چند خبر سیاسی
توسط : javadrazmi
خبر اول اینکه
جهان مدعی شد:
اخبار رسیده از برخی استان های كشور حاكی از آن است كه امكان اتصال و تماس بدون شارژ مالی تلفن های اعتباری همراه اول دولتی امكان پذیر است.


خبر دوم
تابناك مدعی شد:
پس از انتقادهای انجام شده به سریال«حلقه سبز» مبنی بر این كه روند «اهدای عضو» را با مشكل روبه رو كرده است، حاتمی كیا تغییری در ادامه موضوع این سریال صورت داد؛ برخی رسانه ها مدعی شدند در مدت پخش سریال، روند اهدای عضو كند شده و حتی شمار زیادی از كسانی كه در سایت پیوند اعضا برای اهدای اعضای خود به بیماران پس از مرگ ثبت نام كرده بودند، عضویت خود را لغو كرده اند.

خبر سوم
عصر ایران مدعی شد
 با بركناری مهندس مفیدی رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، گمانه زنی ها درباره جایگزین های احتمالی وی افزایش یافته است. در حالی كه عده ای از احتمال جانشینی قلعه بانی مدیر عامل كنونی سایپا به جای مفیدی سخن می گویند در همین راستا شنیده شده كه اگر قلعه بانی به سمت ریاست سازمان گسترش، انتخاب شود، مهرداد بذرپاش مدیر عامل كنونی پارس خودرو جایگزین قلعه بانی در سایپا خواهد شد.

خبر چهارم

فقهای شورای نگهبان بنزین تا قم رفتن ندارند

 

سخنگوی شورای نگهبان به دنبال انتقاد تنی چند از خبرنگاران و دانشجویان دانشكده خبر در مورد كمبود بنزین و اختصاص نیافتن بنزین مصوب در تبصره 13 به روزنامه نگاران با اشاره به اینكه نظارت بر امور كشور جزو وظایف شورای نگهبان نیست ، گفت : فقهای شورای نگهبان نیز برای رفتن به قم با كمبود بنزین مواجه هستند. عباسعلی كدخدایی كه در دانشكده خبر تدریس می‌كند همچنین در مورد رایانه ای شدن انتخابات گفت: هنوز برنامه انتخاباتی به صورت روشن از طرف وزارت كشور ارائه نشده است.
منبع: روزنامه همبستگی 3 دی ستون حاشیه سیاست

خبر آخر

 

بذرهاى فساد و فحشا در كردستان عراق

اشغالگران آمریكایى در عراق با یك برنامه هماهنگ در پنج سال گذشته دست به تلاش وسیعى براى تغییر فرهنگ بومى مردم كردستان عراق زده اند. به گزارش جهان افزایش لباس هاى بدن نماى بانوان در فروشگاه ها، گسترش آرایشگاه هاى مد و موى سر، ورود بى رویه لوازم آرایش و توزیع نشریات و فیلم هاى غیراخلاقى نمونه هاى اشاعه فساد نظامیان آمریكایى در كردستان عراق است. فرهنگ و آداب مردم كردستان عراق كه ریشه در سال هاى كهن و تمدنى دیرین دارد، امروز دست خوش تغییراتى بر اساس تحولات اجبارى در عراق مى شود و اهالى فرهنگ این منطقه را به شدت متاثر كرده و آنان نگران از بین رفتن رسوم و آداب خود هستند.

نظامیان آمریكایى با هدایت عوامل دیپلماتیك خود به رایگان، لوح هاى فشرده و همچنین گیرنده هاى دریافت ماهواره را با قیمت نازل در اختیار خانواده ها و جوانان كرد عراقى قرار مى دهند. پخش فیلم هاى مبتذل در سینماهاى كردستان عراق و تلاش براى تعویض و تغییر پوشش جوانان كرد از دیگر اقدامات نظامیان امریكایى است

منبع: روزنامه جوان 3 دی ستون برداشت

دوشنبه 3/10/1386 - 9:23
پسندیدم 0
UserName