abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14525 ) ( تعداد نظرات : 49 )
بر اساس تازه‌ترین نرخنامه انواع حبوبات در میادین میوه و تره بار، «لپه ریز» و «لویبا قرمز قلمی» گران‌ترین و «نخود» و «عدس ریز» ارزان‌ترین حبوبات بازار هستند.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ انواع حبوبات در میادین میوه و تره بار به صورت باز با وزن دلخواه مشتری و به صورت بسته بندی در بسته‌های 900 گرمی عرضه می‌شوند و قیمت آنها به طور متوسط 18 درصد از قیمت‌های سطح شهر پایین‌تر است.
قیمت انواع حبوبات در میادین میوه و تره بار به شرح زیر اعلام شده است.
1. دال عدس هر کیلوگرم 22 هزار تومان (بسته بندی 900 گرمی 22800 تومان)
2. عدس درشت هر کیلوگرم 24 هزار تومان (بسته بندی 900 گرمی 24600 تومان)
3. عدس ریز هر کیلوگرم 21 هزار تومان (بسته بندی 900 گرمی 21900 تومان)
4. لپه درشت و لپه باقلا هر کیلو گرم 27 هزار تومان (بسته بندی 900 گرمی 27300 تومان)
5. لپه ریز هر کیلوگرم 35500 تومان (بسته بندی 900 گرمی 34900 تومان)
6. لوبیا چشم بلبلی هر کیلوگرم 29 هزار تومان (بسته بندی 900 گرمی 29 هزار تومان)
7. لوبیا چیتی هر کیلوگرم 30 هزار تومان (بسته بندی 900 گرمی 30 هزار تومان)
8. لوبیا سفید و لوبیا عروس هر کیلوگرم 22 هزار تومان (بسته بندی 900 گرمی 22800 تومان)
9. لوبیا قرمز جگری هر کیلوگرم 26500 تومان (بسته بندی 900 گرمی 26900 تومان)
10. لوبیا قرمز قلمی هر کیلوگرم 32500 تومان (بسته بندی 900 گرمی 32200 تومان)
11. لوبیا کشاورزی هر کیلوگرم 34 هزار تومان (بسته بندی 900 گرمی 33600 تومان)
12. نخود هر کیلوگرم 21 هزار تومان (بسته بندی 900 گرمی 21900 تومان)

زمان آخرین مطلب این کاربر: 5ساعت و 59دقيقه قبل
سه شنبه 11/9/1399 - 19:0
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14525 ) ( تعداد نظرات : 49 )

