متروی تهران و حومه ۱۴ خرداد رایگان است
توسط : abbaszadegan

 

خدمات رسانی شركت بهر برداری متروی تهران و حومه در خطوط یك، دو، سه، چهار، پنج، شش و هفت در روزسه شنبه ۱۴ خرداد ۹۸ همزمان با برگزاری مراسم سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران رایگان است. مدیرعامل شركت بهره‌برداری مترو با اعلام این خبر گفت: شركت بهره برداری متروی تهران از شامگاه روز ۱۳ خردادماه خدمات رسانی ویژه به‌ منظور جابجایی زائران و شركت كنندگان در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را آغاز می‌كند و در این راستا سرویس‌دهی شبانه حرم تا حرم ازایستگاه شهرری تا ایستگاه حرم مطهر امام خمینی (ره) با فاصله حرکت هر ۳۰ دقیقه یک قطار از ساعت ۲۳ تا ۶ صبح اجرا خواهد شد.

فرنوش نوبخت نایب ریس هیات مدیره و مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه با گرامیداشت یاد و خاطره رهبركبیر انقلاب اسلامی بیان كرد: به‌منظور رفاه حال شهروندان و زائران، فاصله حركت قطارهای خط یك متروی تهران در آن روز از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از ۷ دقیقه به ۴ دقیقه و فاصله حركت قطارها در خط دو از ۷ به ۶ دقیقه، خط سه از ۱۲ به ۱۰ دقیقه و در خط چهار از ۸ به ۶ دقیقه كاهش می یابد.
وی تصریح كرد: خط فرودگاه امام خمینی (ره) نیز در آن روز به دلیل برگزاری مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذارجمهوری اسلامی ایران سرویس دهی نخواهد داشت.
نوبخت خاطرنشان كرد: با توجه به اینكه سی امین مراسم سالگرد ارتحال رهبر كبیر انقلاب اسلامی در عصر روز ۱۴ خرداد ماه برگزار می شود، شركت بهره برداری متروی تهران ساعت فعالیت خط یك متروی تهران تا پایان انتقال همه شرکت‌کنندگان در مراسم، تداوم خواهد داشت و در صورت نیاز نسبت به اعزام قطارهای فوق‌العاده اقدام خواهد شد تا تمام مسافران پس از پایان مراسم بتوانند به راحتی با مترو از حرم مطهر به مقاصد اولیه خود اعزام شوند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

يکشنبه 12/3/1398 - 16:30
پسندیدم 0
UserName