اجرای نذر آموزشی در بزرگ‌ترین پلتفرم آموزش آنلاین کشور
توسط : abbaszadegan

نشست بررسی راهکارهای نذر محتوای آموزشی دیجیتال دوشنبه 30 اردیبهشت‌ماه 98 در روابط عمومی مرکزفناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.  

 

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل مرکزفناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال ؛ سید مصطفی کلامی هریس بنیانگذار و مدیرعامل موسسه فرادرس؛ بزرگ‌ترین پلتفرم آموزش آنلاین ایران، در این نشست با اشاره به مفهوم نذر فرهنگی و نذر آموزشی اظهار کرد: ما در موسسه فرادرس از سال 96 نذر آموزشی را آغاز کردیم که پیشتر عنوان «ضیافت آموزشی» هم برای آن استفاده شده است. نظر به استقبال گسترده از دوره‌های پیشین، ماه مبارک رمضان امسال هم آموزش‌های گوناگون در قالب ۳۰ عنوان شامل موضوعات آمار و داده‌کاوی، هوش مصنوعی، برنامه‌نویسی، عمران، معماری، مکانیک، صنایع، شیمی، برق، گرافیک و مدیریت به صورت کاملا رایگان در اختیار دانشجویان و عموم مردم علاقه مند به علم و دانش است.

 «فرادرس»، به عنوان بزرگ‌ترین پلتفرم آموزشی آنلاین کشور با بهره‌گیری از مزایای این نوع آموزش و با همکاری بیش از ۷۰۰ مدرس در زمینه‌های علمی گوناگون طی ۱۰ سال فعالیت خود، اقدام به تولید و انتشار بالغ بر ۸۵۰۰ ساعت ویدیوی آموزشی در قالب بیش از ۹۵۰ عنوان علمی، مهارتی و کاربردی کرده است..

 

کاربران می‌توانند با کلیک بر لینک faradars.org به صفحه طرح نذری فرادرس مراجعه کرده؛ فهرست آموزش‌ها را مشاهده و عناوین مورد نیاز خود را به صورت کاملاً رایگان دانلود کنند.
 

چهارشنبه 1/3/1398 - 17:24
پسندیدم 0
UserName