فرهنگسرای خاوران با برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی و راه اندازی پویش مردمی «همیاران سلامت» به یاری کادر درمان کشور آمده است.
به گزارش روابط عمومی مراکز فرهنگی منطقه پانزده؛ اسماعیل قضات لو رییس فرهنگسرای خاوران و دبیر اجرایی بخش جهادی پویش «همیاران سلامت» با اعلام این خبر گفت: با شیوع ویروس کرونا و همه گیر شدن این بیماری؛ کادر درمانی کشور متحمل فشار زیادی شده است و اگر همیاری و کمک های مومنانه و جهادی در همه بخش های جامعه نباشد باید هر روز شاهد مرگ افراد بیشتری در جامعه باشیم. با این توصیفات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران نیز تلاش دارد تا با راه اندازی کمپین های مردمی و نیز آموزش های غیر مستقیم؛ باری را از دوش نیروهای جان بر کف کادر درمان بردارد.
رییس فرهنگسرای خاوران گفت: به همین منظور با راه اندازی پویش مردمی «همیاران سلامت» در شهر تهران در پنج بخش “تولیدات رسانه ای”، “نیروهای جهادی”، “پاک کار”، “همیار کوچک” و “قدردانیم”، به یاری کادر درمان آمده ایم. در بخش اول با طراحی محتوا و تولیدlت رسانه ای به آموزش مردمی پرداخته ایم که هر روزه در صفحات مجازی تمام مراکز سازمان فرهنگی بارگزاری می شود.
وی گفت: بخش ساماندهی نیروهای جهادی به سه پویش دیگر تقسیم می شود. در «پیشگیران» از نیروهای خودجوش و مردمی داوطلب استفاده کرده و در مراکز پر تردد مانند ایستگاه های مترو، فروشگاههای بزرگ و میادین اصلی به افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرده اند؛ تذکر دوستانه داده و با اهدا ماسک آنها را به رعایت بهداشت و سلامت جامعه دعوت می کنیم. در «درمانگران» از افرادی که به سن قانونی رسیده و داوطلب کار جهادی هستند ثبت نام می کنیم تا با حضور در بیمارستان ها یاری گر کادر درمان باشند. در «دیده بانان» با راه اندازی کانون های محلی و کمک نیروهای جهادی و داوطلب برای اجرای دستور العمل های ستاد ملی کرونا و ابلاغ آن به اهالی هر محله استفاده می شود.
قضات لو در ادامه به بخش سوم و پویش “پاک کار” اشاره کرده و افزود: در این پویش کسب و کارهای محلی و واحدهای صنفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند تو سط کانون های جهادی شناسایی شده و به آنها لوح تقدیر داده می شود. همچنین نشان پاک کار بر روی درب محل فعالیت شان نصب می گردد.
دبیر جهادی همیاران سلامت به بخش چهارم پویش “همیار کوچک” اشاره کرده و گفت: در این پویش از کودکان می خواهیم تا از نحوه استفاده از ماسک توسط خود و اطرافیان و شستوی مرتب دست ها عکس و فیلم تهیه کرده و در این کمین شرکت کنند. به کودکانی که در این پویش شرکت کنند نشان همیار کوچک سلامت اهدا می شود.
رییس فرهنگسرای خاوران در پایان گفت: بخش پنجم و آخرین فصل از این پویش به پاس قدردانی هر چند کوچک از زحمات کادر درمان اختصاص دارد. در پویش “قدردانیم” تصاویر و دل نوشته های مردم به همراه نقاشی کودکان و نوجوانان و دست سازهای هنری مردمی توسط جهادگران جمع آوری شده و در روز پرستار به کادر درمان اهدا می گردد. علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پرتال farhangsara.ir مراجعه فرمایند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 5ساعت و 59دقيقه قبل
سه شنبه 11/9/1399 - 18:58
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14525 ) ( تعداد نظرات : 49 )


معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 4 از رفع سد معبر مصالح ساختمانی و حذف زوائد بصری از معابر این منطقه خبر داد و گفت: به منظور آسایش و رفاه حال شهروندان با سد معبر مصالح ساختمانی در معابر و کوچه به طور جدی برخورد می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 ، "حمیدرضا فرخی" با اعلام این خبر گفت: به منظور جلوگیری از ایجاد سد معبر مصالح ساختمانی در معابر پیاده و سواره رو که باعث بروز مشکلاتی برای شهروندان می‌شود، و همچنین وجود برخی تابلوهای غیرمجاز در سطح معابر با همکاری اداره خدمات شهری نسبت به جمع آوری و رفع آن اقدام می شود.
او افزود: جمع آوری تابلوهای فرسوده و قدیمی، تابلوهای بلا استفاده که در کنار معابر و یا باغچه رها شده‌اند و نیز پاکسازی شعار نویسی‌ها از دیوار‌ه‌های معابر یکی از اقدامات مهم است که به صورت مستمر در حال انجام است.
فرخی خاطرنشان کرد: این موارد ذکر شده هر روز توسط همکاران با گشت زنی در محدوده کنترل و در صورت مشاهده تخلف سریعا موضوع پیگیری و به صورت کامل رفع می شود.
او در پایان گفت:‌ در این طرح که براساس پیام‌های 137 در اولویت اجرا قرار دارد، خواسته های مردمی به طور مرتب رصد و پیگیری می شود.
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 4 در پایان گفت: امید است با اینگونه اقدامات آسایش و ایمنی شهروندان به هنگام تردد در شهر ایجاد شده و موجبات رضایت آنها فراهم آید.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 5ساعت و 59دقيقه قبل
سه شنبه 11/9/1399 - 18:56
haji bina ( تعداد مطالب : 13507 ) ( تعداد نظرات : 591 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 59دقيقه قبل
سه شنبه 11/9/1399 - 17:0
haji bina ( تعداد مطالب : 13507 ) ( تعداد نظرات : 591 )


