سخنرانی آیت الله حسینی قزوینی با موضوع شبهات مهدویت + تصاویر
توسط : alireza_modafe

سخنرانی آیت الله حسینی قزوینی با موضوع شبهات مهدویت + تصاویر

سخنرانی آیت الله حسینی قزوینی در مسجد حضرت زینب سلام الله علیها واقع در شهرک پردیسان قم و با حضور فرهیختگان و اقشار مختلف مردم برگزار شد؛ آیت الله حسینی قزوینی به بیان شبهات مهدویت و پاسخگویی به آنان پرداختند.
 

آیت الله حسینی قزوینی در ابتدای این سخنرانی به دعوت از حامیان و طرفداران احمد الحسن برای مناظره و حاضر نشدن آنان به انجام مناظره اشاره کردند.

آیت الله قزوینی سپس با بیان روایاتی از ائمه، اهمیت پاسخگویی به شبهات ایجاد شده را خاطر نشان کردند و گفتند اگر به شبهه ها پاسخ داده نشود چه بسا اعضای خانواده ما نیز گرفتار این شبهات شوند.

ایشان با بیان این نکته که تنها مذهبی که آمریکا، صهیونیسم و شیاطین از آن می‌ترسند مذهب شیعه و طریق ائمه اطهار است گفتند آمریکا از 57 کشور اسلامی منطقه با هیچ کدام سر ناسازگاری ندارد، زیرا مبانی فکری آنان نه تنها مبارزه با استبداد و ظلم نیست بلکه توجیه‌گر ظلم و استثمار نیز هستند؛ لذا شیاطین و شیطان بزرگ با شیعه دشمنی می‌کنند و به دنبال از بین بردن فرهنگ شهادت و همچنین ساختن مهدویت های دروغین و دجال های شیطان صفت هستند تا با این کار جامعه را به تزلزل بکشانند.

آیت الله حسینی قزوینی در ادامه جلسه به رد ادعاهای مطرح شده توسط احمد الحسن پرداختند و با اشاره به کتب منتشر شده از جانب آنان عقاید الحادی آنان را بیان کردند. از جمله اینکه احمد الحسن در کتاب خود مطالبی چون مردن حضرت یونس در شکم ماهی و به جهنم رفتن او را نقل می‎‌کند که به طور صریح با قرآن منافات دارد. همچنین احمد الحسن نسبت به ائمه نسبت‌های ناشایست روا داشته است و بسیاری از صحبت‌های آنان ضد قرآن، ضد دین و ضد سنت است.

آیت الله قزوینی با بیان اینکه ادعاهای احمد الحسن حتی از ادعاهای محمد بن عبد الوهاب و ابن تیمیه پوچ تر است از اینکه برخی از طلبه‌ها فریب این شیاد را خورده اند و برای او تبلیغ می‌کنند اظهار تأسف کردند.

ایشان تناقضات اعتقادات و تفکرات احمد الحسن را در زمینه‌هایی چون تحصیل او در حوزه و صحبت‌های کنونی او راجع به مراجع و حوزه‌های علمیه، نظرات متناقض آنان نسبت به علم رجال و ... را بیان کردندو افزودند که اینان حوزه‌های علمیه را بزرگترین دشمنان خود می‌دانند زیرا این حوزه‌های علمیه هستند که به ادعاهای آنان پاسخ می‌دهند.

در انتهای این نشست نیز برخی از حضار سؤالات خود را مطرح کردند و آیت الله حسینی قزوینی به بیان پاسخ‌های آنان پرداختند.

 

پنج شنبه 2/1/1397 - 17:59
پسندیدم 0
UserName