الگو های مبتذل در سینمای ایران

 

در حالی که باید هنر هفتم ایران لیدر و نقش آفرین جامعه فرهنگی اسلامی باشد و ترسیم گر زندگی انقلابی –اسلامی اما افسوس و صد افسوس که بسی به بیراهه رفته است و خودش سبب ترویج ابتذال در بطن جامعه شده است .

در حالی این صنعت فرهنگ ساز در ایران راهش را میان دنیای مادی گرا گم کرده است که بر خلاف شعار های ما این هنر در غرب پیرو فرهنگشان است و برای کشورهای صنعتی و غربی به درستی فرهنگ سازی می کند و دنباله روی سیاست های کلان این کشور هاست !

 و چه سیاستی بالا تر از اوج برهنگی و هرزگی که سینمای غرب به خوبی از پس آن بر امده است !

 حال از خود بپرسیم که سینمای ایران چند درصد رو به سوی فرهنگ سازی اسلامی رفته است؟

دیگر نمی توان گفت هنر هفتم در ایران جایی دارد چون خیلی وقت است که این هنر تبدیل به مدلینگ و آموزش مادی گرایی و دینا پرستی شده است و دنباله روی سینمای غرب رفته است که فیلم هایش دو دسته بیش نیستند :

یا مروج بی حجابی و مد گرایی هستند !

و یا به نحوی مخالف آرمان های نظام ، انقلاب و شهدا

سینمای ایران در سالیان اخیر چیزی جز بدبختی و گرفتاری به جامعه اسلامی ایران هدیه نداده است . این در حالی است که حتی دشمنان ایران فکرش را هم نمی کردند که فرهنگ ما خود خوری کند !

کدام دشمن خارجی می توانست تا پشت سنگر های ما نفوذ کند و با کمترین هزینه و حتی بعضا با هزینه ی بیت المال خودمان تبر به ریشه ی تمام عقایدمان بزند .

دیگر در سینمای ایران حجاب و حیا جایی ندارد و از سر و رویش فقط بی بندباری و فحشا، بی عرضگی و برهنگی می بارد!

 چگونه ما به فرهنگ سازیی امید داشته باشیم وقتی یکی از بالاترین ارکان فرهنگ سازی ما ، در حال ترویج فرهنگ غربی و بی حیایی است .

مانده ام که چگونه عده ای توقع دارند که دختران جوان این مرز و بوم حجاب حفظ کنند در حالی که الگوهای شیطانی سینما تیشه به ریشه ی فرهنگ و اعتقادات زده اند .

  ریزه نیوز

 

چهارشنبه 2/11/1392 - 15:29
پسندیدم 0
UserName