آموزش بهینه‌سازی مصرف انرژی به زنان شاغل شهرداری تهران در منطقه 15
توسط : abbaszadegan

 

 

 

پنجمین کارگاه آموزشی «بهینه‌سازی انرژی و محیط‌زیست» ویژه بانوان  شاغل در معاونت خدمات شهری مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران  به میزبانی منطقه 15 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، علی‌اکبرکریمی‌پور معاون خدمات شهری و محیط زیست با اعلام این خبر گفت: این کارگاه با حضور ۱۰۰ بانوی شاغل و با مشارکت اداره کل محیط زیست شهرداری تهران و تشکل مردم‌نهاد جمعیت حامیان زمین  برگزار شد.

به گفته وی،  این دوره آموزشی در راستای آگاه‌سازی و افزایش حساسیت مادران، زنان و دختران نسبت به اهمیت موضوع برگزار و  راه‌حل‌های ساده و کاربردی  بهینه‌سازی مصرف انرژی ارائه شد.

کریمی‌پور با اشاره به اینکه در این کارگاه  مشاور بین‌المللی پروژه در خصوص نقش بانوان در ترویج فرهنگ استفاده بهینه انرژی صحبت کرد، افزود: مدرس این دوره آموزشی، بانوان را به خلاقیت و بهره‌گیری  از آموخته‌های خود در سبک زندگی خانواده و مصرف بهینه انرژی تشویق کرد.

وی اضافه کرد: پروژه «بهینه‌سازی انرژی و محیط‍ زیست در ساختمان» پروژه مشترک میان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری به نمایندگی از سوی دولت جمهوری اسلامی ایران، دفتر برنامه عمران ملل متحد در تهران (UNDP)  و صندوق تسهیلات جهانی محیط‌زیست (GEF) است.

کریمی‌پور ادامه داد: این برنامه در راستای اجرای مؤلفه سوم آگاهی‌بخشی عمومی در استفاده بهینه از انرژی در ساختمان انجام شد.

 

دوشنبه 27/3/1398 - 17:37
پسندیدم 0
UserName