"پردیس فرهنگی چهل سال سرافرازی" منطقه21 همزمان با یوم ا... 22بهمن برپا شد
توسط : abbaszadegan

 

 

 

 

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 21 از برپایی "پردیس فرهنگی چهل سال سرافرازی" به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ابتدای بزرگراه شهید لشگری و مسیر راهپیمایی شهروندان انقلابی پایتخت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه21، حسین معینی کربکندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با بیان خبر فوق گفت: "پردیس فرهنگی چهل سال سرافرازی" با حضور شهردار، قائم مقام، معاونین و مدیران ارشد شهری ورودی غربی پایتخت در ابتدای بزرگراه شهید لشگری نرسیده به میدان بزرگ آزادی و در مسیر راهپیمایی عظیم و باشکوه روز 22بهمن ماه برپا و با استقبال بی نظیر شهروندان فهیم و ولایتمدار پایتخت رو به رو شد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 21 در ادامه تصریح کرد: در "پردیس فرهنگی چهل سال سرافرازی" منطقه21  غرفه های مختلفی از قبیل مادر و کودک، نقاشی کودک، اسباب بازی، ورزش، سازمان های مردم نهاد، سلامت، نسیم بهشت، پسماند، سامانه نظارتی1888، نمایشگاه کتاب انقلاب، داستان نویسی و همچنین استیج سرو ماندگار با اجرای برنامه توسط هنرمندان و نمایش تئاتر خیابانی به خدمت رسانی پرداخت.

معینی کربکندی در پایان خاطر نشان کرد: به همت شهرداری ناحیه 3 منطقه 21 نیز ایستگاه صلواتی در ابتدای مسیر شماره 11 راهپیمایی روز 22بهمن برپا و با شیر گرم و شیرینی از شرکت کنندگان در مراسم پیروزی انقلاب اسلامی پذیرایی شد.

شایان ذکراست؛ از دیگر اقدامات انجام شده در "پردیس فرهنگی چهل سال سرافرازی" منطقه 21 برگزاری مسابقه های مختلف ورزشی، داستان نویسی، قرآن بخوانید و ... بوده که در پایان نیز از شرکت کنندگان با اهدا جوایز تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

 

سه شنبه 23/11/1397 - 17:0
پسندیدم 0
UserName