ائمه ی جمعه ی استان ، زیرک باشند!
توسط : rezvan0111

 

ائمه ی جمعه ی استان ، زیرک باشند!


—---

ائمه محترم جمعه استان مازندران روز 29 آذر 95 ، اجلاسیه شان را در مجتمع فرهنگی یاس به میزبانی اداره کل اطلاعات  استان مازندران  و با حضور وزیر اطلاعات ، برگزار نمودند.
ضمن آرزوی توفیق بیشتر برای این بزرگواران ، نکاتی را متذکر می شوم :

1.مبادا ائمه ی محترم جمعه ، دیدار این وزیر با راس فتنه یعنی سیدمحمد خاتمی را فراموش کرده باشند! این هفته یقینا ائمه جمعه راجع به حضور در راهپیمایی 9 دی سفارش می کنند و رئوس فتنه از جمله خاتمی را ملامت می کنند که باید هم بکنند اما آیا ائمه جمعه ی ما به آقای وزیر بابت دیدار و بگو و بخندش با راس فتنه بعد وزارتش ، تذکری دادند؟ مبادا میزبانی وزیر ، موجب غفلت بشود!


2.مسئله ی عجیب و مهم دیگری که در تصاویر این دیدار ، چشم ها را خیره می کند لقب بزرگ ( عالم جلیل القدر !! ) و ( آیت الله !! ) برای وزیر اطلاعات در بنر های جلسه می باشد! ما از ائمه ی جمعه ی استان می خواهیم همچون حضرت آقا زیرک باشند. آنها نمایندگان آقا در بلاد هستند. آیا ( آقا ) لقب بزرگ ( آیت الله ) و ( عالم جلیل القدر) را برای هرکسی – هرچند که عضو خبرگان باشد- بکار می برند؟ لطفا افراد را در حدی که هستند معرفی کنید تا روزی ترکیدن حباب های ساختگی ، آسیبی به خودشان و اعتماد مردم به شما ، نزند.


با تشکر
رضوان حسن زاده آهنگر
 

 

 

پنج شنبه 2/10/1395 - 21:59
پسندیدم 0
UserName