یارب. بسیار مایه تأسف است. شبکه اجتماعی تبیان تنها شبکه مذهبی بود. نباید تعطیل شود. در حالیکه دشمنان اسلام و مسلمین میلیاردها صرف اختلاف افکنی و نفوذ میکنند. جای تعجب دارد. که بجای مقابله فرهنگی با تهاجم فرهنگی. ما خود را خلع سلاح میکنیم.
البته کنار خانه من پست مخابرات است. هرساله میکنند.و چاله میکنند و میروند. تاسال 91 .خدا پدر آقای البری رئیس مخابرات را بیمرزد..فورا فرداش میفرستاد موزائیک میکردند.
اما از سال 92 با وجود 6نامه و در خواست گتبی و پیگیری حضوری تقریبا نزدیک هشت سال است .آن چاله برجاست و فریاد رسی نیست؟؟؟؟
بدیهی است .که انسان را یاد آخردوره صفوی می اندازد.؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا میخواهید که شبکه مذهبی تبیان بسته نشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
امیداست بعضی ها از خواب خرگوشی بیدارشوند. دشمن دشمن است.
بقول فردوسی: اگر برنشانیش به باغ بهشت//سرانجام گوهر ببار آورد//همان میوه تلخ بار آورد.
(((((لطفا این شبکه اجتماعی مذهبی را تعطیل نکنید. با نهادن افراد قویتر. آنرا بهتر و مورد پسند امام زمان (عج) و حضرت حق هدایت کنید.
BINA63 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 59دقيقه قبل
سه شنبه 11/9/1399 - 16:57
دکتر همه چي دون ( تعداد مطالب : 4092 ) ( تعداد نظرات : 10 )

امروزه افراد زیادی از مشکل چاقی رنج می برند و به دنبال روشی برای کاهش وزن سریع و سالم هستند.

به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از الیوم السابع، هر فردی آرزو دارد در مدت زمان کوتاهی به اندامی لاغر دست یابد. شما برای رسیدن به این هدف، می‌توانید رژیم یک هفته‌ای را دنبال و حدود ۵ کیلوگرم وزن کم کنید. این رژیم شامل مواد مغذی مورد نیاز بدن در طول روز بوده که به شرح زیر است:

کاهش کربوهیدرات‌ها

غذا‌های حاوی کربوهیدرات کمتری بخورید.کربوهیدارت‌ها در نان، شیرینی، برنج و ماکارونی یافت می‌شود. لبنیات، سبزیجات نشاسته‌ای و میوه‌ها نیز حاوی کربوهیدرات هستند. بهتر است نان، غلات و برنج سفید را با جو دو سر یا برنج قهوه‌ای جایگزین کنید و سبزیجاتی مانند گل کلم، کلم بروکلی و خیار بخورید.

پروتئین مصرف کنید

توصیه می‌شود از غذا‌های حاوی پروتئین استفاده کنید که به احساس سیری طولانی مدت کمک می‌کند. همچنین مصرف پروتئین بدون چربی در هر وعده غذایی توصیه می‌شود.

سبزیجات و میوه‌ها

توصیه می‌شود از میوه‌ها و سبزیجات کم کالری استفاده کنید که باعث احساس سیری شده و در نتیجه منجر به کاهش وزن اضافی بدن می‌شود.

نوشیدن بیش از حد آب

نوشیدن بیش از حد آب به احساس سیری کمک می‌کند، بنابراین توصیه می‌شود روزانه ۸ فنجان آب بنوشید.

کاهش نوشیدنی‌های کافئین دار

شما باید مصرف نوشیدنی‌های حاوی کافئین را کاهش دهید و خود را به مصرف مقادیر کم کافئین بدون قند محدود کنید، زیرا می‌دانید کافئین ادرار آور است؛ بنابراین خوردن مقدار زیادی از آن منجر به کم آبی و خستگی می‌شود.

