اختلاف سلیقه در داوری بیداد می کند / با این شرایط تکواندو ضربه می خورد
توسط : 2Esteghlal2
اختلاف سلیقه در داوری بیداد می کند / با این شرایط تکواندو ضربه می خورد
محمدرضا زوار گفت: اگر داوران قضاوت خوبی داشتند می توانستیم در هفته پایانی دور رفت رقابتهای لیگ برتر 6 امیتاز کسب کنیم.

سرمربی تیم تکواندو  مقاومت بسیج  که با خبرنگار مهر گفتگو می کرد ضمن بیان مطلب فوق اظهارداشت: اعضای تیم ما مقابل تیم پرمهره مناطق نفت خیز جنوب عالی کار کردند و از اسم رسم حریف نترسیده و واقعا جنگیدند.

زوار ادامه داد: در حالی که می توانستیم این بازی را ببریم در آخرین مبارزه اشتباه داور وسط در تحلیل قوانین باعث شد بازی با نتیجه  تساوی خاتمه پیدا کند در حالی که برنده بازی ما بودیم. در بازی دوم هم برابر شهرداری بندرعباس واقعا داوری خیلی بد  بود.

سرمربی تیم تکواندو مقاومت بسیج در توضیح بیشتر مشکلات داوری گفت: بازیکن وزن هفتم ما یعنی چیگنی در مبارزه با سرآبادنی به داوری باخت. داور باید به سرآبادنی چند اخطار می داد که نداد. نادریان بازیکن حریف هم اگر یک داور آشنا به قوانین داور وسط بود 8 اخطاره می شد. ساق گرفتن همه جای دنیا خطاست ولی داوران سه راند مبارزه خطای حریف را نادیده گرفتند. 

وی ادامه داد: متاسفانه اختلاف سلیقه در قضاوتهای لیگ بیداد می کند. من هشدار می دهم اگر داوری به همین نحو پیش برود تکواندو ما ضربه خواهد خورد. تیم ها سخت تلاش می کنند ، مبالغ هنگفتی هزینه می کنند ولی با این نوع قضاوت تمام زحمات خود را بر باد رفته می بینند.

زوار درپایان گفت: سازمان لیگ باید خیلی سریع جلسه اضطراری تشکیل داده و مشکلات را بررسی کند ، این داوری به تجدید نظر اساسی نیاز دارد.

شنبه 22/10/1386 - 13:17
پسندیدم 0
UserName