عرضه ترکیبات «ترشی خانگی» در میادین میوه وتره بار
توسط : abbaszadegan

 

با ورود پیاز ترشی و سیب زمینی ترشی به میادین میوه و تره بار تهران، ترکیبات مورد نیاز برای تهیه «ترشی خانگی» در این مراکز تکمیل شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ تهیه «ترشی خانگی» در منزل، علاوه بر رنگین کردن سفره و خوشمزه کردن غذا، از نظر اقتصادی نیز برای خانواده‌ها مقرون به صرفه است و به این دلیل، بسیاری از خانواده‌ها ترجیح می‌دهند نسبت به تهیه و ترکیب اقلام مورد استفاده در «ترشی خانگی» به دلخواه خود اقدام کنند.
بر اساس این گزارش، علاوه بر پیاز ترشی با قیمت هر کیلوگرم 2200 تومان و سیب زمینی ترشی با قیمت هر کیلوگرم 3 هزار تومان، ترکیبات مورد نیاز در تهیه انواع «ترشی‌ خانگی» همچون مخلوط، لیته و هفت بیجار از جمله گل کلم با قیمت‌هایی به مراتب ارزان‌تر از سطح شهر در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شود.
برخی از اقلام مورد استفاده در تهیه «ترشی خانگی» همچون گل کلم هر کیلوگرم به قیمت 2400 تومان، انواع کلم به قیمت 1200 تا 1600 تومان، بادمجان به قیمت 2100 تومان، خیار به قیمت 4500 تومان، سیر به قیمت 5700 تومان، انواع فلفل به قیمت 4900 تومان، هویج به قیمت 1900 تومان و سبزیجات معطر به قیمت 3950 تومان در میادین میوه و تره بار به فروش می‌رسد.
گفتنی است، تهیه انواع سرکه و ادویه‌جات مورد نیاز برای تهیه «ترشی خانگی» نیز در میادین میوه و تره بار امکان پذیر است.

چهارشنبه 1/8/1398 - 16:31
پسندیدم 0
UserName