چای سبز

چای سبز به کاهش وزن کمک می‌کند، زیرا حاوی درصد بالایی از آنتی اکسیدان است، توصیه می‌شود آن را بدون شکر بنوشید تا کالری آن افزایش نیابد.

تعیین زمان برای پایان غذا خوردن

حداقل از چهار ساعت قبل از خواب از خوردن غذا خودداری کنید، زیرا این امر به سوزاندن چربی بیشتر در بدن کمک می‌کند و به همین دلیل توصیه می‌شود ساعت ۷ بعد از ظهر غذا را تناول کرده باشید.

انجام ورزش

باید به صورت روزانه تمرینات ورزشی انجام شود که این امر به سوزاندن چربی بدن و کاهش وزن کمک می‌کند، توصیه می‌شود ورزش‌های هوازی یا پیاده روی سریع، دویدن، شنا و بوکس انجام دهید.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 8ساعت و 16دقيقه قبل
سه شنبه 11/9/1399 - 16:43
دکتر همه چي دون ( تعداد مطالب : 4092 ) ( تعداد نظرات : 10 )


برای تقویت اعضای بدن و بهبود سلامت آن‌ها عصاره و آب قلم گاو را در برنامه‌ی غذایی خود بگنجانید.

به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، در یک دسته بندی می‌توان گفت استخوان‌ها وقتی به مدت طولانی در آب می‌جوشند تمامی مواد مغذی آن گرفته که به این عصاره آب قلم هم گفته می‌شود.

از جمله خواص کلی آب قلم می توان به محکم‌تر و سالم‌تر کردن ناخن‌ها، ضد پیری، ضد تومور، تسکین ورم و درد مفاصل، محافظت از سلول‌ها، کاهش دیابت و قند خون، بهبود روند خواب و همچنین تنظیم خونریزی بینی، قاعدگی سنگین، زخم، بواسیر و خونریزی مثانه اشاره کرد.

 مطالعات انجام شده بر روی قلم و آب قلم نشان داده اند که درد مفاصل را تسکین می‌دهد و عملکرد مغز و دستگاه گوارش را بهبود می‌بخشد. به طور کلی سلامت شما را به هزاران روش بهبود می بخشد.

عملکرد مغز را بهبود می‌بخشد
ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود در این ماده غذایی به تولید خون، بهبود کیفیت و جریان خون کمک می‌کند و در نهایت عملکرد مغز را بهبود می‌بخشد. گلیسین نوعی اسیدآمینه است که در عملکرد سیستم مرکزی اعصاب نقش مهمی ایفا می‌کند. خلق و خو را تنظیم می‌کند و حافظه را بهبود می‌دهد. با ایجاد آرامش، خواب آرام را تضمین می‌کند. پرولین، نوعی اسید آمینه است که کلسترول‌های کوچک و چسبیده به دیواره‌های رگ‌های خون را رها می‌کند؛ بنابراین احتمال گرفتگی قلب و رگ‌های خون را کاهش می‌دهد.

حفظ سلامت پوست
خوردن عصاره قلم گاو به دلیل تحریک تولید کلاژن میتواند به جوان ماندن پوست شما کمک کند. این ماده حاوی مواد معدنی بیشماری است که وقتی با سبزیجات ترکیب شود کربوهیدارت‌های لازم را نیز به غذا می‌افزاید.

تقویت سیستم ایمنی بدن
یکی از مهمترین خواص قلم گاو کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن است. این ماده غذایی ارزشمند به دلیل دارا بودن آمینواسید‌های حیاتی مانند آرژنین، گلوتامین و سیستنین تاثیر مهمی بر تقویت سیستم ایمنی بدن ما خواهد داشت.

حفاظت از مفاصل
مصرف مکمل‌های گلوکوزامین از مدت‌ها قبل به عنوان نخستین درمان افراد مبتلا به درد مفصلی، توصیه شده است، اما آب استخوان هم گلوکوزامین دارد. برخلاف داروها، آب استخوان خواص تغذیه‌ای و بهداشتی دارد که می‌تواند به کاهش درد کمک کند. سولفات کوندروتین که در غضروف‌ها یافت می‌شود از مفاصل حفاظت می‌کند به عنوان مثال به پیشگیری از پوکی استخوان کمک می‌کند.

