جاری برنامه ریزی شده است تنها بخشی از مشکلات حمل ونقل عمومی را در کلانشهر تهران مرتفع میکند.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه اولویت ما به منظور مدیریت ترافیک پایتخت توسعه مترو خواهد بود، اظهارکرد: توسعه ناوگان حمل ونقل ریلی و کاهش سرفاصله حرکت قطارهای مترو در اولویت قراردارد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 12ساعت و 50دقيقه قبل
چهارشنبه 22/5/1399 - 16:55
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13172 ) ( تعداد نظرات : 48 )

براساس رویکرد شهرداری تهران در سال 99، پروژه های کوچک مقیاس در محلات دارای سند توسعه منطقه سه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، آرین رجبی نسب معاون برنامه ریزی و توسعه شهری در این خصوص گفت: رویکرد شهرداری تهران در سال 99، تعریف هزار پروژه کوچک مقیاس در محلات مختلف شهر تهران است بر مبنای این طرح قرار است در هر محله شهر تهران سه پروژه با مقیاس کوچک اجرا شود بدین معنی که پروژه در ابتدای سال تعریف شود و ماکسیمم تا پایان سال به بهره برداری برسد و برای این موضوع اعتبار و بودجه جداگانه ای در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در حال حاضر این طرح تصویب و فاز اول آن در محلات دارای سند توسعه شروع شده است. یعنی از میان 360 محله شهر تهران در ابتدای امر فقط در 120 محله دارای سند توسعه محلات انجام می شود.

رجبی نسب اذعان داشت: با توجه به اینکه در فاز اول قرار است این طرح در محلات دارای سند توسعه اجرایی شود از میان محلات 12 گانه این منطقه فقط دو محله زرگنده و درب دوم این شرایط را دارند.

معاون برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه سه اظهار داشت: در فاز اول اعتبار برای این دو محله ی دارای سند توسعه محلات اختصاص داده شده و پروژه هایی در چارچوب این سند برای آنها تعریف شده که پس از برگزاری مناقصات، پروژه ها به زودی شروع می شود.

وی ابراز داشت: در فاز بعدی مازاد بر اعتبار منطقه در سال 99 برای پروژه های محلی تخصیص داده می شود که با همکاری شهرداران نواحی، اعضای شورایاری و معاونین اجرایی پروژه ها جمع بندی خواهد شد. ما این پروژه ها را به معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری تهران ارسال می کنیم و پس از تایید پروژه ها و اعلام اعتبارشان، پروژه ها آغاز می شود.

وی گفت: این پروژه ها، یادگاری خوبی در شورای پنجم برای شهروندان تهرانی است که در قالب پروژه هایی کوچک، با سرعت بالا و در کمترین زمان ممکن به بهره برداری می رسد که امیدواریم رضایت شهروندان را به همراه داشته باشد.

رجبی نسب افزود: براساس برآورد اولیه قرار است که هزار پروژه در محلات شهر تهران برگزار شود اما این به این معنی نیست که هر محله فقط سه پروژه کوچک مقیاس می تواند داشته باشد بلکه براساس اعتبار تخصیصی شاید این تعداد بیشتر هم باشد ولی بطور یقین اعتبار تخصیصی در محلات منطقه سه هزینه می شود و شهروندان شاهد افتتاح و بهره برداری از پروژه های کوچک مقیاس در محلاتشان خواهند بود.

معاون برنامه ریزی و توسعه شهری اذعان داشت: شهرداران نواحی و اعضای شورایاری اشراف خوبی بر روی محلات ناحیه دارند، از ابتدا رویکرد این بود که پیش از تعریف پروژه ها از نظرات شورایاری ها استفاده شود و به این علت که باید این پروژه ها در کمترین زمان به نتیجه برسد در قالب طرح های کوچک مقیاس تعریف شده به طور مثال ایجاد یک فضای سبز، مکانی جهت استراحت، تفرجگاه مفرحی برای محله در مقیاس کوچک، رفع نقاط آبگیر به صورت نقطه ای. شاید این اقدامات از نظر مخاطبین بسیار کار کوچکی باشد اما از نظر شهروندان مشکلی از محله حل شده است این را می توان در حوزه های مختلف ترافیکی و عمرانی در سطح محلات تسری داد.

وی توضیح داد: پیوست این پروژه ها بطور قطع، نظرات شورایاری ها است که براساس نیازسنجی های ساکنین محله و کار کارشناسی در معاونت های تخصصی هستند که در همه حوزه ها لحاظ شده مثلا ایجاد زیباسازی در یک میدان، نصب المان در معبری یا اجرای پروژه هایی ماندگار در محلات یا فراهم نمودن پاتوق محلات. این پروژه ها، مصداق واقعی حکمرانی شهری و خدمتی جدید و مضاعف برای کسب رضایت شهروندان هستند.


زمان آخرین مطلب این کاربر: 12ساعت و 50دقيقه قبل
چهارشنبه 22/5/1399 - 16:53
  • تعداد رکورد ها : 655732