نامه‌ي نايب رييس كميسيون فرهنگي مجلس به علي آبادي: حكم كميته‌ي انضباطي را لغو كنيد.
توسط : Saratan X

نماينده‌ي مردم تبريز، آذرشهر و اسكو و نايب رييس كميسيون فرهنگي مجلس در نامه‌اي به رييس سازمان تربيت بدني، لغو حكم كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال در خصوص محروميت تماشاگران از بازي اين تيم با تيم فولاد خوزستان را خواستار شد.

به گزارش ايسنا، در اين نامه سيد محمدرضا ميرتاج‌الديني به مهندس علي‌آبادي آمده است: در بازي بازگشت مسابقات پلي‌آف في‌مابين تراكتورسازي و فولاد خوزستان كه در 27 خرداد برگزار خواهد شد، تيم تراكتورسازي از حضور تماشاگر محروم شده است، اين موضوع پس از ناكامي‌هاي اخير تيم تراكتورسازي در اثر ضعف مديريت باشگاه و بعضي از تصميمات كه مانع از صعود مستقيم تيم به ليگ برتر شد، موجب جريحه‌دار شدن عواطف و احساسات جوانان و مردم ورزش‌ دوست شده است. در چنين شرايط ناخوشايند تصميم كميته‌ي انضباطي مبني بر بازي بدون تماشاگر تيم تراكتورسازي كه از پرطرفدارترين تيم‌ها پس از استقلال و پيروزي است، اقدام درستي نبوده و اثرات منفي بر روحيه‌ي مردم شريف تبريز و طرفداران اين تيم گذاشته است. كميته‌ي انضباطي نبايد رفتار ناشايست معدود افراد تماشاگر كه در ميان جوانان فهيم تبريزي و مردم مهمان‌نواز و با اخلاق اين شهر جايي نداشته و محكوم و مطرود مي‌باشند، به حساب همه‌ي مردم گذاشته و آنان را نبايد از تماشا و تشويق تيم محبوب خود بازداشت.

مسوولين استان همه نوع آرامش و حفظ نظم و انضباط ورزشگاه را به عهده گرفته‌اند و عدم توجه به درخواست مردم و نظر مسوولين استان به هيچ وجه به صلاح نيست. اين‌جانب با شناختي كه از اوضاع و شرايط دارم و مسوولين استاني گزارش كرده‌اند با تاكيد خواستارم كه دستور فرماييد سريعا در تصميم كميته، تجديدنظر كرده و حضور تماشاگران را كه التيامي بر ناكامي‌هاي پيشين خواهد بود، تامين كنند

چهارشنبه 23/3/1386 - 18:15
پسندیدم 0
UserName