تقویت استخوان
فسفر، منیزیم و کلسیم موجود در آب قلم، مواد معدنی ضروری برای سلامت استخوان‌ها را تامین می‌کند.

کمک به کاهش وزن
افراد می‌توانند برای کاهش وزن خود از عصاره قلم گاو استفاده کنند زیرا این ماده غذایی کالری پایینی دارد و می‌تواند اثر فوق العاده ایی در کاهش وزن داشته باشد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 8ساعت و 16دقيقه قبل
سه شنبه 11/9/1399 - 16:42
دکتر همه چي دون ( تعداد مطالب : 4092 ) ( تعداد نظرات : 10 )


بنابر اعلام شرکت آمریکایی مدرنا کارایی واکسن کرونای ساخت این شرکت در مرحله سوم آزمایش‌های بالینی به ۱۰۰ درصد رسیده است.
به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت آمریکایی مدرنا روز دوشنبه ۳۰ نوامبر ۲۰۲۰ اعلام کرد کارایی واکسن کرونای ساخت این شرکت در مرحله سوم آزمایش‌های بالینی به ۱۰۰ درصد رسیده است.

نتایج بررسی‌های جدید که بیش از ۳۰ هزار نفر در آن‌ها شرکت کرده‌اند، نشان داد کارایی واکسن کرونای شرکت مدرنا در مقابل عوارض جانبی واکسن‌های کرونا به مقدار ۱۰۰ درصد و در مقابل خود بیماری به مقدار ۹۴ درصد رسیده است.

عوارض واکسن ضد کرونای شرکت مدرنا
شرکت مدرنا همچنین اعلام کرد این واکسن در همه گروه‌های سنی، جنسیتی و نژادی قابل استفاده است و هیچ نگرانی جدی درباره سلامت استفاده‌کنندگان وجود ندارد، عوارض جانبی آن تنها به درد ناشی از تزریق، سردرد و خستگی محدود است.

مدرنا همه داده‌های مربوط به سلامتی استفاده‌کنندگان در دو ماه گذشته را جمع‌آوری کرده و حالا قصد درخواست صدور مجوز اضطراری از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا و همچنین سازمان دارویی اروپا را دارد. جلسه‌ای به همین منظور در ۱۷ دسامبر میان مدیران مدرنا و مدیران سازمان غذا و داروی آمریکا برگزار خواهد شد.

این شرکت محموله‌ای به حجم ۲۰ میلیون دوز را آماده کرده تا در آخر سال ۲۰۲۰ به آمریکا ارسال کند. این مقدار برای واکسینه کردن ۱۰ میلیون نفر کافی است، زیرا هر نفر باید ۲ بار این واکسن را دریافت کند. مدرنا خود را آماده کرده که تا پایان سال ۲۰۲۱ بین ۵۰۰ میلیون تا یک میلیارد دوز دیگر واکسن کرونا تولید کند.


رئیس هیات‌مدیره شرکت داروسازی مدرنای آمریکا که به یکی از امید‌های اول بشریت برای یافتن واکسن کرونا تبدیل شده روز پنج‌شنبه ۱۹ نوامبر ۲۰۲۰ در گفت‌وگوی اختصاصی با «العربیه» اعلام کرد شرکت تحت مدیریتش می‌تواند تا ۵۰۰ میلیون دوز از واکسن کرونا تولید کرده و واکسیناسیون ۶۰ درصد از جمعیت جهان می‌تواند مانع انتشار بیشتر این ویروس شود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 8ساعت و 16دقيقه قبل
سه شنبه 11/9/1399 - 16:41
دکتر همه چي دون ( تعداد مطالب : 4092 ) ( تعداد نظرات : 10 )

در تحقیقات اخیر دانشمندان مشخص شد که ویروس کرونا با ورود به مغز باعث ایجاد مشکلات عصبی برای افراد می‌شود.
به گزارش حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از اسپوتنیک، مطالعه‌ای توسط دانشمندان آلمانی نشان داده است که ویروس کرونا می‌تواند پس از استنشاق از طریق بینی و قرارگرفتن در مخاط آن، وارد مغز انسان شود. این اولین شواهد علمی است که نشان می‌دهد ویروس کرونا می‌تواند سلول‌های عصبی مغز را از طریق غشای مخاطی آلوده کند.

