بهاي بليت مسابقه رئال و مايوركا به ‪ ۸۰۰‬يورو رسید.
توسط : Saratan X
بليت ورودي آخرين رقابت تيم رئال مادريد در برابر تيم مايوركا كه روز يكشنبه برگزار مي‌شود و به معناي مسابقه تعيين سرنوشت جام باشگاههاي برتر اسپانيا (لاليگا) است، در بازار سياه به بهاي ‪ ۸۰۰‬يورو معادل بيش از يك ميليون تومان، رسيده است.

به گزارش یوفا: در اطراف ورزشگاه سانتياگو برنابئو در مادريد بازار سياه، سخت در فعاليت است، چون بليتهاي ورودي مسابقه مذكور روز دوشنبه گذشته در چند ساعت به فروش رسيد و به همين دليل، علاقه‌مندان به فوتبال بايد از طريق بازار سياه اطراف ورزشگاه و اينترنت، بليت خود را تهيه كنند.

بر اساس اين گزارش، دفاتر باشگاه رئال مادريد ‪ ۵۰‬هزار درخواست وروديه دريافت كرده‌اند اما مجموع درخواستها به حدي است كه مقامهاي رئال مادريد مي‌توانند دو ورزشگاه را از جمعيت پر كنند.

در حالي كه ظرفيت ورزشگاه رئال مادريد ‪ ۸۰‬هزار نفر است و ‪ ۶۸‬هزار مكان آن به اعضاي باشگاه تعلق دارد، روز دوشنبه ‪ ۷‬هزار و ‪ ۵۰۰‬بليت ورودي به فروش گذاشته شد و مابقي وروديه‌ها بين انجمنهاي هوادار رئال و ديگر شركتها و موسسات كه اين باشگاه با آنها همكاري دارد، توزيع شده است.

طبق اين گزارش، وروديه‌هايي كه روز چهارشنبه به بهاي ‪ ۳۰۰‬يورو فروخته مي‌شد امروز به بهاي ‪ ۸۰۰‬يورو رسيده و اين در حالي است كه هنوز دو روز ديگر براي انجام اين رقابت باقي مانده است.
شنبه 26/3/1386 - 2:48
پسندیدم 0
UserName