معرفی عصرانه های پاییزی خوشمزه با تنها 100 کالری
توسط : mo_1443

بستنی

عصرانه های پاییزی

سوپرایز ! اولین لیست اسنک های خوشمزه و کم کالری ما بستنی هست می توانید با انتخاب بستنی های ساده که خامه ای نیستن به اندازه ½ فنجان یک عصرانه خوشمزه داشته باشید که تنها 100 کالری دارد و نکته جالب کلسیم و پروتیین خوبی به بدن رسانده اید.

عصرانه های پاییزی

پاپ کورن:

عصرانه های پاییزی

اگر دوست دارید یک میان عده بزرگ داشته باشید و کالری کمی هم داشته باشد پاپ کورن بی روغن و بی نمک به اندازه 6 فنجان تنها 100 کالری دارد. چون این عصرانه را حسابی باید بجوید حس سیری خوبی به شما می دهد همچنین دارای فیبر زیادی می باشد و تا ساعت ها گشنه نخواهید شد.

 

 

 

پنیر کاتیج و طالبی :

عصرانه های پاییزی

پنیر کاتیج دارای پروتیین زیادی است ½ فنجان از این پنیر 14 گرم فیبر به بدن شما می رساند همچنین پروتیین این پنیر کمک می کند تا ساعات زیادی سیر باشید ½ فنجان پنیر کاتیج به همراه برش کوچک از طالبی 100 کالری خواهد داشت.

 

 

 

بادام :

عصرانه های پاییزی

اگر عجله دارید و گشنه هم هستید می توانید 14 عدد بادام که تنها 100 کالری دارند را مصرف کنید دارای فیبر زیاد و پروتیین است این اسنک زمانی که در ترافیک هستید یا فیلم می بینید انتخابی عالی است.

 

 

 

سیب پخته :

سیب پخته

سیب همیشه سالم ترین مسان وعده بوده با این میوه مفید اسنک و دسرهای کم کالری زیادی می توانید درست کنید سیب را پخته و کمی دارچین رو آن بپاشید و دسری خوشمزه و کم کالری را تحربه کنید.

 

 

 

اسموتی توت فرنگی :

عصرانه های پاییزی

اسموتی ها دارای کلسیم زیاد بوده و به همراه توت فرنگی آنتی اکسیدان زیادی به بدن شما می رسانند 3/1 ماست کم چرب به همراه 3/2 توت فرنگی یخی را در مخلوط کن ریخته و خرد کنید این نوشیدنی یخ به علت سردی زیاد دلچسب بوده و همچنین شما نمی توانید همه آن را فوری بخورید و زمان طولانی تری از خوردن آن لذت خواهید برد این اسموتی 93 کالری دارد.

 

 

 

انبه یخی :

عصرانه های پاییزی

انبه یخی مانند آبنات یخی مزه خوبی دارد دارای فیبر زیاد و بتاکربن است همچنین دهان شما را شیرین می کند ¾ فنجان انبه یخی تنها 90 کالری داشته و 60 درصد ویتامین ث لازم شما را تامین می کند.

 

 

سیب به همراه بادام زمینی :

عصرانه های پاییزی

¾ فنجان را از برش های سیب پر کرده دور بشقاب چیده و رو هر برش لایه نازک کره بادام زمینی بمالید بیشتر ز 2 قاشق چای خوری کرده بادام زمینی مصرف نکنید و تنها 90 کالری داشته باشید.

 

 

 

ماست و تخمه آفتاب گردان:

عصرانه های پاییزی

½ فنجان ماست کم چرب را با 1 قاشق چایخوری تخمه آفتاب گردان پوست کنده مخلوط کنید این مقدار تخمه آفتاب گردان تنها 19 کالری دارد حتما از دانه آفتاب گردان بی نمک استفاده کنید.

 

 

ماست و عسل:

عصرانه های پاییزی

½ فنجان ماست کم چرب را با 1 قاشق چایخوری عسل مخلوط کرده و تنها 84 کالری مصرف کنید طعم این میان وعده مانند دسری خوشمزه است.

 

 

 

نصف سیب زمینی پخته و سالسا:

عصرانه های پاییزی

سیب زمینی را در کایکروفر یا فر پخته و نسف کنید روی آن 1 قاشق غذا خوری سالسا ریخته و میل کنید.

 

 

 

ساندویچ ماست یخی:

عصرانه های پاییزی

ماست کم چرب یخی جایگزین عالی برای دوستداران بستنی است به راحتی می توانید ماست های با طعم های مختلف بدون شکر پیدا کرده و آنها را فریز کنید و یا خودتان ماست میوه ای یا شکلاتی به شکر رژیمی درست کرده و فریز کنید بین 2 کراکر سبوس دار گذاشته و تنها 84 کالری داشته باشید.

 

 

 

پسته:

عصرانه های پاییزی

از حرف هایی که درباره چرب بودن پسته زده می شود نترسید چون بیشتر چربی این دانه خوشمزه قابل انتقال به بدن نیست و یا به عبارتی دارای چربی خوب می باشد. 20 عدد پسته تنها 80 کالری به شما می رساند و دارای فیبر و پروتیین و ویتامین و مینرال می باشد.برای سالم خوردن پسته بی نمک مصرف کنید.

بستنی موز یخی:

عصرانه های پاییزی

اگر دنبال بستنی های رژیمی هستید خلاق باشید موز را نصف کرده و چوب بستنی داخل آن کرده در فریز بگذارید در زمانی کوتاه بستنی سالم و با تنها 80 کالری خواهید داشت.

 

 

 

1فنجان سوپ گوجه فرنگی :

عصرانه های پاییزی

سوپ گوجه فرنگی دارای ارزش غذایی عالی ولی کالری کمتر از 70 می باشد 1 فنجان سوپ گوجه کلسترول ندارد ولی به یاد داشته باشید منظور سوپ های سنگین و خامه ای نمی باشد.

 

1فنجان انگور:

عصرانه های پاییزی

انگورها دارای آب زیادی هستند 1 فنجان انگور تنها 62 کالری دارد و حس سیری خوبی می دهد دارای ویتامین کا می باشد خوردن انگور یخی را امتحان کنید.

دوشنبه 6/8/1392 - 17:22
پسندیدم 0
UserName
x