موجودات عجیبی که چیزی از انها نمی دانید
توسط : raha52

موجودات عجیبی که چیزی از آن ها نمی دانید +تصاویراخبار گوناگون - موجودات عجیبی که چیزی از آن ها نمی دانید +تصاویر

اختاپوس دامبو از نظر جثه ای بسیار ریزتر از نمونه های مرسومی است که در دریا دیده می شوند همچنین بدنی نرم تر دارند و باله های آن ها مانند گوش یکی از شخصیت های کارتونی به نام دامبو است.

کره زمین با حیوانات مختلف پوشیده شده است که از چهره و ویژگی های خاص بهره می برند. این حیوانات مختلف گاهی بسیار عجیب هستند به طوری که بعد از سال ها هم چیزی از آن ها نمی دانیم. البته ذکر این نکته نیز لازم است که هنوز دانشمندان به دنبال کشف موجودات جدیدی هستند که در اقصی نقاط این کره خاکی زندگی می کنند.

Axolotl

اخبار,اخبار گوناگون,موجودات عجیبی که چیزی از آن ها نمی دانید

 

این موجود عجیب به عنوان هیولای اقیانوس شناخته می شود و گاهی به عنوان سمندر مکزیکی نیز از آن یاد می شود. این موجود هنوز در دسته خاصی طبقه بندی نشده است زیرا سیستم بدنی پیچیده ای دارد همچنین هیچگونه پلکی روی چشم وجود ندارد. به طور کلی دیدن یک موجود شبیه سمندر در آب که تبدیل به ماهی شده است بسیار عجیب است.

Gerenuk

 

اخبار,اخبار گوناگون,موجودات عجیبی که چیزی از آن ها نمی دانید

 این حیوان را شاید در نگاه اول با آهو یا دیگر موجودات این دسته اشتباه بگیرید اما باید بگوییم که او یک موجود جالب و متفاوتی است که بیشتر در کنیا، اتیوپی و تانزانیا دیده می شود. این موجودات شاخ های مجعد بلند و نازکی دارند که در میان حیوانات دیگر دیده نمی شود.

عنکبوت سیاه

 

اخبار,اخبار گوناگون,موجودات عجیبی که چیزی از آن ها نمی دانید

 این عنکبوت در سال 2009 کشف شده است و تاری متفاوت از هر تار دیگر می تند. بنا به تحقیقات تاری که این عنکبوت از خودش تولید می کند یکی از مقاوم ترین موادی است که تا به حال در طبیعت کشف شده است. این تار می تواند موجودات و حشره های مختلف را به دام بیاندازد و حتی اگر انسان در آن گیر کند فرار برای او بسیار سخت می شود.

اختاپوس دامبو

 

اخبار,اخبار گوناگون,موجودات عجیبی که چیزی از آن ها نمی دانید

 این اختاپوس از نظر جثه ای بسیار ریزتر از نمونه های مرسومی است که در دریا دیده می شوند همچنین بدنی نرم تر دارند و باله های آن ها مانند گوش یکی از شخصیت های کارتونی به نام دامبو است. این اختاپوس ها در رنگ های سبز، قرمز و زرد در دریا دیده شده اند و معمولا در عمیق زیاد دیده می شوند.

 

اخبار گوناگون - باشگاه خبرنگاران

چهارشنبه 26/1/1394 - 16:40
پسندیدم 0
UserName