در زمان همه گیری ویروس کووید۱۹ مشخص شد که این ویروس نه تنها باعث ناراحتی تنفسی بلکه باعث مشکلات عصبی نیز می‌شود. به عنوان مثال، از هر سه نفر یک نفر علائمی مانند از دست دادن حس بویایی یا چشایی، سردرد، خستگی، سرگیجه و حالت تهوع را گزارش می‌کند.

دانشمندان آلمانی با کالبدشکافی بدن ۳۳ بیمار که به علت ابتلا به کرونا فوت کرده بودند به بررسی و مطالعه مخاط پشت بینی، بالای دهان در قسمتی که گلو به حفره بینی وصل می‌شود و نمونه‌های بافت مغز توانستند مواد ژنتیکی ویروس کرونا را در مخاط بینی یافت کنند، اما پروتئین‌های سنبله‌ای ویروس کرونا که با ورود به گیرنده‌های سلولی انسان باعث آلودگی آن‌ها می‌شود در مغز نیز یافت شده است. اینکه دقیقاً چگونه ویروس وارد مغز می‌شود هنوز مشخص نیست و به گفته کارشناسان تحقیقات بیشتری برای کشف این رمز و راز لازم است.

این مطالعه که در مجله نیچر نوروساینس منتشر شد، نشان داد که سلول‌های ایمنی در مایع مغزی پس از عفونت فعال می‌شوند. پروفسور هپنر، رهبر تیم تحقیقاتی گفت که وجود ویروس در سلول‌های عصبی مخاط بویایی توضیح خوبی در مورد علائم عصبی در بیماران مانند از دست دادن بویایی یا چشایی است.

پروفسور هپنر افزود: وجود ویروس در چنین مناطق بحرانی مغز نیز می‌تواند دلیل هذیان باشد، که برخی از بیماران گزارش کرده اند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 8ساعت و 16دقيقه قبل
سه شنبه 11/9/1399 - 16:40
دکتر همه چي دون ( تعداد مطالب : 4092 ) ( تعداد نظرات : 10 )

ملیتا وینوویچ گفت: مصرف بی رویه آنتی بیوتیک‌ها و دارو‌های ضد ویروس در زمان شیوع کرونا احتمال بروز یک پاندمی بدتر از کووید۱۹ را افزایش می‌دهد.
به گزارش حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از اسپوتنیک، ملیتا وینوویچ نماینده سازمان بهداشت جهانی (WHO) در روسیه گفت: علت احتمالی همه گیری بعدی در آینده ممکن است مصرف بی رویه آنتی بیوتیک‌ها و دارو‌های ضد ویروس در زمان شیوع کرونا باشد.

وینوویچ افزود: اگر اکنون از آنتی بیوتیک‌ها به دقت استفاده نکنیم (بدون مجوز پزشک) پس از ویروس کرونا با بیماری همه گیر بسیار بدتری روبرو خواهیم شد.

ووینوویچ تصریح کرد: علت بعدی همه گیری در آینده به دلیل مقاومت میکروارگانیسم‌ها در برابر دارو‌ها رخ خواهد داد. پزشکان روسی قبلاً درباره چنین عواقبی هشدار داده بودند.

در تاریخ ۱۶ نوامبر، سرگئی یاکوولف، دکترای علوم پزشکی هشدار داد که استفاده از آنتی بیوتیک در درمان کووید۱۹ می‌تواند عواقب خطرناکی را به همراه داشته باشد و باعث آسیب به کبد و آسیب‌های قلبی تا ایجاد آریتمی ‌شود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 8ساعت و 16دقيقه قبل
سه شنبه 11/9/1399 - 16:37
  • تعداد رکورد ها : 658423