تيم ايران در ضربات پنالتي باخت
توسط : covert

تيم ملي فوتبال ساحلي ايران چهارشنبه‌شب در نخستين بازي خود در مسابقات قهرماني آسيا درشهر دبي، در ضربات پنالتي نتيجه را به‌تيم چين واگذار كرد.

به گزارش ايرنا، تيم‌هاي ايران و چين در پايان وقت قانوني و اضافه بازي به نتيجه پنج بر پنج دست يافتند، اما در ضربات پنالتي تيم چين توانست با به ثمر رساندن چهار پنالتي با نتيجه ‪ ۹‬بر ‪ ۸‬تيم ايران را شكست دهد.

در وقت اول بازي تيم ايران ‪ ۲‬بر يك از تيم چين جلو افتاد و وقت دوم را نيز با زدن دو گل ديگر ‪ ۴‬بر ‪ ۲‬به نفع خود به پايان رساند.

در وقت سوم تيم چين گلهاي خورده را جبران كرد و بازي با نتيجه ‪ ۵‬بر ‪۵‬ به پايان رسيد و در وقت اضافه سه دقيقه‌اي نيز گلي از دروازها عبور نكرد تا ضربات پنالتي تيم پيروز ميدان را تعيين كند.

ضربه پنالتي اول را هر دو دروازه‌بان مهار كردند و ضربه دوم را نيز بازيكنان هر دو تيم به بيرون زدند، اما بازيكنان تيم چين چهار پنالتي آخر خود را به گل تبديل كردند تا در نهايت ‪ ۹‬بر ‪ ۸‬پيروز اين مسابقه باشند.

در وقت قانوني بازي "فريد بلوكباشي" سه گل و "محمد احمدزاده" دو گل براي تيم ايران به ثمر رساندند.

"حامد قربان‌پور"، "فاروق درآ" و "فريد بلوكباشي" نيز ضربات پنالتي خود را گل كردند، اما سه ضربه "حسن عبدالهي"، "محمد احمدزاده" و "علي نادري" به گل تبديل نشد.

تيم ايران پنجشنبه‌شب درصورتي كه تيم بحرين را با هر نتيجه‌اي شكست دهد، مي‌تواند به عنوان تيم اول گروه دوم به دور بعدي مسابقات صعود كند در غير اين صورت از دور مسابقات حذف خواهد شد.

تيم بحرين سه‌شنبه شب با نتيجه ‪ ۲‬بر يك تيم چين را شكست داده بود.

در ديگر بازي چهارشنبه شب كه از گروه اول برگزاري شد، تيم ژاپن توانست تيم هند را با نتيجه ‪ ۴‬بر ‪ ۳‬شكست دهد.

تيم هند با قبول دو شكست از دور مسابقات حذف شد و پنجشنبه شب دو تيم امارات و ژاپن براي سرگروهي با يكديگر بازي خواهند كرد.

تيم امارات عربي متحده درنخستين بازي خود، تيم هند را بانتيجه ‪ ۶‬بر ‪۲‬ شكست داد.

سومين دوره مسابقات قهرماني آسيا و انتخابي جام جهاني ‪ ۲۰۰۷‬برزيل، سه‌شنبه شب در شهر دبي آغاز شد و تا ‪ ۲۷‬مرداد ماه جاري ادامه خواهد داشت.

تيم‌هايي كه مقام اول تا سوم مسابقات قهرماني فوتبال ساحلي آسيا را كسب كنند، به مسابقات جام جهاني ‪ ۲۰۰۷‬برزيل صعود خواهند كرد.

مسابقات فوتبال ساحلي جام جهاني ‪ ۲۰۰۷‬برزيل، از ‪ ۱۱‬تا ‪ ۲۰‬آبان ماه سال جاري در شهر "كوپا كابانا" برگزار خواهد شد.

منبع:ایرنا

پنج شنبه 25/5/1386 - 19:10
پسندیدم 0
UserName