سال 2008؛ سال رایانه های فوق باریک اپل
توسط : mgoo68
شرکت اپل از هفته آینده نمایشگاه "دنیای مک" (Macworld) را در سانفرانسیسکو با معرفی رایانه فوق باریک قابل حمل خود برگزار می کند.

در شرایطی که نمایشگاه فناوریهای الکترونیکی در لاس وگاس در حال برگزاری است، شرکت اپل در کنار حضور فعال در این نمایشگاه، خود را آماده می کند که هفته آینده نمایشگاه تخصصی محصولات خود را که همه ساله با عنوان "دنیای مک" (Macworld) در سانفرانسیسکوی آمریکا برگزار کمی شود، افتتاح کند.

هفته آینده، استیو جابز رئیس هیئت مدیره و سکان دار شرکت اپل در نمایشگاه دنیای مک به معرفی محصولات جدیدی می پردازد که این شرکت در طول سال جاری به تدریج وارد بازار می کند.

براساس گزارش macitynet، رایانه های قابل حمل از نقاط قوت اپل در سه ماهه چهارم سال مالی گذشته به شمار می رفتند، به طوری که تا ماه سپتامبر 2007 این شرکت توانست 34/1 میلیون رایانه قابل حمل "مک بوک" و MacBook Pro را به فروش برساند که این رقم نسبت به دوره مشابه در سال قبل از آن 37 درصد رشد را به ثبت رسانده است.

به نظر می رسد اپل در سال جاری با معرفی نوت بوکهایی که بیش از گذشته باریک می شوند، جهشی بزرگ در عرصه تولید این محصولات بردارد.

يکشنبه 23/10/1386 - 0:21
پسندیدم 0
UserName